Jak sehnat iPhone u Vodafone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

clockwork | čtv zář 23, 2010 12:07 am

Jak sehnat iPhone u Vodafone

Podívejte, už jsem tu jednou své zkušenosti napsal, ale příspěvek byl zřejmě smazán. Můžete to zkusit jako já.
Jsem zákazník T-mobile. Nebavilo mě čekat, takže když se objevily informace, že 17. září budou iphony na skladě ve Vodafonu, vyrazil jsem o den později do města a koupil dva přímo na pobočce Vodafonu na Floře. Jak?
Nenechal jsem se odradit prvním ne.
Vyjádřil jsem ochotu pořídit si k němu slušný tarif.
Vzal jsem si k němu internet (Vodafone teď hodně protěžuje internet - různé slevy, výhody a tak dále - tudíž je to z logiky věci něco, o co jim momentálně hodně jde)
Prodejcům jde zase o KPI - a nová zajímavá smlouva s internetem je něco, co je zajímá víc, než to, že ho máte zamluvený, objednaný a slíbený tam a tam.
Jestli se množí info, že bude 24. na skladě, vyražte na prodejny a vyjednávejte - lepší než furt někam volat, ověřovat a pak naštvaně psát na fórum.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 23, 2010 7:28 am

Re: Jak sehnat iPhone u Vodafone

a proc zakladas nove tema kdy tady je o tom cely topic viewtopic.php?f=118&t=33745&start=150
a jedine co je ze si mel stesti ze na flore ty iphony meli jinak by ti nepomohla ani svecena voda, holt nekdo je nekdy ve spravny cas na tom spravnem miste a nekdo si ve spravny cas zavola na infolinku a ma stesti na operatora a ten mu taky poradi ... tod asi vse a tvoje zkusenost je spise ze si mel stesti

lck ls8
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé