MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

cedavera | stř črc 21, 2010 7:05 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Na prodejne je maji ... ver mi :) odkaz nemam jen osobni zkusenost
 

Sime | stř črc 21, 2010 8:40 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Odkud ses? Ja se ptal v Praze na 2 mistech na pobocce a taky nic. To bylo do ty doby nez jsem cekal na iphone. iPhone mi prisel a samozrejme jsem si za 5 minut simku zmensil :D

Skus to. Schvalne zavolej a zeptat se.
 

cedavera | stř črc 21, 2010 8:47 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Jsem z Prahy a vim ze minimalne Na Prikopech je maji ;-)
 

Santa | čtv črc 29, 2010 9:23 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Tak troska poznatku z vlastni zkusenosti :

mam iPad 3G a ocekavam iP4, chtel jsem tedy poresit i microSIM
vim ze vyriznuti neni nic sloziteho,ale kdyz uz je tady ta moznost si ji vymenit zdarma u Vodafone, tak jsem si rekl proc ne, aspon budu mit jistotu ze to nijak nepokazim a bude to bez starosti :

jdu tedy na pobocku - rikam chci vymenit simku za novou microSIM, pracovnice sice usmevava, ale hned se otaci na kolegy s pohledem ze je v koncich....na konec u toho stali tri a koumali jak to do toho pocitace vlastne nacvakat....nakonec jsem tam stravil cca 45 minut!
Ale tak co ,rekl jsem si , je to novinka tak si to na me holt museli vyzkouset.
Druhy den jsem se rano probudil, stara sim jiz byla neaktivni , vlozil jsem tedy do telefonu (s adapterem) microSIM....a ono nic!? Rikam si, ok tak asi musim chvili pockat....cekam nekolik hodin,restartuju nekolikrat telefon ,stale nic. Volam tedy na infolinku z firemniho mobilu a tam mi je sdeleno ze musim pockat (z neznameho duvodu,operator mi nedokazal zodpovedet proc) do druheho dne! Takze jsem byl 24h bez telefonu...coz mi prijde jako celkem zasadni problem a zpusobilo mi to nemale potize, jedina zachrana pro me byl firemni mobil. Druhy den uz nastesti karta nabehla, ale celkove lituji ze jsem si kartu nakonec jednoduse nevystrihl...byl to docela neprijemny zazitek a musim rict ze Vodafone situaci tezce nezvladl, zapusobil na me jako nejaky garazovy prodejce, ktery nabizi produkty ktere sam poradne nezna, coz potvrdili pracovnici pobocky, kteri asi skoleni (jestli nejake bylo) prospali.

Takze vsem radim - radeji vemte do ruky nuzky nebo ostry nuz a usetrete si nervy a cas ;-)
moje jablíčka :
Macbook Air 11"
iPhone 6 64GB
iPad Mini 2 16GB WiFi
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
úte úno 05, 2008 9:00 pm

Uživatelský avatar Elesh | čtv črc 29, 2010 9:36 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

ještě doplnim ohledně výmeny sim za microsim je u vodafone zdarma ale když během 12 měsíců co máte microsim chcete zpět klasickou simu zaplatíte 1200,-
nevim proč za co ale bylo mi to sděleno od paní na pobočce :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

Sime | čtv črc 29, 2010 10:19 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

1200? :D Za desetinu ceny si koupis adapter a muzes bez problemu pracovat s microsim v kazdem telefonu...

Ono je urcite jednodussi kdyz si tu samou praci udelas za 5 minut misto nekolika dni :) Sam jsem pred tim nez mi prisel iPhone 4 honil Vodafone jak na infolince tak na pobockach at mi reknou kdy to budou mit atd, kazdej rikal neco jineho. Kdyz prisel iPhone tak jsem si sednul a do 10 minut uz jsem mohl z iPhonu volat..
 

Uživatelský avatar Elesh | čtv črc 29, 2010 11:51 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

to je jasný že si každej radši koupí adaptér než platit 1200 je to nesmysl :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
stř říj 15, 2008 8:15 pm

:.Dragunov.: | pon srp 02, 2010 12:37 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Ahoj, mel bych dotaz pro lidi co provadeli obrizku sve normalni SIM karte na micro SIM :) Podle jakoeho navodu jste to delali?
Podle nejakeho videa nebo psaneho navodu?
Dnes nebo zitra me konecne prijde iPhone 4 tak uz se chci trochu pripravit a zkusit to na stare SIMce...Nekde jsem videl asi 10 minutove video ale uz si nepamatuju na jake strance to bylo...
Diky
 

Sime | pon srp 02, 2010 12:41 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Ahoj, podle zadneho navodu, sice jsem koukal na par videi, ale ja jsem to delal ciste podle toho traye co je v iPhonu. Systemem - nevejde, urizni :D Tak ve vyvarujes jakykoliv nejasnosti a ja tak smiknul uz 3 simky a v pohode.

Pouzival jsem nuzky na hrube upravy a smirgl na drobne upravy.
 

ls8 | pon srp 02, 2010 12:53 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

:.Dragunov.: píše:Ahoj, mel bych dotaz pro lidi co provadeli obrizku sve normalni SIM karte na micro SIM :)...


OT: Obrizku :mrgreen:
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

:.Dragunov.: | pon srp 02, 2010 8:17 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Sime: Jojo taky to asi udelam podle toho novyho SIm tray...Diky

ls8: :)
 

Rann | stř srp 04, 2010 8:32 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Ja byl v T-mobilu se zeptat, kdy budou mit mikro SIM a baba mne rekla, muzeme vam ji vymenit, za poplatek 450Kč, hned jsem se otocil a pomyslel jsi jaky je T-mobile. Opravdu zvazuji prejit do Vodafonu :-)
Obrázek iPhone 6S Space Gray | 64 GB
Obrázek MacBook Air 11'' | 128 GB | 4 GB RAM (rok 2011)
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned črc 25, 2010 5:04 pm
Bydliště: Leeds (UK)

:.Dragunov.: | stř srp 04, 2010 11:13 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Tak vcera jsem uspesne obrezal svoji SIMku na Micro SIM...
Musim potvrdit ze je to opravdu jednoduche...Krasne funguje, plny signal...
T-Mobile me s tim taky nasra* no :)
Radsi si to udelej sam...
 

johnyzcz | stř srp 04, 2010 12:52 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Tak jsem se pustil do vytvoření microsim pomocí vlastních sil.
Stačí když si stáhnete template zde: :arrow: http://www.buy-microsim.com/pub/How%20t ... -%20EN.pdf
A už se držíte daných pokynů uvedených na template.
Hodně štěstí :twisted: :shock: :D
 

johnyzcz | stř srp 04, 2010 12:53 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

ještě přikládám odkaz na youtube kdo by nevědel : [youtube]6B0G_qjebJY&feature[/youtube] :roll: :roll: :roll: :roll:


Odkaz na youtube upraven, aby byl funkční. Metalgirl

Díky. Johnyzcz
Naposledy upravil johnyzcz dne pon srp 16, 2010 4:39 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar balda88 | úte srp 10, 2010 2:50 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Tak dnes jsem použil taky ten návod a vše proběhlo úplně bez problému. Strach jsem sice trošku měl, ale nakonec nebyl třeba.
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Juramac | úte srp 10, 2010 3:45 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

OT - protoze jsem clovek nesikovny, tak jsem si radeji koupil adapter a microsim si vymenim zdarma u Vodafonu. 150 korun za ten adapter vcetne postovneho mne urcite netrapi.
 

Lašta | stř srp 11, 2010 10:48 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Já SIM kartu taky stříhat nebudu, dneska mi přišly adaptéry na MicroSIM, takže jí mohu požívat i pro standardní GSM telefony, jako klasiku SIM. Doporučuju objednávat u Tonershop.cz, jeden adaptér vyjde na cca 100,- Kč, jsou dost kvalitní a přesně udělaný.

Necituj poslední příspěvek! TommyS
 

Mortus | stř srp 11, 2010 6:18 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

nic v zlom ale 100Kc za kusok plastu? :roll: Ja som ho kupil za 1 euro s nalepkou na obstrihanie :wink:
 

scorpi | stř srp 18, 2010 10:25 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Já jsem simku právě doničl ikdyž jsem jel podle návodu :lol:
Starou ještě funkční klasickou sim jsem chtěl ořezat, protože jsem dostal zadarmo upgrade tedy funkční do cca 23:59.
Teď čekám do půlnoci, než mi zaktivní microsimku, kterou mi dnes dali :roll: :lol:
Naposledy upravil scorpi dne úte srp 24, 2010 2:38 pm, celkově upraveno 1
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

pesasa | úte srp 24, 2010 8:53 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Moje zkušenost s výměnou sim za MicroSim:
Včera v 17:00 jsem přišel do Vodafonu v Tescu ve Zlíně. Prodavač hned věděl o co jde. Vytáhl krabičku s upgrade microsim kartou, sdělil jsem mu mé osobní heslo a jméno na které je sim vedena. Pak chtěl ještě pro ověření občanku. Za minutu vyjel fakturu za 0kč. Starou sim mi nechal a předal micro s tím že za okamžik se stará deaktivuje a o půlnoci aktivuje nová.
Spokojeně jsem odešel a čekal kdy stará chcípne. Nechcípla, tedy ano, ale až přesně 23:56 večer. Po té jsem ji vyhodil a dal do iphonu novou a už byla aktivní
Takže tak u Vodafonu :-)
 

rev | úte srp 24, 2010 1:43 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Pokud si netroufáte na řezání microsim a nechce se vám dávat nějakých 450,- či kolik za výměnu u TMO, v Macwellu pořád platí jejich nabídka, řežou ji zdarma speciální řezačkou na jejich prodejně.Nemění se to ani po uvedení iP4 u nás :).
 

Uživatelský avatar caesar | stř srp 25, 2010 3:57 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Nejak nepobiram info ohledne T-Mobilu. Nekdo rika ze se plati, nekdo ze se neplati kdyz koupite telefon u nich, nekdo ze se neplati tak jako tak. Haluz.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

rev | stř srp 25, 2010 4:47 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Neplatíš v případě, že koupíš telefon u nich. Pokud chceš TMO MicroSIM a máš iP4 odjinud, případně iPad, zaplatíš těch 480,- vč. DPH. To je standartní poplatek pří výměně SIM, ať už staré nebo micro.

Další možnost je sestřihnout to sám doma, teoreticky bys byl blázen, kdybys to doma aspoň nezkusil, pokud to pokazíš, tak prostě půjdeš do TMO a zaplatíš úplně stejný poplatek. A nebo pokud jsi z Prahy, můžeš jet do Macwellu, kde to řežou řezačkou a zdarma.

TMO se nezachoval moc pěkně vzhledem k ostatním operátorům, ale koneckonců kdo by to od nich čekal...
 

locoto | čtv srp 26, 2010 3:23 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

v T-mobilu nafasovali kleste, obrizly, vypad z toho neporusenej zbytek, kterej se da vratit spolu s vystrizenou (micro)sim zpatky do telefonu na normalni simky. je to ready na zitrek do iP4 :-)

cena operace 0,-Kc
iPhone 5 32GB iOS9 bez JB
prodany: iPhone 4 16GB iOS6 bez JB
prodany: iPhone 2G 16GB US 3.1.2 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon lis 09, 2009 10:22 pm

fmx rider | čtv srp 26, 2010 4:58 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Zrovna jsem se vrátil ze Zlína (t-mobile), kde se připravujou na prodej iPhonu 4. Byl jsem si nechat vyměnit SIM za micro-SIM, protože mi telefon příjde zítra poštou od vodafone. Prvně jim to nechtěl brát vůbec počítač, ale nakonec se povedlo. Cena 475kč a že mi to vemou z kreditu (mám twist), ale zatím nic. Micro-SIM se vylupuje ze standartní SIM, takže se to používat i jako klasická simka. Fungovala okamžitě.
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:47 pm

Uživatelský avatar lukas26 | čtv srp 26, 2010 7:05 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

já byl dnes na výměnu v O2 ve Zlíně...prej 4 kila, protože zadara je to pouze ke koupi iP4...firemní SIM, tak volám na firmu, prej ok, ať to narvou do vyúčtování...borec teda kývne, lupe něco do compu a po chvíli mi říká..."mno, my v systému ty microSIM ještě nemáme, ani cenu u nich, tak vám to dám zadara, že jste měl tu starou poškozenou", tak jsem poděkoval a hotové ;)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 353
Registrován:
úte črc 01, 2008 4:26 pm
Bydliště: Zlín

Uživatelský avatar Maximus-CZ | čtv srp 26, 2010 7:33 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Nechci zakládat nové téma, tak postnu sem mojí korespondenci s T-Mobile (snad to nebude vadit tvůrci vlákna), konkrétně s pobočkou v Mladé Boleslavi

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda na vaší pobočce máte stříhací kleště na vystřihnutí MikroSIMkarty z normální. Pokud ne, mohl bych se optat, kolik stojí výměna?

Děkuji


Odpověď:
Dobrý den,

stříhací kleště na micro SIM karty bohužel nemáme, výměna standartní SIM za micro je zpoplatněna částkou 400,- bez DPH - částka se hradí s dalším vyúčtováním, není vybírána na prodejně.

Pokud máte zájem o výměnu karty, prosím Vás o zaslání vašeho tel. čísla, abych Vám ověřila zda danou SIM máme skladem.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Literová Marie
Zástupce vedoucího
Zn. prodejna T-Mobile
Jičínská 1350
Mladá Boleslav


Tak jsem jim napsal

Děkuji, ale než abych platil 400 korun, to to raději risknu a Simkartu si opiluji. Kdyby se to nevyvedlo, Tak si, a snad i levněji, koupím novou.

Děkuji



A nazdar
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

bob123 | čtv srp 26, 2010 7:54 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Zeptam se, resil jste nekdo jak je to s ebankou? Nahrajou vam bankovni aplikaci na micro sim taky na pockani na prodejne (vodafone)? Nikde jsem o tom nevidel zadny info ... Diky
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

Merju | čtv srp 26, 2010 9:53 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Dobry vecer prajem...rad by som buduci tyzden si zasiel zo Slovenska do Brna pre iphone do vodafonu a mam par otazok.Beru v predajniach platobne karty?Neviete kolko predajni Vodafonu je v Brne ?Pak ci sa da nejak zistit,ci budu mat tovar na sklade,nejake infolinky abo tak?A ako to bude s reklamaciou,bude sa dat zakupeny iphone v cechach reklamovat aj na slovensku?Pekne dakujem za pomoc :wink:
 

zbynda | čtv srp 26, 2010 10:04 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Prodejny najdes na http://www.vodafone.cz/osobni_web/konta ... egion=6032
Oheldne karet si budes muset zavolat, jen nevim, zda jich bude dost i pristi tyden. Ale mam strach, ze budes muset reklamovat opet v prodejne VF.
 

Uživatelský avatar Vacil | čtv srp 26, 2010 11:03 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

lukas26 píše:já byl dnes na výměnu v O2 ve Zlíně...prej 4 kila, protože zadara je to pouze ke koupi iP4...firemní SIM, tak volám na firmu, prej ok, ať to narvou do vyúčtování...borec teda kývne, lupe něco do compu a po chvíli mi říká..."mno, my v systému ty microSIM ještě nemáme, ani cenu u nich, tak vám to dám zadara, že jste měl tu starou poškozenou", tak jsem poděkoval a hotové ;)



Tak to i tady u nás v prdel* v Kralupech prodavači věděli o co de a že je výměna zadarmo, jenom jí už nemaj.
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

marpo | pát srp 27, 2010 5:00 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Tak nevím ptám se těch co to už zkoušeli, mám od vodafonu novou microsim a měla být funkční od půlnoci v adaptéru mi ale vůbec nejede hlásí mi to chybí SIM,
fakt super :? v iP4 to zatím nemůžu testnout a teď nevím jestli je problém v sim a nebo v adaptéru a to jsem ještě nechtěl koupit shit na Aukro a tak jsem vzal předraženou v Alze no aspoň to tam můžu vyreklamovat (snad :cry: )..

měl někdo podobný problém?

díky
iPhone 4 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
iPad Retina 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
Apple Mac Book Pro 13"
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte srp 19, 2008 10:48 am

scorpi | pát srp 27, 2010 6:40 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

bob123 píše:Zeptam se, resil jste nekdo jak je to s ebankou? Nahrajou vam bankovni aplikaci na micro sim taky na pockani na prodejne (vodafone)? Nikde jsem o tom nevidel zadny info ... Diky


Pokud máš Vodafone, tak se nic nenáhrává, jen zajdeš do rajfky, kde ti zaktivní novou microsimku (rozuměj zaktivní banking, tzn. opíší seriové č. microsim). Banking je aktivní okamžitě.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

bob123 | pát srp 27, 2010 8:25 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

diky za info dnes odpo to asi budu resit, akorat nevim jestli to pujde s neaktivni micro sim, no kdyztak do ty banky vyrazim po nedeli :-)
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

scorpi | pát srp 27, 2010 11:13 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

V podstatě sis odpověděl sám v jiném vlákně. Microsim musí být pochopitelně aktivní, protože se rovnou zkouší přihlášení do bankingu, což s neaktivní microsim jaksi nejde :)
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

bob123 | pát srp 27, 2010 11:42 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

no ona rikala ze mi to muze aktivovat, ale az ta nova karta naskoci tak to stejne nepujde a bude to muset reaktivovat :-) no jedna zbytecna cesta za novy iPhone stoji ne? :-)
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

nick003 | pát srp 27, 2010 12:03 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Mozna to bude znit trapne ale kdyz mam novou micro sim tak celej telefoni sezna musim prepsat do iPhonu znova? Nelze to nejak ziskat ? :oops:
GameCenter: nick003
Host
Host
 
Příspěvky: 56
Registrován:
stř srp 18, 2010 8:10 pm

Uživatelský avatar cicolably | pát srp 27, 2010 12:06 pm

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

jeeeje
terajšie kontaky si zosynchronizuj z Outlook alebo win.adresatom,alebo ak maš google učet
a potom to nahraš do iphona cez iTunes
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

jeenik | stř zář 08, 2010 6:55 am

Re: MicroSIM oficiálně v Česku (Vodafone)

Jak je to s tím bankingem? Mám ČS a.s. a vždycky s novou SIM jsem musel zajít na pobočku, kde mě tam něco "nahráli". Včera jsem byl v bankovní pobočce a tam mě sdělili, že na mikro SIM mě nic nenahrajou, jelikož nemají na to ten správný adaptér.... Tak jsem s bankingem odstrouhal. Mimochodem, než jsem do banky šel, tak mě na bankovní infolince informovali, že mě to nahrají na každé pobočce... A ještě dodatek, adaptéry na mikrosim T-mobile včera ještě neměl (Plzeň).
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé