TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar kosmonaut | úte črc 05, 2011 11:45 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Zajímavé, já mám eastern europe TT z českého appstoru a pořád mám jen verzi 1.7 a update se nenabízí.. Je tu někdo s podobným "problémem"?

EDIT: také potvrzuji aktualizaci 1.8 pro český store..
Naposledy upravil kosmonaut dne úte črc 05, 2011 8:43 pm, celkově upraveno 1
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Rossi | úte črc 05, 2011 12:26 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Take eastern europe 1.7 zakoupen v CZ, aktualizace zatim neni ... Cesko hald musi pockat :(
 

Uživatelský avatar leon46 | úte črc 05, 2011 3:40 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

TomTom 1.8 právě vyšel i CZ Appstore!
Host
Host
 
Příspěvky: 48
Registrován:
čtv zář 30, 2010 1:59 pm

flowerpower | sob črc 16, 2011 7:54 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ahoj všichni :)
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak je to s aplikací TomTom Eastern Europe na Appstore.
Když to zaplatím a stáhnu, platí pro tohle stejná pravidla jako pro ostatní aplikace, tj. že za další update už se neplatí?
Nebo je to nějak jinak a v budoucnu budu muset platit i za aktualizace novějších map?
Moje angličtina je bídná, takže si na Appstore moc nepočtu :(
Předem dík za všechny reakce ...
 

Uživatelský avatar parmin | pon črc 18, 2011 3:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

flowerpower píše:Ahoj všichni :)
Když to zaplatím a stáhnu, platí pro tohle stejná pravidla jako pro ostatní aplikace, tj. že za další update už se neplatí?
Nebo je to nějak jinak a v budoucnu budu muset platit i za aktualizace novějších map?


Zatím platilo, že update aplikace byl vždy zdarma. Nicméně do budoucna to může být i jinak, ale můj osobní odhad je, že nebude - konkurence se přiostřuje, objevují se navigace zdarma atd atd...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

ls8 | stř črc 20, 2011 7:52 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Když si projdeš celé toto vlákno, najdeš tam přepis mé korespondence s TomTomem, kdy jsem od nich chtěl jasné vyjádření, jak dlouho budou aktualizace zdarma. Z TomToma mi odpověděli, že to záleží na Applu, abych se obrátil na ně. A Apple mi pochopitelně odepsal, že to záleží na TomTomu. Zatím ovšem platí, že aktualizace jsou zdarma, a je to tak už dva roky od vydání první verze TomToma. Kdo si koupil aplikaci TomTom pro iPhone hned při jejím uvedení v roce 2009, stále má všechny aktualizace zdarma. Jak dlouho to ale takto bude, nikdo neví.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

flowerpower | ned črc 24, 2011 6:01 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Dík za reakce kluci.
Tak budeme doufat, že ten bezplatný stav vydrží co nejdýl :)
 

macuser | ned črc 24, 2011 6:03 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ahoj, znamy zvazuje koupi. Chtel bych se zeptat jak se chova posledni verze na iPhone 3G. Vim, ze u Navigonu je to od deviti k peti... Dik
 

FruFru | pát srp 12, 2011 4:17 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Chtel bys se zeptat lidi, kteri maji Zapadni evropu, jakou aktualni verzi map v navigaci maji, pripadne ze kdy aktulizace map je.

Netusite nekdo, jestli aktualizace map vychazeji naraz pro vychod i zapad, pripadne jak ktera casto? Idealne nekdo, kdo ma obe a muze to posoudit:)

Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 83
Registrován:
čtv srp 06, 2009 2:54 pm

ls8 | pát srp 12, 2011 6:32 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Aktualizace všech map vycházejí každé 3 měsíce. Aktualizace pro iPhone vychází vždy asi měsíc po vydání nových map pro PNA TomTom.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | ned zář 04, 2011 8:02 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Tak konečně se s rozlišením pro iPad rozhoupal i TT - http://appadvice.com/appnn/2011/09/tomt ... -this-fall - asi to bude do konce roku.

Stávající verze bude tedy rozšířená, s "pluskem", tedy se nebude muset nic dokupovat…
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar crusader | čtv zář 22, 2011 9:08 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Je mi divne, ze to tu jeste nikdo nenapsal, ale dneska jsem se brouzdal ceskym appstorem a narazil jsem na TT Europe za 84,99€. Tak jen pro info ;) Pokud to tu uz nekdo psal, tak se omlouvam za zdvojenou informaci.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 432
Registrován:
úte pro 04, 2007 8:03 am
Bydliště: Rudná u Prahy

Uživatelský avatar Bedjasson | ned zář 25, 2011 7:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Draci,chtěl bych se zeptat na toto. Když teď vyšla pro CZ Appstore celá Evropa a já ji mám z Deutsche appstore-dá se v německu zakoupený Tomtom EU převexlovat na ten český appstore?
Další problém mám totiž s tím, že mi nedávno reklamovali iPh-dali do něj nový vnitřek s novým identifikačním číslem a já teď neumím přenastavit v německém iTunes potřebné, abych provedl nový upgrade TT...němčinu neovládám.
Děkuji za radu a trpělivost.
Jsem stará lama, prosím o toleranci, ani obrázek tady neumím vložit. Děkuji!

 MacBook Pro 13" i7, 1TB, 8GB RAM
iPhone 3GS 16GB, 4 32GB, 5C 32GB, 6 128GB, 6S 64GB, 8 256GB
Apple TV
2x Airport express
2x Ipod Classic 120 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 65
Registrován:
sob říj 23, 2010 1:46 pm

ls8 | ned zář 25, 2011 8:32 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ano, jde zmenit cely ucet z nemeckeho na cesky. V nastaveni uctu.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

ls8 | pát říj 21, 2011 2:46 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Vyšel update na verzi 1.9 s podporou iPadu. Obsahuje nové mapy, optimalizaci rychlosti aplikace.

Obrázek

Obrázek

Aktualizace na verzi 1.9 mi zrušila předchozí nastavení a uložené destinace, zazálohujte si soubor mapsettings.cfg před aktualizací!!!!
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | pát říj 21, 2011 3:17 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Tak to je paráda… Je to dřív, než jsem tu před časem psal :) Jdu na to…

Edit: je vidět, že nad tou verzí pro iPad trochu přemýšleli, vypadá to velmi dobře. Uvidíme časem, kde třeba nechal tesař díru :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Lemmy | pát říj 21, 2011 6:51 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Upgradnuto, koukám už je tam náš mega obchvat kolem Třemošné.
V nové verzi jsou mapy v875.3668
Iphone 6 64GB, iOS 8.1.3.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
čtv zář 23, 2010 10:01 pm

Uživatelský avatar caesar | ned říj 23, 2011 6:57 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

V TT pro iOS je jiz funkcni HD Traffic pro CR
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

hercous | pon říj 24, 2011 6:16 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

HD Traffic v ČR? A to víš jak? Když dam v obchode zakoupit HD Traffic, tak v seznamu podporovaných zemí ČR není ....
 

Pantani | pon říj 24, 2011 6:28 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Mně to přišlo jako novinka od TT mailem, ale o iOS tam zmínka není a všechno, na čem to tam ukazujou, jsou ty velký hw navigace.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar Golf | pon říj 24, 2011 7:12 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Takže ten HD Traffic normálně šel koupit... Sice v tom textu před nákupem je upozornění, kde není uvedeno ČR (tohle asi zapomněli upravit), ale stáhnout to jde, dokonce to podle všeho vypadá i na naprosto funkční záležitost... Jinak mám verzi Eastern Europe.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar CooLajz | úte říj 25, 2011 6:08 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Tak jsem vcera zkousel koupit HD Traffic na mesic a i dneska rano tam mam napis pouze Probiha aktivace predplatneho a nic z toho :(

Golf: Mel si podobny problem nebo je to divny jen u mne?
OpenFeint, Plus, GameCenter ID: CooLajz
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
stř čer 30, 2010 7:55 am

Uživatelský avatar Golf | úte říj 25, 2011 6:24 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Problém s nákupem jsem neměl, taky jsem zkušebně pro jistotu koupil měsíční předplatné, realizoval jsem to na iPadu.

Akorát mám problém to zprovoznit na iPhonu, píše to, že se přenáší účet a nic. Tak tedy akorát nevím, zda je potřeba mít pro každé zařízení extra účet a kupovat to zvlášť (když je TT legálně koupený a používaný pod jedním účtem na dvou zařízeních). To by se mi moc nelíbilo. Pokud s tím má někdo nějakou zkušenost, tak dejte vědět...

Edit: nevšiml jsem si toho, že by to sem už někdo psal, navíc si ani neuvědomuji, že by to byla novinka této verze (dle všeho to už bylo i v té minulé), průjezdní body jdou přidat v množství větším než jeden jediný... Celkem vyčítaná vlastnost TT a nikdo to nijak nekomentoval?
Naposledy upravil Golf dne úte říj 25, 2011 6:42 am, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar CooLajz | úte říj 25, 2011 6:34 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ja sem to taky zkousel na iPadu. A rano jsem si prenesl ucet na iPhone a porad to stejny. To preneseni uctu se mi podarilo, aspon to TT psal. Obavam se ze podle toho co jsem cetl tak pouzivat to pujde jen na jednom zarizeni. Pro druhe by se asi musel vytvorit novy ucet TomTom a znovu zakoupit HD Traffic pres appstore.

Napsal jsem jim prave na support o problemu s aktivaci HD Traffic, tak sem zvedavej kdy se ozvou :)
OpenFeint, Plus, GameCenter ID: CooLajz
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
stř čer 30, 2010 7:55 am

ls8 | úte říj 25, 2011 7:19 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jo, více průjezdních bodů už šlo v minulé verzi, viz viewtopic.php?p=427810#p427810 a viewtopic.php?p=428623#p428623. TomTomovi se to vytýkalo jenom proto, protože mu toho jinak moc vytknout nešlo. Je to naprosto nepodstatná funkce, kterou jak vidět stejně nikdo nepoužívá.

Ano, předplatné bude velmi pravděpodobně muset být spárované s konkrétním zařízením, licencování předplatných totiž funguje trochu jinak než licencování aplikací samotných, které si můžeš nahrát na libovolný počet iZařízení. Řešili jsme zde: viewtopic.php?f=27&t=47143.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar CooLajz | úte říj 25, 2011 10:53 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Tak HD traffic uz mam sprovoznenej. Sice mi to strhli 2x, ale to byla moje chyba, takze zkousim resit jeste to, protoze tim padem bych mel mit predplatne prodlouzene na 2 mesice a to nemam :D
OpenFeint, Plus, GameCenter ID: CooLajz
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
stř čer 30, 2010 7:55 am

Uživatelský avatar Golf | úte říj 25, 2011 11:55 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ale funkční to máš na jednom iZařízení, anebo na obou dvou?

Jinak mě celkem zarazilo, že Morava včetně Brna nemá jediný dopravní problém? Asi tam ten HD Traffic nefunguje, nebo spíš nejsou k dispozici data...

Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ls8 | úte říj 25, 2011 2:42 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Po nákupu předplatného HD Traffic mi na iPhonu stále visí "Activating Subscription..." a nezapne se to. Stejný nebo podobný problém hlásí docela dost lidí i na fóru TomToma, nenašel jsem ale žádné přesvědčivé řešení ani jasnou příčinu.

Obrázek


Edit:
No super, TomTom tvrdí, že mojí platbu nevidí:
Scot Y. (UK): What email address did you use when purchasing please?
ls8: **********@gmail.com
Scot Y. (UK): When Traffic is purchased, the money goes through iTunes and they then inform our systems that the purchase has been made. Unfortunately I do not see that the services has been added to your account.
Scot Y. (UK): I
Scot Y. (UK): I'd ask you to bear with me while I find out how we can resolve this for you.
ls8: OK, thanks.
Scot Y. (UK): Sorry for the delay there. If you are sure that this is the email address that was used, you will need to contact iTunes as I have no way of prompting this along I'm afraid.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar CooLajz | úte říj 25, 2011 6:35 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ja si teda psal s cz podporou. Ja to totiz zase omylem jak mi to nejelo koupil 2x protoze sem taky stale cekal na aktivaci. Podle supportu ale jedna platba probehla ok a druha byla stornovana. Poslal jsem jim screenshot z iTunes ze tam mam platbu 2x. Muj problem vyresili, toto je posledni info od nich:
----
Dle systému to vypadá na zajímavou situaci u nás.

Jakožto řešení na základě Vaší platby jsem Vám službu o měsíc prodloužil tak, že nyní opravdu máte 2 měsíce HD traffic předplaceny.

Potíže při aktivaci byly způsobeny technickým výpadkem terminálu pro služby, který je momentálně v péči techniků.
----


Golf: rano sem mel v Brne spoustu uzavirek a dokonce info o nefunkcnim semaforu. Odpoledne uz velky kulovy, jen 2 dopravni zacpy. Asi to fakt funguje zatim divne. A ano, jede mi to jen na jednom zarizeni :(
OpenFeint, Plus, GameCenter ID: CooLajz
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
stř čer 30, 2010 7:55 am

Uživatelský avatar dodulo | stř říj 26, 2011 3:33 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

verzia 1.9 bola poslednou plnohodnotnou aktualizaciou pre iPhone 3G, celkovo sa mi tento update paci, je zmenene menu, kde ostalo uz len 6 poloziek, ostatne su dostupne priamo z "mapy" a co je pre mna asi najpotesujucejsie tak sa mi zda, ze tato verzia hovori hlasnejsie :)

Obrázek

Obrázek
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

ls8 | stř říj 26, 2011 10:03 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Update mé reklamace nefunkčních dopravních informací: Apple mě odkazuje zpět na TomTom, paráda :).

The developer of this application, TomTom International BV, may be able to provide information about why you did not receive the In-App Purchase. To contact them directly, please visit:

http://us.support.tomtom.com/app/answer ... /2349,2430

If you have any questions or concerns regarding the iTunes Store, please do not hesitate to contact us again. We will be happy to help with whatever we can.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | čtv říj 27, 2011 8:24 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Tak to asi bude chtít pevný nervy...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ls8 | čtv říj 27, 2011 10:10 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Golf píše:...Jinak mě celkem zarazilo, že Morava včetně Brna nemá jediný dopravní problém? Asi tam ten HD Traffic nefunguje, nebo spíš nejsou k dispozici data...

Obrázek


Jsem teď na Moravě, a ukazuje mi to zase jenom data z Moravy. Stahuje to evidentně informace pouze v určitém okolí.

Obrázek

Službu mi ručně aktivoval support TomToma. Nevím kde byl problém, ani jak v budoucnu zajistit, že mi zakoupená služba automaticky naskočí.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar caesar | pát říj 28, 2011 2:02 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

dle mych informaci se stahuji data v okruho cca160km
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

ls8 | pát říj 28, 2011 4:28 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jo, to zhruba odpovídá.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

jga | sob říj 29, 2011 5:18 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Potrebuji získat souřadnice z oblíbených v TomTomu do PC. Nevím jak.
 

ls8 | ned říj 30, 2011 9:46 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Zapni si zobrazení souřadnic v mapě, najdi oblíbenou položku a zapiš si zobrazené souřadnice. Inteligentnější způsob asi nenajdeš.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Twitko | čtv lis 24, 2011 3:02 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

dotazek k tomu Traffic HD - funguje to i v zahranici ? Tedy kdyz pojedu v zime z Brna do Rakouska na hory dostanu zpravy o trafiku trebas u Salzburgu ?
 

Uživatelský avatar mike-biker | sob lis 26, 2011 1:21 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jestlipak bude nějaká Vánoční sleva? Dát 90 EUR se mi moc nechce, kdyby Ježíšek přinesl 25% slevu, bylo by to milé.
Ale loni taky nic nebylo, že? :(
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar Bedjasson | ned lis 27, 2011 5:48 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Nikdy jsem nelitoval,že jsem dal 90€ za Evropu,ještě jsem koupil Navigon Evropu 45€ a Dynavix CZ.Navigon mne hodně zklamal (i po poslednim upgrade mě posílá přes dvojitou plnou a lávky pro pěší).....Dynavix více méně ok.Navíc díky Golfovi a jiným drakům je TT včetně POI...patří jim poděkování.
Jsem stará lama, prosím o toleranci, ani obrázek tady neumím vložit. Děkuji!

 MacBook Pro 13" i7, 1TB, 8GB RAM
iPhone 3GS 16GB, 4 32GB, 5C 32GB, 6 128GB, 6S 64GB, 8 256GB
Apple TV
2x Airport express
2x Ipod Classic 120 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 65
Registrován:
sob říj 23, 2010 1:46 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron