Apps Store odmieta moju kartu - autor nevie, tak rony napise

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Rann | ned říj 21, 2012 4:25 pm

Apps Store odmieta moju kartu - autor nevie, tak rony napise

Zdravim,

mam na Vas prosbu - v patek jsem si koupil MacBook Air 11" z roku 2011 a chci si stahnout upgrade z Liona na Moutain Lion, kdyz tam zadam stejne cislo karty, ktere pouzivam uz 2 roky, tak mi to zrazu nejde prijmnout. Na karte penize jsou, zadny problem s ni neni. Hlasi mi to ze mam spatne udaje, pritom jsem pres iTunes x krat kupoval aplikace na iPhone 4. Cim to muze byt?

A dalsi vec - kdyz mam Mac, tak mam zdarma iLife, kdyz si chci na Apps Storu stahnout iPhoto (ktere ma v nazvu ACCEPT), musim se prihlasit pres svoje Apple ID, kdyz se prihlasim a chci stahnout aplikaci, napise me Apps Store "This apps cannot be accepted by your Apple ID" Nechapu proc... mam ceske Apple ID, musim si zakladat nove ? nebo jak to funguje? Nejde to stahnout... kdyz jsem na zkousku chtel stahnout free hru, tak me to bez problemu stahlo a mohl jsem hrat.

Pokud budete vedet co delat, budu Vam vdecnej.
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

Uživatelský avatar iTukan | ned říj 21, 2012 4:51 pm

Re: Apps Store

ad iLife - jsi prvni majitel toho Airu?

ad karta - neco jsme resili SZ, jeste me napadlo,zkusit tu karzu znovu zadat k apple ID, treba tam ted bude potreba nejake jine overeni.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Rann | ned říj 21, 2012 5:11 pm

Re: Apps Store

Nejsem, ale proc tam tedy neni treba cena - abych to koupil ? Je tam akorat napsany ACCEPT u iLife produktu.

ke karte - prihlasil jsem se prez iTunes so sveho APPLE ID a treba jsem vyzkousel ze forma placeni - NONE a pak jsem opet dal VISA a zadal jsem vsechny informace a porad me to haze ze mam spatne inforamce o karte. Budu zitra volat na Apple Linku, ale akorat me stve, ze to z nepochopitelnych duvodu nejde. Pritom jsem normalne kupoval pres sve Apple ID aplikace.
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

Uživatelský avatar iTukan | ned říj 21, 2012 5:46 pm

Re: Apps Store

Instaloval jsi ten Air uplne cisty na svoje ID nebo uz byl instalovany? Vim, ze jak jsem prodal svuj MBP, tak novy majitel mel s appleID taky problem, daval jsem mu ho nainstalovany... Mozna je problem v tom. Nekde v hloubi systemu bude zavedeny instalcni appleID, i kdyz se zmeni v systemu, stale se nekde objevi a prepis nepomuze. Jen uvahy... presne reseni problemu nevim.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Rann | ned říj 21, 2012 6:02 pm

Re: Apps Store

System byl nainstalovany ale ja jsem si ho smazal a znovu se to prez web tahalo a nasledne nainstalovalo. Zavolam na Apple linku, jsem zvedavy jak se to da resit.

Ale proc me tedka nefunguje na mem iPhonu 4 VISA karta? Kdyz se podivam na iPhonu do iTunes uctu, tak tam mam taky ted zadany Payment Type - NONE a kdyz zadam udaje tak me to napise ze to nejde. AH ! Pritom jsem mel na phonu 2 roky normlane funkcni apple id a ted kdyz jsem se s tim "hral" na Macbooku tak to uz nejde na zadnem zarizeni :-X
MODERÁTOR BEAVERS VARUJE:

Okamžitě si změň název tématu "Apps Store" tak, aby byl v souladu s pravidly fóra. Po dvou letech bys je už měl znát. BUDE-LI JEŠTĚ NĚKDO REAGOVAT NA NEUPRAVENÝ NÁZEV TÉMATU, bude potrestán moderátorem. Prosím, respektujte to a nereagujte, příspěvky budou mazány, dokud nebude název změněn.
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

Uživatelský avatar Beavers | ned říj 21, 2012 6:41 pm

Re: Apps Store

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

iTukan: Na to, že jsi iPhone expert, neumíš vůbec pravidla a klidně reaguješ na téma, které je nectí. Jediné, co jsi měl udělat bylo ohlásit příspěvek a víc se tím nezabývat. Máš ode mě varování.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar rony | ned říj 21, 2012 10:10 pm

Re: Apps Store odmieta moju kartu - autor nevie, tak rony na

nabuduce nebud lenivy vlakno pomenovat trefnejsie, mas hlavu, premyslaj sam, prides na to, ze nazov vlakna pomaha najst riesenie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac OS X a vše kolem něj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz