Steve Jobs (1955-2011)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

pe.kova | čtv říj 06, 2011 12:30 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

už i sám KONKURENČNÍ microsoft na hlavní stránce píše o smrti vizionáře S. Jobse
zpráva S. Ballmera: http://www.microsoft.com/Presspass/pres ... ement.mspx
hlavní stránka googlu také směřuje na stránky Apple
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar cuting | čtv říj 06, 2011 12:33 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Apple bych určitě ještě nepohřbíval . Steve Jobs byl ikona a vizionář, ale bez schopných spolupracovníků by nedokázal ani zlomek ze svých představ prosadit. A ti schopní (Cook, Schiller, Ive a dalsi) v Apple zustavaji a pevně věřím, že vědí dobře, jak dál. Takže i jim je nyní potřeba držet palce , aby tuto smutnou udalost ustáli a tu káru tlačili společnými silami dál. Už třeba jen z úcty ke svému kamarádovi a všem jeho fanouškům.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

dongkong | čtv říj 06, 2011 12:34 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Máš pravdu, vidím to i na hackerské verzi Googlu, kterou používám :)
 

mefistos | čtv říj 06, 2011 1:01 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

OT: hackerska verze lol...


Vsichni vzdavaji Hold gigantovi .... Zaslouzi si to... Napsal sem mu email na tu adresu z iPhone jako vzdani pocty za to co udelal.. :(
 

Uživatelský avatar Digiman2 | čtv říj 06, 2011 1:03 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

cuting píše:Apple bych určitě ještě nepohřbíval . Steve Jobs byl ikona a vizionář, ale bez schopných spolupracovníků by nedokázal ani zlomek ze svých představ prosadit. A ti schopní (Cook, Schiller, Ive a dalsi) v Apple zustavaji a pevně věřím, že vědí dobře, jak dál. Takže i jim je nyní potřeba držet palce , aby tuto smutnou udalost ustáli a tu káru tlačili společnými silami dál. Už třeba jen z úcty ke svému kamarádovi a všem jeho fanouškům.



Perfektně napsané a naprosto s tebou ve všem souhlasím. Bude to těžké, ale půjde to.

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

Apple nie je firma jedneho muza. Nie je to pekaren na rohu. Tieto debaty zacinaju ludia s minimom informacii ale napriek tomu maju nazor. A ten si vymyslia sami. Dalsia kariera firmy Apple zavisi tak ako doteraz na celej firme.


EDIT: To Rony: libilo se mi a podporil jsem to, co napsal "cuting", coz je vesmes jinak formulovana tva posledni veta.
Naposledy upravil Digiman2 dne čtv říj 06, 2011 3:32 pm, celkově upraveno 2
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
úte bře 25, 2008 6:56 am
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

McDog | čtv říj 06, 2011 1:13 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Prave som pustil Cydiu a na uvodnej stranke je "Steve Jobs Died Today:apple.com
 

Uživatelský avatar Dodo | čtv říj 06, 2011 1:13 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

R.I.P. Steve. Bol to dost velky sok rano. :/
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1362
Registrován:
pon zář 14, 2009 5:32 pm
Bydliště: Žilina

KIWI | čtv říj 06, 2011 1:24 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Steve děkujeme , že si nám dal to co si dal :cry: R.I.P.
 

Uživatelský avatar alias | čtv říj 06, 2011 1:34 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Obrovsky sok pre mna rano, ked som isiel do skoly.. slzy sa mi nahrnuli do oci, lebo to bol pre mna velmi inspirujuci clovek samo o sebe (nieco ako moj vzor), vela toho dokazal a bez neho by neboli technologie tam kde su dnes. Viem co to je rakovina, moja babka ju ma a uz len cakam kedy zatvori oci :( takze :( velmi frustrujuce. Svet stratil fantastickeho cloveka s velkou charizmou, a vzdy bude pre nas velkou ikonou IT a pod.

RIP Steve, nikdy nezabudneme! ;(((
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 511
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 2:33 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

mefistos | čtv říj 06, 2011 1:41 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Obrázek
Kondolence z celeho sveta

Tim Cook, výkonný ředitel firmy Apple v e-mailu zaměstnancům píše:Musím vám sdělit velmi smutnou zprávu. Dnes zemřel Steve. Apple přišel o vizionáře a tvůrčího génia a svět o úžasného člověka.


Barack Obama píše:Steve patřil mezi největší americké inovátory – byl dost odvážný, aby myslel jinak, dost smělý na to, aby věřil, že může změnit svět a dost nadaný na to, aby to skutečně dokázal.

Ze své garáže vybudoval jednu z největších firem světa a ztělesňoval americkou vynalézavost. Díky němu se počítače staly osobními, internet máme v kapsách a informační revoluci zpřístupnil, když ji učinil intuitivní a zábavnou. Rád říkal, že každý den žil, jako by to byl jeho poslední. Bylo to tak, a díky tomu změnil naše životy, celá průmyslová odvětví a dosáhl v lidských dějinách vzácného úspěchu: změnil to, jak my všichni vidíme svět.

Svět přišel o vizionáře. A možná největší poctou pro Steva může být to, že svět se o jeho odchodu dozvěděl z přístroje, který sám vytvořil."


Správní rada Apple: píše:S hlubokým smutkem oznamujeme, že dnes zemřel Steve Jobs. Stevův důvtip, zápal a energie byly zdrojem nesčetných inovací, které obohacují a zlepšují náš život. Svět je díky Stevovi nesrovnatelně lepším místem.


Rodina Steva Jobse píše:Steve dnes zemřel v poklidu, obklopen svou rodinou. Ve svém veřejném životě byl Steve známý jako vizionář. Ve svém soukromém životě si cenil své rodiny. Jsme vděční za všechna přání a modlitby během posledního roku Stevova života; uvedeme do provozu internetovou stránku, na které budete moci zanechat své vzkazy a vzpomínky." (Zatím můžete vzkazy posílat na adresu rememberingsteve@apple.com, )

"Děkujeme za podporu a laskavost všem, kdo sdílejí naše city ke Stevovi. Víme, že mnozí budete truchlit s námi a žádáme vás, abyste během období smutku ctili naše soukromí.


Steve Wozniak, spoluzakladatel Apple píše:Lidé si často v životě kladou cíle. Steve Jobs překonal každý cíl, který si kdy stanovil." (Zpráva o úmrtí dlouholetého kolegy a přítele se k němu dostala během večeře se svým synem. Wozniak uvedl, že byl natolik zavalen telefonáty z médií, že se zatím nedostal k vlastním emocím.)


Bill Gates, spoluzakladatel Microsoftu píše:Zpráva o smrti Steva Jobse mě hluboce zasáhla. Melinda a já chceme vyjádřit upřímnou soustrast rodině, přátelům a všem, které Steve ovlivnil svou prací. Steve a já jsme se poprvé potkali před třiceti lety. Byli jsme kolegové, konkurenti i přátelé. Svět jen zřídka spatří někoho, kdo měl tak významný vliv jako Steve. Jeho vliv bude pociťovat ještě mnoho dalších generací. Pro ty šťastné z nás, kteří měli tu čest s ním pracovat, to byla obrovská pocta. Steve mi bude nesmírně chybět


Steve Ballmer, ředitel Microsoftu píše:Chtěl bych vyjádřit svou nejhlubší soustrast s úmrtím Steva Jobse, jednoho ze zakladatelů našeho průmyslu a opravdového vizionáře. Myslím na jeho rodinu, všechny v Applu a každého, kdo využívá plody jeho práce.


Larry Page, CEO Google píše:práva o Stevovi mě velmi zarmoutila. Byl to velký muž, neuvěřitelně úspěšný a úžasně nadaný. Vždycky dokázal v několika slovech říct to, co jste si měli sami myslet předtím, než jste si to mysleli. Jeho důraz v první řadě na uživatele pro mě by vždycky inspirativní. Když jsem se stal výkonným ředitelem Google, byl natolik laskavý, že mi nabízel své rady a svůj čas, i když mu už nebylo dobře. Já i celý Google myslíme jeho rodinu a celou rodinu Applu.

Obrázek

Sergey Brinn, Google píše:Steve, každý, kdo dostal do ruky výrobek Apple, poznal tvou touhu po dokonalosti.


Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku píše:Steve, děkuji, že jsi mi byl učitelem a přítelem. Díky, že jsi mi ukázal, jak tvé výtvory dokázaly změnit svět. Budeš mi chybět.


Marc Andreessen, spoluzakladatel Netscape píše:Stevova práce udělala ze světa lepší místo pro stovky milionů lidí.


Akio Morita, ředitel Sony píše:Digitální věk ztratil své vedoucí světlo, ale Stevovy inovace a kreativita budou inspirovat snílky a myslitele po generace.


Choi Gee-sung, ředitel Samsungu píše:Společnost Samsung Electronic je zarmoucena smrtí Steva Jobse a chceme vyjádřit naši nejhlubší soustrast.

Steve Jobs představil mnoho revolučních změn v IT průmyslu a byl výborným podnikatelem. Jeho inovátorský duch a pozoruhodné úspěchy si budou lidé po celém světě pamatovat navždy. Chceme ještě jednou vyjádřit naši upřímnou soustrast rodině pana Jobse a jeho spolupracovníkům.


Bog Iger, výkonný ředitel firmy Disney píše:Steve Jobs byl skvělý přítel i rádce. Jeho odkaz přesáhne jím vytvořené produkty a firmy. Budou jím miliony lidí, které inspiroval, jejichž život změnil a jím vytvořená kultura. Steve byl "originál" s tvořivou a představivou myslí, který spoluvytvářel celou jednu éru.


Rupert Mudroch, ředitel News Corporation: píše:Dnes jsme ztratili jednoho z nejvlivnějších myslitelů, tvůrců a podnikatelů všech dob. Steve Jobs byl jednoduše nejlepším ředitelem své generace. Zatímco jsem hluboce zarmoucen jeho skonem, připomínám si, jaký obrovský vliv měl na způsob, jakým lidé konzumují média a zábavu. Myslím na jeho rodinu a na každého, kdo měl příležitost s ním přivádět jeho mnohé vize do života.


Jerry Yang, spoluzakladatel Yahoo píše:Steve byl můj hrdina. Nejen že mi dodal spoustu osobních rad a odvahy, ale všem nám ukázal, jak mohou inovace změnit svět. Bude mi nesmírně chybět, stejně jako celému světu.


Michael Bloomberg, starosta New Yorku píše:Dnes v noci Amerika ztratila génia, který bude vzpomínán spolu s Edisonem, Einsteinem a těmi, jejichž myšlenky formovaly svět pro další generace. Steve Jobs viděl budoucnost a přinesl ji do našich životů. Stevovo vášnivé přesvědčení, že síla technologií změní náš způsob života, nám přinesla více než chytré telefony a iPady: přinesla nám znalosti a sílu, které přetváří tvář civilizace. V správě města New York, každý od inspektora silničních prací po policejní vyšetřovatele využívá produkty Apple, aby své povolání vykonával efektivněji a intuitivněji.


Steve Case, zakladatel AOL píše:Je mi ctí, že jsem znal Steva Jobse. Byl to nejvíce inovativní podnikatel naší generace. Jeho odkaz bude žít mnoho let.


Arnold Schwarzenegger píše:Steve žil 'kalifornský sen' každý den svého života, změnil svět a pro každého z nás byl inspirací.


Cary Sherman, ředitel RIAA píše:Jako všechny hudební fanoušky nás velmi zarmoutil skon Steva Jobse. Byl to pravý vizionář, který navždy změnil způsob, jak získat a vychutnat si hudbu. Uvedením iTunes se stalo kupování hudby opět snadné a přijatelné. Jeho odkaz bude žít dál.


John Boehner, guvernér kalifornie píše:Steve Jobs byl skvělý kalifornský inovátor, který předvedl, co zcela nezávislá a kreativní mysl dokáže. Nemnoho lidí dokázalo vytvořit tak silný a elegantní otisk v našich životech. Anne a já chceme vyjádřit nejhlubší sympatie Stevově ženě Laurene a celé rodině.


Arianna Huffington, zakladatelka Huffington Post píše:Mít na paměti, že zemřete, je nejlepší cesta, jak se vyhnout pasti přemýšlení o tom, že máte co ztratit." (Steve Jobs, 2005)


CNN Tribute:

Zobrazit video na http://youtu.be/xY4VkkRhsgI
Kód do fóra: [youtube]xY4VkkRhsgI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

5:34 :cry:
Naposledy upravil mefistos dne čtv říj 06, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar B0Gy | čtv říj 06, 2011 1:46 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

aj na google.com je spomenutý Steve Jobs... R.I.P. ...

edit: pozerám ,že je to napísané v správe predomnou, nerefreshoval som...
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
ned bře 22, 2009 10:10 pm

Uživatelský avatar Dave | čtv říj 06, 2011 1:47 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

achjo :( Rest in Peace Steve.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Uživatelský avatar TDa | čtv říj 06, 2011 2:03 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Obohatil nám všem životy.
R.I.P.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
čtv kvě 06, 2010 6:35 pm
Bydliště: Brno, Břeclav

patofbc | čtv říj 06, 2011 2:08 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

R.I.P. :(
 

SilverSurfer | čtv říj 06, 2011 2:14 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Dakujem Steve.
R.I.P. :(
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 438
Registrován:
čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Jump3r-ko | čtv říj 06, 2011 2:19 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Tento den si budeme vzdy pamatat. RIP :(. Bolo by cestne ak by sa na jeho pohreba ukazal Gates
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 306
Registrován:
stř říj 27, 2010 9:45 pm
Bydliště: iSlovakia

Uživatelský avatar Roman_Pe | čtv říj 06, 2011 2:22 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Je to smutná správa a ešte ani teraz tomu nechcem veriť. Bol to veľký a významný človek.
Dúfam že Apple sa bude i naďalej držať na jednotke, ako by Steve ani neodišiel.
Steve odpočívaj v pokoji :cry:

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

huhuh | čtv říj 06, 2011 2:49 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

dekujeme steve za tve napady a odpocivej v pokoji :(
iPhone 2G 8GB iOs 3.0 JB (Po smrti)
iPhone 3GS 32GB Černý iOS 5.1.1 JB Oficiální česká distribuce
iPhone 5G 64GB Černý iOs 6.1.2 JB Oficiální česká distribuce
iPhone 7 256GB Jet Black Bez JB (Bohužel)
Host
Host
 
Příspěvky: 45
Registrován:
pát srp 29, 2008 3:43 pm

ls8 | čtv říj 06, 2011 2:52 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

ls8 píše:
hawris píše:ls8 : myslím, že kdyby tu reklamu ročili ted, tak Steve tam bude taky...

Vypadala by asi takhle...

Zobrazit video na http://youtu.be/RbUnacXOLEQ
Kód do fóra: [youtube]RbUnacXOLEQ[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov


Nebo takhle: http://www.adweek.com/adfreak/steve-job ... nes-134524
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

WebScript | čtv říj 06, 2011 2:58 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Steve odpočívaj v pokoji. Dnes ráno keď som sa to dozvedel, tak mi slzi vybehli do očí, bol to výborný podnikateľ, výborný mysliteľ a vždy posúval svoju laťku vyššie, až do dnes.
iPhone 5 32GB Black iOS7 | MacBook Pro 13,3" 2012 Intel Core i5 4GB RAM | iPhone 4 16GB White
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 299
Registrován:
ned kvě 22, 2011 6:29 pm

Uživatelský avatar hawris | čtv říj 06, 2011 3:27 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

ls8: ano, přesně takhle
iPhone 6 16GB GS
iPad2 16GB black
Macbook Pro 13 -I just got married
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
ned lis 01, 2009 11:00 am
Bydliště: Brno

soumrak | čtv říj 06, 2011 3:30 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Co napsat, je to velka skoda, ale dalo se to cekat. Budme radi za to, ze tu s nami Steve jeste tak dlouho byl i s rakovinou :)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 876
Registrován:
sob bře 12, 2011 1:18 pm

mefistos | čtv říj 06, 2011 3:31 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.


Zobrazit video na http://youtu.be/UF8uR6Z6KLc
Kód do fóra: [youtube]UF8uR6Z6KLc[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov


"No one wants to die. Even people who want to go to heaven don't want to die to get there. And yet death is the destination we all share. No one has ever escaped it. And that is as it should be, because Death is very likely the single best invention of Life. It is Life's change agent. It clears out the old to make way for the new. Right now the new is you, but someday not too long from now, you will gradually become the old and be cleared away. Sorry to be so dramatic, but it is quite true.

"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life. Don't be trapped by dogma — which is living with the results of other people's thinking. Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. And most important, have the courage to follow your heart and intuition. They somehow already know what you truly want to become. Everything else is secondary."



iPhone 4S = iPhone 4 Steve
 

Uživatelský avatar tachos | čtv říj 06, 2011 3:39 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

:cry: Vsechno podstatne a hezke uz tu bylo napsano,nevim co bych mel jeste napsat. Snad jen,ze jsem se v aute pri zpravach rozbrecel. Je to velka skoda pro apple i svet. Je mi to moooc lito.
Ahoj Steve a mysli na nas v nebicku jako my tady na zemi. :cry:
iPhone 6
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 22, 2008 6:47 pm

Uživatelský avatar Maximus-CZ | čtv říj 06, 2011 3:44 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Sbohem Steve. Tvoje energie a charisma, které z tebe vyzařovalo na Keynotech aj. mi bude strašně chybět. Díky ti za vše, co si nám dal. Uží si to v nebi, myslím, že si ho zasloužíš.

R.I.P.
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

ls8 | čtv říj 06, 2011 3:53 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Vím, že je to v této situaci naprosto nepodstatné, ale akcie AAPL, přestože jim byl po smrti Steva Jobse předpovídán strmý pád, naopak na NYSE od začátku obchodování prudce posilují.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

soumrak | čtv říj 06, 2011 3:59 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

myslim ze je to podstatne, jen to dokazuje, ze lide veri odkazu Steva :)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 876
Registrován:
sob bře 12, 2011 1:18 pm

Uživatelský avatar Wide | čtv říj 06, 2011 4:01 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Taky clovek sa nenarodi kazdy den, RIP Steve.

Dakujeme!
iPhone 3GS 16GB, black
iPhone 4S 32GB, white
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pát bře 04, 2011 9:04 pm

LiBo | čtv říj 06, 2011 4:01 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Je ho moc veliká škoda. On za těch 56 let svého života dokázal postrčit lidstvo obrovským způsobem. Za několik tisíc let existence lidstva se čas od času objeví génius, který nás od základu změní. V podstatě technologický Mesiáš.
 

Uživatelský avatar Ghost | čtv říj 06, 2011 4:23 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Proč vždy ty nejlepší lidi..snad mu tam bude dobře..
Iphone 4 16 GB Vodafone
IPAD 4 Retina 32GB
Kiteboarding - Kiteshoping@gmail.cz
Kitefree - Trans, Ozone
Military Paintball Team Skalkajda
Host
Host
 
Příspěvky: 121
Registrován:
pát bře 07, 2008 11:54 pm
Bydliště: Fr.Lázně

Uživatelský avatar vermut | čtv říj 06, 2011 4:26 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

ls8: taky jsem si toho všiml aspoň taky trochu dobrá zpráva řekl bych, byl by určitě rád.

Pro ostatní co reagovali na můj příspěvěk:

Nemyslím že Apple teď půjde ke "dnu" jen jsme chtěl vyjadřit své obavy o to jak to bude dál. Nicméně držím palce i na nohách to je samozřejmostí.
Ještě jednou se loučím se Stevem a jsem rád že tyto příspěvky mohu do téhle diskuze odeslat potvrzením tlačítka "odeslat" a to právě Stevem vymyšlenou myší.
R.I.P
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 164
Registrován:
pon lis 03, 2008 5:50 pm
Bydliště: Teplice

ls8 | čtv říj 06, 2011 4:27 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Ghost: Aneb jak řekl Jan Werich:

Vždycky je smutný, když odejde někdo, kdo tu ještě spousty let mohl bejt užitečnej, zatímco tu s námi zůstává množství takovejch, který tady už štyristapadesát let nemuseli bejt.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

pe.kova | čtv říj 06, 2011 4:31 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

něco mi pořád vrtá hlavou a říká, že je možné že Steve Jobs odešel do onoho nebíčka o několik dní dříve, než byla ona smutná zpráva vydána. u tajnůstkářského apple je možné vše, protože vydáním této zprávy před keynote by se svět soustředil na smrt tohoto vizionáře a o produkty by neštěknul ani pes, nevím proč, ale stále mi to vrtá hlavou.
Ve výsledku je jedno kdy odešel tam, kam mnoho lidí nechtělo, ale RAKOVINA JE SVINĚ! a vybírá si jen ty, kteří něco dokázali. RIP SJ

MODERÁTOR Rony POZNAMENÁVÁ:

ziadne konspiracie, velmi pekne prosime! ziadne! ktory idiot by pred svetom hral sasa pred celym svetom este aj v tomto! pre krista vypnite tie konspiratorske grcky, nie je vobec ziadny dovod, choroba Steva Jobsa bola verejne znama. Nic vobec nic sa nezmeni manipulaciou s takouto zalezitostou. kludne premyslajte spekulujte ale nie online. ked dospejete k podlozenym zaverom, podelte sa o to tam, kde o to ludia zjavne stoja! tu a teraz NIE!
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Colpeas | čtv říj 06, 2011 4:33 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Pořád tomu nemůžu uvěřit. Najednou tu prostě není.

Pane Jobs, nezasloužil jste si umřít tak brzy. Nashle v příštím životě.

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1307
Registrován:
ned zář 20, 2009 9:26 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Patrezko | čtv říj 06, 2011 4:35 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

R.I.P.
:cry:
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 274
Registrován:
úte srp 25, 2009 4:25 pm
Bydliště: Pezinok

pe.kova | čtv říj 06, 2011 4:36 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Obrázek

:))
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Marek | čtv říj 06, 2011 4:38 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

pe.kova podla mna tam nieco take bolo.. Ako vela ludi hovorili ze ta konferencia bola taka, len aby bola... Ach, sprosta rakovina...
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Uživatelský avatar h4wk3y | čtv říj 06, 2011 4:39 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Je mi ho velice lito.

A rozdelavat tu diskuze typu, ze mu to androidaci prali atd, to snad nikdo nemysli vazne...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar 2L8 | čtv říj 06, 2011 4:42 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

Je to strasne nieco :( Bude nam vsetkym chybat. Aj ked som ho nepoznal osobne, iba z jeho prezentacii, z medii ... Aj tak mam zvlatne pocity, ktore su plne smutku ... Bol to dobry clovek, takeho uz nikdy zrejme nebudeme mat akym bol on.

Zanechal si obrovsky odkaz a kus svojho srdca v Apple. Odpocivaj v pokoji Steve.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar House_MD | čtv říj 06, 2011 4:52 pm

Re: Zemřel Steve Jobs :( R.I.P.

OT: Steve je byl budhista, takže on nejde do nebe. Ale převtělí se a zase něco vymyslí. Ale jako někdo jiný :)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé