iOS 4.3.1 již vyšel

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar Gekko gecko | pát dub 01, 2011 12:09 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Toš vitaj spať :D :wink:
Dík,bude to běh na dlouhou trať ale když to neumožní apple budu si muset pomoci sám....zatím jedu na viz. podpis ale ta 4.2.1 kdyby jela stejně rychle byla by to paráda.
Nevím jak to přijde tobě a někde jsem to už četl pomáhá deaktivace všech pložek hledání spootlight,dále reset sit nastavení (i po čistém restore) a další fíčurinky....ještě vypnout tapetu a mělo by to šlapat jak divý...rychlost 4kového iOS je na 3GSku v pohodě ale na ten scrooling se fakt koukat nedá a pro vývojáře je to ostuda.

ot co že nespíš? :wink:
Naposledy upravil Gekko gecko dne pát dub 01, 2011 12:11 am, celkově upraveno 1
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

7luke.com | pát dub 01, 2011 12:11 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Mám tady před sebou na stole i 3GS 32GB s iOS 4.2.1, nic mi tam (na 3GS) nikdy nijak zpomalené nepřišlo.

To, o čem píšeš, je konkrétně rozepsané tady: http://jablickar.cz/5-tipu-pro-zrychlen ... iphone-3g/
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | pát dub 01, 2011 12:14 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Paráda hlavně tu tapetu na pozadí plochy ji nemusím popisky pak nejsou skoro vidět.
Táká se to sice 3G ale to vůbec nevadí.
hele když jsem měl 3Gčko tak tam šlo v sn0wbreeze nahrát custom kde se nastavilo vypnout MT a pozadí....u 3GSka mi to ale ty políčka odfajfkovat nepovolí bylo by to jednodušší než se vrtat v root ne? :wink:
S tou rychlostí jak jsem psal je dobrá a třeba ono vyjetí home screenu po odemknutí je plynulejší než u 3.1.3 (tam to pravda škobrtne...)a efektnější,když mrkneš o pár postů zpět jde o scrooling v nastavení....je to prkotina a kolikrát tam člověk leze ale nedělá to jen tam.

EDIT: =@
Takže edituji a uvádím věc na pravou míru:
Před chvílí jsem nahrál iOS 4.2.1 z DFU a zdá se že ty včerejší posty byly naprosto zbytečné...proč?
Jde o to že v nastavení a jinde záleží na tom jak rychle prst po displeji posunujete,když pomalu je to krása když rychleji sem tam to škobrtne no a když displej prstem rychle "pohladíte" je to krapet horší ale stále dobré.
Na téhle verzi jsem jel krátce hned jak vyšla 4.3 jsem udatoval což byla tehdy asi chyba...tam můžu prstem posouvat jak chci a plynulé to zkrátka není.
Závěrem pokud chcete mít 3GSko rychlé a kompatibilní s většinou nových apps/games používejte 4.2.1
Samozřejmě to můžete ještě "poštelovat" viz. odkaz co dával 7luke.com a povypínat hledání spootlight (popravdě mě je k ničemu než vyťukám název dávno u hledané věci sem...tak moc toho v iP nemám),udělat reset sítě a další.
Ještě jedna věc na závěr týhle slohovky (klasika u mne...jsem děsně užvaněnej :crazy: ),teď skutečně iPhone 3GS lítá tak jako nikdy předtím....scrooling,i rychlejší odezva při spouštění aplikací atd.,zaprvé to přičítám 4.2.1 a zadruhé...běhe dvou dnů jsem nahrával snad všechny iOS které mi iTunes za pomoci SHSH dovolí a pokaždé z DFU modu,domnívám se že to iPhone protáhlo tak že je teď ve stavu jako když "spadnul" z linky a něžná asijská ručka jej šoupla do krabice :D :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Maros | pát dub 01, 2011 10:30 pm

iOS 4.3.1 již vyšel

Vec 1.: po restore z DFU bez obnovy zo zalohy sa vydrz baterie zlepsila, dalo by sa povedat ze na povodnu situaciu, mozno o kusok horsie, no nie velmi... Dokonca som vecer telefon vytiahol z nabijacky a rano som mal stale 100%, sice nie na dlho, po par minutach prace perconto slo dole (nic neobvykle).

Vec 2.: toto ma zacina hodne hnevat. Niekto mi telefonuje, chcem slidenut pre zdvihnutie hovoru a nejde to. Bud sa posuvnik pohne iba o kusok, alebo dokonca vobec. Treba postlacat home button, aby som posuvnik mohol potiahnut cely a tym hovor zdvihnut. Uz sa mi stalo dnes, ze som musel stlacat power button, bo ani home nepomohol. Po dvoch stlaceniach power buttonu telefon zhasol, po este jednom rozsvietil a hovor uz siel zdvihnut normalne. Neviem ci to je iba u mna, ci to sposobuje iOS 4.3.1 alebo aj starsie iOS, alebo ci to je hardwareom, kazdopadne uz mam na to pomaly nervy. Nejaky napad, ci aspon niekto, kto ma podobne problemy?
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován:
ned kvě 16, 2010 7:38 pm
Bydliště: Trenčín (SR)

Uživatelský avatar avixe | pát dub 01, 2011 10:36 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

a toto ti robi bez Jailbreaku?
"audietur et altera pars"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 426
Registrován:
pát říj 08, 2010 8:50 am
Bydliště: Namestovo/Bratislava

conectmetal | sob dub 02, 2011 6:53 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Gekko: ako urobím reset siete? Myslíš obnoviť prenájom siete vnastaveniach? :(
 

Uživatelský avatar jackherrer | sob dub 02, 2011 6:59 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Nastaveni > obecne> obnova > obnovit nastaveni site.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Maros | sob dub 02, 2011 7:01 am

iOS 4.3.1 již vyšel

@avixe: bez JB, telefon som mal jailbreaknuty iba so systemom 4.1, hned ako vysiel iOS 4.2.1 som JB prestal pouzivat uplne.
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován:
ned kvě 16, 2010 7:38 pm
Bydliště: Trenčín (SR)

Jelen50 | sob dub 02, 2011 1:42 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Tak jsem si všimnul, že když jdu do appstore, abych zjistil updaty a pak z appstore vyjedu, tak mně po nějaké době zmizí odznak, který hlásil kolik updatů mám. Děje se to ještě někomu jinému?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Anndy | sob dub 02, 2011 5:09 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

Aj mne sa to raz stalo. Ale mi to nevadi.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Faid3r | sob dub 02, 2011 8:52 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

4.3.1 mi pripada oproti me puvodni 4.1 vic "trhava".

Pri nastavovani zvuku SMS zprav mi pri kliknuti na ton zpravy telefon 2x zavibruje (vibrace jsou ale vypnute). Po nastaveni zvuku zpravy pokud prijde nova sms, telefon uz nevibruje.

Jinak u 4.1 jsem mel problem s obcasnym nefungovanim home tlacitka. U 4.3.1 jsem to zatim nezpozoroval... klep klep klep

EDIT: tak uz zpozoroval.. klepani nepomohlo.
Naposledy upravil Faid3r dne pon dub 04, 2011 8:13 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon lis 17, 2008 8:31 pm

Uživatelský avatar juslik | pon dub 04, 2011 10:09 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

prosim vas preco ked zapnem hotspot cez wifi tak chce aby bolo zapnute aj bluetooth ? neda sa spravit aby sa bud cisto wifi..alebo cisto bluetooth a cisto usb ?

dakujem ide mi o baterku..
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 728
Registrován:
pon zář 08, 2008 8:05 pm
Bydliště: Nitra

Uživatelský avatar tvosi | pon dub 04, 2011 7:01 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

nejde, ale BT si muzes v menupak vypnout
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Faid3r | pon dub 04, 2011 8:21 pm

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

jde, pred spustenim hotspotu jen zapni wifi
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon lis 17, 2008 8:31 pm

jedy | stř dub 06, 2011 12:20 am

Re: iOS 4.3.1 již vyšel

? například změna zvuků pro SMSky (bude umět ale i iOS 4.3)


Umí to tedy? Pokud ne, můžete mi sem nebo do PMky napsat jestli na to není nějaká utilitka přes JB?

Díky
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé