Dostupnost iPhone 4 v ČR

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

pe.kova | stř zář 15, 2010 3:36 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Promazáno od těch vašich OT debilit. Metalgirl
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

frozen_cz | stř zář 15, 2010 4:09 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

tak jsem volal do vodafonu minulou stredu, kde mi tvrdili ze telefony dorazi v patek, v patek jsem volal a normalne mi telefon objednali ze dorazi do 3 dnu, dneska jsem tam volal a ze zadnou moji objednavku nemaji a ze zadny telefony neprisly a ze na ne porad cekaji a ze se mam jeste ozvat, tak nevim jestli si ze me delaji srandu.
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
stř zář 08, 2010 7:48 pm

Sp4rh4wk | stř zář 15, 2010 5:24 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

derfer píše:Necituj poslední příspěvek, citace smazána. Metalgirl

Ty si taky prímo ze zlína ???? tam jsou kre**** nic nevi jsou to posu*** jich se na neco ptat bo resit neco hledne telefonu nema cenu !!!! akorat na ne nadavam... nic o telefonech nevi ale meli by vedet co prodavaji a ne jen sluzby!!!!


Bohuzel mam opacnou zkusenost.. v nedeli jsem tam byl a prodavac me s velkou ochotou pomohl a zdelil mi, ze telefony mely prijit v patek, ale jelikoz apple jim je nedodal, tak maji posunuty termin na dalsi patek, ale bohuzel stale nepotvrzen... Jelikoz objednavam zbozi pro jednu vetsi ceskou IT firmu, tak vim, ze toto neni chyba ciste jen operatoru, protoze neco nakoupit od apple, je porod...
 

Uživatelský avatar daknol | stř zář 15, 2010 7:26 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dnes mi bylo receno, ze 17.9.2010 opet padlo a ze snad nejdriv 19.9.2010, ale ze uz si to nikdo netroufa ani tvrdit a ze za to muze dodavatel..
jsem nastvanej, ze nabidnout mi smlouvu jim trvalo prez vikend(prodej byl ze ctvrtka na patek 28.8. tusim), tudiz se na me z prvni varky nedostalo a ted se nacekam a pochybuju ze stihnu akci Na bumper zdarma ktera konci 30.9.2010 :cry:
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 89
Registrován:
čtv kvě 13, 2010 10:30 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar preston | stř zář 15, 2010 7:35 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

tak tak,termin 17.9. je opravdu zruseny, dalsi nevim...nechapu,co ten apple dela za obstrukce
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
úte srp 31, 2010 9:32 am

nalevka | stř zář 15, 2010 7:39 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Alza.cz:

Dobrý den,
opravdu nevím, kdy by měl daný produkt přijít. Ptali jsme se našeho dodavatele a ten nám neřekl bližší informace o termínu dodání.
S pozdravem
xxx
 

pe.kova | stř zář 15, 2010 8:00 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Promazáno od OT!
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Elesh | stř zář 15, 2010 10:53 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Pantani píše:HK centrum Futurum Vodafone nesehnal, přitom před týdnem jsem mohl mít 32 GB (tenkrát mi řekl, že tam mají 3), prodejna Vodafone v Albertu taky nic. Prodejna na náměstí v Pardubicích taky nic.
A to jsem měl zamluvenej přes info linku ve Vodafone HK Futurum a když jsem tam přijel, tak nejenom že neměli 16 GB, na jehož zamluvení jsme se s paní na info lince domluvili, ale na moje jméno tam nebylo nic zamluvenýho!! Tak jsem jim hnedka poslal na reklamační oddělení dopis, aby si nemysleli, že mají všechno v pořádku... :evil:


vodafone telefony nerezervuje, to že vám jej někdo pohlídá je jen dobrá vůle prodejce která stejně neni 100% protože když si ho vemete jako zvýhodněný telefon po 2 letech/ nedotovaný tak daný prodejce z toho nemá nic a klidně ho udá na nějakej tarif člověku který přijde dřív než vy
navíc je hloupost domlouvat si rezervace na infolince protože žádný elektronický systém rezervací neni je to jen a pouze o domluvě jak sem napsal výše

kdo chce iphone 4 tak si volejte hlavně přímo na shop kde si ho chcete eventuelně vyzvednout na info jestli tam už sou nebo ještě lépe si dojděte osobně

ohledně zvedání telefonu na shopech jak tu někdo psal znamená jen to, že je prostě spousta jiných lidí přímo na pobočce a není čas telefon zvednout takže lepší je si tam dojít případně 800 777 777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

siana | čtv zář 16, 2010 8:12 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Čerstvé info ze zákaznické linky: iPhone 4 bude na prodejny v Praze naskladněn zítra, bílé modely v ČR ještě nejsou a ani nemají informace, kdy by měly přijít. :(

EDIT: operátor Vodafone
Naposledy upravil siana dne čtv zář 16, 2010 8:24 am, celkově upraveno 2
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Jandre | čtv zář 16, 2010 10:58 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Včera jsem měl telefonát od T-Mobile (obejdnáno od 30.8 k prodloužené smlouvě).
Zdá se že se nebude dlouho veselo, prý jim bylo řečeno, že bude "hardware změna", tedy do konce září nepřijde nic, nejdřív v průběhu října, spíš až v listopadu. (plně cituji paní, která mi jako VIP vyřizuje objednávku).

Přeberte si to po svém, konce Bumer programu jasně navazuje na spekualci o změně hardwaru, a to co jsem včera slyšel to tak nějak celé dává do pěkného balíčku.

Štve mě to, protože sice byl zahájen prodej, ale není co prodávat a čeká se na podpultovku jak za komárů....
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv zář 16, 2010 12:56 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Opět promazáno od OT grrrrrr :twisted: Metalgirl
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Chapan | čtv zář 16, 2010 1:00 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak ještě se podělím o informaci z O2 prodejny Vyskočilova, kde do týdne chodí 4ks iphone 4 16gb a o ně je už minimální zájem a 32gb chodí tak 1ks týdně, rezervací je tam kolem 100, takže pokud zůstanou stejné dodací podmínky, tak to vidím tak na 2 roky. Stejná situace je i v T-mobilu, kde se informace shodují.(potvrdila mi to známá, která pracuje jako vedoucí pracovnice pro key zákazníky). Zatím žádné další nové info o vypuštěné kachně, že iphony dorazí zítra?
Naposledy upravil Chapan dne čtv zář 16, 2010 1:04 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar styxx | čtv zář 16, 2010 1:03 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ted zrovna dorazil jeden iphone 4 k mámě do firmy, která je vedena u T-mobil jako VIP zákazník. A řekli jí, že iphony doráží po velmi malých dávkách a primárně uspokojují VIP zákazníky. A to ještě po jednom kuse.
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 144
Registrován:
sob srp 23, 2008 3:45 pm

Kuliss9 | čtv zář 16, 2010 1:17 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

ALZA.cz
Dobrý den,
Tento model se průběžně naskladňuje během září.
Pokud máte o zboží zájem, je potřeba vytvořit objednávku přes internet.
Jelikož aktuálně převyšuje poptávka počet dodaných kusů.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 151
Registrován:
stř bře 19, 2008 3:17 pm

Sp4rh4wk | čtv zář 16, 2010 1:51 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Mam na alze objednan 32GB, jeste za 18999 a posledni update z 9.9. 15:00 "Zboží očekáváme v průběhu příštího týdne. Ochraná fólie chrání pouze přední a zadní stranu přístroje. Fólii na boční strany bohužel v nabídce nemáme ani neuvažujeme o jejím prodeji. " Dneska jsem psal dalsi dotaz, tak uvidime...
 

jurrkkooo | čtv zář 16, 2010 2:14 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

pravě jsem dostal sms ... od vodafonu že mi odeslali iP4 32Gb ... objednany 9.9.2010 ... tzn.. asi něco muselo přijít:))))) a mam to přes noveho zakaznika takže žadny VIP apod.:))
 

Uživatelský avatar styxx | čtv zář 16, 2010 3:29 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Můžu se zeptat, proč mi byl smazán příspěvěk, kde jsem informoval o zaslání iphonu od vodafonu?? Vím, že příspěvěk nademnou informuje podobnou informací, ale s rozdílnou kapacitou a jiným datumem objednání, což může být pro někoho důležité.
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 144
Registrován:
sob srp 23, 2008 3:45 pm

badateltel | čtv zář 16, 2010 3:47 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Teď jsem volal na infolinku Vodafone. IPhone mám objednaný od 9.9.,prodloužení smlouvy, tvrdili mi, že jim žádné zatím nedorazili a jestli dorazí 17.9, tj. zítra, je ve hvězdách.A aby mě zabavili tak mi nabídli zrušení papírového vyúčtování :D mají smysl pro humor.
 

Vinnetou | čtv zář 16, 2010 3:47 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

siana píše:Čerstvé info ze zákaznické linky: iPhone 4 bude na prodejny v Praze naskladněn zítra, bílé modely v ČR ještě nejsou a ani nemají informace, kdy by měly přijít. :(

EDIT: operátor Vodafone

jak to víš? mě zrvona dneska řekli že o něm nic nevědí. A budou dovážet do všech prodejen? nebo ses ptal na konkrétní prodejnu? popř. jakou?
Naposledy upravil Vinnetou dne čtv zář 16, 2010 4:16 pm, celkově upraveno 1
 

Paly | čtv zář 16, 2010 4:05 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Premazane o totalne OT! Prestudujte si pravidla fora a vyhnete sa neprijemnostiam :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

carlooser | čtv zář 16, 2010 4:18 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak po cestě domů, mi volali z linky T-Mobile, ze iPhone 4 mám očekávat začátkem měsíce Října. Bohužel... :roll:
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
stř zář 16, 2009 8:02 am

Uživatelský avatar ADIO45 | čtv zář 16, 2010 5:47 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Sdělil jsem operátorku o týkání nedotovaný telefon. Právě sdělila že jenom nabízí dotovaný telefon. Jinak nedotovaný telefon bude trvat dýl. Protože zákazníci Vodafone něco na iPhone měli. Nedotovaný telefon jsou dělaný kvůli tomu že vyhodíte vesele sim kartu a dát váš operátor. Myslím že je to správný postup. Blíží 2letých zákazníkem. Což nemůžu stěžovat :)
[size=85][size=85]omlouvam se za mou cestinu lepe psat neumim [/size][/size]
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 210
Registrován:
pon kvě 12, 2008 2:43 pm

softmann | čtv zář 16, 2010 7:17 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Je pravda, že když jsem byl na prodejně cca 18:15 měli na PC nálepky, že se omlouvají za technickou nedostupnost stanic a problém očividně byl, ale nakonec to dali dokupy.
 

Uživatelský avatar daknol | pát zář 17, 2010 7:56 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak prave zazvonil postak a mam ho doma.. iP4 16GB objednanej cca 3.9.2010 - Vodafone.. :D
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 89
Registrován:
čtv kvě 13, 2010 10:30 am
Bydliště: Praha

jenicekk | pát zář 17, 2010 8:02 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Takze ho ma jen VODAFONE?
ja po tydnu ( mam prodluzovat smlouvu na dalsi 2 roky) co se mi neozval t-mobile volal opet na jeho infolinku, prijemny hlas mi zdelalil ze se na to ihned podiva a zavolaji nazpet, a opet nezavolali, takze tam uz budu volat po 3, a asi je poslu dop....
 

jenicekk | pát zář 17, 2010 8:42 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Takze cerstve info z Infolinky t-mobile, slecna vubec nemuze zarucit kdy budou, snad prelom rijen/listopad, ale to neni vubec jiste, a co se mi stalo za 10 let vubec poprve, s omluvou me odkazala at stesti tedy zkusim u jineho operatora, takze t-mobile je mit rozhodne nebude.
 

Uživatelský avatar Faid3r | pát zář 17, 2010 10:51 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Ted sem volal na zakaznickou linku Vodafone - opet to vzala zenska, ktera nic nevi, tudiz nerekne nic pozitivniho a jen mlzi, opet.. achjo.. :( Kdyz to vezme nejakej chlapek, tak aspon nejakym zpusobem poradi, nebo nasmeruje do nektere z prodejen, kde by iPhone 4 meli mit.

Kazdopadne mi rekla, ze iPhony jim vcera sice prisli, ale nemaji je naskladneny, zaevidovany, ci co a ze si mam zavolat pristi tyden.

Chci se zeptat - je tu nekdo, kdo iP4 nemel zamluveny, dnes si zavolal na infolinku a v pohode objednal?
Diky..
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon lis 17, 2008 8:31 pm

Killingman | pát zář 17, 2010 11:38 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Trochu mě mrzí, že u T-Mobile budou nejdřív v říjnu jak tu někdo psal, proč dojdou Vodafone a ne k T-Mobile mě moc hlava nebere když je to jeden dodavatel :-( Mám zabookovaný jeden kousek jako VIP zákazník, máme u nich asi 1000 čísel jako firma a NEJSOU :-(
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

T-o-m-a-s- | pát zář 17, 2010 11:59 am

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dnes jsem taky volal na VF linku. Ptal jsem se na dostupnost iP 4 ve zline. Rekli mi na kterych prodejnach je maji naskladnene a jestli jsou k dispozici. Dorazil jsem do prodejny ve zline a iP 4 mi bez problemu prodali. Myslim ze par kousku tam jeste bylo. iP 4 mam uz doma a je to neskutecna vec.
 

badateltel | pát zář 17, 2010 12:30 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dopoledne jsem volal na VF linku.Zvedl to chlápek,ochotný a sdílný.Nicméně mi řekl, že dnes přišli,ale už nejsou a ještě byl takovej odvaz,že zjistil stav mé objednávky (z 9.9. prodloužení smlouvy) a potvrdil mi to co jsem si myslel - neposlali mi ho :( PS:pro informace o dostupnosti další dodávky volejte věštce :lol:
 

Vinnetou | pát zář 17, 2010 1:11 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

pořád píšte že vám dochází...tak lidi pište! jakej maj FW?
a taky když píšete že ste ho koupili, tak uráčeně napište kde, dotovanej či nedotovanej a jestli 16GB/32GB, ať víme jak na tom jsme
 

pegancr | pát zář 17, 2010 2:54 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Takze mi dneska prisla 32GB verze od VF a uz ma dokonce 4.1
Tak snad se JB brzo dockame, ale prima ze je doma :-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 241
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:39 pm

polom | pát zář 17, 2010 2:56 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Tak jsem volal na firemni peci u VF a rekli mi ze nevi kde na pobockach je maji ale dal mi cisla na Pardubice a Hradec Kralove ale nikdo to tam nebere :cry: nevi nekdo jak to tam vypada ? diky
Host
Host
 
Příspěvky: 97
Registrován:
stř dub 02, 2008 6:13 pm

rychtarik | pát zář 17, 2010 6:43 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Asi to špatně chápu, to jako na dotovaný telefon nelze uplatnit odpočet DPH ?
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
pát zář 17, 2010 6:41 pm

jurrkkooo | pát zář 17, 2010 6:45 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

taky už ho mam .. a je to parada firmware .. 4.1 .. dodano dneska rano VF :)
 

Uživatelský avatar murder | pon zář 20, 2010 6:35 pm

eshop Vodafone, plánovaná odstávka

MobilMania píše:?Vzhledem k plánované údržbě našich systémů nebude dnes večer od 22. hodiny do zítřejší 8. hodiny ranní dostupný e-shop a hlasová a internetová samoobsluha. Pro urgentní případy, například blokaci odcizené SIM karty, bude zákazníkům k dispozici přímé spojení na operátora. Děkujeme zákazníkům za pochopení a omlouváme se jim za nepříjemnosti.?


To zase bude dohadů, že jdou zlevnit, zdražit, vyhodit iPhone...

Klidně si myslím, že to může být i tady, zbytečně na to zakládat nové téma, proto sloučeno. Metalgirl

Edit: OK v pohodě... máš pravdu

EDIT: Však nic se neděje, akorát jen, že se to taky týká dostupnosti. :wink: Metalgirl
Naposledy upravil murder dne pon zář 20, 2010 9:45 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

chjetjov | pon zář 20, 2010 8:32 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Sp4rh4wk píše:Predpokladam, ze ti prisla 16GB varianta?

jj to jsem zapomněl zmínit 16GB verze, jinak software už mám 4.1 8)
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř zář 08, 2010 10:19 am

buck | pon zář 20, 2010 8:40 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Všichi mluvíte o VF. Mě by osobně zajímaly vaše zkušenosti od O2. V mém případě mám mít zablokovaný jeden kus 32GB díky koorporátní lince. Nikde jsem se po něm extra nepídil. Zeptal jsem se akorát v pátek v O2 v Mercury centru v ČB a tam měli 16GB skladem. Od paní z koorporátní linky mám akorát informaci, že netuší, kdy 32GB budou.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned čer 15, 2008 5:33 pm

Lada | pon zář 20, 2010 8:59 pm

Re: Dostupnost iPhone 4 v ČR

Dotaz: Nevite nekdo jak je to s T-MOBILE kdy jim ip4 dojdou nebo nedojdou??
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon zář 20, 2010 9:36 pm

Dostupnost iPhone 4 v ČR

Zavolej si na infolinku. Myslim ze nikdo nevi kdy jim prijdou, kolik, na jake prodejne jich kolik bude atd. Porad dokola to same ... Az to bude nekdo vedet tak to urcite napise .... Jo dneska se jeste nikdo nezeptal kdy bude zase vf prodavat nedotovane ... Se docela divim :)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron