Stahování videa z youtube

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Martyn | ned led 31, 2010 6:27 pm

Stahování videa z youtube

Dneska sem řešil, jak stáhnout videa z youtube a dost mě překvapilo, že jediný, co je potřeba je Safari. Není potřeba instalovat žádný další programy. Takže kdyby to někdo potřeboval, tak tady je návod.

Videa se stáhnou ve formátu .flv, takže buď je musíte překonvertovat, nebo si stáhnou VLC player, popř. Perian - doplněk do QT playeru.
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

benedy | pon úno 01, 2010 6:37 am

Re: Stahování videa z youtube

To už je lepší nainstalovat v iP MxTube,videa se stáhnou v MP4,ihned si je můžeš přehrát a nemáš práci s konvertem.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 431
Registrován:
čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Uživatelský avatar phaeton_esc | pon úno 01, 2010 10:09 am

Re: Stahování videa z youtube

flv přehrává v pohodě Movist, na stahování se mi osvědčil GetTube

taky je dobrý si do Safari dát tenhle plugin - http://rentzsch.github.com/clicktoflash/ zaprvé to blokuje flash, zadruhé to používá na přehrávání Quicktime - menší zátěž procesu a navíc se v něm videa dají uložit :)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Uživatelský avatar rony | pon úno 01, 2010 10:18 am

Re: Stahování videa z youtube

staci kickyoutube.com ;-) napr. si zobrazte nejake video z youtube.com - prepiste adresu tak, ze pred youtube pripis slovo kick a je to :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Martyn | pon úno 01, 2010 5:32 pm

Re: Stahování videa z youtube

benedy píše:To už je lepší nainstalovat v iP MxTube,videa se stáhnou v MP4,ihned si je můžeš přehrát a nemáš práci s konvertem.
Tak vzhledem k tomu, že sem chtěl jen jedno video, tak mi to úplně stačí ... a instalovat MxTube, pak to tahat do počítače - to mi přijde o dost pomalejší než tohle.
Kdybych stahoval víc věcí, tak je pro mě určitě lepší nějakej program. Tohle bylo jen řešení, protože jinde na internetu to video není ;-) ještě otestuju to kickyoutube.com. Dík
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

kamjatko | pon úno 01, 2010 6:39 pm

Re: Stahování videa z youtube

javascript:if(document.location.href.match(/http:\/\/[a-zA-Z\.]*youtube\.com\/watch/)){document.location.href='http://www.youtube.com/get_video?fmt='+(isHDAvailable?'22':'18')+'&video_id='+swfArgs['video_id']+'&t='+swfArgs['t']}


Používám tohle-vpisuji to do okna příslušného videa a je to do několika vteřin v mém PC!!!! Bez dalších programů. Asi jsem si pozdě všiml, že je to ohledně Mac a ne PC, tak možná to půjde i u vás co máte "jablíčkové" PC :-)
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac OS X a vše kolem něj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron