Dostupnost iPhone 4 v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

jenicekk | pát zář 24, 2010 11:02 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Neschopnost Tmobile nebere konce, po 3 tydnech cekani na iPhone sem si obednal Galaxy S, ze mi ho dnes doveze DPD, protoze telefon jiz NUTNE potrebuji, DPD mi dovezlo Nokia e66 , kterou sme neprevzali a nechali ji tedy DPD at ji odveze zpet, tak volam na infolinku co je to za bordel, tak ze pro me nemuzou nic udelat!!! tak letim na obchod Tmoble ze si telefon chci vzit u nich hned ted a prodlouzit smlouvu na 24 mesicu, a tam mi rekli ze mi ho nedaji do te doby nez OPERATORKA neudela storno obednavky, tak volam ji a ta mi rekne ze ho udelat nemuze dokud ji DPD nedoveze tu nokii, ze bych si ji jako mohl nechat a stopit ji, ze mi nemuze verit po 10 letech smlouvy u tmoble abych je nepodveld... a ze nejdriv ho budou mit ve stredu takze pak mi ho zase muze az poslat znovu, takze pocitam ze dojde tak zase nejdriv v patek, je toto jeste realita??? a po prosbe at mi da nadrizeneho me odmitla, takze muzu drzet hubu a cekat dalsi tyden nebo zmenit operatora a bejt rad ze sem rad!!!!
 

Uživatelský avatar tvosi | pát zář 24, 2010 11:06 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jdi jinam...na tohle bych se jim uz vykaslal
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Juramac | pát zář 24, 2010 11:12 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Klid, nevyberes si, je to u vsech stejne. Me zadali do jejich systemu mou objednavku z 26.8. az 9.9. , a jeste blbe, takze jsem za 3 tydny take dostal jiny telefon - misto 32 GB 16 GB. Take jsem jej vratil....A take jsem musel cekat, az dojde spatne zpet k nim , aby to mohli stornovat a vypsat novou objednavku...... mezi operatory si proste v tomto nevyberes... :) Klid, nerozciluj se, vzdyt je to jenom telefon.... :)
 

Uživatelský avatar tvosi | pát zář 24, 2010 11:15 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jneze ve chvili kdy udela ten krok, ze jde pryc, tak se k nemu budou chovat zcela jinak :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Juramac | pát zář 24, 2010 11:25 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Myslis ? Tak tomu moc never, jim je u sedaciho svalu, jestli nekdo odejde jinam, kde na tom bude stejne a nebo jeste hur..... kdyz jsem odchazel od O2, zustali uplne v klidu a ani mi nepodekovali.... A ver, ze ani T-Mobile se kvuli par nespokojenym jedincum nepretrhne a stejne tak Vodafone..... Smekat by se zacali, pokud jim tam zakaznik necha desetitisice mesicne, na X telefonech, ale jinak jsou v klidu....
Naposledy upravil Juramac dne pát zář 24, 2010 11:26 am, celkově upraveno 1
 

jenicekk | pát zář 24, 2010 11:26 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ja jsem rekl ze teda koncim, ze odstupuju od smlouvy po 10 letech, a nic to s nema neudelalo....
kdyz si spocitam kolikrat sem tam musel volat, kolikrat sem sel uz na prodejnu za polsledni 3 tejdny, protoze oni navzajem nejsou schopni a ochotni mezi sebou komunikovat a clovek to musi obehat sam delat mezi nema prostrednika tak mam opravdu velky vztek...
a nakonec diky jejich bordelu a neochote zase musim cekat tyden... a vubec je nezajima ze telefon potrebuju, dokonce tak moc ze sem uz svolil z iPhone 4 na Galaxy S...

ted mi nezbejva nic jineho nez jak rika Juramac, klid a brat to ze jde o telefon a bejt rad ze sem rad :-)
 

Uživatelský avatar tvosi | pát zář 24, 2010 11:28 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ja rekl ve Vodafone, ze du pryc a dostal sem slevu a ajfoun do tydne byl u me :lol:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

jenicekk | pát zář 24, 2010 11:30 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

mozna jsi lepsi zakaznik,mozna platis vice, mozna lepe vyjednavas, ja sice dostal iphone za 5000, ale nic mi nedodali, ja sice dostal Galaxy za 1999 ale taky mi nic nedodali, a vic vyhrozovat jim uz asi nemuzu...dit maji dalsi milion zakazniku ktery nejak okradou a vubec si nevsimou ze nejakej jenicekk uz neni jejich klientem
 

Uživatelský avatar ikena | pát zář 24, 2010 11:32 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jenicekk píše:ja jsem rekl ze teda koncim, ze odstupuju od smlouvy po 10 letech, a nic to s nema neudelalo....
kdyz si spocitam kolikrat sem tam musel volat, kolikrat sem sel uz na prodejnu za polsledni 3 tejdny, protoze oni navzajem nejsou schopni a ochotni mezi sebou komunikovat a clovek to musi obehat sam delat mezi nema prostrednika tak mam opravdu velky vztek...
a nakonec diky jejich bordelu a neochote zase musim cekat tyden... a vubec je nezajima ze telefon potrebuju, dokonce tak moc ze sem uz svolil z iPhone 4 na Galaxy S...

ted mi nezbejva nic jineho nez jak rika Juramac, klid a brat to ze jde o telefon a bejt rad ze sem rad :-)


Jestli máš Dohodu s Oskarem, tak se nemusíš ani namáhat jim říkat, že chceš skončit a nepomůže ti ani, že tam jsi u nich 10 let. Nic ti nenabídnou a ten nejvýhodnější tarif jednoduše zruší. Nejspíš maj příkaz tenhle tarif vymítit !!!
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 175
Registrován:
ned říj 28, 2007 4:28 pm

jenicekk | pát zář 24, 2010 11:37 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ne, od zacatku pisu ze sem u Tmobile, mam tam svuj pausal a ted sem chtel prejit na jinej a podepsat jim ho na dalsich 24 mesicu, ale asi je to uz dost OT a zasirame tim jen forum, jen sem chtel napsat praktiky nasich slavnych operatoru, a mozna se podelit s nekym dalsim koho potkalo neco podobneho..
 

Uživatelský avatar Dadly | pát zář 24, 2010 12:43 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

doporucuju prejit k Vodafonu, protoze mam podobne zkusenosti z O2....

prijde mi ze jako jedinemu operatoru jim ve Vodafonu zalezi na tom, aby u nich zakaznici zustali, ja platim mesicne cca 800kc a i po dvou letech co jsem ted s Vodafonem mi pri pohrozeni ihned nabizeli slevu na pausalu a snazili se me presvedcit, kdezto u O2 me s prominutim poslali do p*dele s tim, ze semnou navic jednali jako kdybych se zblaznil a co ja si to vlastne dovoluju ze po nich neco jako je sleva chci...

no a protoze s TM je to jak pises stejne, vyrazne doporucuju Vodafone...
Macbook Air 2011 i5 1,7GHz, 4GB, 128GB SSD, OS X Mavericks
iPhone 5 32GB CZ 7.1.2 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 130
Registrován:
úte črc 14, 2009 1:35 am

Killingman | pát zář 24, 2010 12:45 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Jak jsem psal - kdyz jim u T-debile není stydno vyfakovat platinum partnera který má u nich přes 1000 čísel, proč by nevyfuckali jenickka s jednim cislem? Serou na to globalne, je jim to proste JEDNO. Jednoznacne nejhorsi pristup ze vsech tri operatoru. Po vcerejsi rozmluve s VIP supedeluxe nádeníkem na jejich infolince speciálně určené pro platinum partnery si nedělám iluze naprosto o ničem a začal jsem přesvědčovat vedení společnosti o nutném urychleném přechodu ke konkurenčnímu operátorovi (samozřejmě že Vodafone, neboť kyslíkáři jsou skoro to samý jako tydebi*ové)...
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

hercous | pát zář 24, 2010 12:54 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

2 jenicekk: Hele možná je to znamení, že se máš vykašlat na Galaxy S a počkat na iP4 :wink:
 

siana | pát zář 24, 2010 1:03 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jenickku, přejdi k VF a kup si IP4, od včera večer mají v e-shopu 16 GB (i na prodejnach by mely byt). :wink:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

jenicekk | pát zář 24, 2010 3:28 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

hercous: nejpis ano chlape, Galaxy s sem chtel jen ze sem ho potreboval hned, takhle si uz muzu pockat na telefon meho srdce iPhone 4 :-)

siana: jedinou vyhodou kterou vzdy po 24 mesicich dostanu od T-DEBILA je sleva na telefon, ted mam slevu na iphone cca 12 000 a tim ze prejdu jinam si ji necham uniknout a ja z toho operatora nevycucnu uz nic :-( to je jedina vec co me u nej drzi...:-(
 

Juramac | pát zář 24, 2010 3:36 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

jenicek - OT - no, to neni tak jiste. Ja , kdyz jsem prechazel pred lety od O2 k Vodafonu, tak jsem od neho dostal vstupni bonus 20.000 k volnemu cerpani na cokoliv a prenos vsech cisel mi udelali zdarma za 2 dny......je to ale vzdy individualni dohoda, zadna pravidla pro to nejsou.Prodejci maji sve moznosti.... Zkus se zeptat u Vodafonu, co ti daji, pokud budes pro ne zajimavy, urcite z nich neco vymacknes.... :)
 

Endedy | pát zář 24, 2010 4:14 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Proc furt t-mobile mluvi o tom, ze ceka na novou varku s opravenou antenou kdyz snad nikde na internetu se o zadne opravene antene nepise? Odkud tu informaci t-mobile ma?
 

jenicekk | pát zář 24, 2010 4:18 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Taky mi to rikali na infolince! ale osobne si myslim ze je to uplny nesmyl, tohle by snad bylo napred prezentovano Applem samotnym ze chysta HW zaplatu na antenagate, myslim ze je to zpusob jak zavrit hubu laikum kteri porad volaji proc neni iPhone, kteri v koncem stavu budou jeste radi, protoze si pockaji a dostanou uz "opraveny" model :-)
 

Endedy | pát zář 24, 2010 4:34 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Asi jo, jinak by uz toho urcite byly plne internety informaci o tom ze Apple pozmenuje HW ;-). Zatim jsem se o tom nikde nedocetl. Ale je divne, proc t-mobile iphone nema a takhle se vymlouva, kdyz naproti tomu Vodafone ho ma.
 

risix | pát zář 24, 2010 7:57 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

já jsem se nechal tak z blbnout těma spekulacema o "opravených" iphonech4 , že místo toho , abych ho dneska objednal u Vodafone , čekám až ho přítelkyni pošlou z T-mobile (prý 14 dní) , abych to pak případně porovnal ...
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
stř srp 27, 2008 9:23 pm

Pantani | sob zář 25, 2010 9:39 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dle infolinky VOskara má bejt další zásilka a naskladnění až 29.9.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

jenicekk | sob zář 25, 2010 10:07 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

To by sedelo, i O2 ma dostat zasilku v prubehu tydne...jen nevim jak je to u tech kromanoncu od t-debile
 

siana | sob zář 25, 2010 10:34 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Od VF mám taky 29.9. potvrzeno, měly by být i 32 GB. :lol:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Uživatelský avatar House_MD | sob zář 25, 2010 10:42 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Já ho mám slíbenej už v pondělí! :-D
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Juramac | sob zář 25, 2010 11:32 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ja ho mel slibeny 26.srpna, pak 3.zari,9 zari, 14 zari atd.atd.atd..... :D Ale vcera mi volala nejaka manazerka a ze mi ho urcite do stredy poslou kuryrem, ze ho osobne v siti Vodafone sezene a postara se o to..... ale uprimne-neverim ji ani to "dobry den"... :)
Jinak jsem z nich jeste vymacknul druhy mesicni pausal zdarma, takze budu mit iPhone nejenom za korunu, ale k tomu budu 2 mesice volat zdarma... :)
 

polom | ned zář 26, 2010 12:14 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Zdravim, tak musim taky prispet. Vodafone iphony ma a mela je uz ve ctvrtek na sklade pred tydnem jsem objednal pres firemni linku a v patek 24.9. byl uz na poste :)
Host
Host
 
Příspěvky: 97
Registrován:
stř dub 02, 2008 6:13 pm

jenicekk | ned zář 26, 2010 12:24 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

spis bych rekl ze je "mel" na eshopu jsou uz opet vyprodane jak 32 tak 16 verze
 

Uživatelský avatar Nolf | ned zář 26, 2010 3:09 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Na webu skoro pořád není ale když zavoláš na infolinku, řeknou ti na který prodejně je mají skladem.
No One Lives Forever
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
pát zář 24, 2010 3:34 pm
Bydliště: Domažlicko

Endedy | ned zář 26, 2010 4:19 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Me by spis zajimalo, kde jsou ochotni mi ho prodat za plnou cenu. Uz jsem se tu docetl, ze ho dokonce nabizeli i nekomu za plnou cenu.. Nemate s tim taky nekdo zkusenosti?
 

nalevka | ned zář 26, 2010 4:20 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Alza ze mě už asi moc radost nemá. Píšu tam každý den e-mail :-D. )
Dobrý den, vážený zákazníku,

dostupnost zboží by se měla vyjasnit každým dnem, sledujte prosím informace o produktu na našich stránkách, popřípadě vyčkejte na výzvu k vyzvednutí. Zboží zatím nebylo naskladněno a tudíž není připraveno k prodeji.

Bližší informace aktuálně nemáme.

S pozdravem,
 

siana | ned zář 26, 2010 4:22 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Nolf: to sice řeknou a dokonce i dají na prodejnu telefon, ale když tam zavoláš nebo přijdeš, dozvíš se, že žádný iPhone nemají. O tom, jestli je to proto, že na infolince nemají aktualizované údaje z prodejen nebo proto, že na prodejně je mají pro někoho pod pultem, takže máš smůlu, lze jen spekulovat. :(
Naposledy upravil siana dne ned zář 26, 2010 4:24 pm, celkově upraveno 1
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Uživatelský avatar House_MD | ned zář 26, 2010 4:23 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

OT: objednávat iPhone z Alza.cz, to je nějaká vyšší dimenze uvažování, které nerozumím?
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

nalevka | ned zář 26, 2010 4:24 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Víš, já to chtěl objednat přes Vodafone, ale v tu dobu měli zboží pořád nedostupné. Tak jsem se obrátil k alze, myslím, že to není tak těžké to pochopit, nebo...?
 

Uživatelský avatar House_MD | ned zář 26, 2010 4:27 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

No já jen, že jsem četl, že v Alze to jde moc pomalu, někdo tady mluvil o Vánocích... :)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

nalevka | ned zář 26, 2010 4:28 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

To jsi mě fakt uklidnil :mrgreen: . Já to objednával 31,08,10. Tak nevím, píšou tam pořád "očekáváme v září 2010" tak uvidíme za pár dní : 8)
 

wmkiller | ned zář 26, 2010 9:25 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Vzhledem k tomu, že jsem tento topic používal, abych zjišťoval data naskladnění a dostupnosti, musím také přispět...

Před 14ti dny jsme s otcem zhruba 5 dní vkuse volali na infolinku Vodafone a T-Mobile, kde jsme vyžadovali informace o tom, kde iPhone 4 mají, kdy má kam přijít atd. Po troše štěstí se na Vodafone lince vymáčkli, kde iPhone 4 v našem kraji mají a rozdali čísla, bohužel ty obchody, na kterých údajně měl být, tvrdili, že nejsou a dlouho nebyly...přičemž nám to vždy vzal někdo jiný a ve výsledku jsme zjistili, že ,,jeden tu máme, ale je rezervovaný do dne xx.xx"

... po mnoha telefonátech jsem začínal být zoufalý a v diskusi na jablickari se dočetl, že když dáte na infolince pořádnou čočku a necháte se přepojit na centrum pro odcházející zákazníky, iPhone se najednou najde a bude Vám zaslán...tímto návrhem jsem akorát na**al otce, ale druhý den byl mým šťastným. Dejme tomu, že se hovořilo do té doby s 15ti lidmi od Vodafone na infolince a ten 16. Vám řekne, že na iPhone k novému tarifu máte nárok zhruba až za měsíc, kvůli xxxx.
V tuto chvíli nebylo třeba žádného návodu a důvodů k odchodu bylo hned několik. Vše, ovšem nijak ,,nepřihrávaně" proběhlo přesně podle onoho návodu a iPhone byl druhý den na poště... Jak se ty iPhony najednou na těch skladech objevují je velmi zajímavé :)

samozřejmě Tím nechci nikoho nabádat, aby sehrával fiktivní odchody..napsáno jen pro zajímavost
 

D@vid | ned zář 26, 2010 10:02 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

T-Mobile Brno - všude vyprodáno, nebo alespon rikaji, ze nemaji... obvolany vsechny oficialni prodejny. Uz nevim, kde koupit, takze pokud nekdo ma tip na koupi ze zahranici (klidne ebay), tak mi prosim poslete do posty odkaz. Diky.
 

Endedy | ned zář 26, 2010 10:29 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ono by nebylo zase tak tezke sehnat iphone na smlouvu k tarifu (za 14 277kc)..., ale ja ho chci za plnou cenu k vuli moznosti odpoctu DPH, coz vyjde na nejakych 13 000kc. Nyni jedu na stare Nokii a jestli do mesice nesezenu nedotovany iphone od Vodafonu, asi koupim Samsung G S, dele uz na te nokii nevydrzim.
Jinak datum 29.9. mi taky potvrdili na jedne VF prodejne, ale stale chodi velmi malo kusu :(.
 

siana | ned zář 26, 2010 10:56 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Taky jsem se zařadila mezi shánějící a čekající. Naposled v pátek jsem dostala na VF lince echo, že mají ajfouny na té a té prodejně, volám tam a prodavač se diví, jakto že na infolince mají takové informace, když oni nemají ani jeden. Takže teď poslušně čekám na další naskladnění, dokud mne to nevytočí nebo dokud nerezignuju. :evil:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Vinnetou | pon zář 27, 2010 5:47 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Endedy píše:Ono by nebylo zase tak tezke sehnat iphone na smlouvu k tarifu (za 14 277kc)..., ale ja ho chci za plnou cenu k vuli moznosti odpoctu DPH, coz vyjde na nejakych 13 000kc. Nyni jedu na stare Nokii a jestli do mesice nesezenu nedotovany iphone od Vodafonu, asi koupim Samsung G S, dele uz na te nokii nevydrzim.
Jinak datum 29.9. mi taky potvrdili na jedne VF prodejne, ale stale chodi velmi malo kusu :(.

sem na tom stejně a taky by mě zajímalo kdy konečně přivezou pořádnou várku
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron