iPhone 4s - recenze

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

walid | čtv črc 05, 2012 11:49 am

Re: iPhone 4s - recenze

Přecházel jsem z HTC EVO 3D ne že bych s nim byl nespokojený ale chtěl jsem zkusit iOS a zatím toho vůbec nelituji.

Rychlost telefonu
App store
Skvělý foták a FULL HD video
Design
Asistent Siri
Skvělý zvuk



Už se mi jednou stalo že mi vypadla hra Angry Birds ale od té doby nic tak doufám že to byl jen maly problem.

Musím říct že iOS mě ohromil svou jednoduchostí a nádherným designem,pokaždé když iPhone vezmu do ruky tak jsem rád jak je skvěle zpracovaný.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 169
Registrován:
ned led 30, 2011 7:01 pm
Bydliště: Jihomoravsky kraj

7UN3RK0 | čtv črc 05, 2012 2:12 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Osobne som prechádzal s iPhone 3G na iPhone 4S a je to podstatný rozdiel. Ohľadom kvality je všetko lepšie oproti 3G :D. Foťák musím pochváliť, veľmi krásne fotky aj v normále aj v HDR režime. Veľmi pekné zaostrenie, je síce badať trocha viac šumu ale to mi nevadí. Jediné na čo môžem trocha krivého slova povedať, je fotenie s LEDkou. To by mohli nejako prepracovať. Sú to otrasné fotky. Systém je svižný, nerobí problémy s ničím. Baterka drží aj 1 a 1/2 dňa. Samozrejme záleží od používania. Nemám tam hudbu, filmy. Chodím po nete a hrám nejaké tie hry. Hlavne fotím. Pre mňa je skok na 4S z 3G brutálny. Som spokojný so všetkým. Moje hodnotenie je 4 hviezdičky z 5tich. Jednu uberám kvôli tým otrasným fotkám s LEDkou.
iPhone 3G 16GB Black iOS 4.2.1 JB - už jen jako záloha :)
Host
Host
 
Příspěvky: 96
Registrován:
čtv kvě 20, 2010 6:23 am
Bydliště: Bratislava

ok1rp | pát zář 14, 2012 11:52 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Ahoj,

Pro:

- Kvalitni zpracovani (kecy o plastove hracce jsou nesmysl, kdyz jde o kombinaci Gorila glass a kartacovaneho hliniku)
- Vyborna kvalita displeje Retina
- Rychlost reakci
- Jednoduche ovladani/pristup k aplikacim
- Propracovane detaily
- Kompaktni provazanost s internetem
- Velke mnozstvi kvalitnich aplikaci
- Vsechny aplikace jsou plne funkcni (nejsou potize s verzemi iOS)
- Graficke rozhrani

Cons:

1. Zhovadile vysoka cena v CR
2. Problemy s vypadky signalu GSM i Wifi (viz dale)
3. Problemy s kvalitou audio prenosu (viz dale)
4. Problemy s prihlasovanim siti Wifi (viz dale)
5. Absence MP3 podpory vyzvaneni
6. Problematicka s/w klavesnice pro psani SMS (viz dale)
7. Velmi tezky
8. Ramecek z kartacovaneho hliniku trpi snadnym odrenim
9. Kraje skla jsou pres veskere superlativni parametry nachylne k odstipnuti pri padu
10. chyby v iOS 5.0.1 viz vyse
11. Pevna pamet
12. Micro SIM
13. Absence FM tuneru

Detaily/Dojmy:

ad 2. Pri drzeni telefonu standardnim zpusobem v dlani trpi telefon poklesem signalu GSM i Wifi site. Opakovanymi pokusy jsem byl schopen docilit poklesu o 1-2 pole pouhou zmenou polohy telefonu v ruce. Umisteni anten pro GSM i Wifi a vliv ruky ma v miste spatneho pokryti za nasledek potize s hovorem ci pripojenim k Wifi.

ad 3. Behem opakovanych pokusu jsem v navazanem hovoru v rezimu hlasiteho Reproduktoru zaznamenal velmi silne artefakty v audio prenosu, ktere se projevovali pouze na strane iPhone nikoliv na strane druheho telefonu. Tyto artefakty se nikdy neprojevily v danem miste ve standardnim rezimu telefonu s vypnutym hlasitym priposlechem a nebyly tedy s velkou pravdepodobnosti zpusobeny prenosovou chybou site. (jine telefony to v temze miste opakovane nedelaly)

ad 4. Pri prihlaseni k siti Wifi a jejim opusteni mimo dosah a opetovnem navratu do dosahu site (i jine Wifi site t.j. premisteni z jedne do druhe) se opakovane projevily pri pokusu o pristup na internet potize s dostupnosti hlaskou "nemate opravneni ke spusteni teto aplikace". Po vypnuti a zapnuti telefonu problem zmizel a objevil se opet po prechodu z jedne Wifi do jine (ne vzdy), tedy prehlaseni siti Wifi nekdy neprobehne korektne.

ad 5. Klavesnice s/w v rezimu psani SMS vypada standardne, ale psani na ni neni prilis prijemne. Mnoho chyb a nutnost dotyku spickou prstu. U dvou kusu problem s kalibraci dotykoveho displeje.

Zkusennosti zde podane jsou za dobu uzivani 1 kusu tohoto modelu cca 6 mesicu. Pri srovnani dalsich 2 ks 4S jsem potize popsane v bodech 2-4 u kamaradu nezaznamenal. Nelze tedy soudit, zda se jedna o systemove chyby nebo vadu kusu.

Shrnu-li system ovladani, provedeni/zpracovani, promyslenost detailu, provazanost s internetem, moznosti aplikaci atd. telefon bych doporucil. Zasadni potize s radiovymi funkcemi pristroje a prenosem audia celkovy dojem dost pokazily.

... a ted hura vsichni do mne :)

PetrO
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
pát zář 14, 2012 11:37 pm

malex | sob zář 15, 2012 11:11 am

Re: iPhone 4s - recenze

myslim, ze jsi si odpovedel sam v predposlednim odstavci- u kamaradu se neprojevilo. Cili mozna je nacase zkusit reklamaci...
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován:
stř lis 18, 2009 9:27 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé