iPhone 4s - recenze

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar tvosi | úte lis 08, 2011 1:44 pm

iPhone 4s - recenze

V tomto vlákně uvádějte pouze své VLASTNÍ ZKUŠENOSTI s iPhone 4s. Váš příspěvek by měl obsahovat VÁŠ pohled na tento telefon. Základní struktura by měla být asi následující:

1. Dojmy
Text, ve kterém shrnete vaše dojmy z telefonu
2. Pozitiva
Pozitiva (pouze bodově)
3. Negativa
Negativa (pouze bodově)

Diskuze nad problemy je zde povolena, nicmene prosim diskutujici, aby zde nedelali bordel! :D
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Mafox | úte lis 08, 2011 1:59 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
Velmi rozporuplné, trochu lituji že jsem nešel do Androidu.
2. Pozitiva
Rychlost reakcí a odezva telefonu, anténa.
3. Negativa
Sklo - mám o něj neustále strach, položit telefon na stůl atp., nevěřím že se nepoškrábe, nedejbože spadnout na zem. Foťák je super ale čekal jsem víc. Když telefon "pracuje" na nějakých svých synchronizacích, tak mi vyskočí pingy ve hrách na 800+, děs! Fotostream - nejde smazat fotky, nemožnost otočení synchronizovaných obrázků v PC. Imho total Apple fail. Dále nefunguje WiFi synchronizace s iTunes - nevidí telefon a občas ho nevidí ani přes drát - potřeba restartovat telefon, ap.. Velmi nepříjemné!!! Trpaslický display!

MODERÁTOR tvosi POZNAMENÁVÁ:

Poupravena struktura, text ponechan beze zmen..Prosim, dodrzujte tuto strukturu
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:08 pm

Uživatelský avatar STepik | úte lis 08, 2011 2:30 pm

iPhone 4s - recenze

1.Prvni den pouzivani(intenzivniho-siri, appstore, hrani her, sms, volani, web) a stale mam 20% baterky, coz je podle me dobre.
2. Rychlost, display akorat, vetsi bych vazne nechtel, fotak
3. Slabe prehrivani - snad bude vyreseno v 5.0.1
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 863
Registrován:
úte srp 11, 2009 11:42 am

Uživatelský avatar Rychartt | úte lis 08, 2011 2:35 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Tak jsem už pár dní šťastným majitelem a chtěl bych se podělit o mé první dojmy.Co mě příjemně překvapilo je svižnost telefonu.V porovnání se 4kou je to opravdu znát.Fotoaparát a natáčení ve Full HD je úžasný,včetně optického stabilizátoru a focení +kem je super.Nový iOS a jeho prostředí se mi taktéž zamlouvá a uživatelsky je velice příjemný,ale o tom se už asi zmiňovat nemusím.Jako výraznější pozitvní změnu bych ještě uvedl zesílení reproduktoru a dokonce myslím,že vývojáři zapracovali na objemnosti a dynamičnosti zvuku,což mi u předchozího modelu scházelo.Co se baterky a její výdrže týče,rozhodně se vybíjí rychleji než 4 a to přibližně o 15-20%.Pokud nebudeme celý den telefon trápit hraním 3D her a permanentním připojením k Wifi a GPS,měl by vydržet celý den.Také si myslím,že si prostě musí baterie trochu zvyknout,protože mám dojem,že čím víckrát jsem jí nabil,tím se vybíjí méně.Odborně to zdůvodnit nedokáži.Dále se mi zdá,že se celkem rychle nabíjí a to mnohem rychleji,než jakýkoli předchozí model.Nyní k signálu.Signál ,a to bydlím v Praze je velmi slabý a to používám obal,tudíž se kovového rámečku nedotýkám.Nicméně hovor mi ani jednou zatím nevypadl a že bych ztratil signál úplně,to se mi také nestalo.Průměrně mám cca 3,4 čárky venku,uvnitř i méně.Vibrace se mi opravdu zdají slabší a když vezmu přístroj do ruky,ještě zeslábnou.Nicméně si myslím,že jsou dostačující pro upozornění v kapse.Celkově bych to shrnul tak,že se update ze 4ky vyplatí,kvůli ne až tak výraznému cenovému rozdílu.Jsem s ním spokojen a jen čekám na untethered JB .Ještě bych zmínil,že je kupovaný u cz vodafonu,je bílé barvy a 16GB kapacity,což moc nedoporučuji a asi víte proč Ale na druhou stranu vás to donutí mazat nepotřebné věci a tak si udržovat ve svém iPhonu pořádek.Toť zatím asi vše a na případné dotazy rád odpovím.)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 310
Registrován:
stř úno 09, 2011 2:15 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar macodk3 | úte lis 08, 2011 2:43 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Priznám sa, že som prvých pár dní po predstavení nového iPhone som dosť váhal, či sa mi vôbec oplatí ho kúpiť, kedže som bol majiteľom iPhone 4. Postupne sa však začali vo svete vyzdvihovať na povrch zaujímavé funkcie ako SIRI (presvedšilo ma prvé preview video) alebo náramne kvalitný fotoaparát. Možno sa niekomu zdá že týchto vymožeností v novom iPhone je málo a neoplatí sa im upgrade z iPhone 4. Ja tvrdím že to je vec osobných názorov. Otázky typu: "Oplatí sa mi upgrade?", sú dosť málo konkretizované a len ťažko by sa na ne dalo správne odpovedať. Každý z vás má vlastný rozum, či už máte 15 alebo 50 rokov, musíte sa podľa seba rozhodnúť a to na základe faktov ako - či ste veľký hráč hier (oplatí sa upgrade hlavne kvôli vysokému výkonu A5 čipu), či vám veľmi záleží na kvalite fotografií (ani fotoaparát v iPhone 4 nieje na zahodenie) a hlavne sa zamyslieť, či využijete funkciu hlasového ovládania. Možno vám to príde nadprirodzené, ale dokázal som sa na základe týchto faktov rozhodnúť aj SÁM. Ďaľej chcem podoktnúť, že čo sa týka údajných problémov ako - slabá výdrž batérie, prehrievanie atd. sú to len nafúknuté bubliny ktoré prasknú, keď apple vypustí upgrade iOS a všetko vyrieši. Chcem upozorniť, že som veľký fanúšik firmy apple, ale snažím sa písať čo najobjektívnejšie. Ďalej sa mnohý z vás nevedia rozhodnúť, akú kapacitu zvoliť. Taktiež vaše rozhodnutie! Máte veľa hier? Veľa fotíte a nahrávate? Máte v knižnici veľké mnžstvo multimédií? Ak áno, tak sa jednoznačne oplatí investovať do kapacity väčšej ako 16GB. Ak naopak ste človek (väčšinou okolo 40 rokov), ktorý hudbu na telefóne nepočúva, hry nehrá len si občas stiahne nejakú utility aplikáciu a ani nieste nejaký extrémny fotograf, určite ušetrené peniaze zo 16GB využijete aj na lepšie účely. Ja sám sa priznám že neodolám hrám s krásnou grafikou ktoré majú neraz aj 1GB, dosť aj fotím a hlavne milujem hudbu. Prečo som teda vzal 16GB verziu? Odpoveď je jednoduchá - bola jediná ktorú mali. Ako sa poznám, začnem to po čase ľutovať, kedže už teraz mám len 3GB voľnej kapacity. Neurobte rovnakú chybu akú ja a budte trpezliví. Myslím že nikomu nebude prekážať keď klady a zápory vynechám, kedže ich považujem za zbytočné. Všetko čo som od iPhonu očakával aj splnil a naštestie ma zatiaľ nesklamal.

EDIT: Ospravedlňujem sa za mierne porušenie štruktúry.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

abroBA | úte lis 08, 2011 3:11 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Kedze je dizajnovo rovnaky ako 4 tak pocity rovnake. Jednoznacne dobra je odozva telefonu, ktory na vsetko reaguje rychlo.
2. Jednoznacne rychlost, displej, fotak, jednotlive softwarove vychytavky
3. Samozrejme zle doriesene prepinanie medzi 3G a EDGE kde dochadza az k nepripojeniu sa k sieti :( a nizsia vydrz baterie (nie ta drasticka). Dufam ze to opravi ios 5.01.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black
Host
Host
 
Příspěvky: 74
Registrován:
ned zář 07, 2008 4:16 pm
Bydliště: Bratislava

Džanek | úte lis 08, 2011 4:02 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Dojmy? V mém případě velice špatné! V prvním telefonu nefungovala sim karta, proběhla výměna za nový telefon. Z dalšího telefonu se pro změnu nemůžu dovolat - opačná strana mě neslyší.

Pozitiva? Apple ještě ten den od nahlášení problému odeslal nový telefon a na druhý den přišel!

Negativa? 4S už nikdy více
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

FruFru | úte lis 08, 2011 4:27 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Mame doma dva nove 4s

Dojmy:
-rozporuplne, pokud nejaky update odstrani negativa, tak jedine dobre, ale bez jejich reseni takovej telefon nechci.

Pozitiva:
- vyborna odezva, vykon, nacitani webu, prace na wifi, cokoliv

Negativa:
- Uvodni problem s totalnim vyziranim baterky, reseno vypnuti systemovych sluzeb > OK
- Custom tony pro sms, volani, pokud je v teleofnu pouziju po nejake dobe nebo hned prestane telefon zvonit a upozornovat zvukem na zpravy > problemy s custo tony ma spousta lidi, zatim zadne spravne reseni, cekam na opravu
- v moji vyzkousene komobinaci T-mobile a 3g data je telefon stale vyuzivan, usage time se skoro rovna standby time > mala vydrz baterky, pokud je dostupne pouze gprs, problem s neustalym behem neceho na pozadi neni > cekam taky na nejakou opravu, snad prijde brzy.

abych vyresil zminene dve chyby, tak jsem vyzkousel cokoliv, co by a to mohlo mit vliv, zatim bez vysledku.
Host
Host
 
Příspěvky: 83
Registrován:
čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Freeze | úte lis 08, 2011 5:01 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
Iphone je moje první věc od applu takže sem byl hodně natěšenej ale po pár dnech sem spíš dost zklamanej.
2. Pozitiva
Odezva systému, spousta kvalitních aplikací, kvalitní display (nepotřebuju nosit v kase malou LCD televizi), a pěknej design
3. Negativa
Naprosto tragická výdrž baterie, telefon sem nabil na 100% položil na stůl a po cca 18 hodinách (wifi, polohovací službu a všechny app v MT sem vypnul) pouhého ležení na stole se vybil o 40%!!! Dost pochybuju že tohle vyřeší update iOS.
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
pon lis 07, 2011 8:00 pm

Demo27 | úte lis 08, 2011 8:54 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
Po androidu (HTC Desire HD) se zase vracím k iOS (předtím 3Gs) a maximální spokojenost. Ještě pořád si zvykám na menší display, ale ta kvalita barev na retině je super. Asi mám dobrý kus, protože žádný z popsaných problémů mě nepotkal. V této chvílí mám 6 hodin pohotovosti a hodinu využití od posledního nabití a mám 10% fuč. Ideál :) . Sem zvyklej vždycky v noci píchnout mobil do nabíječky, takže tohle neřešim. Když je hodně velká nouze, nabiju ho v autě, taky žádnej problém ;). Splňuje vše co sem si představoval.
2. Pozitiva
- výdrž baterie ( teď nejspíš trochu provokuju :) )
- rychlost
- 1080p ve videu se super kvalitou + foťák
- iCloud
... atd.
3. Negativa
- Nic
 

Bartsin | úte lis 08, 2011 9:05 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy: super! Rychlost odezvy, jakoby jemnejsi vibrace, se siri je legrace:-)
2. Pozitiva: rychlost, neuveritelny fotky, moc hezky video, baterka je v pohode.
3. Negativa: nic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
úte črc 22, 2008 8:38 am
Bydliště: Praha 5

Ljubo | úte lis 08, 2011 10:11 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy:
uplne uzasny. Obrovsky rozdiel medzi starou 2kou ;-)
2. Pozitiva:
Siri, rychlost, video
3. Negativa:
Siri mi pride celkom blba a jej anglictina je znacne odlisna od mojej :-)
 

lamount | úte lis 08, 2011 10:53 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
Dnes dorazil 4S 32GB z Apple.cz a jsem s ním za půl dne práce spokojen. Z kosmetického soudku: Bílá barva se mi líbí víc než černá:) Jinak na baterii nadávat nemůžu, přijde mi, že jsem ji ždímal u Čtyřky naprosto stejným způsobem. Stejně jsem telefon byl zvyklý nabíjet každý večer, takže v praxi potřebuju telefon, který mi JEDEN den vydrží, což 4S zvládne. Jinak nemám problém si ho v práci dobít.
2. Pozitiva
- 32GB (což není exkluzivitou 4S, ale můj osobní upgrade:),
- rychlost
- fajnovej foťák
3. Negativa
- nedávat přítelkyni svou 3 měsíce starou Čtyřku darem narozkám, nemusel bych na 4S upgradovat. Čtyřka je svižná dost, A5 procesor je spíš jen zbytečný luxus a Siri není nic, z čeho bych se posadil na zadek. Pokud přecházíte třeba z iPhonu 3G, bude to paráda, ale pro majitele iPhonu 4 to nemá IMHO žádnou cenu. Mně asi nejvíc těší velká paměť. Jinak je to super stroj.
 

dave79 | stř lis 09, 2011 8:05 am

Re: iPhone 4s - recenze

1. No zatím jsem velmi spokojený můj první smartphone a je to iphone, uvažoval jsem o google nexus prime, ale velikost displaye mě odradila proti iOS nemám nic je rychlý, snadno se ovládá, pěkný desing telefonu, akorát jsem musel flashovat bios a aktualizovat chipset zdůvodu, že jsem měl problémy s detekcí ve windows 7 64 bit home premium cz.

2.Display, rozměry,kamera a foťák, rychlost,desing,

3.Trochu se přehřívá, výdrž baterie při zapnutí 3G,Siri měla být v češtině,
 

Uživatelský avatar amdatlon1 | stř lis 09, 2011 8:20 am

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
S iPhone 4S som veľmi spokojný, má rýchle reakcie, predtým som mal iPhone 3G, takže je to pre mňa obrovská zmena.

2. Pozitíva
Retina display krásne zobrazuje užívateľské prostredie, rýchlosť operačného systému, dizajn, foťák super.

3. Negatíva
Pri hraní hier sa dosť prehrieva, niekedy sa fotoaparát nespustí pri spúštaní z lockscreenu, alebo sa obraz zobrazí v menšom okne s čiernym pozadím.
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 647
Registrován:
úte lis 25, 2008 3:49 pm
Bydliště: Piešťany

sysel | čtv lis 10, 2011 3:41 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1.parádně rychlý.prostě cool phone.

2.display,foťák,video

3.divny displej při použití polarizačních brýlí(meni se barvy)
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 282
Registrován:
stř říj 21, 2009 6:14 pm
Bydliště: CZ/UK

rembaz | čtv lis 10, 2011 4:18 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Dojmy
Presiel som z iPhone 1.generacie, takze velmi pozitivne dojmy,velmi vela novych funkcii, hoci sklo na zadnej strane neposobi prilis doveryhodne. Spracovanie inak na jednotku;) Co sa tyka baterky, nepozorujem ziadny seriozny problem. Cez noc po vypnuti lok. sluzieb a Siri, so zapnutou wifi klesne vydrz tak o 3%. Ked ale clovek vsetko pozapina tak ide naozaj rapidne dolu, ale tomu sa clovek nemoze prilis divit...
2. Pozitiva
Rychlost, design,displej, fotak, video
3. Negativa
v podstate len neverim len tomu sklu na zadnej strane, a co ma celkom stve, ze este stale nie je moznost vyskusat aplikaciu povedzme na jeden den. Popravde na mojom starom iPhone som uz nic noveho neinstaloval. Ale teraz s GPS podoporou atd, by som rad vyskusal rozne navigacie a vybral si pre mna tu najlepsiu. Lebo kupit apku za 60 euro a nemoct ju otestovat nie je prilis optimalne. Ale to nie je chyba samotneho iPhonu.
 

h4nz3k | čtv lis 10, 2011 5:25 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1. Neuvěřitelně krásný telefon, i když se trochu bojím jak na tom bude sklo po nějakém pádu... :unknown: neuvěřitelná rychlost oproti Ip 3G a HTC Wildfire co jsem měl předtím... :Yahoo!: Displej paráda, kolikrát mě z něj bolí oči jak má jemné rozlišení.Baterka v pohodě drží, kdybych si dnes ráno nepustil streamované rádio tak mi vydrží 2 dny.
2. Displej, rychlost, design
3.nemožnost vypnout zobrazování jména u sms nebo zmešk. hovoru na lockscreenu, při hraní her baterka letí dolů jako blázen(samozřejmě 3D střílečky, jinak to jde), díky plochým zádům klouže z ruky
 

Uživatelský avatar sppeedy | čtv lis 10, 2011 9:24 pm

Re: iPhone 4s - recenze

dojmy - nadseny z krasy telefonu, rozpacity z bugu v5.0
pozitiva - rychlost, fotoaparat, displej (barvy), vysoka kapacita, iOS
negativa - zahrivani pri hrani narocnejsi hry, nizsi vydrz

doporuceni - doporucuji :)
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 283
Registrován:
pon črc 26, 2010 9:55 pm

Uživatelský avatar daryl | ned lis 13, 2011 12:28 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Myslim, ze vse uz bylo receno.

Za mne:

+ za Siri
- za Siri (koza neumi cesky a ja spravne vyslovovat ..tezka domluva :)


Zbytek sama pozitiva a socialni (ne)jistoty :)
iPad 3 64GB WiFi
iPhone 5s 64GB
Macbook Air 13" i7, 8GB RAM, 256GB SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
čtv čer 19, 2008 8:38 am
Bydliště: Praha

leevi | ned lis 13, 2011 9:18 pm

Re: iPhone 4s - recenze

+ výkon, plynulost, displej, foťák
- zasekávající se app Obrázky
Celkově nelituju, přechod z 3G S byl dobrou volbou
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac
Host
Host
 
Příspěvky: 115
Registrován:
sob črc 18, 2009 9:00 am

Daffson | ned lis 13, 2011 10:36 pm

Re: iPhone 4s - recenze

barberry.pha píše:
VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

precte si laskave prvni post v tomto topicu!!! Nevim co tady nektere posty maji spolecne s tim k cemu je tento topic urcen!


Ahoj barberry.

Problém je v tom že téma "iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky" jaksi tvosi zamknul, a tak teď nějak nejni vlákno kde by se řešily tyhle věci. Psal mi že na tohle je právě tohle téma "iPhone 4s - recenze". Já oponoval, že mi to nepřijde moc rozumné specielně pokud je tady jasně napsáno jak mají názory vypadat.

Dodnes jsem bohužel odpověd nedostal.
Od 6.12. jsem konečně hrdým "majitelem" mého prvního Apple produktu. Doufám že budu spokojený. Proč v uvozovkách? No protože jsem se rozhodl že si jej nadělím až pod stromeček :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
stř dub 06, 2011 9:02 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar tvosi | pon lis 14, 2011 12:18 am

Re: iPhone 4s - recenze

tohle sem ti nikdy nenapsal, ptal ses, kde mas sehnat feedback od uzivatelu, tak sem te odkazal sem...a tamto tema sem zamknul, neb tam byl nehorazny bordel a nikdo nereagoval na pokyny moderatoru!!
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 14, 2011 10:36 am

Re: iPhone 4s - recenze

To Daffson: pokud se nekdo zepta napr na ty videa a jak je to se stabilizaci, tak s tim problem nebudete, ale proc kdyz se tady zacne resit nejaka rychlost stahovani, tak zacne diskuzi o tom jaky operator ma jakou sit, tady temato OT posty se pak akorat stavaji vlakna neprehledna a tady na tyto posty bylo urceno moje varovani, druha vec, kdyz tady nekto postne dva obrazky a jeste velke, tak proc nekdo cituje dany post i s temi obrazky? akorat to to cely topic rozhazuje a je to maximalne zbytecne.
Jinak nikomu zde na foru se nebrani zalozit si svuj topic o vecech ktere ho zajimaji, a pokud to nebude o vecech ktere se tady uz x-krat resi, viz vydrz baterie, tak to bude jenom lepsi, kdyz budou topicy, ktere se venuji konkretnim vecem a bude to vse prehlednejsi, nez placat vsechno do jednoho obecneho.

Edit: tak promazano od OT postu, tento topic bude slouzit pro sdeleni svych zkusenosti majitelu ip4S, tak jak je popsano v prvnim postu.
Ohledne toho videa, posty byly sloucene s topicem, kde se na tyto veci uz nekdo ptal, takze zkusenosti ohledne videi a fotek muzete postovat a dotazovat se Zde
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

akusobick | úte lis 15, 2011 10:45 am

Re: iPhone 4s - recenze

Takze je to jasny, mnou overeny a frustrujici! Bydlim presne na zlomu signalu 3G/Edge a muj 14 dni stary 4S pri neustalem switchovani mezi timto, spadne s baterkou klidne o 20% za noc (pri Airplane modu - 3% za noc). Behem dne v praci na uchazejicim signalu 3G pri stejnem nastaveni ve Standby modu spadne baterie behem dopoledne o 3%! Nemoznost vypnout 3G me tedy nuti iP vratit!!! Jinak je vse 100% - mel jsem 2G,3G,4 a ted 4S - je to poprve, co musim s litosti psat neco negativniho na Apple - v okamziku, kdybych bydlel o ulici dal, bych nic zrejme nepozoroval.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát čer 11, 2010 2:04 pm

wheelerj | úte lis 15, 2011 3:10 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Zdravím,
takže dnes mi dorazil iPhone. Ještě dříve než měl (16.-23. 11.) a jsem z něho nadšený. Po předchozím HTC Desire je to opravdu neskutečná změna. Obávané problémy se signálem nemám, s bateriíí nemohu říci, ale nejeví se tendence rychlého vybíjení. Telefon mi před chvílí nabídl aktualizaci na 5.0.1, ale raději počkám :)

+ Displej
+ Vzhled, zpracování
+ Apple, iOS
+ Rychlost a vůbec celé uživ. prostředí

- Snad nebudou žádné :)

J.
 

mara2273 | stř lis 16, 2011 12:06 am

Re: iPhone 4s - recenze

Dnes mi dorazil objednaný Iphone 4S, po předchozích 3G a 4, poprvé v bílé barvě a jsem z něj nadšený ... opět :)

+ rychlost
+ signál ( tam, kde u 4 nebyl, nyní v poho je )
+ foťák, video
+ design

- momentální strach z aktualizace firmwaru na 5.0.1

Celkově v poho, žádný problém při instalaci, vše probíhá tak jak má a baterka zatím drží :good:

Operátor: T-Mobile
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
úte lis 15, 2011 11:50 pm

JaBR23 | stř lis 16, 2011 10:49 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Dojmy:

Prvni nakup z apple store cz a iPhone 4S 64GB Black je doma.
Zhruba po tydenim zpracovavani objednavky me po vyskladneni opravdu do dvou dnu dorazil domu. Perfektne zabalen. Perfektni sluzba. Perfektni informace o stavu obednavky. Myslim ze moje nejlepsi zkusenost s internetovym obchodem.
Po precteni docela na Apple vysokeho poctu negativnich ohlasu jsem rad a nadsen, ze se mne zadny problem zatim neprojevil.
Samozrejme jsem radsi neinstaloval iOS 5.0.1 a musim rict ze i tak me vydrz baterie vyhovuje. Muj predchozi tel byl iPhone 4 takze mohu srovnavat.
Zadne rezonance pri vybrovani, zadne prehrivani. Vse proste funguje a po trech
dnech uzivani naprosta spokojenost. Diskutovana hlasitost zvoneni bez problemu a vyhovuje.


Pozitiva :


Rychlost, odezva systemu a nacitani stranek. Signal je lepsi urcite.
Vse proste lita rychleji. Kvalita videa a fotek je o dost lepsi.
Prijde mi rychlejsi synchronizace a nahravani aplikaci. Velikost pameti je proste luxus.


Negativa:


Zatim zadne. Opravdu sem to necekal po reakcich ostatnich uzivatelu ale jsem max spokojen.
 

probed | sob lis 19, 2011 10:15 am

Re: iPhone 4s - recenze

Po par dnech po zmene z iphone4 na 4S:
- nejvetsi prinos pro me je razantni zlepseni signalu!
- dale je patrne podstatne zrychleni celeho iphone.

Co je vsak podstatne, zatim jsem nenarazil na nejaky problem a to mame doma dva 4S, snad jen to, ze mizi baterka, ale to si myslim, ze je prvotnim nenasytnym pouzivanim, jelikoz manzelka nabijela a za 2 dny :D
iPhone X 256GB Space Grey
MacBook Pro (Retina, 13-inch 2016 Touch Bar)
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
čtv kvě 26, 2011 4:39 pm

Uživatelský avatar mike-biker | sob lis 19, 2011 3:36 pm

Re: iPhone 4s - recenze

1) Vzhledem k tomu, že mám i iPhone 4, tak nikterak dramaticky nepřekvapil. Oproti jiným OS (např. WM, nebo Android) méně svobody, :( ale i méně anarchie! :)

+
Možnost verze 64GB - pro mě 1. důvod koupě
Kvalita foťáku - pro mě 2. důvod koupě
Rychlost a stabilita systému
V podstatě i výdrž. (Vydrží rozhodně déle než stejný foun s Androidem!)

-
Výdrž mohla být ještě lepší - slušela by silnější baterka, která by vyrovnala potřebu vyšší energie oproti iPhone 4
Doručenky by mohly být i u klasických SMS, nejen iMessage.
Pár softwarových omezujích věcí u IOS. :(
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar Johny_F | stř lis 23, 2011 12:06 am

Re: iPhone 4s - recenze

Tak se pridam tedy.. Jsem sice majitel prvnichi iPhonu, tak mozna nebudu tak objektivni, ale zkusim to :-) Tak u me samozrejme neskutecne nadseni uz od zacatku. Po dvou tydnech plneho pouzivani, krome SIRI, pouzivam temer vse co telefonv zakladu nabizi.

+ Design je opravdu nadcasovy - je to sperk...
+ Vyborne spracovani, kvalitni materialy.
+ Intuitivni OS, zadne dlouhe tapani a hledani v manualu...
+ Rychlost telefonu je podle me naprosto uzasna.
+ Vyborny signal
+ Fotak / kamera - kvalita je uz opravdu slusna a obzvlast stabilizator u videa me velmi potesil
+ Pres redukcy muzu pripojit DVI promitacku a iPhone umi odzrcadlit dve plochy - super vec na prezentace u zakaznika, nemusim uz tahat notebook :-)

- Telefon se u nekterych her pomerne zahriva.
- Nemoznost takove banality jako posilani obrazku pres bluetooth.
- Chybi dorucenky o SMS, jsou pouze u iSMS

Jeste bych dodal ze pouzivam kombinaci iPhone 4S, iOS 5.0.1, T-Mobil. A naprosto zadne, opakuji ZADNE problemy s volanim ani signalem nemam a to bydlim v super prdelkovicich, kde je signal naprosto otresny.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
pát lis 04, 2011 9:58 pm
Bydliště: Brno

Viajero | pon pro 05, 2011 6:40 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Po měsíci používání a jedné výměně v rámci replacementu mám už po druhé negativní zkušenost. 4eska totiž při hovoru zvuk z mikrofonu zesiluje do reproduktoru, takže se ozývá dosti nepříjemná ozvěna. to že tím trpí druhý telefon této řady který mi prošel rukama je pro mě dosti překvapivé, předešlý 3gs měl zvuk skvělý. je to vada modelu, nebo mám jenom pech?
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pát lis 19, 2010 7:04 pm
Bydliště: Kadaň

Uživatelský avatar Dave | pon pro 05, 2011 7:14 pm

Re: iPhone 4s - recenze

co máš za sít?
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Uživatelský avatar STepik | pon pro 05, 2011 7:36 pm

Re: iPhone 4s - recenze

já teda mám se zvukem 4Ska dobrou zkušenost, ještě se mi to, co řikáš, nestalo... jinak mam O2
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 863
Registrován:
úte srp 11, 2009 11:42 am

Viajero | pon pro 05, 2011 7:41 pm

Re: iPhone 4s - recenze

mám o2 ve službách ict service
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pát lis 19, 2010 7:04 pm
Bydliště: Kadaň

Uživatelský avatar STepik | pon pro 05, 2011 7:50 pm

Re: iPhone 4s - recenze

tak to vypadá, ačkoli je to neuvěřitelné, že máš 2x vadný kus.. Přijde mi blbost, aby jenom proto, že jsi v ict service měl změněnou síť, než ostatní, kdo jsou u O2... ;)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 863
Registrován:
úte srp 11, 2009 11:42 am

Chaosrx | úte pro 06, 2011 11:24 am

Re: iPhone 4s - recenze

Viajero píše:Po měsíci používání a jedné výměně v rámci replacementu mám už po druhé negativní zkušenost. 4eska totiž při hovoru zvuk z mikrofonu zesiluje do reproduktoru, takže se ozývá dosti nepříjemná ozvěna. to že tím trpí druhý telefon této řady který mi prošel rukama je pro mě dosti překvapivé, předešlý 3gs měl zvuk skvělý. je to vada modelu, nebo mám jenom pech?


Hele, tohle se mi posledni dobou stava taky. Do ted jsem mel bezproblemovy iPhone a ted najednou zacal co 2 vteriny vypadavat mikrofon, takze me nikdo neslysi a k tomu se zacal zesilovat zvuk z mikrofonu do reproduktoru, takze neslysim nic i ja..
Myslel jsem ,ze je to je spise sw zavada, zkusil sem restore a nic.
K tomu muzu jeste pridat, ze (nechapu proc) najednou z niceho nic zacala vypadavat i sit pri prepinani mezi Edge a 3G. To znamena, ze vypadne hovor pri kazdem prepnuti...

Mam takovy dotaz, je mozne pozadat Apple o vymenu za novy po vice nez mesici, nebo to uz pujde klasicky pres nejakou mesicni reklamaci?
IPhone 4S 16GB white|Powered by Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 95
Registrován:
stř led 28, 2009 7:26 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Sphyn0x | úte pro 06, 2011 1:10 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Dojmy:
Jednoducho perfektné, keďže to bol prechod z 2G, tak veľký skok. iPhone ide krásne svižne a design je perfektný :good:

Plusy:
• svižnosť
• fotoaparát
• design
• bleskové načítanie stránok
• Siri

Mínusy:
• poslabšia baterka

To by bolo aj všetko :)
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Merfi | úte pro 06, 2011 6:04 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Dojmy
1.ziadny extra viditelny rozdiel proti iph4
Plusy
2.na Iph4 sa mi stavalo,ze zamrzol pri prichadzajucom hovore a neslo zdvihnut.Musel som pockat kym dozvoni a zavolat s5.Na 4s zatial ani raz.
Minusy
3.Nemoznost vypnut 3g,slabsi signal ako na Iph4 z dvovodu spatneho prepinania z 2g na 3g,slabsia vydrz bat minimalne o 20 hodin proti iph4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

Uživatelský avatar Dave | stř pro 07, 2011 8:14 pm

Re: iPhone 4s - recenze

Plusy:
- siri, ovládání hlasem přehrávač hudby, psaní emailů
- Foták (konečně fotí normální a ne žlutý fotky)
- Display (zdá se mi že už neni žlutej)

Mínusy:
- Slabá baterka
- Hroznej zvuk při custom vyzváněních (mp3kách), přitom když tu samou melodii zapnu na smsky, tak zní parádně...asi chyba v iOS, snad to opraví.
- Skoro stejný jako iPhone 4...nezaznamenávám zatím žádnou změnu, kromě varianty iPhonu kterou jsem zvolil :D
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé