TomTom Car Kit

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Golf | pát srp 27, 2010 5:24 pm

Re: TomTom Car Kit

Tak jak jste na tom s iP4 a TT Car Kitem? Já jsem byl z prvopočátku hodně zklamaný, po vložení naprosto žádná reakce, a to ani po podložení popsané někde v předchozím příspěvku... Ale po vložení a následném lehkém přimáčknutí v oblasti homebutonu se navzájem "poznali". Akorát s hláškou o nekompatibilnosti. Ale jinak to funguje. iP4 je tedy přeci jen o něco vyšší a hranatější, takže určitá opatrnost při vkládání či vyjímání je na místě, spíš mám obavy z odření nebo "vymačkání" po častějším používání, a pak taky z toho, jak se na použitelnosti podepíše bumper...

Edit: Tak vyřešeno, málo jsem ho podložil :wink: Teď už je vše OK...
Naposledy upravil Golf dne úte zář 07, 2010 1:38 pm, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar caesar | pát srp 27, 2010 7:15 pm

Re: TomTom Car Kit

No ja byl dnes taky zprvu vydesen. Zadne. Nabijeni, zadne audio. Nez mi doslo ze to podlozeni musi byt v takove mire aby se dotklo (resp. aby iPhone zatlacil) do te spodni kolebky, protoze ta zrejme funguje zaroven jako nejaky spinac nebo co. Nevim jeste ale co tam nalepim. Z toho videa co koluje po Intrnetu sem nejak nepochopil co ty cerne kosticky jsou zac a kde by se to u nas dalo sehnat. Hlaska o nekomp. se mi neukazala ale napriklad ten program od TomToma drzak vubec neregistroval. Vrcni uchyceni se mi taky moc nezamlouva. Je potreba to dotlacit az dozadu protoze vrsek iphonu je hladkej a hrozilo by, ze vyklouzne. S bumperem to bude IMHO problem.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar Rumsound | sob srp 28, 2010 10:03 pm

Re: TomTom Car Kit

Koupil jsem v Bauhausu samolepici podlozky pod nohy nabytku, uriznul jsem tenky prouzek na krajni cast "kolibaciho" partu TTCK a vsechno jede jako po masle :-)
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Uživatelský avatar caesar | sob srp 28, 2010 10:28 pm

Re: TomTom Car Kit

Prese to same jsem dnes udelal i ja. Jen to bylo v Baumaxu :) Ovsem z toho zaklapavani vrchni casti mam obavu. Jde to dost ztuha
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar cmoudina | pon srp 30, 2010 10:00 pm

TomTom Car Kit

Čistě teoreticky by mne zajímalo jestli bude verze přímo pro ip4 abych nemusel "podkládat"
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob lis 22, 2008 6:36 pm

Uživatelský avatar Pifík | pon zář 06, 2010 12:17 pm

Re: TomTom Car Kit

Tak na oficiálních stránkách je uvedeno, že Car kit je kompatibilní s iPhone 4 a nově k němu dodávají iPhone 4 adapter.

Snad bude samotný adaptér běžně k dostání i u nás. :wink:

http://www.tomtom.com/en_gb/products/mobile-navigation/tomtom-car-kit-for-iPhone/#tab:specifications

EDIT: Teď koukám, že ten adaptér nejspíš není nic jiného než proužek nalepovacího plastu mezi iPhone a držákem, aby se zmáčknul ten spínač. Takže žádné nové řešení.
Obrázek iPhone 5c 16GB
Obrázek iPad (3rd gen.) 32GB
Obrázek Apple TV (3rd gen.)
Obrázek Mac mini 2009 2.26GHz 4GB RAM 64GB SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 113
Registrován:
ned srp 24, 2008 4:51 pm
Bydliště: Turnov

Juramac | úte zář 07, 2010 9:25 pm

Re: TomTom Car Kit

Zeptám se zkušených. Ten TT kit ma v sobě repro. Je možné nastavit tak ,aby povely šli z držáku ale telefon a rádio z repro auta? Když mám telefon spárovány s rádiem v autě,tak mi povely jdou jen v režimu phone do repro auta ale když posloucham rádio v módu rádio,tak nejsou povely slyšet. Prostě abych mohl poslouchat rádio a povely šli z repro držáku.
 

Uživatelský avatar Golf | úte zář 07, 2010 10:00 pm

Re: TomTom Car Kit

Já to takhle běžně používám, puštěný autorádio, BT HF přes repro autorádia a povely navigace běží nezávisle z repro Car Kitu. Jako BT HF není Car Kit opravdu nic moc (takže tohle nemám ani spárováno), muziku z iP moc nepoužívám, to pak musím zastrčit konektor do držáku a navigační hlášky jdou z repro rádia.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Juramac | úte zář 07, 2010 10:16 pm

Re: TomTom Car Kit

Problém je v A2DP. Když nastavim vystup zvuku na repro telefonu a přijmu hovor tak ten jde do repro auta. Ale po ukončení hovoru už se povely zpět do repro telefonu nevrátí. Musí se opět nastavovat vystup ... Proto hledám toto řešení přes tento kit,jestli je to možné. Mas to vyzkoušene i s HF v autě s A2DP ? S normálním BT tyto problémy nejsou.
 

Uživatelský avatar Golf | stř zář 08, 2010 6:36 am

Re: TomTom Car Kit

V autě mám BT HF bez podpory A2DP, takže k tomuhle se těžko budu vyjadřovat...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

hercous | čtv zář 09, 2010 10:33 am

Re: TomTom Car Kit

Po připojení iPhone k autoradiu pomoci bluetooth A2DP se to chová i s TTcarkitem stejně tzn. veškeré zvuky jdou přes autoradio. Bohužel :(
 

Uživatelský avatar Pifík | pát zář 10, 2010 8:13 am

Re: TomTom Car Kit

Na stránce http://www.tomtom.com/page/iphone-4-adapter?Lid=10 lze zdarma objednat adaptér na iPhone 4.
Kdo jste si to ještě nevyřešil po svém, máte možnost zvolit řešení přímo od výrobce.
Obrázek iPhone 5c 16GB
Obrázek iPad (3rd gen.) 32GB
Obrázek Apple TV (3rd gen.)
Obrázek Mac mini 2009 2.26GHz 4GB RAM 64GB SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 113
Registrován:
ned srp 24, 2008 4:51 pm
Bydliště: Turnov

hercous | pát zář 10, 2010 8:25 am

Re: TomTom Car Kit

Super, dík za info, to se bude možná hodit :D
 

Uživatelský avatar caesar | sob zář 11, 2010 10:18 am

Re: TomTom Car Kit

Moc se mi libi, jak to nazyvaji..."adapter" wow
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

hercous | ned zář 12, 2010 9:49 am

Re: TomTom Car Kit

Tak jsem náhodou objevil zajímavé chování TT carkitu ve spojení s autorádiem s bluetooth:
Když vložím iPhone do carkitu nepřipojeného k nabíječce, nastartuju, telefon se připojí přes bluetooth, takže všechny zvuky jdou přes A2DP do autorádia. Až nyní připojím nabíječku TT carkitu a hle všechny zvuky jdou přes carkit! Tzn. hlasové povely i přehrávání hudby.
Vzhledem k tomu, že telefon nemám spárovaný s carkitem jako handsfree, pro hovory se použije HF autorádia. :)
 

Juramac | ned zář 12, 2010 10:16 am

Re: TomTom Car Kit

Takze jestli dobre rozumim - neparovat carcit s telefonem, a napajeni kitu zasunout az po nastartovani auta ? Fajn , a ted mi rekni- kdyz mas v aute zapnute radio , tak se samozrejme hovory prepinaji do HF auta, to je jasne. Ale zvuky z navigovani ti pak bezi z repro carkitu? I po ukonceni pripadneho telefonniho hovoru , ktery probiha pres repro auta ? Mas to takto vyzkousene ? Pokud ano, tak by mne to docela potesilo...Posloucham v aute z 95 % casu jen autoradio, muziku z iPodu vyjimecne, ale v rezimu "radio" v autoradiu neni z repro auta slyset zvuk navigace, jen kdyz mam zapnuty rezim "Phone" .....Pokud ale i po ukonceni hovoru hraje dal radio v rezimu "radio" a zvuk z navigace i nadale jde do repro drzaku, tak to je presne to, co hledam....
 

hercous | ned zář 12, 2010 10:46 am

Re: TomTom Car Kit

Je to přesně tak, pokud zapnu TT carkit do nabíječky až po nastartování a spojení telefonu s autorádiem, vše hraje přes repro carkitu včetně navigace. Hovor se ale spojí přes HF autorádia a nijak neovlivňuje hlasové povely navigace, ty jsou stále slyšet i při hovoru z repro carkitu. Po ukončení hovoru jdou stále všechny zvuky z carkitu.
Ještě to dnes vyzkouším, jestli to nebylo nějaké náhodné chování. :)
Jen je otázka, zda se to takto chová se všemi autorádii, případně zda se to nezmění s novou verzí TT nebo iOS.
 

Juramac | ned zář 12, 2010 11:04 am

Re: TomTom Car Kit

Tak to se budu tesit a netrpelive cekat na tvuj "test" ..... Diky moc. :)
 

peeeto | ned zář 12, 2010 11:58 am

TomTom Car Kit

Ja mám ttcar kit a blaupunkt mp 78.
Ak ip nesparujrm ttckitom , ale z radiom, tak to funguje presne tak, ako to tu je nado mnou popisane.
Telefónne hovory idu cez rádio a pokyny cez ttckit( aj po ukončení hovoru, cez bt radia)
Ak by si streamoval hudbu , tak z radia pôjde hudba a pokyny.
V menu je moznost vyberu zvuku cez ttckit alebo bluetooth.
Chodí mi to dobre, som s tým maximálne spokojný.
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:14 pm
Bydliště: Sala sk

Juramac | ned zář 12, 2010 4:09 pm

Re: TomTom Car Kit

peeeto píše:......V menu je moznost vyberu zvuku cez ttckit alebo bluetooth.


V menu navigacni aplikace a nebo v nejakem menu toho TTcarkitu ? (jestli tam po pripojeni iPhonu do drzaku nejake v nastaveni iPhonu je) Ptam se proto, ze v navigacni aplikaci samozrejme je mozne nastavit vystup zvuku - zvuk z repro auta a nebo z repro telefonu, ale po prijmu hovoru se toto nastaveni automaticky prepne do repro auta, a po ukonceni hovoru se uz zpet do repro telefonu nevrati... Pokud ale zvuk z navigace i pri hovoru a po jeho ukonceni zustane v repro carkitu, tak to je pro mne hlavni duvod, proc bych si ho rad koupil. :)
 

peeeto | ned zář 12, 2010 7:19 pm

TomTom Car Kit

Po vlozeni ip do ttcarkitu a zapnuti radia , sa ip pripojí k radiu. Spustim Navigon a vojdem do iphonackeho prehravaca a pri hlasitosti sa objavi možnosť výberu : Dock connector alebo bluetooth . Vyberem dock a cez multitasking sa vrátim do navigonu. Potom aj po prijati hovoru cez autoradio , navigacne príkazy idu cez ttcarkit.

Ale blaupunkt mp 78 ,ktorý mám má aj vstup pre navi (line in)ktorý je nadradeny všetký ostatným a ma nastavitelny utlm .
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:14 pm
Bydliště: Sala sk

Juramac | ned zář 12, 2010 7:48 pm

Re: TomTom Car Kit

Tu moznost Line In ma take me tovarni radio, ale tam je opet mozne poslouchat povely z navigace v repro auta jen v rezimu lineIN, ne uz v rezimu radio...Je to stejne, jako pri BT A2DP...... Takze jestli se po nastaveni vystupu zvuku v Navigonu do repro drzaku ( dock connector) udrzi toto nastaveni natvrdo - zvuk z navigace v repro drzaku - i v prubehu a zejmena po hovoru a budu moci diky tomu poslouchat pri navigaci radio, tak budu spokojeny. No, uvidim, zkusim ho tedy koupit. :) V nejhorsim ho tady strelim... :)
 

hercous | pon zář 13, 2010 6:52 am

Re: TomTom Car Kit

Tak je to opravdu jak jsem psal - když připojím carkit až po nastartování a spojení telefonu s autoradiem, vše jde přes repro carkitu včetně hlasových pokynů. Hovor proběhne přes HF autorádia, během hovoru se automaticky ztlumí zvuk v TomTomu a po ukončení hovoru se opět obnoví a zvuky jdou stále přes carkit. Spokojenost :)
 

smidlu | pon zář 20, 2010 8:13 pm

Re: TomTom Car Kit

Ahoj, mam TT car kit a s iP 3GS fungoval normálně. Teď jsem koupil iP 4, je v něm 4.1, mam to vypodložené a iP se v něm nabíjí. Problém je v tom, že mi píše něco o nekompatibilitě s tímto iP a není možné ho propojit přes BT. Vubec to nenajde iP :( Neporadíte náhodou někdo?
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován:
pát čer 26, 2009 4:10 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Pifík | stř zář 22, 2010 8:27 am

Re: TomTom Car Kit

Objednával jste někdo ten adaptér na iPhone 4? Já hned 10.9, ale zatím nic nepřišlo. Dejte vědět, jak jste na tom.
Obrázek iPhone 5c 16GB
Obrázek iPad (3rd gen.) 32GB
Obrázek Apple TV (3rd gen.)
Obrázek Mac mini 2009 2.26GHz 4GB RAM 64GB SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 113
Registrován:
ned srp 24, 2008 4:51 pm
Bydliště: Turnov

sixkil | stř zář 29, 2010 5:21 pm

Re: TomTom Car Kit

prosim, nemate nekdo zkusenost s rešením hlašek o nekompatibilite?

mam GS3, prvních par mesicu fungovala v poradku. Nevim, jestli mohly mít vliv nejake udpaty, nicmene zacaly vyskakovat hlasky. Samo o sobe by mi to tak nevadilo jako skutecnost, ze car kit prestal zesilovat GPS signal (coz je hlavní duvod, proc jsem ho porizoval - a rozdil je opravdu znatelny).

diky Robert
 

Juramac | pon říj 04, 2010 9:27 am

Re: TomTom Car Kit

Tak skutecne TT carkit funguje tak, jak potrebuji, tedy po nastartovani motoru pripojim drzak do nabijeni a zvuk z navigace jde do repro drzaku i pri pustenem radiu, prijaty hovor jde pak do repro auta a i po ukonceni hovoru jde zvuk z navigace do repro drzaku. Vicemene to vyrusi A2DP ......Takze v tomto spokojenost, jdu jej koupit.....
Jen mala otazka pro zkusenejsi - na zacatku to chce ode mne nejakou aplikaci, kterou mohu koupit v appstore. Ale kdyz kliknu, ze ji chci , tak appstore mi tu aplikaci nenabizi....funguje to i bez ni ,ale nevim, jak ji mam koupit a kde, asi z prostredi telefonu. Ale kde...... :) A take mne trochu zarazilo, ze ten zvuk z drzaku se mi v iPhonu zobrazuje ,jako audio z konektoru carkitu, to jsem chtel, to je v poradku , ale nejde nijak prepnout zvuk do audia autoradia, kdybych si chtel nekdy vyjimecne pustit muziku z iPodu v iP. K tomu je asi zrejme nutna ta aplikace..... :)
 

ls8 | pon říj 04, 2010 1:02 pm

Re: TomTom Car Kit

Tou aplikaci myslis asi toto: http://itunes.apple.com/us/app/tomtom-c ... 22860?mt=8 - neni nutna, ale zobrazuje nektere sikovne informace o GPS signalu
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

peeeto | pon říj 04, 2010 4:26 pm

TomTom Car Kit

Skús si pustiť nejaké audio alebo video cez bluetooth do radia a pri hlasitosti by ti mal ponúknuť možnosť výberu . Dock connector alebo bluetooth , ktoré mas v radiu.
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:14 pm
Bydliště: Sala sk

Juramac | pon říj 04, 2010 4:59 pm

Re: TomTom Car Kit

Aha. Zkusim zitra, to mne nenapadlo nejdrive nejake audio pustit a teprve pak to zkusit prepnout. Diky :)
 

Uživatelský avatar caesar | stř říj 13, 2010 5:48 pm

Re: TomTom Car Kit

Pifík píše:Objednával jste někdo ten adaptér na iPhone 4? Já hned 10.9, ale zatím nic nepřišlo. Dejte vědět, jak jste na tom.

Dnes mi dorazil.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar Pifík | pát říj 15, 2010 6:05 pm

Re: TomTom Car Kit

Taky mi dnes přišel, ale stejně... 3G pasoval do držáku lépe. iPhone 4 se hůře nasazuje a sundává přes tu horní hranu a nedoléhá až k držáku.
Obrázek iPhone 5c 16GB
Obrázek iPad (3rd gen.) 32GB
Obrázek Apple TV (3rd gen.)
Obrázek Mac mini 2009 2.26GHz 4GB RAM 64GB SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 113
Registrován:
ned srp 24, 2008 4:51 pm
Bydliště: Turnov

PreMac | ned říj 17, 2010 4:38 pm

Re: TomTom Car Kit

Nemáte někdo tušení, proč se mi iP 4 po nasazení do držáku cca po 10-20 minutách odpojí přes bluetooth? Když dám znovu spárovat, tak se opět připojí a takhle pořád dokola!!! Adaptér pro iP 4 mám originál od TT zaslanou TT z Anglie!!
není to třeba signálem? Fakt nevím, jsem z toho nešťastný, držák za 2,5 tisíce a místo HF je jako luxusní nabíječka :(
Přitom iP 3GS šlapal na držáku 100% !!!

Vyplň si model iPhone v profilu vcetne tveho aktualniho firmware :!: tvosi
 

hercous | ned říj 17, 2010 9:21 pm

Re: TomTom Car Kit

A jaký máš firmware v iP4?

Edit: Ptám se proto, že mě na iP4 s FW 4.0.1 docházelo k častému odpojování zabudované BT handsfree v autě. S FW 4.1 je zatím vše OK.
 

PreMac | úte říj 19, 2010 8:38 am

Re: TomTom Car Kit

Mám 4.1 FW! Odpojování je spíše nepravidelné, je to fakt zamotané!! Myslel jsem že je to třeba tím, že se ztratí signál a tím se to odpojí, ale po Praze je síla signálu dobrá včetně 3G a přesto se odppjuje potvora jeden .. :?
 

imacek | ned říj 24, 2010 8:59 am

Re: TomTom Car Kit

Bylo tu receno, ze krom jineho, TTCK pro iPhone a iPod Touch jsou rozdilne predevsim rozmery. Mohl by nekdo, kdo opravdu vi a zna, shrnout rozdily? Mame doma iPhone 2G a iPod Touch, dva TTCK kupovat nebudeme, takze jaky nejlepe zvolit? Dekuji za snahu a informaci. Opravdu diky.

K Navigonu a k TT. Az bude mit Navigon zanesene obce, jako treba Prislop u Chrobol, pak zacne mit vyznam se s nim nekam nechat navigovat.
 

Juramac | ned říj 24, 2010 9:46 am

Re: TomTom Car Kit

Nekde jsem cetl, ze drzak pro iPod touch je pro iPhone4 vhodnejsi a lepsi, protoze novy ip4 je tenci , nez ip3 a blizi se vice rozmerum ipod touch... Neni pak ani potreba zadny adapter pro ip4....Skoda, ze neni moznost to vyzkouset v realu, TT drzaky pro touch se po obchodech nevaleji....
 

kamenosaurus | stř pro 01, 2010 7:42 pm

Re: TomTom Car Kit

neviete nahodou, ako dlho trva od objednavky bezplatneho adaptera na car kit do jeho dorucenia? Objednal som ho pred mesiacom a stale nic neprislo.

Diky
 

Juramac | stř pro 01, 2010 8:01 pm

Re: TomTom Car Kit

Ja jsem cekal 6 tydnu a pak jsem dostal behem tydne 3 :) ale uz jsem ty dva navic rozdal. Maji v tom evidentne zmatky...
 

michalmc | čtv pro 02, 2010 8:15 pm

Re: TomTom Car Kit

imacek píše:Bylo tu receno, ze krom jineho, TTCK pro iPhone a iPod Touch jsou rozdilne predevsim rozmery. Mohl by nekdo, kdo opravdu vi a zna, shrnout rozdily? Mame doma iPhone 2G a iPod Touch, dva TTCK kupovat nebudeme, takze jaky nejlepe zvolit? Dekuji za snahu a informaci. Opravdu diky.

K Navigonu a k TT. Az bude mit Navigon zanesene obce, jako treba Prislop u Chrobol, pak zacne mit vyznam se s nim nekam nechat navigovat.


Nevim proc by Navigon neumel navigovat do Prislopa. Tak asi Navigon neumis pouzivat. To zrovna byla jedna z prvnich vesnic, co jsem zkousel na Navigonu a dost me prave prekvapilo, ze me to presne navedlo a i na cislo popisne. Je tam 7 chalup a zna i cisla popisna.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
čtv lis 26, 2009 8:32 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron