Apple dobehol v USA podiel Androidov, skóre je 1:1

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar amdatlon1 | stř led 11, 2012 8:29 pm

Apple dobehol v USA podiel Androidov, skóre je 1:1

Analýza spoločnosti NPD Group ukazuje, že Apple sa podarilo v období októbra a novembra zásadným spôsobom znížiť náskok konkurenčného operačného systému od Google a defakto vyrovnal svoj trhový podiel na americkom trhu. Prispelo k tomu započatie predaja novej verzie iPhone (4S) a rozšírenie ponuky Apple iPhone u všetkých hlavných mobilných operátorov v USA.

S rastom podielu Apple pokračuje aj rast celkového podielu „chytrých“ mobilných zariadení na trhu, kedy v spomenutom období stúpol ich podiel na 67 %. Očakáva sa, že celkový výsledok za štvrtý kvartál bude zásadne prevyšovať čísla z rovnakého obdobia roka 2010, kedy bol podiel smartfónov rovný 50% trhu. Udialo sa tak vďaka silnému predaju v decembri, o ktorom svedčia nedávno zverejnené informácie o počte aktivovaných iOS/Android zariadení v predvianočnom období.

S jednotlivými mutáciami iPhone – vedie verzia 4S, nasleduje predchádzajúci model s označením 4 a aby to bolo kompletné a logické, rebríček uzatvára model 3GS. Na štvrtom a piatom mieste sa umiestnil Samsung so svojim Galaxy, nasleduje HTS Inspire, Motorola Droid Bionic, HTC Evo 4G, Samsung Epic 4G a top desiatku uzatvára LG Revere.

http://marketer.hnonline.sk/c1-54398380 ... ore-je-1-1
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 647
Registrován:
úte lis 25, 2008 3:49 pm
Bydliště: Piešťany

newerxx | pát led 13, 2012 3:23 pm

Re: Apple dobehol v USA podiel Androidov, skóre je 1:1

nato že apple má 2 noví produkty proti androjdu(tam je to v desitkach'')tak musím říct pro mě
to je nepochopitelná věc,i když není se čemu divit
 

leevi | ned led 15, 2012 12:37 pm

Re: Apple dobehol v USA podiel Androidov, skóre je 1:1

Já to chápu. Android jsem měl několikrát v ruce - telefon i tablet. Brrrr. Tipoval bych, že tak Android 13 bude použitelnou verzí.
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac
Host
Host
 
Příspěvky: 115
Registrován:
sob črc 18, 2009 9:00 am

Pantani | úte led 17, 2012 7:17 am

Re: Apple dobehol v USA podiel Androidov, skóre je 1:1

Pro mě je to taky překvapením, měl jsem za to, že se rozdíl zvětšuje, ale ve prospěch Androidu. Byl jsem přesvědčenej, že se lidem líbí, kam Android směřuje.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé