iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar _Boss_ | ned lis 06, 2011 8:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Jak my to mame vedet, proc si nezavolas na apple store hotline?
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]
Host
Host
 
Příspěvky: 109
Registrován:
stř dub 16, 2008 11:23 am
Bydliště: Brno/Ostrava

Uživatelský avatar cuting | ned lis 06, 2011 8:54 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Neměj mi to prosím za zlé, ale to, že TY to nevíš neznamená, že to neví někdo jiný. Mluvit za jiné výrazem MY není příliš vhodné :) Tuto informaci, že si údajně pro reklamovaný iP4s přijede kurýr, jsem si přečetl zde, proto se ptám, zda o tom někdo ví něco více. Reklamuji poprvé, doposud jsem za 12 let s žádným výrobkem Apple problém neměl. Ale rozumím, že první dodávky přišli mnohým stejně jako mě, minulý pátek. Takže to teprve uvidíme, jaké budou zkušenosti.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Dave | ned lis 06, 2011 8:57 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Podle mě to bude fungovat následně. Zavoláš na apple store CZ, řekneš jim co máš za problém, oni se tě zeptají na apple id (pokud si ho kupoval prez něj) adresu atp. no a pak ti řeknou kdy si pro to přijede ten kurýr. a třeba ti řeknou že ti rovnou přiveze i nový iPhone ať ten starej zabalíš do krabičky se vším příslušenstvím. myslím že Boss to nemyslel špatně, jen to myslel tak že vše ti řeknou na tý online lince :)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Uživatelský avatar mike-biker | ned lis 06, 2011 9:08 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Včera koupený iP4S 64GB. Usage: 2 hour, Standby 24 hours a baterka 65%. Moc jsem si s ním nehrál, dnes ho teprve sesynchronizuji, jen jsem provedl nastavení.
Prvotní postřehy: Síla signálu +- stejná jako na původním. (Mám i iP4 a oba s kartou VF v místě, kde není optimální signál. :(
Lepší citlivost WiFi. :)
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar BiGFiSh | ned lis 06, 2011 9:23 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Dave : Takhle presne to dela Dell. Reknes, ze s tim mas to a to, oni ti do druheho, max toho dalsiho dne privezou novej kus, bez kecu a bez kontrolovani zbozi jestli to je fakt pokazeny.. Vzhledem k tomu, ze je to taky americka firma tak bych se nedivil podobnemu zachazeni s zakazniky. Skoda, ze kdyz to mam od Tmob., ze to musim resit pres ne..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 321
Registrován:
ned říj 30, 2011 7:50 am

88MaTo88 | ned lis 06, 2011 11:14 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Este k tej zlej serii. To teraz vsetci na svete aj USA aj EU aj Cina ma vadnu seriu lebo maju podobny problem s bateriou hej... ?? No myslim si ze to vadnou seriou nie je. Len v prvy den bolo predanych 4 mil kusov v USA do teraz je to boh vie kolko t.j. uz tu boli najmenenej 2-3 serie ... nemyslite? Je pravdou, ze pri nadnarodnych spolocnostiach sa vyroba vyrobkov riesi tak ze sa vyraba konkretna seria len pre europu, usa... ( co chcem povedat je to ze kvalita moze byt zamerne ina ako pre USA. O podobnych praktikach som uz cital ale to bolo s potravinami - myslim ze jablka, k nam sa dostane medium kvalita a dajme tomu rumusnsku uz len odpad - male chorlave jablka) ale aj tak plati druha moja veta!!
Kedy tam vlastne volal ten tipek? A nemyslite, ze nebol jediny kto vola na hotline apple CZ... ak by to bola pravda tak by to vsetkym povedali nie??
A je jedno ci je nedela ci sviatok bol by toho plny svet, ze apple zlyhalo.
A co, ze je to len CZ. Apple by muselo zorganizovat nove dodavky a povolit reklamacie typu kus za kus a to sa pred mediami skryt neda....
 

Uživatelský avatar Rychartt | ned lis 06, 2011 11:50 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Tak jsem už pár dní šťastným majitelem a chtěl bych se podělit o mé první dojmy.Co mě příjemně překvapilo je svižnost telefonu.V porovnání se 4kou je to opravdu znát.Fotoaparát a natáčení ve Full HD je úžasný,včetně optického stabilizátoru a focení +kem je super.Nový iOS a jeho prostředí se mi taktéž zamlouvá a uživatelsky je velice příjemný,ale o tom se už asi zmiňovat nemusím.Jako výraznější pozitvní změnu bych ještě uvedl zesílení reproduktoru a dokonce myslím,že vývojáři zapracovali na objemnosti a dynamičnosti zvuku,což mi u předchozího modelu scházelo.Co se baterky a její výdrže týče,rozhodně se vybíjí rychleji než 4 a to přibližně o 15-20%.Pokud nebudeme celý den telefon trápit hraním 3D her a permanentním připojením k Wifi a GPS,měl by vydržet celý den.Také si myslím,že si prostě musí baterie trochu zvyknout,protože mám dojem,že čím víckrát jsem jí nabil,tím se vybíjí méně.Odborně to zdůvodnit nedokáži.Dále se mi zdá,že se celkem rychle nabíjí a to mnohem rychleji,než jakýkoli předchozí model.Nyní k signálu.Signál ,a to bydlím v Praze je velmi slabý a to používám obal,tudíž se kovového rámečku nedotýkám.Nicméně hovor mi ani jednou zatím nevypadl a že bych ztratil signál úplně,to se mi také nestalo.Průměrně mám cca 3,4 čárky venku,uvnitř i méně.Vibrace se mi opravdu zdají slabší a když vezmu přístroj do ruky,ještě zeslábnou.Nicméně si myslím,že jsou dostačující pro upozornění v kapse.Celkově bych to shrnul tak,že se update ze 4ky vyplatí,kvůli ne až tak výraznému cenovému rozdílu.Jsem s ním spokojen a jen čekám na untethered JB :-).Ještě bych zmínil,že je kupovaný u cz vodafonu,je bílé barvy a 16GB kapacity,což moc nedoporučuji a asi víte proč :-)Ale na druhou stranu vás to donutí mazat nepotřebné věci a tak si udržovat ve svém iPhonu pořádek.Toť zatím asi vše a na případné dotazy rád odpovím.)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 310
Registrován:
stř úno 09, 2011 2:15 pm
Bydliště: Praha

airmt | ned lis 06, 2011 11:59 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Je to asi blbost, na infoline nejspíš improvizovali, aby uklidnili vášně.
Když se podíváte na macrumors nebo 9to5mac, tak v diskusích většina lidí má nějaký problém. Tzn. ty "první série" by musely být miliony kusů... Problémy US iphonů jsou stejné jako u těch z ČR.
Ale mrzí mě, že Apple tak mlží a nevydá oficiální prohlášení - tím by totiž poškodil své jméno (lidé by do vyřešení mohli omezit nákupy) i hodnotu akcií. Tak na to kašlou. U mě tím ale vyvolávají nedůvěru. Kdyby jasně řekli, co nepovažují za normální a dají to do pořádku (SW fixem nebo výměnou), tak bych věděl, co od nich čekat.
Apple je holt firma jako každá jiná, nejdůležitější je zisk a image, zákazníkova spokojenost je až někde notně níž na žebříčcích priorit.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

88MaTo88 | pon lis 07, 2011 12:46 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

viem, ze uz som sa tu na toto pytal no rad by som vedel presny postup jedna sa o prenos kontaktov, notes a kalendara z 3Gcka na 4Sko. 3G som uz zosynchronyzoval s outlookom. Pri moznostiach je ze pri nasledujucom pripojeni sa premazu info na tomto iPhone outlookom, ak tuto moznost zaskrtnem. Teda zaskrtnem to odpojim 3G a pripojim 4S nastavim ako novy iPhone a ono sa tie kontakty syncnu automaticky. Ak nie tak ked zaskrtnem sync contact with outlook tak mi kontakty natiahne z outlooku alebo mi prepise outlook z iPhonu teda vymaze kontakty v outlooku?
Poradte pls :)
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 07, 2011 8:25 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

airmt píše:Ale mrzí mě, že Apple tak mlží a nevydá oficiální prohlášení - tím by totiž poškodil své jméno (lidé by do vyřešení mohli omezit nákupy) i hodnotu akcií. Tak na to kašlou. U mě tím ale vyvolávají nedůvěru. Kdyby jasně řekli, co nepovažují za normální a dají to do pořádku (SW fixem nebo výměnou), tak bych věděl, co od nich čekat.
Apple je holt firma jako každá jiná, nejdůležitější je zisk a image, zákazníkova spokojenost je až někde notně níž na žebříčcích priorit.


A ten fw 5.0.1 myslis ze apple bude vydavat proc?
Apple prohlaseni vydal, ze o problemu s baterkou vi, hlavne u uzivatelu ip4S a ze by tento problem mel odstranit update fw 5.0.1 Ktery uz vysel jako beta2, takze v nejblizsi dobe vyjde i ofiko.
Takze budes psat nejake osocovani, zjistiti si o tom neco.
http://jablickar.cz/apple-priznal-probl ... a-naprave/
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar shimie | pon lis 07, 2011 8:50 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Konecne baterka zacala drzat. Spravil som restore cez dfu, potom klasicky restore bez obnovy. Momentalne mam vypnute tie tri lokalizacne sluzby, aj iCloud zatial vypnuty a baterka po vecernom dobiti, rano stale na 100%.
:)
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Uživatelský avatar cuting | pon lis 07, 2011 9:47 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Tak dobré zprávy. Ráno jsem volal na linku Apple , popsal jim problém, že se často stává, že mne druhá strana neslyší (dnes ráno už 2x - celkem za víkend 9 x ) , chlapík u Apple řekl, že se evidentně jedná o hard problém, kdy pravděpodobně při hovoru nespíná mikrofon a velmi slušně slíbil, že mi během dopoledne zavolají a domluví se mnou přesný termín výměny za nový, který skutečně přiveze jejich kurýr. Mělo by to být nejpozději za 48 hodin. Pokud to tak bude, jsem spokojený, chyba se stát může, nikdy jsem nic od Apple nereklamoval, je to má "premiéra" .

EDIT. Tak to nebude tak lehke :) Ted mi zase volali (prý z Berlína) , že momentálně na výměnu žádný nový nemají a že to nebude za 48 hodin ,ale "snad" do týdne. Nový přiveze TNT a výměnou ode mne vyzvedne současný, abych nebyl bez telefonu. Ale kdy přesně, že to mi není schopen sdělit. Že prý jsem první, komu to budou takto měnit. Navíc mi pošlou nějaký dokument, který jim pak pošlu mailem podepsaný zpět a teprve poté bude celý proces výměny spuštěný. Tomu rozumím, nutná dokumentace. No, takže uvidím.
Naposledy upravil cuting dne pon lis 07, 2011 10:20 am, celkově upraveno 1
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar tvosi | pon lis 07, 2011 10:14 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Nestava se vam nekomu, ze se vam sam ipod ztlumi a hraje vyrazne tiseji?? Musim pak mit hlasitost na max aby se to vyrovnalo standartni 50% hlasitosti..
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Bishop | pon lis 07, 2011 10:26 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Přesně jak píšeš. Myslel jsem, že je to jen nekvalitní nahrávkou...
Host
Host
 
Příspěvky: 47
Registrován:
sob lis 15, 2008 10:57 am

Uživatelský avatar tvosi | pon lis 07, 2011 10:35 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Ted sem prisel na fix..psal sem sms a nahodou kliknul na tlacitko pro diktovani, hned sem to vypnul a ipod najednou zacal hrat na max..
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

airmt | pon lis 07, 2011 12:18 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

barberry.pha: A jak víš, že jsem si o tom nic nepřečetl? Protože jsem tady napsal svůj první příspěvek a nemám tu histroii a tím pádem jsem ještě nějaký trouba? Četl jsem informace mj. i na "rumor serverech" a celkem dost pročítal diskuse obzvláště US uživatelů, kteří nereportovali pouze problémy s baterií, ale také echo ve sluchátku, nemožnost slyšet druhou stranu, resp. druhá strana neslyší volajícího, výpadky hovorů, kvalita reproduktoru a pevnost šasi (drnčení při vibracích, což mi dělá právě současný telefon a pěkně mě to štve), resp. přehřívání telefonu.
Dále jak jsi reagoval proč asi vydává Apple SW update 5.0.1. - ono i po vydání Beta 2 verze reagovaly desítky uživatelů, že žádné výrazné zlepšení neregistrovali, stále nejde vypnout 3G pokud chci šetřit baterku apod. Takže opět nevím, zda od tohoto updatu budu moci očekávat nějaké řešení a protože jde o můj první dotykáč, tak bych rád věděl aspoň zhruba, na čemu budu při jeho používání. Proto to beru tak nelibě.
Hlavně mi jde kromě výdrže baterie o ty výpadky hovorů, echo ve sluchátku a poměrně častou nemožnost slyšet druhou stranu, na což si stěžovalo na US serverech velké množství lidí a já díky žádnému pořádnému oficiálnímu vyjádření Applu nevím zda jde o softwarově řešitelný problém či ne. Měsíčně provolám pracovně cca 15-20 hodin, takže snad chápeš, že prioritou je spolehlivost a proto bych to rád věděl, než si ten telefon koupím.
Takže tak, snad jsem se teď vyjádřil srozumitelněji :good:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Džanek | pon lis 07, 2011 12:41 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Volal jsem dnes do apple s tím, že mám s telefonem problém. Ještě dnes mi posílají nový a pro ten druhý si pošlou kurýra. Chvíli po tom mi volal kamarád, že si koupil dnes 4S a má problém se někomu dovolat. Pokaždé mu to hlásí obsazeno, se 4 se dovolá okamžitě. Takže dnes nese telefon zpět do Vodafone. To 4S je pěkný shit !!!
Asi budu volat do applu, ať mi raději vrátí peníze, protože i za 5tis je to drahý telefon.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

wolf | pon lis 07, 2011 12:53 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

airmt: napsal jsi to přesně,mám naprosto totožný problém, ve vodafone, přes který to bohužel musím řešit ví prd, chtěli to posílat na servis...každopádně počkám na update, jestli se tam pořeší to vypadávání hovorů a pak se rozhodnu co dál...možná se ač nerad vrátím ke 4ce - byl jsem s ní nadmíru spokojený, ale ten foťák a video v esku je prostě parádní...tak uvidíme. Zatím teda hodně velký zklamání, pustili na trh telefon, který není pořádně testovaný a kvalitativně nedostačující. Měl jsem všechny generace iphonu a s žádným jsem neměl tolik problémů jako s tímhle...a to mám tu nejdražší verzi, sice jsem za ni zaplatil jako firemní zákazník za provolaný body pakatel, ale i ty jsem si provolal, takže mě to z principu štve a celkem i mrzí, protože jedu na produktech applu já i celá rodina.. holt o kvalitě made in california si můžeme nechat zdát..
edit:přidalo se vypadávání signálu, opravdu STRAŠNÝ....jsem znechucenej, jak jsem dlouho nebyl...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

ttman347 | pon lis 07, 2011 2:36 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Nazdar :-)

len taky maly postreh pre tych co im vypadava signal alebo sa im neda dovolat alebo proste maju problem s telefonovanim na iPhone 4S...

zruste si v nastaveniach - operator , automaticky vyber siete

zadajte si tam natvrdo siet v ktoru mate a malo by vam vsetko fungovat tak ako ma ...

teda aspon mne to pomohlo a od tedy nemam ziaden problem niekomu sa dovolat alebo iny sa mozu bez problemov dovolat mne ....
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon lis 07, 2011 2:30 pm

wolf | pon lis 07, 2011 3:37 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

díky za tip, vypnul jsem a jsem v očekávání :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

88MaTo88 | pon lis 07, 2011 3:39 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

:lol: tak som cerstvym majitelom iPhone 4S
hned som spravil restore a zalozil ako novy iphone... totiz podarilo sa mi hned na zaciatku zo zalohy ho dat .. tak preto restore.
1. vybracie su v pohode nic nedrnci, su slabsie ako na 3G
2. zahrieva sa iba: ked som pocas sync aj volal
KED natacam vydeo tak po 1 min sa zohrieva okolo optiky..
3 neskutocne rychly oproti mojmu 3G :twisted:
4. MP3 pusta pekne nahlas - vsetko je v pohode akurat na maxime sa trasie cely mobil od reproduktora :D ale to je myslim normalne
5. Wifi perfektne tam kde som nemal sygnal na starom 3G tak 4S chyta.
Rychlost - mam tu pripojenie 100/100 Mbps mam pichnuty router teda rychlost znizuje aaaa cuduj sa svete speedtest.net app mi ukazuje 21,6 Mbps download a upload 40 Mbps 8) ping 15 ms
6. baterka - pri 80 % som syncoval s iTunes = dobila sa na plnu. Hram sa video siri, internet, volania pouzitie mam 2 hod 46 min standby 2 52min 24 min volania. Vsetko zapnute lokalizacie siri, 3G , ficim na wifi. Baterku mam 62 %
7 som impressed krasny je :good:
Naposledy upravil 88MaTo88 dne pon lis 07, 2011 3:42 pm, celkově upraveno 1
 

wolf | pon lis 07, 2011 3:42 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

8: držím palce, ať máš štěstí na "dobrý" kus :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

wolf | pon lis 07, 2011 3:43 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

tak i po zásahu vypnutí automatického chytání signálu, problém s tím, že mě na druhé straně neslyší nebo že mám absolutně hluchý telefon nezmizel....
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

88MaTo88 | pon lis 07, 2011 4:02 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

akurat co som zistil je to ze ked z iPhone buchnem o stehno (zistil som to ked som ho mal vo vrecku a potlapkal ho o stehno s rukou - nie silno nie slabo) tak ako keby v nom nieco zarezonovalo - ako vybracne ... ale inac fachci :)
Skuste to niekto
 

Uživatelský avatar macodk3 | pon lis 07, 2011 4:18 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

To sa tu riešilo už veľmi dávno.. má to každý a je to senzor autofocusu.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

airmt | pon lis 07, 2011 4:34 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Myslíte si, že ten bílý plast u iPhonu vlivem tepla může časem zežloutnout jako se to stává u jiných bílých plastů nebo Apple vybírá kvalitnější materiály, u kterých se to nestává?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 07, 2011 4:48 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

OT: mam white macbook a ten je uz rok porad stejne bily, u toho iphonu to hlavne neni plast ale melo by to byt nejaky sklo pokud se nepletu,
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

wolf | pon lis 07, 2011 4:48 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

já nevím, ale ty bílý záda snad plast nebudou ne?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar haasteren | pon lis 07, 2011 4:49 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Jelikoz ma Apple dokonce svoji bilou patentovanou a mys mam dele jak 2 roky a je skoro porad na svetle tak myslim ze ne :) Neni to plast >]
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

MartanCJ | pon lis 07, 2011 5:59 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Zatím teda moc spokojenej nejsem, ještě jsem nikdy neměl plnej signál, nahrávání webu přes 3G nějaký pomalý, Wifi vypadává a ta baterka prd vydrží... Nevim, ale od telefonu za 15 000 bych očekával, že tydle problémy nebudou... :/
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:46 pm

niky79 | pon lis 07, 2011 6:00 pm

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Kdyz se podivate na iPhone, mate po strane kovový ramecek, nad nim a pod nim je plast a teprve do nej je zepředu a zezadu vsazeno sklo.

Jinak sice říkám plast, ale klidně to muže byt polykarbonat. Pro me jako pro laika je to plast ;-)
 

airmt | pon lis 07, 2011 6:08 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

jo, to asi bude ten polykarbonát co dávali na macbooky apod. bílé sklo to určitě není, sklo je pouze na povrchu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

wheelerj | pon lis 07, 2011 6:22 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Po přečtení předchozích příspěvků nevím, jestli nezrušit objednávku iP4S a počkat? Co myslíte? Má mi přijít od 16. do 23. 11 ... :unknown:
 

Uživatelský avatar Beavers | pon lis 07, 2011 6:34 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

niky79 píše:Jinak sice říkám plast, ale klidně to muže byt polykarbonat. Pro me jako pro laika je to plast ;-)

Trošku se v tom plácáš, a tak bez obav říkej polykarbonátu plast, protože PC plast je a nikdy nic jiného.

2 airmt: nemusí to být vůbec polykarbonát, běžně se používá ABS, případně slitina PC/ABS. PC se poměrně obtížně vstřikuje, obzvláště takové jemné rámečky.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

havim | pon lis 07, 2011 6:54 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Tak jsem zvědavý, zítra mi má přijít. Ale bohužel to vyzkouším až v pátek. Pokud telefon bude mít problém s hovorama, tak ho hned vracím, protože do 14 dní můžete vrátit bez udání důvodů.
 

Mari.Shinzon | pon lis 07, 2011 9:54 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Hape: A jsme u toho zase. Ze 100% je několik málo procent poruchových, možná jen 1%. A čím více telefonů je vyrobených, tím více stoupá počet těch "nepovedených". Tohle je naprosto normální. Každopádně by mě štvalo, kdyby to vyšlo zrovna na mě.
 

bakua | pon lis 07, 2011 10:00 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

mozna by bylo fajn udelat do tohoto topicu hlasovani typu:

Funguje muj iphone bez problemu:
ANO
NE

abychom my kteri nad iphone uvazuji a vidi jen ty zaporne ohlasy meli statistiku spokojeni/nespokojeni uzivatele :)
 

Nucleus | pon lis 07, 2011 10:02 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Dobrej nápad
iPhone 2G 16GB - od 03.05.2008 do 23.07.2011
iPhone 4S 32GB - od 14.11.2011 do 17.1.2015
iPhone 6 64GB - od 17.1.2015 do 14.12.2016
iPhone 7 128GB - od 14.12.2016 do ?
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
ned čer 22, 2008 10:47 am
Bydliště: Pardubičky

Uživatelský avatar tvosi | pon lis 07, 2011 10:22 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Lock!
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé