Flash na cestě do iPhonu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Sime | pon črc 05, 2010 3:59 pm

Flash na cestě do iPhonu

Známý hacker, který nabourává iOS zařízení - Comex, dokázal spustit Flash na iPadu pomoci jeho ?Frash?. Comexovi se podařilo nainstalovat neoficiální Flash 10, původně pro Android do iPadu. Frash spouští přes lištu na překlad, která využívá Adobe plugin v internetovém prohlížeči Safari. Flash v iPadu dokáže přehrát obraz i zvuk. Zvuk pak pracuje správně i po změně velikosti zobrazení.

Obrázek

Tento hack dokazuje, že flash na těchto zařízeních funguje a není s tím problém. Apple však před časem řekl, že flash na jejich zařízeních nefungují plynule a proto je nedělají kompatibilní (opravdový důvod je, že Apple nechce mít flash v zařízeních, protože by mohli uživatelé hrát hry přímo z internetu a ne je kupovat přes jejich App Store).

Comex má ještě mnoho práce před sebou než tento plugin bude stabilní. Problém nastává, kdy některé hry vyžadují klávesnici pro hraní her.

Frash by měl být ke stažení pro více zařízení, ale až když ho Comex dodělá. Takže uživatelé s jailbreaknutým iPhone 3Gs/4 a iPod Touch 3G se mají na co těšít. Ostatní bohužel nejspíš budou mít smůlu, protože flash je celkem náročný na hardware a předešlé verze mají slabý výkon. Comex ani zatím neřekl jak moc Frash spotřebovává baterii, ale očekává se, že ji moc šetřit nebude.


Zobrazit video na http://youtu.be/adouTnXgelE
Kód do fóra: [youtube]adouTnXgelE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Článek v původním znění najdete zde

Zdroj http://www.iPhoneNews.cz
Naposledy upravil Sime dne pon črc 05, 2010 4:23 pm, celkově upraveno 5
 

Uživatelský avatar iphonik4 | pon črc 05, 2010 4:12 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Pokud je to pravda, tak je to super a on je machr, klobouk dolů. Jinak podle mě to bude žrat baterii jak prase :lol:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar Drago | pon črc 05, 2010 4:27 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Jo jo, dnes som to video videl na engadget a zda sa mi to, alebo je to na iPade uplne plynule? ziadne lagy, ziadne seky, plynuly flash .. samozrejme, skusal tam iba flash games, ale rad by som skor videl nejake videa, trebars z youtube, hulu etc.
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 410
Registrován:
pát črc 18, 2008 3:32 pm

Uživatelský avatar BlazingUFO | pon črc 05, 2010 4:50 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Ot: to zas bude mat Rony reci xD
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

Bajzik | pon črc 05, 2010 4:51 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Dať to do iPhone a poskladám sa do kocky :) GJ !
 

jannyboy | čtv črc 08, 2010 9:18 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

mít flash, v iphone opravdu není žádná výhra, je to hrozně optimalizované a žere to výkon a baterku. Apple ví prč podporovat HTML5. Jestli se flash nezlepší tak je s nim konec.
 

raider | čtv črc 08, 2010 10:10 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

Jé to jsou zase kecy.Úplně jako od pravé Apple ovce :) Na všech ostatních platformách je flash více méně podporován a nikdo tam nevykřikuje podobné kraviny,že se musí flash(Adobe) zlepšit nebo bude muset skončit.
 

Uživatelský avatar waczko | čtv črc 08, 2010 11:31 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

Ale to není jen o Applu, i sám Google přestává na Youtube flash podporovat a ubírá se cestou HTML5, což je cesta nejlepší. Jako vývojář jsem jedině rád - flash je úplně k ničemu, max. dobrý pro reklamy = takže jsem vlastně stále rád, že na iPhonu není.

Zkus si o tom "raidere" něco zjistit, třeba to, že za většinu pádů prohlížeče Mozilla Firefox může právě Flash ;)
iPhone 2G 8GB -> iPhone 3G 8GB Black -> iPhone 4S 16GB White iOS 5.0.1
iPad 16GB WiFi + 3G: iOS 4.3 -> iOS 4.3.1 JB -> iOS 5.0.1

WebDeveloper
POMOZTE!! SBÍREJTE, NAKUPUJTE x) http://goo.gl/mJEzc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

swenak | čtv črc 08, 2010 1:02 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Je uplne jedno, jestli je, nebo neni dobry, nakolik je, nebo neni zroutem baterie, vydejem tepla a podobne. Jde o to, ze je rozdil mezi tim "mit a nepouzivat" a "chtit a nemit". Je hodne technologii, ktere proste jsou ted a za par let nebudou, ktere jiz nejsou, ale pred par lety jsme je pouzivali. To je pokrok, proste ted je tu flash, je docela pouzivanej a hodne lidi ho chce (je jedno proc). To je jako rict, ze GPSka zapla taky zere baterii, zahriva zarizeni a tak ji proste nepotrebujeme a nebude integrovana. Myslim, ze kazdy prumerne inteligentni clovek vidi, ze Apple a Flash neni o technologii, ale o penezich.
 

Uživatelský avatar waczko | čtv črc 08, 2010 2:01 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Jenže Ty jsi to vlastně zmínil, flash je na ústupu ... boom flashe je dávno pryč - vidíš snad někde stránky vyloženě ve flashi? Efekty na stránkách jsou čím dál tím více dělány pomocí javascriptu... samozřejmě - vždy je to o penězích, ale proč podporovat tak náročný a nenažraný software když můžu použít HTML5?

Zkusím to jinak - proč myslíš, že lidi flash tak moc v iPhonu a iPadu "potřebují"? Můj názor je - pouze kvůli videím ... proto se mrkni na youtube.com/html5 a uvidíš, že ono to půjde i bez tak náročné technologie.

GPS je něco, co nemůžeš (zatím) ničím jiným kvalitním nahradit ... a do té doby bude GPS žrát baterii (flash toho žere víc). Je to technologie, bez které bys navigaci používat nemohl ... což se nedá říct právě o flashi, takže to Tvé přirovnání nebylo zrovna přesné.

Já osobně bych byl pro variantu nějaké "ochuzené" podpory flashe, kterou by bylo možné vypnout / zapnout podle potřeby. Ale zároveň vím, že dokud lidé budou používat IE6, tak já budu jako trotl weby pro IE6 optimalizovat ... a dokud budou lidé používat flash, bude HTML5 na pozadí internetu ...
iPhone 2G 8GB -> iPhone 3G 8GB Black -> iPhone 4S 16GB White iOS 5.0.1
iPad 16GB WiFi + 3G: iOS 4.3 -> iOS 4.3.1 JB -> iOS 5.0.1

WebDeveloper
POMOZTE!! SBÍREJTE, NAKUPUJTE x) http://goo.gl/mJEzc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar rony | čtv črc 08, 2010 2:03 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

BlazingUFO píše:Ot: to zas bude mat Rony reci xD


ale blbost. Pre mna je Flash iba toto: video, hry, reklama.

video: server a jeho majitel sa sam rozhodne, ci mi ho spristupni, ked nie, prdim nan lebo nie je jediny na svete
hry: flashove hry na telefone s tolkymi hrami mi nemusia chybat
reklama: fuuu, tazka otazka, chybaju mi? :-)

Uznavam, ze je to pekna snaha, odborne zaujimave a to je vsetko :-) Som si isty tym, ze Flash v takomto zariadeni moze byt ale jedine s hardwarovou podporou. Ako softwarovy plugin, dakujem nie. Nebude sa to nicim lisit od javy a podobnych likvidatorov bateriek :)

Stale mi nikto nevysvetlil ako sa vysporiadate s hover udalostami v objektoch.

prosim este o vymenovanie aktualne predavanych krabiciek, ktore prehraju akykolvek flash objekt a su na trhu od roku 2007. Alebo ok, od roku 2010. dakujem :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Křeček | stř črc 14, 2010 1:03 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Klobouk dolů. Ale baterie bude pryč během chvíle.
 

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř črc 14, 2010 1:10 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Co furt máte s těma baterkama.. nemůže to žrát víc baterky než jakákoliv hra, co zabere CPU na 100% .. Takže když budete pařit Zombíky v Call of Duty, tak vám to tu baterku bude žrát úplně stejně
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Uživatelský avatar rony | stř črc 14, 2010 2:01 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zwick | stř črc 14, 2010 4:52 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Bože vy máte opravdu uplně vymytej mozek od Jobse... Nevíte o tom vůbec nic a budete tu na Flash házet špínu.

Youtube od flashe neustupuje, dokonce se vyjádřil k tomu proč bude hlavní přehrávač flashovej.

Výkon HTML5+Javascript je mnohem nižší než Flash+AS3...

Obě dvě řešení jsou ale samozřejmě řádově méně výkonné než aplikace nativně napsané pro nějaké zařízení.

Zbytečný se ale rozepisovat, stejně to nemá cenu... Ovce...
 

Uživatelský avatar jackherrer | stř črc 14, 2010 5:28 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

hezky si to rekl
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar rony | stř črc 14, 2010 6:01 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Zwick: mas pravdu, oci si nam otvoril.

Premyslal som totiz doteraz ako baca zo salasa, ze ak sa video prehrava miesto softwaroveho dekodera hardwarovou podporou grafickeho chipu, tak je to lepsie. ale uz mi je jasne, ze softwarovy prehravac musi byt rozhodne lepsi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar whisky96 | stř črc 14, 2010 6:32 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

rony píše:ale blbost. Pre mna je Flash iba toto: video, hry, reklama.


rony,

toto som si donedávna (do momentu keď som nezačal používať iPad) hovoril aj ja...

Problémom je, že to zďaleka nie sú len videá, hry a reklama ... Skúšal si si niekedy v poslednej dobe rezervovať hotel alebo kúpiť dovolenku ? Zariaďoval si byt a videl si stránky bytových architektov a predajní bytových doplnkov ?

Takmer všetko vo flashi. Ja ti nejdem oponovať alebo tvrdiť, že flash je technológia budúcnosti - to určite nie je, ale je to nanešťastie realita súčasnosti. Na iPhone mi nechýba ani trochu, ale cítil som sa trápne vždy, keď som musel kvôli nejakej veci vstať z gauča od iPadu a ísť k počítaču, aby som spravil niečo na stránke s Flashom (poznámky manželky, že na čo mi je vlastne ten iPad, keď aj tak musím ísť k počítaču, radšej ani nespomínam :wink: ).

Našťastie už asi týždeň flash na iPade mám (http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=7&t=30857), nepociťujem žiadny nárast spotreby batérie, a konečne môžem iPad používať na to, na čo som si ho kúpil - na plnohodnotné browsovanie.

A pod pojmom plnohodnotné mám na mysli to, čo je realitou teraz, nie to čo za plnohodnotné považuje Jobs.
Pri argumentoch, ktoré použil proti flashu sa bojím, že najnovšia verzia iPhonu bude podporovať iba 3G (však GSM a EDGE sú pomalé na to aby zabezpečili plnohodnotný zážitok z browsovania). :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

2MATRIX | stř črc 14, 2010 9:58 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Uplne stebou súhlasím,v iphone mi je tiež flash na nič ale može sa ti nekedy stat ked budeš mimo PC že budeš potrebovat dačo nudzovo zistit niekde vonku alebo spravit a prave vtedy by si zato dal všetko možné,proste je to štandart v dnešnej dobe a neviem prečo to apple zakazuje ked to nechcu tak nech daju do systemu na výber FLASH ON/OFF nech si užívatel vyberie.Co tak na iPade večer lahnut do postele a online si pozriet nejaký dobrý film čo robým dost často mame aj 130cm TV ale tam ma to tak nebavý ten film nechapem prečo proste ked mam niečo pred sebou z velkým displayom tak sa mi to pači viac,bez zbytočného stahovania a neviem čoho na iPade super vec ale bohužial neralna oficialne.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 505
Registrován:
čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Uživatelský avatar JackieTran | stř črc 14, 2010 11:59 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Applee nepovolil flash pro iPhone a iPad z dovodu,ze by lidi mohli hrat online hry na netu misto toho,aby si to stahovali z AppStoru.Tak to uz prosim pochopte,je to byznys,a nerikejte stale dokola "nevim proc to apple nepovolil" ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Zwick | čtv črc 15, 2010 9:09 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

rony:
možná to bude tím, jak argumentuješ...

flashovejch věcí je stále hodně - ne že bych je stále v iphone potřeboval, to ne - ale opravdu by se často hodili... zajdu na google analytics... mám smůlu... na online reportáže... mám smůlu... na sleduj.org .. mám smůlu ! a to je to o co mi jde! kurnik když vidím, že to prostě jde, tak nevidím JEDINEJ důvod proč by se měl najít člověk, který je proti... vždycky si to mužeš vypnout...

nejlepší řešení je takové, které je tady krásně znázorněný - přijdeš na stránku, všechny flash okna jsou vypnuté... tapneš na flash okno, a ono se aktivuje - dokonalé

samozřejmě že je lepší video hw akcelerovat, ale pro to musí být vůle výrobce hw a ne výrobce sw... zvláštní, že na pc to akcelerovat jde... mám 27" Dell, rozlišení 2540x1440 .. při přehrávání videa na fullscreen mi to zhltne jen 15% CPU.. (proč to nejde na macu?) kde je zakopanej pes?
 

2MATRIX | čtv črc 15, 2010 1:38 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

jackietran píše:Applee nepovolil flash pro iPhone a iPad z dovodu,ze by lidi mohli hrat online hry na netu misto toho,aby si to stahovali z AppStoru.Tak to uz prosim pochopte,je to byznys,a nerikejte stale dokola "nevim proc to apple nepovolil" ..

Ale kde pak,to su len hlupe vyhovorky,v appstore je predsa milon X lepších hier free tak pochibujem že by sa bal apple o zisky z hier,to by na zisky nemalo ani len najmenší vliv,aj tak flash hry su same hovadiny a na iphone by to bolo pamalé,otravné načitavanie,a zle ovladatelné hento určite dovod nie je,skor vydím dovod že Jobs vyslovene nenávidí flash z svojich dovodov...Ale snad sa im to podarí aj na iPhone,ved už aj android 2.2 čo vyde čoskoro bude oficilne podporovat flash.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 505
Registrován:
čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Zwick | čtv črc 15, 2010 2:44 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

viděl jsi podíl zisků appstore vs. prodané iphony ? až to uvidíš, bude ti to jasný...

znám hodně skvělých her, které zatím nemají svoji mutaci na iphone...

nemění to nic na tom, že brzy to snad dají do kupy...
 

Uživatelský avatar rony | čtv črc 15, 2010 8:22 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

ok, flash je skvely, zhodli ste sa v tom a teraz co presne sa stane? budem suhlasit a flash sa nam v ipadoch a iphonoch objavi sam od seba? :)

vravim, otvorili ste mi oci :) asi to bude tak, ze ked ubudne ludi, co im flash nechyba tak kriticky, tak zrazu sa vsetkym doinstaluje z nicoho nic ;)

len berte tak, ze pre mna je flash to, co pisem: video, hry, bannery
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zwick | čtv črc 15, 2010 10:50 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

slovům co jsi napsal rozumím, ale dohromady smysl nedávají... ?! nebo mám problémy se slovenštinou?
 

swenak | pát črc 16, 2010 9:10 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

rony píše:ok, flash je skvely, zhodli .....


neni skvely, mne sere taky, ze pri koukani videa i na MBP se mi opaluji od vetraku kolena, ze mne otravuji dementni reklamy a podobne...je ale proste potrebny pro bezny elektronicky zivot roku 2010 a jeste asi dlouho bude...

mas ale pravdu v tom, ze nema smysl to ZDE moc rozebirat, myslim, ze je jasne, jaky ma pohled Jobs a je jedno proc ho ma takovej (jestli je to o penezich, nervozite, osobni problemy, nedostatek prasku na hlavu, planum do budoucna ci marketingu) a je jasne, jaky maji pohled "bezni uzivatele"...nekomu to schazi vice, nekomu mene, nekdo ani nevi, co to je a jen to chce, pac nema rad omezeni ,kazdy ma sve potreby, sva prani, svuj zpusob prace ci elektronickeho zivota...

je ale dulezite to rozebirat tam, kde to ma sanci na uspech, resp. kde si toho nekdo muze vsimnout...ani Jobs neni idiot a kdyz bude citit velky tlak, ktery by mohl treba ovlivnit cenu akcii a tak dale, muze zmenit svuj nazor a pohled a podobne, jako to uz udelal v minulosti

taky nechapu, k cemu je potreba, aby vsude nekdo (i Ty) psal, ze jemu to neschazi a je to zbytecnost a ze ti, co to chteji nevi, co je dobre a podobne (obecne)...OK, to je super, tesi mne to, ze nemas podobne potreby, ale to neznamena, ze ja, nebo kdokoliv jinej, jsme na tom stejne...dovol nam tedy, aby nam to schazelo
 

ninjar0hlik | úte črc 20, 2010 3:15 pm

A navíc Apple nechce Flash v iZařízeních proto, že by devs optimalizovali Flash hry a lidi by se vyprdli by se na hry z AppStoru a Apple by prodělával...

EDIT: OT: omlouvám se Jackie, já jsem se toho tvého příspěvku nevšim. Tak mi prosím smaž tyhle dva.

Sloučeno. sweet22

Díky, já jsem to psal na iPodu, takže jsem to nemohl upravit :)
Naposledy upravil ninjar0hlik dne úte črc 20, 2010 6:56 pm, celkově upraveno 1
 

PeterKiss | úte črc 20, 2010 3:21 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Flash hra nikdy neponukne taký herný zážitok ako hry z AppStore.. Napr : tiltto live, driver, inotia 2 aj na pc a androide sú flash hry a predca si ľudia stahuju games.

Flash hry sú na chvilkovy oddich ale nie na gambling.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar votrelec005 | pon črc 26, 2010 12:31 pm

Re: Flash na cestě do iPhonu

Ano mas pravdu. Flash je len na chvilu. Ale toto co si mozes stiahnut z App Store je na dlho. :roll: A ani velmi nepotrebujem flash do iPhone. Zbytocne by ho to zpomalilo. A tie hry by asi sekali, aj ked iPhone zvladne vsetko toto je vela. Oco ma hTc Desire a ma flash. Na YouTube to je dobre, ale hra seka. Ale iPhone 4 by to mohol zvladnut
iPad Air 32GB WiFi | iPhone 5S 16GB White
MacBook Pro 13" Retina
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 423
Registrován:
úte pro 29, 2009 6:04 pm
Bydliště: iCassovia

Uživatelský avatar Vacil | pon srp 09, 2010 10:59 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

koukám že tu o tom nic neni : Frash i pro iPhone/iPod (iOS4) : http://www.redmondpie.com/install-flash ... deo-guide/
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

McDog | pon srp 09, 2010 11:01 am

Re: Flash na cestě do iPhonu

 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron