Synchronizace iTunes s Last.fm

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Alexandr | úte čer 07, 2011 6:17 pm

Synchronizace iTunes s Last.fm

Už nějaký ten rok používám Last.fm a stal jsem se na něm závislý. Na Win 7 synchronizace fungovala (i když někdy podivně a někdy vůbec, ale většinou ano). Připojil jsem iPod/iPhone k počítači, ten se začal synchronizovat s iTunes, po chvíli vyskočilo okno Last.fm a nascrobbloval jsem skladby, co jsem poslechl od minulého syncu. Od doby, co jsem přešel na OS X se mi to ještě nepodařilo. Už mnohokrát jsem na fóru last.fm našel diskuzi o tomto problému, na řešení jsem zatím nenarazil. Zkusil jsem ScrobblePod, jehož funkčnost jsem ale buď úplně nepochopil, nebo prostě moc nefunguje.
Ví někdo z přítomných o způsobu, jakým scrobblovat poslechnutou hudbu z iPhonu na Last.fm při synchronizaci s Macem, nebo mi nezbývá nic jiného, než jailbreak a program Scrobbl/Scrobbled?
 

ls8 | úte čer 07, 2011 6:20 pm

Synchronizace iTunes s Last.fm

Taky jsem zavisly na last.fm. Bohuzel na Macu je last.fm peklo. Klient je katastrofa, uplne mi zlikvidoval iTunes ze jsem musel preinstalovat system. Od te doby kaslu na scrobblovani a prehravam jen z webu.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar toncek | stř čer 08, 2011 12:03 pm

Re: Synchronizace iTunes s Last.fm

Osobně mi to taky jednou funguje a jednou nefunguje, takže to neřeším. Ovšem klient na Macu funguje bez sebemenších problémů.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Alexandr | stř čer 08, 2011 2:14 pm

Re: Synchronizace iTunes s Last.fm

Pokud poslouchám přímo na MacBooku, tak vše funguje tak, jak má. Jen když chci nascrobblovat hudbu, co jsem poslouchal na iPhone, ať dělám co dělám, nic...
 

Uživatelský avatar toncek | čtv čer 16, 2011 7:07 am

Re: Synchronizace iTunes s Last.fm

Aplikace MyArtists od posledního updatu umožňuje Last.fm scrobbling - jako in-app Purchase (mám free verzi). U placené verze to možná bude v základu. Nezkoušel jsem ovšem, jak spolehlivě to funguje.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Programy a hry pro Mac OS X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé