Dostupnost iPhone 4 v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar Metalgirl | úte zář 21, 2010 11:50 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Téma promazáno od neaktuálních a OT příspěvků.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar DD_ | úte zář 21, 2010 1:11 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dnesni info od VF. Prodluzujem firemni smlouvu a berem k tomu nejake iP4, s tim ze by je meli mit na sklade 24.9. - tj patek a odeslat je.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

maXtreme | úte zář 21, 2010 1:52 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

To se divim ja tam volal dnes 2x a oba operatori mi nezavisle na sobe rekli ze termin naskladneni zatim neni znam..sam ho chci k prodlouzene a navysene smlouve.. zaroven mi rekli ze neni mozne si jej objednat s tim ze ho poslou jakmile ho naskladni ale ze si mam hlidat web a az zmizi napis neni k dispozici tak si ho mohu objednat.. nechapu ze rikaj kazdemu neco jineho..
 

rychtarik | úte zář 21, 2010 3:22 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem dnes zamluvil jeden poslední kus 32GB na značkové prodejně O2, prodavač říkal, že chodí po kusech, ale chodí ...Zítra vyzvednu, snad mi ho opravdu podrží :?
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
pát zář 17, 2010 6:41 pm

Cyclope | úte zář 21, 2010 3:44 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dnes zakoupen v České Lípě v Jiráskově ulici (GOLD Business Partner o2) v poklidu iPhone 4 16 GB za 9 995 Kč včetně DéPéHá. Zítra si jej jdu vyzvednout vč. microsim (kterou neměl skladem). Prý mu 16GB chodí pravidelně, nicméně já jsem toho dne kupoval poslední a jediný kus...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 196
Registrován:
pát zář 12, 2008 4:30 pm

Sp4rh4wk | úte zář 21, 2010 4:02 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Nevim, ale sehnat 16GB verzi je tak snadne, jak sebrat diteti lizatko, ale 32GB jsou nedostatkove zbozi :)
 

jenicekk | úte zář 21, 2010 4:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Sp4rh4wk: hodnota tveho prispevku se opravdu blizi hov...

vseobecne ma xxxxx lidi problem sehnat iphone,a to nejen u nas ale i v okolnich zemich, ja sam budu prodluzovat smouvu a tmobile si me chce pojistit tim ze mi da iPhone za lepsi cenu, ovsem neni schopem mi ho poslat protoze neni skladem, neni schopen mi ho stahnout ani z zadne prodejny protoze tam iPhone taky nejsou...neni schopen ani rict kdy telefony budou, e-shopy vsech operatoru hlasi vyprodane zasoby....

a ty rikas ze sehnat 16GB verzi je sadne jako sebrat diteti lizatko?
 

Uživatelský avatar House_MD | úte zář 21, 2010 4:26 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

OT: asi sem se vážně nas*al... Jak je možný, že tu někdo říká, že u Vodafonu mu iPhone v pátek pošlou, já volám na infolinku s tím, jestli budou a prej ne. A pak se na Twitteru dočtu, že si ho K.Š. koupil jenom tak na pobočce... :evil:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Sp4rh4wk | úte zář 21, 2010 4:54 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jenicekk píše:Sp4rh4wk: hodnota tveho prispevku se opravdu blizi hov...

vseobecne ma xxxxx lidi problem sehnat iphone,a to nejen u nas ale i v okolnich zemich, ja sam budu prodluzovat smouvu a tmobile si me chce pojistit tim ze mi da iPhone za lepsi cenu, ovsem neni schopem mi ho poslat protoze neni skladem, neni schopen mi ho stahnout ani z zadne prodejny protoze tam iPhone taky nejsou...neni schopen ani rict kdy telefony budou, e-shopy vsech operatoru hlasi vyprodane zasoby....

a ty rikas ze sehnat 16GB verzi je sadne jako sebrat diteti lizatko?


ano rikam, to ze to nema nejaky t-mobile me s prominutim nes*re, to ze to bere nekdo k prodlouzeni a operator telefony nema, to je vec druha, ten kdo ho chce nedotovany si ho bez problemu sezene, jak tady uz reklo x lidi... vzdy kdyz jsem sel napr u nas ve Zline do vodafone, tak 16GB verzi meli, nejdrive bez tarifu, nyni s tarifem, ale stale neni problem ho mit max do tydne, ale 32GB verze nikde...
 

jenicekk | úte zář 21, 2010 5:02 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

nema ho tmobile, nema ho o2, vodafone ho dostava jen v omzenechy kusech , stejne na nej cekas jak rikas ty treba i tyden, ale je to velmi jednoduche ho sehnat :-)

mozna mas osobni kouzlo a jen ty mas takovy stesti a dvere iphone otevrene
 

Juramac | úte zář 21, 2010 5:05 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

House- ja uz tam radeji ani nevolam. Poslal jsem vedeni Vodafonu pisemnou doporucenou stiznost na jednani centra pece a operatorske linky,kdy si neustale protireci,bud nic nevedi a nebo neustale meni terminy,ze mam objednano od 26.8. a po 3 tydnech mi poslali misto 32 GB 16 GB, kterou jsem vratil,ze mi dodnes neposlali zadne potvrzeni objednavky ,ze prakticky vubec nekomunikuji atd. a dnes poslali SMS na uplne jine cislo z meho baliku, ze reklamaci prijali a ze mi odpovedi do 30-ti dnu...... Uz nemam ani silu se rozcilovat. Kdybych ho nemel zadarmo,tak jsem si ho uz davno koupil jinde... Chapu,ze maji problemy s dodavkami a ze je to problem vsude ve svete,ale vadi mi, ze musim cekat jen a pouze diky slendrianu jednoho konkretniho pitomce se jmenem,ktery tu mou radne a vcas podanou objednavku totalne zmrsil.... No nic,budu tedy cekat dal,volat uz tam nebudu,uz mne to unavuje.... :?
 

LiBo | úte zář 21, 2010 5:17 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Volal jsem na VF infolinku, jak na tom jsou s iPhonem. Ten chlap mi řekl že vůbec nic neví, že se mu ani na kompu o iP4 nic nezobrazuje. Ale jak je u VF zvykem, na prodejně toho věděli mnohem víc věcí na infolince(!).

Aktualní info u VF:
1. iPhone může být zkutečně rezervován na prodejně, ale jen iP se smlouvou
2. 16GB přijdou 24.9.
3. 32GB přijdou 29.9.

a samozřejmě musím doplnit (jak jinak), že žádná z informací není 100% a neví kolik jim přijde kusů (tomu se velice divím, protože snad si nějaký určitý množství objednali, ne?)
 

Uživatelský avatar Elesh | úte zář 21, 2010 5:58 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

určitý množství se samozřejmě na shop objednává ale nikdy se dopředu neví kolik jich opravdu přijde (objedná se jich 10 a přijdou třeba jen 2)

jinak opakuju že oficiální rezervace na prodejnách neexistuje, to že vám ho prodejce na shopu pro vás blokne je jen dobrá vůle člověka na shopu,
rezervace jako taková je pouze na objednávku přes eshop kde je prostě fronta podle který se iphone dodávaj (+ to ovlivňují další věci jako do kterého segmentu zákazník patří, jakou má útratu, kolik má čísel atd = bussines zákazník kterej má u vf dejme tomu 30 čísel s útratou 25 tisíc měsíčně dostane s ip přednost před klasickým zákazníkem s útratou 500, v případě že na to bussines zákazník spěchá)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

Lada | úte zář 21, 2010 6:47 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

No ja uz sem na 32gb verzi resignoval... Protoze bych se ji taky nikdy nemusel dockat.... Taky sem u t-mobile taky bych mel velkou slevu ale novy telefon potrebuju a uz nehodlam cekatz dneska mi rekla baba v brne ze jsem v poradniku 16ty a ze s tim jak jim chodi telefony na prodejnu tak bych ten svuj mohl mit o vanocich.... Jinak dnes sem byl na preodjne v brne videnska u VF a tam mi v 10H Rano rekli ze iphony dens dorazili ale ze uz nejsou... A muzu jen potvrdit co tu padlo zenska rikala ze tdalsi by meli prijit 24.9
 

jenicekk | úte zář 21, 2010 7:06 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ja to resim po svem na 90 procent opustim po 3 letech iphone a koupim Galaxy S...tohle me uz fakt nebavi, a telefon uz nutne potrebuju :-(
 

Lada | úte zář 21, 2010 7:24 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Taky moznost... Uvidime co se bude dit v patek
 

Rann | úte zář 21, 2010 7:34 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Je "hezky" od Vodafonu, ze se snazi aspon neco dodat zakaznikovi. U T-Mobilu to je katastrofalni! Jsem v BRNE 14-ty, zatim se mne vubec nikdo neozval, akorat vim, ze prichazi zbozi vzdy ve Ctvrtek, zitra tam jdu se poptat, ci bych dostal slevu, kdyz tam jsem 4 roky. Ale taky uz pomalinku premyslim nad jinym telefonem, je to takovych 5% ale je tam ta prevdepodobnost, pac abych si ho koupil ja nevim v listopadu a v +- lednu-unoru vyjde iPhone 5, tak to mne klepne :-)
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

Langy | úte zář 21, 2010 7:35 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Je hezké jak nekteří píšete že jste již majitelé IP4...
Já osobně ho mám již obědnaný u Vodafonu, minulý týden jsem tam byl a přišli jim jen 16GB verze :-(
V pátek mi volal známý ze Slovenska, který mi ho měl přivézt z Anglie, že už je doma, tak to možná vypadá nadějně, snad už se taky brzo dočkám :mrgreen:


a obědval si už? :lol: pe.kova
 

Pantani | úte zář 21, 2010 8:36 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

VF Olympia Brno: mám se prej zeptat okolo 5.10. :lol: Nemají nic a evidentně nevědí taky nic :lol:
Začínám se tím docela bavit! :lol: A jak už tady někdo napsal - taky mě už napadlo, že bych si mohl koupit Samsunga... aspoň by mi fungovalo handsfree v autě :|
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar House_MD | úte zář 21, 2010 8:50 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Hmm, tak takhle ho nedostanu k narozeninám ale k Vánocům, když to dobře dopadne...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Bess833 | úte zář 21, 2010 9:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem přečetl toto téma, a jak všichni píšou něco jinýho, tak z toho nejsem extra moudrej, takže bych se chtěl zeptat na 2 věci:

1) Vodafone tedy definitivně přestal prodávat iPhone 4 nedotovaný?
2) "Oficiální" termín novýho dodání pro Vodafone je 24.9. ?

Pokud někdo bude umět odpovědět, budu vděčnej :)
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 21, 2010 9:39 pm

Dostupnost iPhone 4 v ČR

VF zacal prodavat iphony na smlouvu s duvodu nedostatku, takze az jednou jich bude dostatek pripadne az uspokoji sve zakazniky tak je zacne treba prodavat nedotovane.
Jestli budou 24.9. se bude vedet 24.9. Pripadne max den predtim pokud budou naskladnovat, jinak ti tedka nikdo nic presne nerekne a pokud nemas objednavku tak moc nepocitej ze ho hned koupis ... Ale odvaznym stesti preje :))
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

rajce007 | stř zář 22, 2010 9:01 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem dnes už po včerejšku vzdal čekání a chození po prodejnách VF a objednal si iPhone4 32GB za 16977,- Kč s plněním nad 177 Kč.

Přihodil jsem k tomu na 6 měsíců paušál 250 SMS po svém za 180 Kč, abych se na to plnění dostal.

E-shop píše že "Není k dispozici", ale stejně jsem ho objednal a zaplatit kartou, že prostě až bude, tak bude.

Ve stavu objednávky mi to pár minut po zaplacení vyhodilo:
Vaše objednávka číslo XXXXXXXXX zadána dne 22.09.2010 je od 22.09.2010 ve stavu: Připraveno k předání České poště.

Vaši objednávku jsme už zpracovali, zboží dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů.


Tak jsem zvědavý kdy teda příjde (dám sem vědět, kde má VF v systému chybu).
Zda v dostupnosti nebo v systému vyřizování objednávek...
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
úte dub 15, 2008 10:28 am
Bydliště: Jižní morava

Uživatelský avatar House_MD | stř zář 22, 2010 9:12 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

OT: funguje vám u VF samoobsluha? Já sem nemůžu přihlásit abych ten iPhone vzal jako firemní zákazník... :shock:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

rajce007 | stř zář 22, 2010 9:20 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

To přihlášení do VF-samoobsluhy je taky kouzelné - vybral jsem nejdřív stávající zákazník a pořád mi to psalo, že můj účet je neplatný nebo tak něco.

Tak jsem se vrátil v e-shopu uplně na začátek, vybral nový zákazník, vyplnil své stávající údaje a šlo to.
(je tam tedy asi něco prohnilého v tom eshopu)
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
úte dub 15, 2008 10:28 am
Bydliště: Jižní morava

marecek | stř zář 22, 2010 9:23 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

House_MD píše:OT: funguje vám u VF samoobsluha? Já sem nemůžu přihlásit abych ten iPhone vzal jako firemní zákazník... :shock:


prihlasit sa mi ako firemny zakaznik podarilo. iP4 samozrejme "není momentálně k dispozici."
iPhone 4s 16GB
iPhone 4 32GB
iPad 64GB
MBA 13'' mid2011
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
sob srp 28, 2010 3:16 pm

rajce007 | stř zář 22, 2010 9:29 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

To mě taky psalo, že "Není momentálně k dispozici".

Ale objednat a zaplatit kartou se dalo.

Jsem zvědavý zda u VF budou tak féroví jako zahraniční e-shopy, které platbu z karty strhávají až k datu odeslání zboží.
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
úte dub 15, 2008 10:28 am
Bydliště: Jižní morava

MikiD | stř zář 22, 2010 3:28 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak musim taky popsat svoje zkušenosti se sháněním iPhonu 4. Někdy kolem 16. září jsem začal volat na infolinku, jestli teda jsou nebo nejsou, bylo mi řečeno že nejsou, pokaždý sem slyšel jen at to zkusím zítra. 20.9. už sem začínal bejt mírně naštvanej, tak sem se zeptal v kterejch pobočkách je a v kterejch neni, že to musí vědět. Mně nejbližší byl Most, jel jsem tedy do Mostu. Tam iPhone prý už dlouho neviděli, neni, rezervace neexistuje, nejde to, infolinka kecala. Opětovné volání na infolinku ? v Teplicích určitě je. Hnal jsem se do Teplic, nákupní centrum Olympia, stánek Vodafone. Máme 2 kusy, oba rezervovaný, nikdo neví kdy dorazí další, je tu fronta 3 rezervací, můžete si zarezervovat. Teplice, pobočka Vodafone ve městě ? nejsou, nebudou, rezervace nejde. Dnes, 22.9., jsem oběhal cca 6 poboček Vodafone v Praze, mezitim samozřejmě volání na infolinku, nadávání, i při výhružce přejití k jinému operátorovi nedokázali sehnat. V Praze nic, nejsou, nebudou, budou začátkem října, budou 24.9., budou příští týden, všude jiné informace. Před hodinou jsem volal na infolinku, že si chci koupit iPhone 16GB a že mě nezajímá, jestli maj, nemaj, prostě ho chci. Moc příjemná slečna k mému překvapení se mnou prošla objednávku a prý ho ještě dnes pošlou, tak jsem zvědav. Jinak jsem se ze strany Vodafone setkal jen s nepříjemným chováním, až na stánek Vodafone v Teplicích a dnešní slečnu na infolince. Takže kdo chce iPhone, volejte okamžitě, vypadá to že je maj na skladě :wink:
 

Uživatelský avatar House_MD | stř zář 22, 2010 3:37 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak právě si mě nas*al k nepříčetnosti! :-D
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

risix | stř zář 22, 2010 4:43 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

nevíte někdo jestli má cenu čekat na "opravenou" várku iphone4 (měla by řešit problémy s anténou) . V T- mobile mi řekli , že tuto "opravenou várku očekávají v říjnu ?
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
stř srp 27, 2008 9:23 pm

playerPS | stř zář 22, 2010 4:49 pm

Dotaz na prodej a JB iPhone 4

Ahoj, chtěl bych si koupit iPhone 4 a zajímalo by mě, jak je to s dostupností? Je pořád tak nedostupný nebo se muže přijít na prodejnu (nějakého operátora) a rovnou ho koupit - bez smlouvy... Případně kde to jde takhle koupit.

A ještě jeden dotaz, dá se tento iPhone Jailbreaknout?

Předem díky za pomoc :)


Sloučeno do již existujícího tématu, chtělo by to taky číst nejdříve, než zakládat témata. Metalgirl

Díky za přesun, alespoň jsem si to tu přečetl a vím, jak to tedy je :(
Naposledy upravil playerPS dne stř zář 22, 2010 5:09 pm, celkově upraveno 1
 

nalevka | stř zář 22, 2010 4:57 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Jak tu někteří říkaj, že když zavoláte na linku Alzy, tak vám řeknou pořadí, dobrej výmysl, ne?
Volal jsem tam a neřekli mi vůbec žádné pořadí, nic nevěděli...
 

Sp4rh4wk | stř zář 22, 2010 5:46 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak to nevim kam jsi volal, protoze na dotaz ti opravdu reknou kolikaty jsi... jak tady nekdo psal, objednaval to 22.8 a byl 3ti, ja objednaval 1.9 a jsem 40ty... tak si to preber jak chces
 

Pantani | stř zář 22, 2010 6:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

MikiD píše:Takže kdo chce iPhone, volejte okamžitě, vypadá to že je maj na skladě :wink:

Tak to já zase před takovýmhle voláním na infolinku musím varovat: dneska jsem mluvil se slečnou ohledně mojí reklamace zbytečný cesty do HK kvůli iP4 a slečna koukala jestli nejsou na skladě. Nejsou. Výše uvedená věta mi z tohodle důvodu přijde jako sci-fi.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

MikiD | stř zář 22, 2010 6:40 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Necituj poslední příspěvek, který je hned nad tebou, citace smazána. Metalgirl

No podle mě je to celý nějaký divný...Pročet sem si reakce na netu, a vypadá to, že pár kusů stáhli z prodejen, což mi potvrdil i člověk v jedné pražské pobočce Vodafonu. A tyhle telefony rozesílají nespokojeným zákazníkům nebo těm, které je mají objednané již dlouho. Je to smutný, ale když se s nima člověk baví slušně, tak automaticky odpovídaj "ne, nemáme", zatimco při trochu ostřejším chování se pokusí nějakej ten kus dostat...A hodně taky záleží, komu se člověk dovolá, většina lidí na hotline je bohužel naprosto neschopná.
 

jenicekk | stř zář 22, 2010 6:54 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ja sem u tmobile vyhrozoval, nadaval, byl milej, telefonoval emailoval a telefonoval az to skoncilo dnesni objednavkou Galaxy S za 1999,- :-( ale trvalo par noci prekousnout moralni vztah k iPhone
 

Sp4rh4wk | čtv zář 23, 2010 5:50 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

@jenicekk: na to se da rici jenom jedno... Kdyz ji milujes neni co resit :) pokud mas dobry vztah k iphonu, tak se vzdy da pockat a koupit si zatim za par korun neco jen na volani, nez ti prijde to co opravdu chces...
 

siana | čtv zář 23, 2010 7:20 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Píše se tu zatím jen o dostupnosti iPhone 4 přes operátory. Tady http://www.ipad-eshop.cz/ipadshop si můžete objednat jak 16 tak i 32 GB verzi - jsou ještě skladem a v akci za 14 resp. 16 tisíc Kč.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Uživatelský avatar biovirus | čtv zář 23, 2010 7:35 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

re.siana !!!UDELEJTE TO A PRIJDETE O PENIZ!!!

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=123&t=33733
iPhone 4S 16GB T-Mobile OS 5.1.1 JB
MacBook Pro (2010) Mountain Lion upgrade.
iPad 32Gb WiFi 5.1.1 JB
iPod Touch 3gen 8GB 4.2.1 JB
iPod Touch 4gen 8GB 5.1.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován:
pon čer 21, 2010 7:19 pm
Bydliště: Mám

siana | čtv zář 23, 2010 7:42 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Aha. Děkuji, toho vlákna jsem si nevšimla.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron