iGO MyWay, iGo Primo

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

McDog | ned zář 13, 2009 9:13 am

Re: iGO My way [AppStore]

Vies ako funguje GPS?Skusal si Maps?Tam ti ide wifi?Vies co je to triangulacia?Na to aby ti ukazalo polohu potrebujes myslim minimalne 3 satelity....ak sa milim opravte ma/alebo zmazte:)
 

peto1310 | ned zář 13, 2009 9:25 am

Re: iGO My way [AppStore]

hm..ako myslis funguje, v ip mas gps prijimac, tak ti ma najst nejaky satelit, a podla toho lokalizovat polohu, wifi mi ide, maps som este neskusal, neviem co je triangulacia
 

McDog | ned zář 13, 2009 9:34 am

Re: iGO My way [AppStore]

Vsak aby ti naslo polohu tak potrebuje mat signal z troch satelitov...pokial nema tak nenajde.....a troska to aj trva..skus maps aj bez netu ci ta najde a zamera
 

peto1310 | ned zář 13, 2009 9:46 am

Re: iGO My way [AppStore]

Ako bez netu, mam vybrat simku aby ma nepripajalo, a kliknut maps ?
 

McDog | ned zář 13, 2009 9:51 am

Re: iGO My way [AppStore]

Kludne aj tak....mas net v mobile?Lebo ak ano tak mozes aj s nim skusit ak mas dostatocny tarif
 

peto1310 | ned zář 13, 2009 9:57 am

Re: iGO My way [AppStore]

No, tak skusil som dat ip na balkon, a po chvili napisalo, ze ma nemoze lokalizovat...
 

McDog | ned zář 13, 2009 10:00 am

Re: iGO My way [AppStore]

Boze chod von,do mesta,parku alebo niekde ale nie na balkon a najde ta.....alebo ked chces tak chod do pivnice a tam skusaj aj cely rok pre mna za mna.....alebo si daj ip do auta a chod sa povozit...mne funguje spolahlivo vsade....takze nemam problem
tato debata uz smeruje naozaj na prve stranky o GPS takze citaj....end
Naposledy upravil McDog dne ned zář 13, 2009 10:01 am, celkově upraveno 1
 

scorpi | ned zář 13, 2009 10:00 am

Re: iGO My way [AppStore]

Pánové běžte laskavě na CHAT! K takovým a podobným diskuzím byl zřízen. Váš dialog nikoho nezajímá. Dík
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

simone | ned zář 13, 2009 9:31 pm

Re: iGO My way [AppStore]

existuje nejaká možnost ako vymažem nepotrebné mapy z igo?? a dajú sa tam doplnit iné s príponou .fbl z pna verzie?
 

Uživatelský avatar Golf | ned zář 13, 2009 9:46 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Nepotřebné mapy se dají vymazat (stejně i u Navigonu), ale bez JB to asi neuděláš. A použití jiných map tu už bylo zmíněno, já sám používám mapy TeleAtlasu...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar bohem | pon zář 14, 2009 5:24 am

Re: iGO My way [AppStore]

Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Uživatelský avatar Golf | pon zář 14, 2009 6:55 am

Re: iGO My way [AppStore]

To asi ano, ale je to zbytečně složité, pokud máš JB, tak si jen umažeš co nepotřebuješ (třebas přes WinSCP, otázka pár sekund) a nemusíš nic složitě upravovat... A k použití jiných map v iGO ale JB pořebuješ, jinak si neškrtneš :wink:

Obrázek

Ale to je jiné téma, viz zde: viewtopic.php?f=31&p=179385#p179385
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

simone | pát zář 25, 2009 9:27 pm

Re: iGO My way [AppStore]

tak super mapy nepotrebné som vymazal ale ako som tam dal novú mapu slovenska tak mi v nastavení pri mape píše že neaktivný obsah a nenájde mi polohu , ta to co za problem???
 

Uživatelský avatar Kudli3 | pon říj 05, 2009 5:17 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Chci se zeptat, jak je to u této navigace s funkčností. Nedávno jsem se ptal na tomtom, a bylo mi řečeno že se tam šipka opožďuje :evil: což je dost na nic.
Jak je to u téhle navigace?
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar Kudli3 | čtv říj 15, 2009 11:04 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Tak jsem vyzkoušel, a musím říct, že nic moc! To opoždění té šipky mi zas nepřišlo, možná tak 1-2 sec. ale to jen výjimečně, přijde mi ale, že je to takový celý zasekaný, takový pomalý.. Když to porovnám s naším Mio a v tom iGo, tak je to uplně něco jiného.. No uvidím zkusím další navigace, snad ten Navigon bude lepší..
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar buzzfuzz | pát říj 16, 2009 8:15 am

Re: iGO My way [AppStore]

presne ako pises, igo je cely nejaky spomaleny, to opozdenie mi pekne leze na nervy, v cudzej krajine dost velky minus, je o triedu horsi ako navigon - zatial kral navigacii na iphone.
iPhone 5s | iPad air | aTV 2 jb | Macmini | iMac 27
Host
Host
 
Příspěvky: 94
Registrován:
pon dub 14, 2008 11:41 am

Uživatelský avatar Golf | pát říj 16, 2009 8:31 am

Re: iGO My way [AppStore]


Zobrazit video na http://youtu.be/N0lq988SxOo
Kód do fóra: [youtube]N0lq988SxOo[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

lepki | pon říj 26, 2009 12:32 pm

Re: iGO My way [AppStore]

stalo sa niekomu že má igo v iphone 3GS JB a nechal som ho v aute vyhladáť signál asi tak 10minút a nič? potom som šiel medzi panelákmi a tiež nič (asi kilometer som prešiel pešo a testoval to)
mám pocit akoby to vôbec nebolo schopné nájsť GPS signál.
teraz rozmýšlam či mám niečo z iphonom alebo jeto aplikáciou (to isté sa deje aj pri tomtome)
 

orkim | pon říj 26, 2009 3:58 pm

Re: iGO My way [AppStore]

väčšinou sa mi GPS signál chytne tak do 30 sekúnd, mám Navigon, ale niekedy, (a zatial vždy v Bratislave), sa mi nechce signál chytnúť ani bohovi... vtedy mi stačí Obnoviť lokalizačné upozornenia a signál sa chytí... zatial mi to vždy pomohlo...
 

hercous | čtv lis 26, 2009 4:26 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Vyšla nová verze iGO 1.1 http://www.igomyway.com/en/

V AppStore je 1.1 zatim ve verzi Western Europe.

Zajimave novinky:

-navigovani na kontakty
-volani na POI
-ovladani prehravace hudby
-prujezdni body
-QWERTY klavesnice
 

Uživatelský avatar Golf | čtv lis 26, 2009 4:35 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Že jim to ale trvalo, screeny jsou už snad dva měsíce :idea:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

hercous | čtv lis 26, 2009 6:21 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Jo to jo, asi čekali s čím přijde konkurence :wink:

Pokud půjdou opět použít mapy TA a skiny Sbertaud13 bude to zajímavé :D
 

Uživatelský avatar dodulo | čtv lis 26, 2009 9:26 pm

Re: iGO My way [AppStore]

no oproti konkurenci toho vela nepriniesli, zmeny potesujuce, no ostatni to uz mali davno v updatoch :P a mozno zmena, ktoru som takisto cakal, zmena nocnych a dennych farieb v zavislosti aktualnych svetelnych podmienok ( cez cidlo, ktore upravuje automaticky jas displeja v iPhone ) no nic take sa nekona, nie, ze by mi to nejak chybalo, ale tusim aj to figurovalo medzi ohlasenymi zmenami :P
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

radekbrblos | sob lis 28, 2009 7:31 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Muze me nekdo poradit jak mam postupovat pri instalaci navigace iGO My way na iphone, kdyz jsem tu instalaci synchronyzaci pres itunes dostal do iphone tak se me ukazuje ze ji mam v iphone ale pritom tam neni nevim co jsem delal spatne diky moc za kazdou radu.
 

Uživatelský avatar dodulo | sob pro 05, 2009 8:26 am

Re: iGO My way [AppStore]

UPDATE verzie iGO my way Europe na v.1.1 - je uz v AppStore :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | pon pro 07, 2009 5:15 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Dnes po zhruba půlhodině zkoumání > Rychlost při navigování neukazuje stále, qwerty klávesnice je na šířku, na výšku klasicky abcde. Navigace na kontakty? Pokud je máte s diakritikou, tak na ně rovnou zapomeňte. Průjezdní body sice jsou, ale ze začátku je asi budete hledat.
Po takové době takováhle aktualizace? Takhle si představují podporu? Kam se v tomhle hrabou na Navigon nebo TomTom, je to po tolika měsících celkem ostuda... Takže bez příslušného skinu zase na dvě věci, na nic a na ho..o :cry:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

killerGBU | pon pro 07, 2009 6:27 pm

Re: iGO My way [AppStore]

verzi 1.1. jsem zkoušel jak vyšla, a něco tak tragického jsem neviděl. Stejně jako u TT jsem měl možnost jezdit podle něj na winMo. tam bylo igo8 a navigo dobré a funkční i na 400mhz qualcomu, ale tady se to spouští asi minutu a ani potom nejsou odezvy nejrychlejší.

Prakticky v navigaci nelze nic změnit, tedy až na ne moc podstatné modely aut, chodců, tanků,...

To jsem si myslel, že Navigon je pomalý :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

szoustal | úte pro 22, 2009 8:17 am

Re: iGO My way [AppStore]

Ahoj, nedávno jsem si pořídil iGO 1.1 a zaujala mě taková věc. Neumí navigovat na čísla popisný. Ovšem když dám to co mi to umožňuje v menších městech (křižovatku ulic a u mě doma ani to né, pouze to najede na střed naší vesničky) a dám pak zobrazit místa v okolí, tak to najde všechny čísla popisná. Dokonce i v těch našich kotěhůlkách i 300 domech. Nejde to nají nějak přímo bez tohoto postupu?
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
úte říj 16, 2007 5:43 am

haskyvr6 | ned led 10, 2010 9:31 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Mužete prosím někdo popsat postup jak navigovat v 1.1 přes průjezdní bod?

edit:
už jsem to objevil, po zadání cíle a vypočtu trasy se musí najet do menu, zadat cíl, hledat na mapě, kurzor (šipku) dát do průjezdního bodu a zadat "zvolit", iGo pak nabídne "add via" nebo "new route" tedy "cestovat přes" nebo "nová cesta do"
iP3G 8GB, iP4 16GB, iP5 64GB
ACER Aspire 5536, 64-bit, Win 7
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován:
stř říj 01, 2008 8:33 am

Josef01 | ned úno 07, 2010 5:30 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Mám otázku na uživatele iGO ohledně verze. Všude se uvádí verze iGO 1.1 já mám verzi 8.4.2.. Moje verze má poslední update 4 prosince 2009. Jak to tedy vlastně je?
iPhone 4S 16GB Vodafone, FW 7.1 NO JB
Host
Host
 
Příspěvky: 138
Registrován:
ned srp 31, 2008 10:55 pm

Uživatelský avatar dodulo | čtv bře 11, 2010 11:16 pm

Re: iGO My way [AppStore]

vcera vysiel update na verziu 1.2 v skratke su tam iba nove mapy a text to speech ( aj to asi pre SK & CZ nebude dostupne )

What's new

- Version 1.2 comes with the latest 2009/Q3 maps and Places of Interest

- Text-to-Speech (TTS) voice guidance is now available with support for phonemes

- Itinerary function


opravny update na 1.2.1 ked bol problem s madarskou mapou odstraneny, navigacia pomocou kompasu pre chodcov :) ( 3GS )

What's new

- Version 1.2.1 comes with the latest 2009/Q3 maps and Places of Interest
- Text-to-Speech (TTS) voice guidance is now available - ENG (UK),SP, FR, IT, GER, PT - with support for phonemes
- Itinerary function
- Enhanced pedestrian navigation on the 3Gs utilizing magnetic compass
- Display of 4 info fields (instead of 3) including current speed
- Map fix for Hungary


tak s updatmi iGO ako keby sa vrece roztrhlo :P, aj ked viacmenej opravuju len drobne chyby a nic zaujimaveho noveho :(
Europe 1.2.2

Bug fixes :
-frequent route recalculation problem experienced on Iphone 3GS fixed
- startup problem on 3G partially fixed.
Report this post
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

tom.kh | ned bře 14, 2010 7:32 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Tak zrovna poslední update byl právě docela zásadní... Kolikrát se stalo u verze 1.2.1 třeba to, že jedeš a na navi to vypadalo jako že couváš apod... Špatné routování na hlavních tazích... Takže teď u 1.2.2 snad bude klid. Nechápu že pustí do světa takový zásadní nedodělek.
 

conectmetal | úte kvě 18, 2010 4:52 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Čaute chalani. Kúpil som iGO keď app. spustím tak sa mi ramka zníži z 169 na 80,90 MB je to tak v poriadku? A keď ju mám spustenú tak sa IP celkom fajn zohreje. Je to tiež bežné?
Dík za odpoveď
 

Uživatelský avatar Papek | pát říj 01, 2010 11:21 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Ako funguje podpora zo strany vyrobcu? Vydava nove mapy zdarma, alebo treba platit update?
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 248
Registrován:
úte zář 21, 2010 9:05 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Design | čtv lis 04, 2010 8:07 pm

Re: iGO My way [AppStore]

iGo pro CZ a SK za 15 euro. Zkoušel už někdo? Dík
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Juramac | čtv lis 04, 2010 10:28 pm

Re: iGO My way [AppStore]

A proc to nezkusis sam? 15 eur je cca 380 korun a to snad i studak snese. A nebo cekas na subjektivni nazor nejakeho pokusneho kralicka? :wink:
 

r.a.c.e.k | pát lis 05, 2010 9:53 am

Re: iGO My way [AppStore]

Nebo na nazor obetniho pavoucka :lol:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

ls8 | pát lis 05, 2010 10:00 am

Re: iGO My way [AppStore]

Myslím, že stačí se podívat na recenze v App Store, hodnocení uživatelů je podstatně horší než u osvědčených navigací TomTom nebo Navigon. iGo je ikona v GPS navigačních krabičkách, ale implementace pro iPhone se podle recenzí dost hrubě nepovedla.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PetrCBR | pát lis 05, 2010 2:07 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Tak ja jsem si ji na zkousku koupil (precijen 15 ecek me nezabije) a bohuzel na WM zarizenich je to uplne jine kafe. Maly souhrn co jsem za tech 5 minut zkouseni zjistil:

- nedari se mi pridat prujezdni bod na trasu, kterou vybrala navigace, ale nevyhovuje mi (ani jedna z nabizenych)
- chybi podpora retina displeje (napr. texty vypadaji desne)
+ mapy vypadaji aktualne a napr. Globus Ostrava v POI je, ale v navigonu jsem ji musel zadat sam
+ moznost si vybrat 3D modely auticek, chodcu apod. :-)
+/- UI jednoduche (nekdy az moc)
+ 3D teren uz v zakladu
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

Juramac | pát lis 05, 2010 7:23 pm

Re: iGO My way [AppStore]

I ja jsem objetoval 19 dolaru a koupil jsem ted tu posledni versi 1.3.1, jen pro CZ+SK. Nakonec, jinde , nez v cesku vetsinou nejezdim a kdyz pojedu ven, mam Navigon....
Ale asi i tech par dolaru bylo vyhozenych.Trochu jsem to ted zkoumal, ale hned jsem narazil na problem. Vyhledavani cisel popisnych koukam funguje jen v nekterych mestech, ale napr. u nas v Pardubicich ani omylem, jen krizovatky... . Zkoumal jsem i jina mesta a zdaleka ne vsechna ma iGo v cislech popisnych zvladnute. Take mi chybi navigovani na souradnice, ale bez toho se da zit.... Ale ta popisna cisla jen nekde, to je v dnesni dobe hodne spatne. Cekal jsem lepsi mapy......Takze jde iGo do archivu. Prisel jsem za jine kraviny o vice, nez 19 dolaru, takze se nezlobim, mozna nejaky pristi update to napravi. Zustavam tedy nadale u osvedceneho Navigonu. :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé