Dostupnost iPhone 4 v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Juramac | čtv zář 23, 2010 8:27 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

tak posledni info z Vodafonu - zitra ocekavaji 16 GB modely, pristi stredu 29.9. pak 32 GB modely. Ale protoze takovych terminu uz bylo nepocitane, berte to s rezervou, ja osobne uz jim neverim ani to jejich "Dobry den, radi vas slysime".... :)
 

Uživatelský avatar House_MD | čtv zář 23, 2010 8:29 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Snad jim nepřijdou 2 :mrgreen:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

petr.slavik | čtv zář 23, 2010 8:36 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ja tedy koupil pred par tydny u Vodafone CZ v Plzni. V kamennem vodafonu mi rekli, ze dosly vsude v cele Plzni, ale ja presto zkusil jeste VF Tesco na Rokycanske tride a meli jeste posledni kus (pry v cele Plzni), ktery mi 4h podrzeli, nez jsem prodal stary iP3GS, a to i presto, ze jsem si ho vzal 'jen' s obycejnym 177kc/mes datovym tarifem (abych dosahl na prvni dotovanou cenu 14300). Takze asi je tu a tam maji, jen to chce obchazet prodejny a asi mit i trochu stesti.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 8:40 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Pred par tydny je docela siroky casovy pojem, protoze jeste zacatkem zari je v mensich mestech v prodejnach VF meli, pak je zacali stahova na sklad a rozesilat mezi lidi co si je objednali pres eshop,infolinku a uz tam nebyli skladem.

OT: ja si ho taky pred par tydny koupil pres eshop, 26.8. :))))
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

petr.slavik | čtv zář 23, 2010 8:42 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak to pardon, jestli je to OT, tak to smazte. Jen jsem tim prispevkem chtel rici, ze je mozne, ze je tu a tam maji i presto, ze na dotaz udajne nikde nejsou.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 8:45 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jenom si mohl alespon napsat datum kdy si ho koupil :wink: to by pomohlo vice :D iphony se prubezne dodavaji jak je dostavaji,stahuji z prodejen, jak se jim vraceji treba nevyzvednute zasilky .... chce to mit stesti ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Juramac | čtv zář 23, 2010 8:54 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

"Stesti je krasna vec, ale iPhone si za nej nekoupis.... " :)
 

rychtarik | čtv zář 23, 2010 8:55 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem zkusil jen tak obvolat prodejny O2, na většině to vůbec nikdo nezvedne, protože dotazů na iPhone4 je prý denně tolik, že by nic jiného nedělali, ale dovolal jsem se na prodejnu O2 v Táboře (kaufland) a k mému překvapení byl jeden kus dokonce 32GB volný. Ihned jsem zarezervoval a dnes už mám doma. FW 4.1, asi štěstí nebo co ...
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
pát zář 17, 2010 6:41 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 9:00 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Juramac píše:"Stesti je krasna vec, ale iPhone si za nej nekoupis.... " :)


ono je stesti a stesti :D nekdo ma stesti a koupi si ho a nekdo ma to "stesti" a narazi na blbce ktery mu zmrvi objednavku nebo mu zatluce ze ho maji a ten si ho bohuzel nekoupi :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Juramac | čtv zář 23, 2010 9:18 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Mas pravdu, ale vis ,co se rika - Nejhorsi v zivote je srazka s blbem a to v tomto konkretnim pripade plati doslova...... :) V zivote se stavaji daleko horsi veci, vzdyt tady jde jenom o blby telefon :D
Naposledy upravil Juramac dne čtv zář 23, 2010 9:21 am, celkově upraveno 1
 

Chapan | čtv zář 23, 2010 9:20 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak já už se konečně dočkal, celé 3 neděle jsem uháněl šikovnou holčinu z o2, raději nebudu jmenovat převčírem mi psala smsku, že má pro mě iphona 32 připravenýho, včera jsem si mazlíka vyzvednul a je to mazec!!! Takže kdo si počká, ten se dočká, bude mi to stát oběd, ale to bude spíš zábava než povinnost :-), třeba budovat kontakty, až bude iphone 5 :-)
 

rajce007 | čtv zář 23, 2010 9:47 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Anebo nosit úplatky prodavači v elektrodomě, aby zavolal tvé sousedce co má telefon, že barevný televize už přišly.

Ale to se vracím tak 25 let nazpátek.
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
úte dub 15, 2008 10:28 am
Bydliště: Jižní morava

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 9:50 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Chapan píše: .... včera jsem si mazlíka vyzvednul a je to mazec!!! Takže kdo si počká, ten se dočká, bude mi to stát oběd, ale to bude spíš zábava než povinnost :-), třeba budovat kontakty, až bude iphone 5 :-)


sorry za OT ale nedali mi to jak to bylo hezky napsano :D .. myslel si tu holcinu nebo ten iphone ze sis vyzvedl toho mazlika :D :D :D ze ses treba vykaslal na ten iphone 4 a uhnal sikovnou slecnu :D :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Chapan | čtv zář 23, 2010 10:18 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

No, já doufám, že bude dostupná i ta slečna,mazlika uz nedám z ruky...hihi
 

Uživatelský avatar Carabei | čtv zář 23, 2010 1:26 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak pro zájemce, Vodafone už iPhone 4 16GB má na skladě, právě jsem jeden objednal, pro 32GB bylo potvrzené datum 29.9. ale jistota je jistota a spokojím se i s 16GB. Jen je to potvrzení toho, že eshop není prakticky aktualizovanej.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Killingman | čtv zář 23, 2010 1:32 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Je tu vubec nekdo, komu dodal iP4 T-mobile? Neustale ctu, jak dodava Vodafone, jak u O2 obcas neco je, ale T-Mobile stale nula? Sakra ty me stvou, kdyz ja to jinde vzit nemuzu ;-(
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Soudrug | čtv zář 23, 2010 2:03 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

carabei: Pres infolinku, predpokladam.. Ja tam volal neco kolem jedny a tvrdila, ze na sklade nic nemaj...

Jinak, v Alze mi rekli, ze dostavaj 5 iPhonu tydne a fronta je pres sto lidi.
 

Uživatelský avatar Carabei | čtv zář 23, 2010 2:13 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Přesně tak, 800 77 atd (když už mám "po svém"). Tak to je docela dobrý, já tam volal cca 14:10, tedy akorát :mrgreen:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Loohnats | čtv zář 23, 2010 2:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Carabei: Já tam volal hned jak jsem si přečetl poznámku od tebe a operátorka mi po malý odmlce řekla: tak bohužel, zatim nejsou na skladě, zkuste to jindy. A já se ptám kdy? teď jsem četl na netu, že je máte na skladě? A ona, že to bude nějaká kachna. Tak já nevim co dostali za úkol, aby říkali zakázníkům. Jinak gratulace k získání :(
 

Uživatelský avatar Carabei | čtv zář 23, 2010 2:29 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Mno a nebo je tu druhá možnost, už zase nejsou, večer tam budu volat kvůli číslu zásilky, tak info upřesním. Jinak měli nějakej technickej problém, tak je taky možný, že prostě ona ho tam neviděla, i ten operátor, přes kterýho jsem to řešil musel posílat tu objednávku na technický oddělení, aby to tam vyřešili.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Soudrug | čtv zář 23, 2010 2:51 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem pred chvilkou domluvil s 800 77 00 77 (pro neznale Linka pece o zakazniky Vodafone) a iPhone objednal. Mluvil jsem s nejakym chlapikem a zjistovani dostupnosti telefonu mu trvalo pres pul minuty, ale iPhony maj a dal mi dokonce na vyber mezi 16GB a 32GB..
 

ji.kk | čtv zář 23, 2010 3:33 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Bez problému objednáno - VF tarifní zákazník. Dnes odesílají, číslo balíku pošle po expedici v SMS.
Povídali, že jsem jeden z mála co se dostala řada
Host
Host
 
Příspěvky: 138
Registrován:
úte zář 21, 2010 11:16 am

Killingman | čtv zář 23, 2010 3:46 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Taxem volal na 4603 - VIP linka pro významné zákazníky Ty-Debile... Ano, objednávku tady už 14 dní máme, ano, jste významný zákazník, ne, nedostalo se na Vás, uspokojujeme průběžně, další várka počátkem října. Takže je sice hezký, že u T-Mobile máme budget a máme tam přes 1000 čísel, ale je to jedno. Kolikátý jsem a kdy se na mě dostane nevíme, neumíme, děkujeme za zavolání...
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar House_MD | čtv zář 23, 2010 3:52 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

:mrgreen: Přejdi jinam... Mně už takhle slíbili druhej iPhone :mrgreen: Otázkou je, kdy bude :-D
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Rann | čtv zář 23, 2010 3:55 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Killingman - kuli tomuhle jednani chcu prejit k Vodafonu... De**** z T-Mobilu. Nejhorsi operator..

PS: Prosim Vas, nevite kdy ma byt na svete iPhone 5? Ci se mne radsi neoplati cekat nanej, kdyz by byl co ja vim za pul roku...
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

Juramac | čtv zář 23, 2010 4:05 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ji.kk píše:Bez problému objednáno - VF tarifní zákazník. Dnes odesílají, číslo balíku pošle po expedici v SMS.
Povídali, že jsem jeden z mála co se dostala řada


Zajimave. Ted jsem mluvil take s operatorem, volali mi dokonce sami (cekam uz diky jejich chybe 4 tydny) a ten mi prave rekl, ze dnes zadne neprisli, ze 16 GB maji prijit 24.zari a 32 GB 29 zari. Jinak, rano mi rikali neco jineho, ze 16GB maji byt zitra a 32 GB 24.9. .....Takze koukam, ze kazdy operator na te jejich slavne lince rika neco jineho....Navic jsem byl dnes v te jejich firme v Chrudimi, kde to jejich slavne oddeleni "pece" o zakaznika sidli, osobne, mluvil jsem s zenskou z vedeni, a ta , i kdyz se mi omluvila, rekla prakticky totez, tedy ze zadne neprisli a ze nejblizsi dodavka bude 24.9. .....Drzim palce, ja osobne uz Vodafone lince operatora neverim vubec nic. :(
 

Uživatelský avatar House_MD | čtv zář 23, 2010 4:08 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Jura: kdybys věděl, co za lidi pracuje na infolince :-D Já sem dělal chvilku na O2 a už nikdy více... Posadí tě k počítači a najdi si tam. Volali mi lidi, kteří měli služby co já sem v životě neslyšel :mrgreen: A nemyslím, že by to u VF bylo jinak...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Juramac | čtv zář 23, 2010 4:13 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

House : Jiste, je mi jasne , ze to jsou vicemene "vycvicene opicky" , ale alespon by je mohli vycvicit poradne, aby kazdy z nich nemluvil neco jineho...... Me uz ted ani tak nestve, ze cekam a jeste zrejme dalsi nejmene 2 tydny cekat budu, je to prece jen jenom telefon a navic ted resim a prozivam skutecne problemy - tragicke rodinne problemy , takze nejaky blby telefon je mi u sedaciho svalu.Ale vytaci mne vzdy a ve vsech oblastech lajdactvi,slendrian a neprofesionalita, na ktere doplaci nekdo jiny...
 

Loohnats | čtv zář 23, 2010 6:23 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Jak jsem psal v 15 hod - slečna mi řekla že nic nepřišlo, teď čtu vaše články že u VF jsou, tak volam, zvedne to chlapík a díví se co mi ta slečna říkala, protože on vidí, že jich tam pár mají. Takže ho chci a po třech minutách mi řekne, že naše firma je u nich teprve rok a že to nejde, tak ho přemlouvám ale kdepak, budu muset vymyslet novou simku s tel. číslem. :x
 

Uživatelský avatar House_MD | čtv zář 23, 2010 6:27 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Mně řekli, že to půjde až zítra, a jestli to zítra nepůjde, tak to nepůjde...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

siana | čtv zář 23, 2010 6:41 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

V e-shopu VF je právě teď 16 GB verze k mání !!! :lol:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Endedy | čtv zář 23, 2010 8:40 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

OT: Ted jen aby se zacal opet prodavat nedotovany a je muj :D

Jinak dnes mi na jedne VF prodejne take potvrdili datum 24.9.
 

Uživatelský avatar Elesh | čtv zář 23, 2010 9:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

pro ty kteří by chtěli 32gb verzi bych zkusil prodejnu VF v Ostravě ;)
sou tam 4 shopy a na jedná z nich by měli mít 8 kusů tak si je obvolejte a dejte vědět jestli to přiznaj :)
btw teď už ne maj na 100% zavřeno a zítra bych tam zavolal nejdříve okolo 9:30
a bohužel nevím jaká prodejna přesně to je
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

vernius | čtv zář 23, 2010 10:11 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Myslím, že Jablko 4 32GB jde koupit v menších městech v zapadlých prodejnách (např. o2 v Kauflandu).
Čekalo se na novou rámcovku a vzhledem k této diskuzi o (ne)dostupnosti iPhone4 32GB jsem si myslel, že budu čekat cca do listopadu. Z rámcovky vypadlo x peněz na hardware, ale následně jsem zjistil, že z tohoto nelze doplatit dotovaný telefon. Navíc profipartner O2 mě informoval o pořadníku a termín nechtěli ani zhruba naznačit.
Jsem zrovna v malém městě na severu čech, zašlel jsem do O2 (v Kauflandu) a mám co jsem potřeboval. Doporučuju si osobně zajít na typově podobné prodejny. Personál slušný a hlavně měli co jsem potřeboval. Ale Kaufland je fakt plnej socek (brrr, bál jsem se tam chodit) :)
Hodně štěstí při nákupu
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
sob srp 30, 2008 8:57 am

derfer | čtv zář 23, 2010 11:38 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Konecne za celou dobu vidim moznost objednani iphone na shopu :-))) takze nevahejte a objednavejte....
Bylo:
iPhone 3GS 16GB White
iPhone 4 16GB Black
iPhone 4S 16GB White
Macbook Pro 13 " 2011
iPhone 5 16GB White iOS 8.1.3

Nyni
iPhone 6 64Gb Gold
Host
Host
 
Příspěvky: 142
Registrován:
úte kvě 18, 2010 9:54 pm
Bydliště: Zlín

Vinnetou | pát zář 24, 2010 5:51 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jak tak koukám prořád se bavíte jen o dotovaných telefonech co?
 

risix | pát zář 24, 2010 6:16 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

přítelkyni na lince T- mobile řekli , že její objednávka bude vyřízena do 14 dní , prý čekají na várku , kdy bude vyřešen problémy s anténou ...
zajímalo jestli Vodafone a O2 mají už to novou várku nebo je to jenom kec ...
nemáte někdo info ?.....
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
stř srp 27, 2008 9:23 pm

Unlimited | pát zář 24, 2010 7:12 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Skutecne! Na stranka vodafone zmizela u 16GB verze ona hlaska "neni k dispozici". Sice se tam neobjevila moznost koupit bez smlouvy, ale lze to trosku "prechytracit". Staci kliknout na "Pokracovat vyberem tarifu" a dale pak "Sestavit" tarif na miru, tam nevybrat vubec nic, tz. zadny minity atd. a celkovy tarif pak bude 0,- a v kosiku naskoci standardni cena za telefon 15.777,- Kc. No a pak uz staci jen vybrat zpusob platby.....
Enjoy!
 

coder | pát zář 24, 2010 9:28 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dostupnost O2 - Iphone4 32GB
včera mi slečna na podnikatelské lince byla ochotna zjistit informace ze skladu, takže 32GB posílají na jednotlivé prodejny v množství asi 1-2ks týdně a situace by se měla v říjnu zlepšit
taktéž včera - Praha Eden - zakoupen 32GB, naprosto náhodně, ani nevěděli jak je možný, že ho mají, patrně si ho prý asi nějaký VIP nevyzvedl nebo se po něm bude marně shánět...
 

rajce007 | pát zář 24, 2010 10:13 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

rajce007 píše:Tak 22.9. to bylo taktoVe stavu objednávky mi to pár minut po zaplacení vyhodilo:
Vaše objednávka číslo XXXXXXXXX zadána dne 22.09.2010 je od 22.09.2010 ve stavu: Připraveno k předání České poště.

Vaši objednávku jsme už zpracovali, zboží dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů.

Chybicku maji asi v systému vyřizování objednávek...

Dnešní stav mojí objednávky na 32Gb u VF je:
Vaše objednávka číslo XXXXXXXXX zadána dne 22.09.2010 je od 24.09.2010 ve stavu: Připraveno k předání České poště.

Vaši objednávku jsme už zpracovali, zboží dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů.
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
úte dub 15, 2008 10:28 am
Bydliště: Jižní morava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron