MBP Unibody - vše o SW

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Zahradník | pon bře 30, 2009 11:57 am

MBP Unibody - vše o SW

Toto vlákno je určeno pro sdílení znalostí, zkušeností a všeho, co se týká Macbooku Pro a "jeho" software.

Chystám se "překopat" celý MBP a získat tak nějaké zkušenosti v téhle oblasti. Ještě než to udělám, měl bych několik otázek:

1. Jsou na novém MBP kromě OSX a iLife ještě nějaké další aplikace (*.dmg), které bych si měl zazálohovat?

2. Je nutné pro update DVD iLife09 získat nějaký instalační klíč (kód) a pokud ano, jak?

3. Pokud jste už někdo formátování disku a instalaci OS na čistý disk zkoušeli, poraďte prosím, jestli si je třeba na něco dát pozor.

Díky.
 

ls8 | pon bře 30, 2009 12:21 pm

Re: MBP Unibody - vše o SW

Hned jak MBP dorazil, vyndal jsem puvodni 250GB/5400ot. disk a dal tam novy 320GB/7200ot. Na novy disk jsem z prilozenych instalacnich medii nainstaloval Mac OS X a iLife, zadny problem, zadne instalacni nebo aktivacni klice jsem nezadaval.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

tor | pon bře 30, 2009 6:23 pm

Re: MBP Unibody - vše o SW

Pokud mas prenosny disk, tak by jsi mohl udelat proste Time Maschine a obnovit, jde to tak i kdyz se treba meni disk ne?
 

Uživatelský avatar toncek | pon bře 30, 2009 8:09 pm

Re: MBP Unibody - vše o SW

Já to udělal podle rady od ls8. Pomocí programu carbon copy cloner (doufám, že jsem teď nepopletl ten název :P ), jsem udělal obraz toho původního disku na ten nový a pak je jenom přehodil.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac OS X a vše kolem něj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé