The Daily konci...

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar rony | sob pro 08, 2012 6:40 pm

The Daily konci...

http://medialne.etrend.sk/televizia-cla ... ipade.html

slusna analyza dovodov.

napr. pripomienka ako tazko sa promuju casopisy v elektronickej podobe, to je vazny problem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Barberry.pha | sob pro 08, 2012 8:42 pm

Re: The Daily konci...

Je to mozna OT, ale me treba mrzi ze ze pokud se vydava casopis u nas v el. podobe, tak stoji stejne jako v tistene forme.
Nekdy i vice, pokud kupujete casopisy pres Publero, primo pres jejich app a ne pres webovou stranku.
Beru se pri zakoupeni jednoho cisla jsou vydavatele limitovani cenami jake musi byt na appstoru, pokud to tak neni tak o to je to smutnejsi, ale predplatne by mohli byt treba urcite vyhodnejsi.
Nemusi zarizovat zadnou distribuci. Pokud to neni primo app daneho casopisu, tak je to ve formatu pdf, takze i prevod nebude tak slozity.
A u iOs zarizeni se vsechno vaze na jeden ucet, takze cteni vice lidmi je asi podobne jako kdyz to koupi jeden a pak necha kolovat.

Rad bych kupoval casopisy v el podobe, at uz z duvodu skladovani starsich vytisku, tak z duvodu moznosti mit dane cislo porad u sebe (ipad/iphone)

Nejakou dobu jsem mel predplacene jak lidove noviny tak mf dnes, u tehoto denniho tisku nakonec zvitezila pohodlnost si behem cesty do prace prolitnout web stranky ruznych serveru nez listovat obsahem "el novin" a pak vecer zjistit ze vetsinu jsem si neprecetl z duvodu nedostatku casu.
U tydenich magazinu, tento problem nebyl, spise u nekterych (v mem pripade Reflex) mrzela moznost precist si ho i na iphonu, protoze app na prohlizeni je pouze pro ipad.

Jsem zvedavy zda se magaziny ci noviny v el podobe rozsiri a lidi za to budou chtit platit, nebo zustanou verni tistene podobe.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar mookie | sob pro 08, 2012 9:20 pm

Re: The Daily konci...

s šéfredaktorem jednoho časopisu jsem se na tohle téma bavil, je na publeru i floowie... údajně je to cenovou politikou těch serverů a oni jako redakce s tím nemají šanci nic moc udělat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron