[?] Preinstalovanie systemu a obnova len toho co chcem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Paly | úte bře 10, 2009 5:05 pm

[?] Preinstalovanie systemu a obnova len toho co chcem

Mam otazocku kedze som toto este na OS X nerobil. Chcem Vycistit cely celucicky disk v MB aby som na nom nic nemal. Ziadnu hudbu, ziadne foto, ziadne nepotrebne aplikacie atd. No potreboval by som poradit s reinstalom, ako na to, staci strcit DVD do masiny dat "Instal" a uz ma to bude navigovat co chcem robit alebo su na to nejake finty?

A po instalacii by som potreboval obnovit len to co ja potrebujem, teda Bookmarks, 1Password databazu, databazu wifi hesiel, iCal, Address Book. Daju sa prekopirovat len urcite subory aby toto slo a ostatne veci by som si nanovo nahodil (co by som potreboval)

Dakujem velmi pekne ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar toncek | úte bře 10, 2009 5:33 pm

Re: [?] Preinstalovanie systemu a obnova len toho co chcem

Já sice nejsem ten pravý co by Ti měl radit, jen napíšu svůj názor jak by to mohlo být.

Instalace podle mě by Tě měla sama vést, vložíš instalační DVD a restartneš a pak už tě ten průvodce navede - takže zformátuješ disk a nahodíš čistou instalaci.

No a ty věci co si chceš vytáhnout, tak to by podle mě mělo jít potom jednoduše přes Time Machine - prostě si obnovíš jen to co chceš a zbytek můžeš smazat a zálohovat znova :)

Ale raději si počkej na nějakého zkušeného mac usera, tohle je jen můj nepodložený pohled :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

ls8 | úte bře 10, 2009 8:30 pm

Re: [?] Preinstalovanie systemu a obnova len toho co chcem

Pripadne pouzij vynikajici program iBackup - udelas si zalohu pozadovanych souboru, a po reinstalaci systemu tyto soubory opet pomoci iBackupu obnovis.

Instalace systemu je velmi jednoducha, vlozis instalacni DVD, podrzis C a zapnes. Mac nabootuje z instalacniho DVD a provede te instalaci.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Paly | čtv bře 12, 2009 12:50 am

Re: [?] Preinstalovanie systemu a obnova len toho co chcem

Preinstalovane, vsetko vymazane. Dufam, ze uz nenainstalujem ziadnu blbost, ktoru by som mohol neskor lutovat :).

Ten iBackup velmi nefunguje :( co mi je dost luto. Dufam, ze ked nahodim vsetky update atd tak sa to prebere a nahodi aj backup pre aplikacie (zatial sa podarilo len system a Bookmarks)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac OS X a vše kolem něj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé