iPhone 4 a O2 CZ - nedotovaný/ceny

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar Golf | stř zář 01, 2010 3:43 pm

iPhone 4 a O2 CZ - nedotovaný/ceny

Tak O2 přišel (alespoň u mě) s křížkem po funuse, ale ty ceny má stejně horší, než za kolik jsem pořídil u Vodafonu :? Právě přišlo mailem...

Vážený zákazníku,

gratulujeme vám, pokud již patříte mezi první majitele nového iPhone 4.
Pro ty z vás, kteří touží po novém iPhone 4, ale nechtějí se vázat smlouvou, máme skvělou zprávu. Od 1. 9. máte možnost pořídit si fenomenální smartphone bez jakéhokoliv závazku, a to za nedotovanou cenu 17295 Kč (včetně DPH). Pro naše současné a nové zákazníky jsme připravili cenové zvýhodnění podle výše minimálního měsíčního plnění, které uvádíme v tabulce. Počet iPhone 4 je limitovaný, proto neváhejte a navštivte nejbližší O2 Prodejnu co nejdříve.
Stávajícím zákazníkům nabízíme výměnu microSIM karty, nezbytnou pro funkčnost iPhone 4, zdarma.
Nedotované ceny *
iPhone 16 - 17 295 Kč
iPhone 32 - 20 395 Kč

Jinak výměna SIM za microSIM u O2 proběhla bezplatně a bez problému (za cca 10 minut fungovala, a i když jsem si od oka původní ostřihnul tak normálně fungovala, kdyby se mi ale jedna nejmenovaná banka, se kterou jsem skončil, nepodepsala blbě na GSM bankingu, tak bych s ní asi i vydržel fungovat dál a ani bych jí tím pádem nevyměňoval)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé