TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar dodulo | čtv čer 11, 2009 12:59 pm

Re: TomTom pre iPhone

ale bolo by cool ze sipka na mape by sa otacala podla toho ako stojite :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

dejwik | čtv čer 11, 2009 1:09 pm

Re: TomTom pre iPhone

2 dodulo: nějak si technicky nedovedu představit, k čemu by to bylo v autonavigaci. Ale možná že mám blbé auto, moje se netočí když stoji :-D
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
ned kvě 11, 2008 10:14 pm

Uživatelský avatar murder | čtv čer 11, 2009 1:29 pm

Re: TomTom pre iPhone

titan4 píše:Aplikace Kompas nepouziva GPS. Takovou vec GPS neumi. 3GS ma samostatny elektronicky kompas.

A na základě čeho myslíš, že kompas v telefonu ukazuje? To myslíš, že je v telefonu nějaká střelka, jako v normálním kompasu? elektronický kompas vypočítává polohu podle pozic satelitů, nebo pozic mezi GSM buňkami. Stejně jako kompasy obsažené v navigačních programech. Nevím možná mi fakt utekl převratný vynález jakéhosi "elektronického kompasu". Ale jsem přesvědčený, že to je jen "program" a žádné železo navíc to neobsahuje.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar rony | čtv čer 11, 2009 1:31 pm

Re: TomTom pre iPhone

vyuzitie API hardwaroveho kompasu v iphone v autonavigacii je rozhodne dobra vec: ak zastavis na parkovisku, tak sa ti moze mapa orientovat PRESNE s realnou polohou a "natocenim". Rovnako v meste mozu dodatocne udaje z kompasu napomoct urcovaniu polohy a smeru, cize navigacia napr. nebude zmatena na zlozitejsich krizovatkach, kde moze len z predoslych zaznamenanych bodov polohy odhadovat, kadial to vlastne auto ide a kam moze realne ist.

aj na rovnej ceste, ked zastavis, tak si nebude mysliet, ze chces ist do protismeru, ked kompas jasne hovori, ze pozeram inym smerom. moze sa teda radikalne zlepsit navigacia v mestach a rychlost vyhodnocovania trasy.

murder: nemas pravdu, ze kompas v iphone je zalozeny na satelitoch. Funguje totiz aj vnutri budov a prejavuje sa okamzite, tj. ziadne oneskorenie "strelky" vyplyvajuce z toho, ze by program musel cosi vypocitavat. koniec koncov, presvedcime sa na tom tak, ze ci ten kompas.app pojde na 3G.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar murder | čtv čer 11, 2009 2:17 pm

Re: TomTom pre iPhone

OK dobře nehádám se, ale zajímalo by mě na základě čeho to funguje.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620


Uživatelský avatar dodulo | čtv čer 11, 2009 2:47 pm

Re: TomTom pre iPhone

iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | čtv čer 11, 2009 2:55 pm

Re: TomTom pre iPhone

rony píše:...oveho kompasu v iphone v autonavigacii je rozhodne dobra vec: ak zastavis na parkovisku...

Je spíš otázaka, zda to už někdo z těch velkých hráčů na poli navigace stihnul do té své implementovat
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar murder | čtv čer 11, 2009 3:57 pm

Re: TomTom pre iPhone


Díky, jsme tady sice OT to se omlouvám a reaguji už naposledy. Jak funguje kompas samozřejmě vím, ale jak funguje elektronický nevím. Tady je citace z wiki
Dnešné moderné kompasy sú elektronické, avšak princíp magnetického telieska orientujúceho sa podľa siločiar magnetického poľa zeme je zakomponovaný aj v nich. Pre praktickú orientáciu sa dnes viac využívajú zariadenia pre presné určenie polohy pozičným systémom, napr. GPS. Na tejto báze existujú aj digitálne kompasy.
Mimo jiné nevylučuje použití GPS a zajímalo by mě jak velké to zařízení kompasu v telefonu bude (musí tam být plovoucí tělísko....)
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

titan4 | čtv čer 11, 2009 4:27 pm

Re: TomTom pre iPhone

Tak proto jsem postnul link na kterym neco je ne jako ono zopakovani uciva zakladni skoly na sk wiki.

Small compasses found in clocks, phones, e.g., the Nokia, and other electronic items are solid-state devices, usually built out of two or three magnetic field sensors that provide data for a microprocessor. Using trigonometry the correct heading relative to the compass is calculated.

Often, the device is a discrete component which outputs either a digital or analog signal proportional to its orientation. This signal is interpreted by a controller or microprocessor and used either internally, or sent to a display unit. An example implementation, including parts list and circuit schematics, shows one design of such electronics. The sensor uses highly calibrated internal electronics to measure the response of the device to the Earth's magnetic field.
 

Uživatelský avatar murder | čtv čer 11, 2009 5:18 pm

Re: TomTom pre iPhone

Dík anglicky moc nevládnu tak jsem tam původně jen nahlédl, teď už jsem si to přeložil...
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar cubas | čtv čer 11, 2009 10:26 pm

Re: TomTom pre iPhone

ach jo panove, to je opet debata, elektronicky kompas meri magneticke pole stejne jako strelka v normalnim kompasu, nebo buzole, je to maly chip, ktery to umi, stoji par korun stejne jako chip na mereni zrychleni, tutiz i naklonu telefonu :-)
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 296
Registrován:
pát bře 28, 2008 8:22 pm
Bydliště: Brno

tomascz1 | pát čer 12, 2009 3:02 am

Re: TomTom pre iPhone

tak jeste jedno OT nevite nekdo jestli je v iP opravdu gyroskop nebo je to jen gravitacni senzor, pre o gyroskopu se pise uz i v serioznich clancich ale myslim ze je to prevzato od lidi co netusi co to gyroskop je.
Dekuji za odpoved
iPhone16GB black,HP dv9590 17''
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
sob bře 29, 2008 4:32 pm

Uživatelský avatar Golf | úte čer 16, 2009 10:50 pm

Re: TomTom pre iPhone

Blíží se navigace na iPhony, na navigovat.cz je velký test navigací. Je dost obsáhlý, ta excelová tabulka na konci článku stojí za zhlédnutí, možná někomu pomůže při výběru. Nehodnotím teď hardware, ale z hlediska třeba nejenom map je na tom TomTom celkem s přehledem nejlíp, zajímavé je že zabodoval i Navigon, tedy obě ohlášené navigace na iP :P
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodo_mt | stř čer 17, 2009 10:10 am

Re: TomTom pre iPhone

Premazane od zbytocnosti. Drzte sa temy! Dakujem

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

EARWIG | stř čer 24, 2009 2:55 pm

Re: TomTom pre iPhone

nesleduje někdo novinky? Nevíte kdy to bude dostupný?
 

Paly | čtv čer 25, 2009 8:50 am

Re: TomTom pre iPhone

Premazane o OT, drzte sa temy! Nazov temy je TomTom a nie cena a ine navigacie. Kazdy prispevok kde nebude nic o TomTom bude zmazany.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

krtinacze | pon čer 29, 2009 10:32 am

Re: TomTom pre iPhone

Tom Tom pouzivam jako normalni navigaci a jsem celkem spokojen , ale je 29.6. tedy uz 12 dni by mel byt tomtom v app store a on nikde , hledal jsem na strankach Tom Tomu neni nic jen ze se ocekava 17.6 a ze maji spozdeni o tom nic , kazdy clanek pise 17.6 tu bude bla bla ale proc tu jeste neni to nikdo nenapise ... Vite nekdo kdy bude ? jestli nevyjde dnes do vecera tak ma TomTom smulu radsi si koupim Navigon ktery tu uz je ... stejne bude TomTom tak 3* drazsi nez navigon ..
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pon čer 29, 2009 10:36 am

Re: TomTom pre iPhone

Presne, TomTom si asi mysli. ze je neco vic, a ze na nej budou vsichni cekat. Ale s tim datem vydani, myslim ze to TomTom nepotvrdil, vsechno to byli jen spekulace.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

krtinacze | pon čer 29, 2009 10:39 am

Re: TomTom pre iPhone

Navigon bude zdrazovat a nepropasnu sanci mit ho za 80 euro , pak pockam a zjistim ze TomTom stoji ( odhad) tak 200 euro a Navigon zdrazil na 150 , ostatni navigace (IDA , Igo ...) jsou takove divne , myslim ze TomTom svim spozdenim tudle bitvu uz asi prohral ...

kdyz se kouknete na cenu normalni navigace TomTom tak si odvodte tak pribliznou cenu ... Sice je to kvalitni navigace ale nedam 5000kc za software to uz je lepsi koupit si normalni navigaci ... ale treba TomTom prekvapi cenou i kdyz nemyslim si ze pude pod 100 euro ..
 

Uživatelský avatar Golf | pon čer 29, 2009 11:33 am

Re: TomTom pre iPhone

Pánové, hážete sem naprosto nesmyslný čísla...

1. Navigon stojí momentálně 74,99 Euro a od pozítří bude stát 99,- (stejně jako na Symbian a WM, pak se asi dá očekávat upgrade)
2. TomTom XL se dá koupit za čtyři a půl tisíce (PNA, sw plus hw), nevím proč by měl soft stát sám o sobě pět tisíc
3. nikde není oficiálně uvedeno jako datum uvedení na trh 17/6/09, to se nejen tady na začátku diskuse uvedlo jako dost zbožné přání, že by bylo fajn před dovolenými (a nikde není psáno, že nevyjde dnes, zítra...). A i kdyby vyšel v srpnu, tak si svoje zákazníky najde (vzhledem k určité podpoře Apple nebo i originál držáku si troufám tipnout, že se i díky delší době uvedení na trh máme na co těšit, ale možná se mýlým)...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Shaquille | pon čer 29, 2009 1:39 pm

Re: TomTom pre iPhone

Zdravim,

mam z velice duveryhodnych zdroju (nadnarodni prodejce) info o uvedeni.
Nebude to drive nez v zari, nejdrive na konci srpna - bohuzel.

Prodej by mel fungovat tak, ze si koupite v prodejne drzacek spolu s kodem pro stazeni SW pres iTunes - zatim neni 100% potvrzeno, muze se zmenit.

Drzak nepujde koupit samostatne - opet neni jeste 100% potvrzeno.

Nevim, zatim jsem to tady nevidel, ale necetl jsem uplne detajlne (sorry). Drzak ma v sobe integrovanu antenu pro GPS.

Shaq
 

Lejci | pon čer 29, 2009 2:29 pm

Re: TomTom pre iPhone

Notebooky s predinstalovanym OS ktere jinak koupit nemuzes se tedy prodavaji proti zakone?
Ikdyz si nemyslim že je to tak jak rika proc do nej hned rejpes s " "zdroj" pozdravuj a rekni mu, aby radeji mlcel a nedelal ze sebe vola" rozhodne to slo napsat aby si z neho neudelal vola. Kde bereš ty tu naprostou jistotu, že to tak nebude, že by spekulace? :wink:
 

Lejci | pon čer 29, 2009 2:52 pm

Re: TomTom pre iPhone

Samotny OS ano,samotny notebook uz je problem. To bylo k tvemu vyjadreni prodej jednoho zbozi vazany na druhe. Je jedno jesli je hardware vazanej na soft. nebo obracene. Proste je to realne.
 

Uživatelský avatar Golf | pon čer 29, 2009 4:00 pm

Re: TomTom pre iPhone

Shaquille píše:Zdravim, mam z velice duveryhodnych zdroju (nadnarodni prodejce...................ale necetl jsem uplne detajlne (sorry). Drzak ma v sobe integrovanu antenu pro GPS.
Shaq

To jsou ale pěkný nesmysly... Ten držák (kromě zesílení GPS signálu dále HF a možnost přpojení do audiosystému - to už ten "dotyčný" nezmínil) sám o sobě bude stát možná víc, než celá navigace, takže pochybuji o tom, že to budou vázat na sebe a připravovat se o zákazníky. Možná že soft plus držák, nebo jenom soft, ale že by se bránili prodávat i držák samostatně? To jedině, že by TomTom byl sw s tím držákem provázán, což se mi nechce věřit, ale uvidíme.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Golf | pon čer 29, 2009 5:52 pm

Re: TomTom pre iPhone

Navíc s Navigonem se dá ušetřit podstatně víc, TomTom v nedohlednu a kdekdo se kroutí jak je to drahé... Až přijde opravdu TT a iGO, tak bude pozdě...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar BlazingUFO | pon čer 29, 2009 8:59 pm

Re: TomTom pre iPhone

juramac píše:Operacni system si samostatne koupit MUZES, a to jak win, tak i MacOS. To jen na okraj. Tohle zni naprosto nesmyslne.....ale prit se urcite nebudu, nakonec, TT je mi uplne ukradeny...jen jsem se vyjadril, mozna trochu pejorativne, k jedne z milionu spekulaci. Klidne me vyjadreni smazte.. :)

to mas to iste ako ked sa predava tv program ako priloha v novinach a bez novin ho nekupis, mozes si kupit cez itunes tomtom, ale ked si kupis navigon tak drziak od tomtomu nedostanes, ale ked si kupis drziak, musis si s nim kupit aj tomtom, jednoduche, a co sa tyka piva, tak poznam pub ktory vari vlastne a do 18:00 ti ho predaju iba s obedom, alebo musis byt student, takze to asi maju nejak kryte a nic protizakonne nerobia
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar quak | pon čer 29, 2009 10:15 pm

Re: TomTom pre iPhone

Většinou s Tebou souhlasím ale tentokrát tak úplně ne. Klidně si dovedu představit, že to TomTom opravu bude prodávat jen jako bundle. Ano, z čistě logického pohledu nás uživatelů se to jeví jako pitomost, ale pohled prodejce může být jiný. Může stanovit cenu aplikace výše než je konkurence s odůvodněním, že je to včetně kvalitního držáku s připojením a dobíjením. To má také logiku ne?

Jsou to vše samozřejmě jen spekulace, jak to bude doopravdy teprve uvidíme. Osobně po TomTomu taky netoužím, ale ten držák s dockem by se mi docela líbil. Jink souhlasím s názorem, že by cena neměla přesahovat cenu lowend hardwerových zařízení.

A jinak, jak jsi upozorňoval na tu nezákonnost takového spojeného prodeje, co pak říkáš např. na O2, kteří ještě donedávna podmiňovali ADSL přípojku i současným využitím telefonních služeb?
The best 4 windsurfing - http://www.surf-centrum.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 229
Registrován:
úte srp 26, 2008 2:16 pm

Uživatelský avatar Golf | úte čer 30, 2009 9:03 am

Re: TomTom pre iPhone

Navigator 7 pro WM od TT se včetně map západní Evropy (bez té východní části, tedy i bez ČR) prodává v UK za GBP 89.95, v Raichu za EUR 99.95. Takže se od toho dá trochu "odvodit" a předpokládat i cena pro iP... Tedy alespoň pokud ta logika funguje (a ne pro každého je logické to samé, jak je vidět).
Já osobně jsem zase na TT dost zvědavý, protože ač Navigon funguje, tak podle mě zase určité procento zvolených tras není zase tak úplně v pořádku (přeci jen si něco pamatuji), a ty dvě nesmyslné "smyčky", které mi stále předvádí, můžou být v cizím prostředí (především v cizině) dost problém...
Naposledy upravil Golf dne úte čer 30, 2009 9:24 am, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar murder | úte čer 30, 2009 9:17 am

Re: TomTom pre iPhone

OT. kriste pane to je zase žvástů o ničem, já jsem slyšel že TT budou prodávat jen s iPhonem a držákem, zároveň si budete muset koupit akcie společností provozující GPS.
Dám krk na to, že to na držák nebudou nijak vázat, je to prostě pitomost. Ale je možné, že zakoupením držáku, můžou nabídnout nějakou slevu na nákup samotného SW, to se nevylučuje. Ale opakuji vše jsou jen doměnky a kdyby a jak je všeobecně známo tak na to svět nefunguje, protože kdyby foukal silný vítr tak by se země mohla zastavit ve svém otáčení.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar caesar | úte čer 30, 2009 7:27 pm

Re: TomTom pre iPhone

Samostatne neprodejny drzak - Nesmysl. To jako kdyby se mi znicil, nebo mi ho nekdo ukradl, tak musim koupit zase cely balik? Priste az ti zase nekdo neco nakuka, tak je potreba premejslet.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

oliver.es | stř črc 01, 2009 5:27 pm

Re: TomTom pre iPhone

No já si taky myslím, že se bude muset koupit ten držák. stačí si doslovně přeložit to co je na iphone.tomtom.com

TomTom has made navigation available for your iPhone 3G. All you need is:

the TomTom app including the latest maps
(coming soon to the iTunes App Store)
the TomTom car kit that offers secure docking, enhanced GPS performance, clear voice instructions and hands-free calling, while charging your iPhone at the same time.

Přeloženo do češtiny:
TomTom vytvořil navigaci pro váš iPhone 3G. Vše co potřebujete je:

- aplikaci s mapami
- car kit, tj. držák kvůli lepšímu GPS signálu, čisté hlasové instrukce, hansfree volání a nabíjení současně.

a s tím uvedením na trh... je 1.7. a TomTom nikde. takže bych tomu taky věřil. proč by to TomTom zdržoval a nechal se předbíhat Navigonem ? Zřejmě mají problémy s těmi držáky...
 

oliver.es | stř črc 01, 2009 5:29 pm

Re: TomTom pre iPhone

jinak k tomu car kitu, já osobně bych si ho koupil, určitě bude vymakanej, nicméně NESNÁŠÍM držáky telefonů a navígací na sklo. klidně si rozvrtám palubovku vrtačkou s příklepem než abych musel jak idiot po každém zaparkování ve městě sundávat držák a odpojovat kabely.
 

homberg | stř črc 01, 2009 6:15 pm

Re: TomTom pre iPhone

Vsak sam TomTom prodava takove samolepive kotouce, ktere se prilepi na nejaky rovny kousek palubky a na to se v pohode pricucne ten drzak. Taky nemam rad cokoliv na skle a tak mam ten kotouc a TT pridelavam k nemu. Pohoda...
 

Uživatelský avatar Golf | stř črc 01, 2009 7:12 pm

Re: TomTom pre iPhone

oliver.es > Jenom k těm oficiálním vyjádřením, překladům nebo návodům, mám v živé paměti zákazníka, který si koupil kazetový přehrávač (ne walkman, to má jen Sony :lol: ) Philips a přišel si koupit tužkové baterky Philips. Ono totiž v návodu bylo výslovně uvedeno je používat, žádné jiné (asi by to s nimi nefungovalo)... Takže jak je to myšleno v případě TT, zda je to doporučení nebo něco jiného, ukáže čas...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

oliver.es | sob črc 04, 2009 7:24 pm

Re: TomTom pre iPhone

dochází mi trpělivost při čekání na TomTom. Asi si koupím Navigon.
 

oliver.es | ned črc 05, 2009 12:42 pm

Re: TomTom pre iPhone

No měl jsem nainstalovaný Navigon když jsem měl v iHračce OS 3.0 a jailbreak. Teď mám 3.1 BETA a když není jailbreak, tak není ani Navigon. Musel bych ho koupit. Ne že bych neplánoval si koupit navigaci oficiálně, ale chtěl jsem právě toho TomToma. A když dlouho nebude TomTom, tak se naserinkám a koupím toho Navigona.
 

Uživatelský avatar havlbrod | ned črc 05, 2009 1:50 pm

Re: TomTom pre iPhone

No radši bych na Tom tom počkal a na Garmin.. pač navigon je teda naprostá hračka pro děti:-) za ty prachy co sem do toho dal .. mě to tak sklamalo, až mi těch peněz bylo hrozně líto.. hrozná navigace:-) můj názor tak mě nekamenujte:-)
ip 5c
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
čtv črc 03, 2008 6:11 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod,Vysočina

Uživatelský avatar milansme | pon črc 06, 2009 9:47 pm

Re: TomTom pre iPhone

Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
pon led 07, 2008 7:18 pm

Uživatelský avatar tvosi | pon črc 06, 2009 10:21 pm

Re: TomTom pre iPhone

zajimave, diky za info..
jen by mne zajimalo, zda je v iphone 3G S lepsi GPS nez u 3G? teda krom kompasu, zda je zlepsen i prijem GPS chipu :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron