Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.

Uživatelský avatar cuting | ned lis 02, 2014 11:47 am

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Řešit, jestli je někdo gay a nebo není, je ubohost. A že se k tomu veřejně přiznal ? NO A CO ? Evidentně mu vadilo, že to z nějakého debilního společnského důvodu "musí" skrývat a tak to prostě vybalil. Jistě, můžete si myslet, že mohl mlčet, ale právě to mu asi vadilo nejvíce. Tzv. "normální" společnost gaye zcela záměrně ponižuje, proto se dnes tito lidé veřejně ke své orientaci hlásí. To není žádná "móda" , to je jen projev svobodného vyjádření a určitá obrana proti omezenému "většinovému" myšlení. Proč by měli tito lidé svou orientaci skrývat ? Protože to tu většinouvou část nějak pohoršuje a znervózňuje? Tak je někdo - kdokoliv, gay. NO A CO ?
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Pantani | pon lis 03, 2014 8:08 am

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Né všichni to za normální považujou, takže když bude víc takových "přiznání" tak to aspoň zavře ústa pámbíčkářům a jim podobným a společnost to tím dřív bude opravdu za normální považovat.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar pegas | pon lis 03, 2014 3:20 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Jak to udělal Tim, OK. Dokážu pochopit jeho důvody, i když nepopírám, že mě to trochu pobavilo. No nicméně je to člověk, který něco dokázal a i něco znamená, takže si nepotřebuje popularitu zajišťovat touto cestou. Já mám větší problém s tím, že se, a to nejenom u nás, stává "modní záležitostí" oznamovat svoji sexuální orientaci a stát se tak tím "slavný a zajímavý". A to mě sere a tyhle lidi jsou pro mě obyčejný bukvice. Tak například tuhle šel v TV nějaký pořad, kde se objevil "nějaký no name zpěvák" (v životě jsem ho nikde neviděl, natož slyšel zpívat) a srdceryvně oznámil tatínkovi a mamince, že je gay ... vařily se mi chcanky ...
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar cuting | pon lis 03, 2014 3:34 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Právě díky lidem, jako jsi ty, se dnes ti lidé hrdě a veřejně hlásí ke své orientaci. Ne díky nějaké "módní vlně" , ale díky názorům, které jsi právě předvedl. Už je nebaví se před takovými lidmi , jako ty , skrývat a hrát na veřejnopsti nějaké divadlo, že jsou "normální" . Jsou jiní, líbí se jim stejné pohlaví , ale to vůbec neznamená, že jsou špatní. Bez ohledu na to, jak dalece jsou známí a nebo co v životě dokázali. Ve tvých očích jsou to "bukvice", v jejich očích jsi ty a tobě podobní obyčejní omezení ubožáci.
Doplňuji - I v mých očích. A to jsem hetero a líbí se mi holky.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar pegas | pon lis 03, 2014 3:36 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Tak teď jsi mi to teda nandal, ale v pohodě, co člověk to názor, já řekl svůj a ty svůj a u toho to taky zůstane ;-)
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar cuting | pon lis 03, 2014 3:50 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Ano, každý máme právo na svůj názor, ale já osobně, a věřím, že zdaleka nejenom já, hodnotím a posuzuji lidi podle jejich hodnot, jaký je to člověk, seriozní, slušný , co dokázal , nejenom pro sebe ale i pro ostatní,jestli je férový a rovný, nesobecký , zkrátka fajn člověk, a ani zdaleka ne pro jeho sexuální orientaci. Ta je prostě vrozená a pro mnohé z těch lidí je od malička traumatizující, právě pro ten omezený a hloupý pohled jejich okolí. Ti lidé se skrývají, sami sebe navenek potlačují , ale přitom jsou naprosto normální, stejně, jako jiní, jen se jim prostě líbí stejné pohlaví . NO A CO ? Jinak, má bývalá přítelkyně z mládí, dnes již vdaná, má syna, který se jí k tomu s brekem přiznal v pubertě. Byla, jako máma v šoku, samozřejmě, ale je natolik rozumná, že se s tím prostě smířila a dnes ví, že udělala dobře. Nebude mít sice vnoučata ale je šťastná, že je syn spokojený. Je dnes vystudovaný ekonom, má skvělou práci, je ve svém životě šťastný a spokojený a žije na hromádce se svým přítelem. A bez problémů vycházejí nejenom se svými rodiči, ale i se svým okolím, které to vzalo stejně v pohodě, jako i ona. "Nenormální" lidé jsou myslím právě ti, kteří takové lidi záměrně a z vlastní hlouposti ponižují a zesměšňují je.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar pegas | pon lis 03, 2014 4:13 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

Hele, mám návrh ... Příště, než budeš kázat, tak si znovu přečti, na co reaguješ. Smysl mého postu byl v tom, že se mi protiví lidi, kteří přes média oznamují svoji orientaci svým blízkým. Pokud ti tato forma přijde normální, pak sorry ... protože mně přijde normální, že se toto řeší tak, jak si sám na příkladu uvedl. Znám taky hodně gayů, kteří to vyřešili s rodinou, přáteli, spolupracovníky apod., aniž by měli tu potřebu to "křičet do světa" a řeknu ti, že právě tito lidé sami odsuzují tyto "teatrální pózy". A už mě přestaň školit ;-)
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar Rychartt | pon lis 03, 2014 5:30 pm

Re: Tim Cook: Jsem hrdý na to, že jsem gay

zpravy.aktualne.cz/zahranici/zakladatel-firmy-apple-steve-jobs-prisel-o-petrohradsky-pomn/r~cdcbc9a4637211e4b0c4002590604f2e

Už je čas to tu ukončit, informace byla předána a nic nového toto vlákno již nepřinese. MG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 310
Registrován:
stř úno 09, 2011 2:15 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Novinky o iPhone a dalších Apple produktech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé