Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

pe.kova | úte led 31, 2012 10:06 pm

Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Tak nám "chytrý" operátor Vodafone dospěl k tomu, že koupíte-li si od zítřka (tj. 1.2.2012) zvýhodněný mobilní telefon za určité minimální plnění, musíte si NAVÍC pro tuto výhodu(zvýhodnění) pořídit i mobilní internet. Vodafone tak vychází ze své statistiky, kdy 2/3 zákazníků si mobilní internet pořizují. NUŽ tedy proč to tedy nevnutit internet všem a nenamastit si pořádně kapsu?! Více info

Co na to říkáte? :evil:
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

aramis1 | úte led 31, 2012 10:09 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Vodafone si tím spíše sám ubližuje, co víc k tomu říct?
vlastním ještě iPhone 3GS bez JB
utraceno v App Store 25,12+ €
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
sob pro 26, 2009 8:53 am

Uživatelský avatar Petrt | sob úno 04, 2012 10:09 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

A nebyl to prave Vodafone, ktery pred nejakym tim mesicem prisel s tim, ze dotace na telefony bude poskytovat uz jen na smartphony? Za me udelal Vodafone "dobre" (viz. pozn.), protoze mit chytry telefon bez mobilnich dat je k nicemu.

Pozn.: pokud by dal Vodafone k telefonu i zvyhodnene data (a ne tedy jen to, co si muze koupit kdokoliv ke svemu staremu tarifu), tak bych tento krok i vital - cim vice uzivatelu, tim vetsi sance na modernizaci site atd.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

stZ | sob úno 04, 2012 9:43 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Presne tak jak pises....smartfone bez netu neni smartfone.
iPad 1 Wi-Fi 32 GB , 5.1.1 iOS JB
iPad 3 Wi-Fi 64 GB , 8.4.0 iOS JB
iPad Air 2 Wi-Fi 64 GB, 8.4.0 iOS JB
iPhone 6s Plus 128GB Space Grey
MB Pro, MB White
AW Sport 42mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 295
Registrován:
stř úno 06, 2008 12:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar mike-biker | sob úno 04, 2012 10:48 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ale mohly by být telefony pro nejmenší a seniory dotované i bez dat. Nekoukal jsem se, zda se to týká jen Smártů, nebo en bloc?
Ale faktem je, že kupovat smárta bez dat, je jako auto bez motoru. :) . Dá se tlačit, houkat na houkačku atd. ale využití je tak 2-3%.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar tvosi | sob úno 04, 2012 10:56 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

ale na druhou stranu nutit zakaznika do porizeni daoveho balicku mi neprijde zrovna vhodne reseni..spis meli zakazniky motivovat abysi balicek samy z vlastni vule zvolili
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

mefistos | sob úno 04, 2012 11:01 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

na to ze se vodafone dlouho busil do prsou ze se lidi u nich neuvazujou smlouvou na urcitou dobu ted udelaj tohle... je fakt ze smartphone bez internetu neni to pravy orechovy.. ale moje matka treba ma galaxy S I a internet nepotrebuje staci ji volani a sms a jeste aby si priplacela za internet kterej vlastne nevyuziva... blbost
 

BaX | sob úno 04, 2012 11:01 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ideální by bylo, kdyby dali ke každému dotovanému telefonu malý balíček dat (řekněme 10MB FUP?), aby si zákazník mohl vyzkoušet jaké to má výhody a věřím, že většina by přešla na vyšší datový tarif. Bohužel, takovou logiku bych u Vodafone nehledal.
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 812
Registrován:
ned pro 27, 2009 3:55 pm

HonzaK72 | ned úno 05, 2012 12:07 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Tak především berte tarify jakéhokoliv operátora jen jako výchozí bod k jednání. Já mám nyní FUP 3GB a platím včetně volání 450 korun/měsíc.
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

mefistos | ned úno 05, 2012 12:12 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

muzu vedet od koho mas ten tarif s FUP 3gb?
 

Uživatelský avatar KaoluNuKain | ned úno 05, 2012 1:26 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

mike-biker píše:Ale faktem je, že kupovat smárta bez dat, je jako auto bez motoru. :) . Dá se tlačit, houkat na houkačku atd. ale využití je tak 2-3%.


Neznám nikoho, kdo by se svým telefonem, smartphonem chcete-li, potřeboval k 98% činnosti internet.

Jinak dotace tel. v čr. je kapitola sama o sobě. Ve finále, když si protočítáte celkové náklady, vás vyjde koupě telefonu kdekoliv jinde levněji. (teď nepočítám firemní zákazníky)
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 192
Registrován:
pát črc 31, 2009 7:48 pm
Bydliště: Pyongyang, DPRK

Uživatelský avatar eXell | ned úno 05, 2012 2:02 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Používám iPhone už 3 roky bez datového balíčku. Neříkám, že by se mi internet nehodil, ale ve škole i doma mám wifi, takže tvrdit, že je smartphone bez dat nepoužitelný, je naprostá blbost. Jde jen o přístup k používání.
Takže tento krok od Vodafone rozhodně odsuzuju, zvlášť při jejich chabé nabídce datových tarifů, to je žalostné.
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
sob led 23, 2010 11:02 am

Uživatelský avatar Petrt | ned úno 05, 2012 2:53 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

A co bys delal, kdybys ve skole wifi nemel? Ne kazdy jeste studuje a napr. v praci na wifi pristup nemam (a ani nechci, nepotrebuju aby it vedelo co delam). Jak prijimas emaily a imessages ve meste? Pripadne spoje MHD?
Kazdy ma sve potreby, ale ve svem okoli neznam nikoho se smartfonem bez datoveho balicku.

PS: Nemam Vodafone, ale kolega ma u nich 600MB mesicne, coz pro vyse popsane veci staci (ja mam to same u TMobile).
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 05, 2012 3:02 pm

Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Smartphone rozhodne ma mit data, jinak to neni plnohodnotny smartphone. Pokud bych se mel spolahat na data jen na wifi doma a ve skole, pak nepotrebuju smartphone, ale vezmu zarizeni, ktere jinde nepotrebuji neustale vyuzivat a bude na nem prace ci zabava pohodlnejsi - Macbook nebo iPad.

Ja potrebuju data vsude a wifi mam jen doma, takze mam iPhone s 3 GB FUP (+3 GB za vanoce / velikonoce) od VF. Za cenu 525 Kc, minus 50% specialni sleva, minus 10% sleva Po svem. Takze cca za 240 Kc - to je fajn cena.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Metalgirl | ned úno 05, 2012 3:03 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ono záleží, jak jsem chodila do školy a často trajdala po městě, tak se datový balíček hodil. Teď jsem většinu času, bohužel, doma, tak mi je datový balíček na nic. Jak tady bylo řečeno, každý má své potřeby, každý takové věci využívá či nevyužívá dle svých potřeb. Takže nemusí být nutně na každém smartphonu datový paušál. A kdo to potřebuje, ať si ho pořídí.

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Neexistuje jen černý nebo bílý postoj. Takže laskavě už tady není potřeba rozebírat proč a nač a na co jo a na co ne. Toto berte jako varování. Nechci tady vidět žádné hádky ohledně toho, proč ten či onen to má a proč ten či onen to nepotřebuje.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

mefistos | ned úno 05, 2012 3:04 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

co to je za specialni slevu?:D
 

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 05, 2012 3:11 pm

Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ta je jeste z doby, kdy VF zacinal prodavat iPhony a tusim, ze to platilo pouze prvni jeden nebo dva mesice - za nakup iPhonu 3G s datovym balickem byla trvala 50% sleva na tento balicek, dokud ho uzivatel nezrusi. Od te doby pak byla takova sleva vzdycky casove omezena.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

mefistos | ned úno 05, 2012 3:21 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

sakra... takze jedine od nekoho koupit ten tarif na aukru treba... dik :)
 

Uživatelský avatar cczero | ned úno 05, 2012 7:43 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

datový tarif rozhodně ano, ale na základě dobrovolnosti ... zřejmě vodafone velmi přesně chápe, že s mohutným nástupem chytrých telefonů, přicházejí o část zisků, především z sms a mms, ale i volání a tímto to chtějí nahradit, jen nechápou, že tím lidi akorát otráví, protože kdo chce smartphone plnohodnotně využívat, tak si ten nejmenší datový tarif rád zřídí sám.
Např. na měsíční masivní používání Viberu a Whatsappu, uplně v pohodě stačí tarif s 150MB fupem (samozřejmě za předpokladu, že je aspoň doma wifi) .. a dát 150,- Kč, nebo kolik to přesně je, nebo zaplatit 2 tisíce sms, je velký rozdíl (samo, že pokud by to člověk platil, tak těch 2 tisíce sms nepošle, takže to je hrubý příklad) ...
Jsem u vodafonu víc než 12 let, z toho 11 let mám paušál a vždy jsem si myslel a tvrdil, že je Vodafone takovej ten friendly operátor, ale za poslední rok jsem názor dost změnil, nelogické postupy, neprůhledné přehledy, nepřehledné tarify, nekompetentní operátoři na lince, neproškolení, nebo záměrně tupí, slibujou nesplnitelné, stupidní akce, co akorát naštvou ... ale i přes to všechno, pořád jsou o chlup přívětivější, než zbývající dva ..
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 790
Registrován:
pát říj 21, 2011 12:01 am
Bydliště: Liberec

HonzaK72 | ned úno 05, 2012 8:55 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

mefistos píše:muzu vedet od koho mas ten tarif s FUP 3gb?

Vodafone
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

HonzaK72 | ned úno 05, 2012 8:57 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

KaoluNuKain píše:
mike-biker píše:Ale faktem je, že kupovat smárta bez dat, je jako auto bez motoru. :) . Dá se tlačit, houkat na houkačku atd. ale využití je tak 2-3%.


Neznám nikoho, kdo by se svým telefonem, smartphonem chcete-li, potřeboval k 98% činnosti internet.

Tak tady jednoho mas: volam pres Viber, surfuju na netu, hraju hry pres multiplayer, slovniky, poznamky Evernote.......minimum veci mam, ke kterym nepotrebuju internet......
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

niky79 | pon úno 06, 2012 6:46 am

Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

stZ píše:Presne tak jak pises....smartfone bez netu neni smartfone.


Jenže net je i WiFi, jak tu kdosi psal, a na to opravdu nepotřebujete datový, mimochodem predrazeny, paušál.
 

HonzaK72 | pon úno 06, 2012 10:17 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Předražený ho máš proto, protože si neumíš vyjednat slušné podmínky.
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar KaoluNuKain | pon úno 06, 2012 11:00 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

HonzaK72 píše:Tak tady jednoho mas: volam pres Viber, surfuju na netu, hraju hry pres multiplayer, slovniky, poznamky Evernote.......minimum veci mam, ke kterym nepotrebuju internet......


I kdyby si denně používal telefon 3 hodiny, tak nevěřím, že se obejdeš bez připojení jenom 3,5 min..
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 192
Registrován:
pát črc 31, 2009 7:48 pm
Bydliště: Pyongyang, DPRK

HonzaK72 | pon úno 06, 2012 11:47 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Když už se tedy topíš v číslech, jak jsi došel k číslu 98%? :-)
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar eXell | pon úno 06, 2012 8:45 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

HonzaK72 píše:Předražený ho máš proto, protože si neumíš vyjednat slušné podmínky.

Můžeš mi prosím poradit, jak si mám "vyjednat" slušné podmínky? Já, který mám jako student měsíční útratu maximálně 200Kč, pro Vodafone nejsem žádný důležitý zákazník, bez kterého by se neobešli a pochybuju, že by vůbec měli chuť se mnou jednat. Vím o výhodě, kdy za 89 Kč mesíčně poskytují studentům 150Mb internetu, přemýšlel jsem o tom, nicméně za 150Mb internetu je to pro mě i tak moc, respektivě zbytečná částka k platbě, protože s takovým objemem dat si to serfování raději odpustím.
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
sob led 23, 2010 11:02 am

Uživatelský avatar KaoluNuKain | pon úno 06, 2012 8:52 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

HonzaK72 píše:Když už se tedy topíš v číslech, jak jsi došel k číslu 98%? :-)


100-2=98 :)

Nemam potrebu se topit ani hadat, jenom mi tvrzeni "absolutniho" vyuzivani mobilniho internetu prijde jako blbost.
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 192
Registrován:
pát črc 31, 2009 7:48 pm
Bydliště: Pyongyang, DPRK

junrai | pon úno 06, 2012 11:47 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Souhlasím s BaXem. Ať si to zákoš vyzkouší a zjistí jaký je Smartphone s internetem a bez něj. Jinak si myslím, že bylo dobré jak to bylo do teď. Vezmi si chytrý telefon s internetem a dostaneš slevu ( tuším, že buď 1000,- nebo 2000,- ). Upřímně si myslím, že používat Smartphone bez internetu je totální nesmysl...
Host
Host
 
Příspěvky: 129
Registrován:
stř úno 27, 2008 12:53 pm

HonzaK72 | pon úno 06, 2012 11:52 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

eXell píše:
HonzaK72 píše:Předražený ho máš proto, protože si neumíš vyjednat slušné podmínky.

Můžeš mi prosím poradit, jak si mám "vyjednat" slušné podmínky? Já, který mám jako student měsíční útratu maximálně 200Kč, pro Vodafone nejsem žádný důležitý zákazník, bez kterého by se neobešli a pochybuju, že by vůbec měli chuť se mnou jednat. Vím o výhodě, kdy za 89 Kč mesíčně poskytují studentům 150Mb internetu, přemýšlel jsem o tom, nicméně za 150Mb internetu je to pro mě i tak moc, respektivě zbytečná částka k platbě, protože s takovým objemem dat si to serfování raději odpustím.

Jak ti mam poradit, kdyz to predem vzdavas a ani jsi nezkusil, zda by s tebou jednali??? I tady na foru mas rady jak to udelat.....A navic pusobi velmi vtipne skutecnost, ze si koupis mobil z nejvyssi cenove kategorie a pak tu fnukas, ze nemas na data....... :ROFL:
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

mefistos | úte úno 07, 2012 12:01 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Honzo pokud je student tak mu to treba koupili rodice nebo to dostal jako radek.. ba ne takova moznost tu neni.. vsichni se vsechno musi koupit a pak brecet vid... kdyz uz se navazis do nekoho tak zvazuj vsechny varianty... znam plno lidi co ma smartphone a internet nevyuzivaj.. maj ho na volani a SMS a to jim staci.. tak nevim proc by meli platit extra penize za datovej tarif kterej nevyuzijou

EDIT: nejvyssi cenova kategorie to neni.. nereknu kdyby si koupil VERTU a pak tu berece ze nema na pausal ale mobil za 12k je dneska docela normalni (nokia N95 8G svojeho casu stala taky kolem 18k)
 

Uživatelský avatar eXell | úte úno 07, 2012 9:34 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

HonzaK72: Podívej, nechtěl jsem tu rozvíjet žádný flame. Ty se do mě navážíš, že si koupím nejdražší telefon a brečím, že nemám na data. Já na ně mám, jenom konstatuju, že vodafone při těchto cenách nebudu podporovat a ty peníze raději dám do něčeho jiného. Toť vše, jak jsem přišel k iPhonu ti tady psát nebudu, to není tvoje věc :)
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
sob led 23, 2010 11:02 am

HonzaK72 | úte úno 07, 2012 11:34 am

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Já se do tebe ale nenavážím, jen mi přijde úsměvné, že se vzdáš předem, bez jednání možnosti lepší ceny a pak tu pláčeš nad drahotou.....víš co se říká: Líná huba, holý neštěstí (bez urážky).
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar SteveJSF | úte úno 07, 2012 12:13 pm

Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

On na to dohadovani lepsi ceny nema kazdy nervy a zaludek. Navic i ten vysledek zavisi na stesti. Na jednu stranu clovek vyhrozuje, na druhou se doprosuje, ale obecne plati, ze pokud neplatis dost penez za to ostatni, nemaji moc duvodu nechat se vydirat kvuli cene za datove sluzby. To te kolikrat radsi nechaji jit. Jde o to, kdo bude tvrdsi. Ja tohle nemam moc rad a prijde mi to nedustojne.

Tim samozrejme nechci rict, ze si mame nechat vsechno libit. Ceny by mohli byt nizsi, FUP volnejsi a ta podminka datoveho balicku s dotovanym telefonem mi prijde zbytecna. Kdo data nepotrebuje, nevim proc ho do nich nutit.

A uz vubec bychom se kvuli potrebe dat nemeli dohadovat, kazdy ma potreby jine a ten spatny je tu prece operator, tak nestrilejme do vlastnich rad.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

HonzaK72 | úte úno 07, 2012 12:32 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Jasne, jen je třeba si uvědomit PROČ je ten operátor špatný. Protože mu to zákazník dovolí......Je to naprosto stejná situace jako s bankovními poplatky, apod. Dokud to většina klientů unese (a Češi unesou všechno, jen aby nemuseli zvednout zadek a něco změnit), tak tu tento problém drahých operátorů bude dál a dál a další konkurent se jen tomuto trendu přizpůsobí.
No nic, nechme toho, stejně to nevyřešíme :-)
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

mefistos | úte úno 07, 2012 1:24 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

to si delas srandu dokud si to zakaznici nechaj libit tak to tak bude.. takze mame udelat ohromnou demonstraci a oni snizi ceny? to je ale totalni kravina... ani jeden z operatoru si tady v cr neurcuje ceny sam! ty ceny mu jsou prideleny z vyssich mist mimo CR... oni to max muzou navrhnout a bud to projde nebo ne.... my zakaznici s tema cenama neudelame absolutne nic... konkurence ma ceny stejny a tak hromadny odchazeni od operatoru nic nezmeni... to je ale pekne blbej nazor ze si za ty ceny muzeme samy... je to tak nastaveny podle toho kolik lidi v prumeru vydelavaj, kolik za co plati etc etc.. vsude jinde maj jiny ceny protoze taky maj jiny platy a jinak plati za ostatni veci... v Irsku mas plat tejdne cca 250 euro to se pak jinak plati pausal za 55 euro mesicne a najem za 650 euro mesicne... za ceny si fakt nemuzeme my lidi.. nic s nima neudelame
 

Uživatelský avatar Metalgirl | úte úno 07, 2012 1:28 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ee, eee, říkáš nesmysly, kdyby ČTÚ pěkně na ně dupnul, tak i vyšší místa mimo naší republiku si můžou jít akorát tak políbit prdel. Tady se operátoři musí řídit naší legislativou, co si řekne tam nějaký frantík ohledně cen v ČR, může se jít bodnout. Tady by to buď chtělo komplet bojkotovat operátory, nebo by to chtělo pořádný zásah ČTÚ, nebo by to chtělo nového operátora na trhu, který by tady přinesl pořádný vichr, aby se nynější operátoři chytli pořádně za hlavu. Tak jak se stalo nyní ve Francii.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

mefistos | úte úno 07, 2012 1:40 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

nerikam delal sem jak v O2 tak ted v UPC a je to vsude stejny.. ruzny kampane a ceny navrhujou mimo cr a posilaj to sem v UPC to je treba v Holandsku... a podle toho se to pak prodava... tak jako tak my lidi s tim nic neudelame
 

Uživatelský avatar Metalgirl | úte úno 07, 2012 1:45 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

No, to máš recht, s tím nic neuděláme, to by museli všichni zahodit mobily, včetně firem. Ale pokud tady nezasáhne legislativa a potřebné orgány, tak se to tu dít prostě bude, ti s tím udělat můžou a hodně. Nebo nepřekonatelný konkurent.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

mefistos | úte úno 07, 2012 1:53 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

potrebne organy a legislativa urcite ne.. tem z toho tece tolik penez ze nemaj potrebu to menit.. jedina sance je novej operator.. nic jinyho
 

Uživatelský avatar Metalgirl | úte úno 07, 2012 2:29 pm

Re: Vodafone: dotovaný telefon jen s internetem

Ale však o tom mluvím, kdyby tady nebyli tak podpláceni, tak by s tím něco dělali. ČTÚ je prolezlá špína, nic jiného.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé