Jak pracovat s více monitory pod OSX

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

killerGBU | sob úno 25, 2012 10:48 am

Jak pracovat s více monitory pod OSX

Ahoj,

mám doma nově mac mini, který mi nahradil staré windows PC. Mac je připojen na monitor a skrze VGA na TV, kde mi tvoří multimediální centrum.

Ne vždy je TV zapnuta, takže když mi zůstane nějaká aplikace na druhém monitoru, tak ji musím zapnout, přetáhnout okno, a tv vypnout.

na windows stačilo kliknout na okno v liště a stisknout "start+shift+šipka směru, kam chci okno přesunout" to mi v OSX docela dost chybí.

Všiml jsem si, že OSX má volbu "svolat všechna okna, kdy je stáhne na právě aktivní monitor (objevuje se, když konfiguruji rozlišení)

Hledal jsem klávesové zkratky pro OSX, ale žádná neřešila můj "problém". Prosím o pomoc, hledal jsem návody, ale nějak se vš týká viruálních ploch na primárním monitoru.

Děkuji
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar rony | sob úno 25, 2012 12:05 pm

Re: Jak pracovat s více monitory pod OSX

nedal si sem tuto otazku uz tretikrat? telka pripojena cez vga, vcera som na to iste uz odpovedal. preco to opakovane vkladas alebo to bol niekto iny?

k teme: ano aj os x ma na podobne spravanie. okno chyt mysou a presun ho na dalsi monitor.

nesmies si len pliest fyzicke monitory a Spaces.

uz sme ti aj radili prepojit to cez hdmi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac OS X a vše kolem něj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]