xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

zbynda | stř bře 18, 2009 9:06 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Na Core 2 3,16 jsem mu dal cas 4 hodiny, asi to je jeste malo, zitra zkusim, diky :)
 

marpo | čtv bře 19, 2009 7:42 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Čau lidi,

taky Vám někomu ukazuje xGPS úplně nesmyslnou rychlost, já bych se podle ní v autě vůbec řídit nemohl. vysloveně tam ta rychlost skáče jak se jí to zrovna hodí :( . jedu teda přes EDGE (Vodafon) , ale to by snad mělo stačit.
iPhone 4 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
iPad Retina 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
Apple Mac Book Pro 13"
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte srp 19, 2008 10:48 am

hoboj | pát bře 20, 2009 9:09 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Tak jsem si chtel stahnout mapu CR v 0 az 9 a ani po 30ti hodinach se nic nedelo. Je to vubec mozne?
 

zbynda | pát bře 20, 2009 10:45 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Mam podobny problem, sice mi asi 4 hodiny pocita velikost map (podle spravce uloh), ale pak se proste uz nic nedeje, zkousim to na 2 pc, jeste o vikendu zkusim z iMaca, ale uz tomu prestavam verit.

Mam stazeny mapy CR, jak tu nekdo pastoval, ale chci jeste rozliseni 0, coz se nedari.

Navic mam stejnou zkusenost, ze mi rychlost vybehna na 160km a pak zase na 0, jako by nestihal (a to jedu na offline mapy).
 

marpo | pát bře 20, 2009 11:05 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

jj , jak píšeš o té rychlosti. jedu 60 je tam 50 - 0 - 60 - 45 - 0,


tak nejak to hópe, jako by to nestíhalo počítat pozici a mapy mám taky offline, takže datovej tok by měl být téměř nulovej.

když jsem zkoušel MotionX GPS lite - pěšky, tak to taky podobně skákalo.
iPhone 4 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
iPad Retina 32GB >> fw 8.1.2 >> non JB
Apple Mac Book Pro 13"
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte srp 19, 2008 10:48 am

benedy | pát bře 20, 2009 11:30 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

marpo píše:Čau lidi,

taky Vám někomu ukazuje xGPS úplně nesmyslnou rychlost, já bych se podle ní v autě vůbec řídit nemohl. vysloveně tam ta rychlost skáče jak se jí to zrovna hodí :( . jedu teda přes EDGE (Vodafon) , ale to by snad mělo stačit.

Já se spíš řídím podle tachometru. :lol:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 431
Registrován:
čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Uživatelský avatar dodulo | pát bře 20, 2009 11:35 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

OT: no to aj ja zvyknem soferovat podla cesty a nie podla navigacie, vono to az taky presny zase neni :D, abych se nemusel kukat na cestu :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

DavePM2 | pát bře 20, 2009 10:08 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Poradí mi někdo s tím, jak nahraju k mapě do ajfónu další mapu, píše mi, že stejný název už tam mám, pod jiným názvem se mi nezobrazila, díky za radu.
 

Moonlight | sob bře 21, 2009 12:22 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Skus dat jednu mapu do pc tam kde ju uklada xgpsmanager(malo by to byt v dokumentoch)Druhu mapu uloz do iphonu,v pc spusti xgpsmanager a v nom retrieve maps,musis potom pripojit iPhone bezdrotovo(spustit v iphone bezdrotovy prenos)Po pripojeni by to malo mapy spojit(trva to nejaky cas)Dufam ze to bude fungovat
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

hoboj | pon bře 23, 2009 12:48 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Zajimalo by mne jestli se vubec nekomu podarilo stahnout mapu CR v 0,1, a vys?
 

Radas | úte bře 24, 2009 3:25 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Zjistil jsem nedostatky XGPS!! O víkendu jsem jel Ostrava-Brno ve městě kde se jede 50km/h to je v pohodě ,ale jak jsem najel na dálnici a valil si to 130 tak nestačí načítat mapy.nevím teda jak to vyřešit při různých sjezdech z dálnice se musí buď zastavit a počkat než se to načte a nebo zpomalit snad to vyřeší nějaká nová verze. :cry:
 

Uživatelský avatar Garik.K | úte bře 24, 2009 4:45 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Musím říct,že bohužel,ale v zahraničí je naprosto nepoužitelná. :(
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 169
Registrován:
čtv lis 27, 2008 9:45 am
Bydliště: Praha-východ

pharlap | úte bře 24, 2009 5:53 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

hoboj: mapu CR mam v rozliseni 2,4,8. Stahnout sla v pohode. Priblizeni na 0 je podle mne az moc detailni a netahal sem ho, protoze kdyz chces mit v iP. celou stredni evropu, tak je to moc dat najednou :)
zbynda a hoboj: ano.. i mne nejprve docela dlouho trvalo, ze se mapy stahly.. ale musite si podle mne ujasnit co od toho chcete.. jestli super rozliseni az na 0, a tim padem si muzete provozovat i geochaching :wink: a nebo to mate do auta, kde je podle mne tak siroke a podrobne rozliseni 0-17 (vcetne) zbytecne, tak vam staci 2,4,8, jak sem jiz psal, resp. psali nekteri jini uzivatele v tomto vlaknu.
to all: a kdyz tahate mapove podklady vetsiho uzemi, doporucuju je tahat po kouskach.. treba ja mama vyzkousene, ze CR stahne 2,4,8 v pohode. Ale kdybych dal sirsi rozliseni, tak se mi to urcite sekne. nebo se mi to seklo, kdyz sem oznacil na rozliseni 2,4,8 najednou CR,SR,AUT a HUN :D
Proste trpelivost, po kouskach a vono to pude 8)
 

szoteka | úte bře 24, 2009 9:01 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Prosim mate nekdo odkaz na nejake fajne mapy CR? a trocha radicku jak to tam dostat?
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon kvě 05, 2008 8:10 am

pharlap | úte bře 24, 2009 9:10 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

szoteka: a co takhle projet toto vlakno.. :wink:
zjistit si cestu pres DiskAid nebo WinSCP napr. - ja sem konkretne cestu do tohoto vlakna psal asi 2 nebo 3x..
Zjistit si co to je xGPS manager.. jeho pouzivani je nasledne velmi jednoduche.. a intuitivni..

To mas jako kdybys prisel do obchodu s potravinama.. a u pokladny jim rekl, "Prineste mi sem chleba, maslo, mliko.. pac nevim kde to mate a nechce se mi to hledat.." :D Taky by na tebe koukali jako puk :D
 

hoboj | úte bře 24, 2009 10:47 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

V pripade ze bych chtel rozliseni v 0 a strahoval to po malych castech, nebude se navysovat velikost vysledneho souboru v mistech prekryti map?
 

pharlap | stř bře 25, 2009 6:30 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

"Nebude se navysovat velikost..?" no, velikost se samozrejme bude navysovat! :) Protoze budes stahovat nove a nove mapove podklady. Proc myslis, ze by se velikost mela navysovat vice v mistech, ktere se prekryvaji? Jako ze se v tech mistech "zdvoji" info? :)
Ja ti reknu konkretni priklad ode mne. Stahoval sem mapu str.evropy po kouskach. Pokazde kdyz sem oznacil nejakou zemi..treba CR a pak SR.. tak mi to vyplivlo kolik zhruba ta mapa zabere mista po stazeni. Vsecko se to postupne nasosalo do xGPS_map.db souboru v xGPS manageru, jehoz velikost se samozrejme zvetsovala. A pri postupnem souctu velikosti map mi vyslo, ze str.evropa zabere 1.68GB a opravdu, i soubor mel takovou velikost, takze nerozumim presne na co se ptas :wink: xGPS manager si sam upravi mapovy podklad. A to sem se snazil abych nevynechal zadny flicek na mape :wink:
 

blackmanT | stř bře 25, 2009 12:23 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

a nebylo by možný dát na rapidshare tu staženou mapu střední evropy?? taky by mi bodla a přes ten manager je to hrůza - alespoň u mě.....
iPhone 4s 32GB FW 5.1
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pon zář 15, 2008 1:42 pm
Bydliště: Strakonicko

adamko | pon bře 30, 2009 8:39 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

skusal som to s autom a je to vcelku v pohode, az na to ze to niekedy zabudne skrolovat mapu a dostanem sa mimo :) potom musim prstom pretocit na dalsie podklady...nestava sa to niekomu? obcas to blbne ale to aj klasicke mapy v iphone

hlasova navigacia by bola super keby tam namiesto hlasenia na aku ulicu odbocit bolo normalne anglicky povedane left alebo right, lebo strojova slovencina anglickym syntetizatorom je na dve veci
 

666salieri | pon bře 30, 2009 9:35 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

sewa chcem sa len opytat da sa volakde nadstavit aby nezhasinal display???nikde som to nenasiel diky
iPhone 5 white
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
úte lis 11, 2008 10:16 pm
Bydliště: Piešťany

Uživatelský avatar Almi | pon bře 30, 2009 9:37 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

settings / general / auto-lock / a nastav na never
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

pharlap | úte bře 31, 2009 9:00 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Ja bych tu mapu klidne nekam uploadnul.. ale nemam ucet na rapidu, takze jedine ze vytvorim na nejakem serveru torrent. :(
 

Uživatelský avatar Garik.K | úte bře 31, 2009 9:09 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 169
Registrován:
čtv lis 27, 2008 9:45 am
Bydliště: Praha-východ

fuckp | úte bře 31, 2009 12:39 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

@pharlap: Na rapidu si muzes zdarma vytvorit Collector acc (podivej se do Free zone) a muzes uploadovat o sto sest ;) Navic kdyz nasbiras dost bodu tak si je muzes vymenit za normalni acc...
 

Uživatelský avatar Garik.K | úte bře 31, 2009 12:58 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Jednoduchá otázka:Jak zahájit jízdu?Někdy se mi to chytne,někdy zas ne.V čem muže bít problém? :roll:
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 169
Registrován:
čtv lis 27, 2008 9:45 am
Bydliště: Praha-východ

berkoff | úte bře 31, 2009 2:12 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Mam trosku problem, kdyz prepisu xGps_map.db mapami stazenymi odsud, tak aplikaci na iPhonu uz nepustim, co delam blbe?

nahravam do /Private/var/mobile/Library/
 

Uživatelský avatar BlazingUFO | úte bře 31, 2009 3:24 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

lebo tie mapy co mas v prvom uvode su pre prvu verziu programu, ta ktora je aktualna dnes uz s nimi nepracuje a newie ich citat, musis si ich stiahnut, ako na to zistis na predchadzajucich stranach
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

kendy1991 | úte bře 31, 2009 4:31 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

pharlap píše:Ja bych tu mapu klidne nekam uploadnul.. ale nemam ucet na rapidu, takze jedine ze vytvorim na nejakem serveru torrent. :(


muzes to fakt nekam uploadnout? muj pc si s xgps managerem moc nerozumi :(
 



iPhone0501 | pon dub 06, 2009 6:31 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

V xGPS jsem označil komplet mapu ČR a DE a nechal v stahovat v zoomu 1...cca 13h PC se tváří že nic nedělá a propočítává (Neodpovídá)

... mám to ještě nechat dál nebo to prostě a jednoduše zamrzlo?
 

pharlap | pon dub 06, 2009 9:04 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Podle mne se ti to seklo. Pokud ti v xGPS managerovi nepribyvaji procenta, tak to tak asi bude.. :?
Doporucuji nejprve stahnout CR a pak DE. Kazde zvlast. A hlavne nezapomen ze zoom 1 je hodne hodne podrobnej a priblizenej. Takze idealnejsi, pouzitelnejsi a praktictejsi je si stahnout zoomy 2,4,8 dle doporučení všech motoristů, co se zde zatím vyjadřovali, včetně mně :wink:
 

iPhone0501 | úte dub 07, 2009 6:30 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

V žádném případě se mi to stáhnout nedaří :-/
Bude někdo tak ochotnej a nechá stáhnout komplet mapu ČR a DE v zoomu 1 či 2 a hodí to na nějaký freeserver?
 

tor | úte dub 07, 2009 8:23 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

kdyz to sekne pri stahovani map, tak se nic nedeje, muzete to zavrit, cast map je ulozena, vyberes stejny region a dojede ti to tam, jak se ti to seklo a zacne to stahovat dal, tak to delam i ja..

kdyz se to sekne pri nacitani a kalkulaci velikosti taky se nic nedeje, cca 100 km2 mi propocitava pres 40 minut, tedy stahuju mapy postupne - 9-17
 

tichucko | sob dub 11, 2009 7:10 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

ahoj, zrovna sem dostahoval mapu ČR 4x zoom (943MB), přes DiskAid sem to nakopíroval do private/var/mobile/Library , kde se přepsal starý soubor xGPS_map.db . A ted když sem to chtěl vyzkoušet, tak zapnu xGPS, zobrazí se uvodní stránka(taková silnice) + Loading, a pak to spadne do menu. Nevíte kde sem udělal chybu? Díky za radu :(
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

Moonlight | sob dub 11, 2009 11:03 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

A preco si to nedaval do iPhonu cez xGpsmanager.Ak si mapy stahoval cez xGpsmanager tak by to malo ist ale ak si ich stiahol cez GoogleMapsDownloader(alebo cez nieco ine) tak to asi nepojde lebo to islo iba na starej verzii xGPS.Ta nova verzia xGPS pouziva iba mapy stiahnute cez xGPSmanager.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

tichucko | ned dub 12, 2009 10:17 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

No asi někde v půlce tohodle témata, dal někdo linky na celou mapu ČR (přímo na soubour xGPS_map.db) , tak sem si to stáhl, jelikož sem ten xGpsmanager nějak nepobral. Tak mi toto přišlo jednudušší. Já to půjdu ještě nějak vyzkoušet přes ten manager, dík za radu :wink:
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

sony123 | pon dub 13, 2009 8:53 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Funguje offline vyhladávanie v týchto mapách,či treba na to internet?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 752
Registrován:
úte srp 19, 2008 9:30 am
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Moonlight | pon dub 13, 2009 9:45 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Treba mat pripojenie na net.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

andrejkovo | pon dub 13, 2009 2:06 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

mam napr mapu slovenska...zapnem si offline mod a teraz si dam navigovať napríklad BA - KE....na tú trasu treba tiež internet aj keď mám offline mapy.....a aký je potom rozdiel medzi normálnimi online mapami a offline mapami keď na obvidve potrebujem internet?..či to len ako prezeranie mapy bez netu?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé