[*] SYGIC originál [AppStore]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

jesusatan | ned črc 19, 2009 11:06 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Zdravim,
takze jsem vyzkousel tuhle navigaci a jsem docela zklamanej.
Vcera jsem se nechal vezt do Olomouce a to co tahle navigace predvedla me dostala do kolen;].
Cesta probihala ze zacatku klidne hlas "Petra" je prijemny.
Jenze najednou mi navigace zahlasila zabocte doprava, zabocil jsem ikdyz jsem vedel ze tudy asi z zadnych druhu cest (nejrych.,optimalni ci jine) nevede. Tudiz jsem zahl ujel petset metru pak me navigoval do slepe ulice ! TO uz jsem videl na screenu trasu ve tvaru ctverce, kde se budu de facto jenom otacet abych se vratil zpatky na tu samou cestu kde jsem zahybal poprve doprava ;] Absolutne nepochopitelne navadeni.
Nevim co se stalo, signal byl silnej, slysel jsem o nejakych chytrych navigacich, ze kdyz je clvek dlouho na ceste tak ho z cesty svede a znova navede. ale jabyl na ceste asi 20 minut ;].
Nekolikrat me navedl i do zakazu. (ale na jeho omluvu hraje to, ze me pred spustenim zada o souhlas o rizeni podle dopr.znacek. Navic zbytecne to hlasi pri kazdym spusteni, kdezto Navigon pouze 1x denne)
No proste peklo. Zkusiljsem i znova v Olomouci ze City do Hane.. a take hruza.
Takze jsem ho vypl a spustil Navigon a asi zustanu i u neho, pokud nepridjou s nejakou debilni aktualizaci.

Minusy: jako kolega nahore, zadavani adresy z auta do titernich klavesnic je o hubu.
Spatna orientace v bodech zajmu, aplikaci mam tyden a poradne jsem si nezvykl jak vyhledat nejake pamatky atd.
U navigonu je to intuitivnejsi.

Klady: Zvuk "Petra", rychlejsi nacitani aplikace, rekl bych ze i zere mene baterie. Aktualnejsi mapy, upozorneni zvukove na zel. prejezdy. Moznost definovat jizdu offline, a kouknout se na ni zrychlene.

SumaSUmarum: Cekam hlavne od navigace - navadeni, po hodne spatnych zkusenostech. Zustavam u Navigonu, kde je to asi tim ze byl prvni (nepocitam xGPS), a zvykl jsem si na neho a ani jednou nezklamal.

Snad vam to pomuze pri rozhodovani se o koupi Sygicu. Zkusil bych pockat na aktualizaci Navigonu nebo na TOmToma
 

Uživatelský avatar Golf | pon črc 20, 2009 10:57 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Asi budu zase za rejpala, ale stačí si to tady pořádně přečíst a zklamání by se nekonalo :? Negativníma zkušenostma z praktického fungování to tu hooodně zavání, jediné pozitivum je asi množství funkcí, ale ani to by třeba mě nepřesvědčilo (základní funkcí je n a v i g o v a t a ne mít s tím problémy)... Nic není dokonalé (ani Navigon) ale proč si přidělávat zbytečné starosti?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ikosk | čtv črc 23, 2009 10:54 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Tak sa to pekne rozrasta. Sygic pridal dalsie verzie map: Sygic Mobile Maps Brazil, Sygic Mobile Maps Russia, Sygic Mobile Maps US...
 

Fillbiker | pát črc 24, 2009 11:27 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Muzou pridat i mapy celyho vesmiru, ale nic to nezmeni na tom, ze tahle "navigace" je k hovnu. :lol:
 

Uživatelský avatar shimie | pát črc 24, 2009 5:51 pm

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Ano, podla mna je onicom. Skusal som ju len dva krat v nasom meste, vysledok hrozny. Prvy krat zadam adresu a cislo domu kde byvam, celu cestu ma viedla celkom spravne az na ten koniec. Ciel bol o ulicu dalej. Druhy krat to bolo podobne, akurat ciel bol v skutocnosti asi o 200 m dalej, na lavej strane, navigacia hlasila ciel skor a v pravo. Druhy nie az tak zavazny problem je plinulost zobrazovania. Navigon je daleko sviznejsi.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Uživatelský avatar rony | pát črc 24, 2009 7:34 pm

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Kolko z vas, co frflete pouzivala v minulosti autonavigacie trosku aktivnejsie? Vsetko, co pisete je v podstate standardnou vlastnostou vsetkych navigacii. Niektore viac, niektore menej ale VZDY u nich narazis na zaujimave situacie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Golf | pát črc 24, 2009 10:12 pm

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

No, pokud těm neduhům (nesmyslná trasa, velké zpoždění, "couvání" šipky...) Sygicu říkáš "zajímavé situace" tak to mi hlava nebere... A to navigace používám hooodně dlouho (a nedělal to ani Dynavix, kterému nemůžu přjít na jméno a považuji ho za nejhorší navigaci u nás na trhu)...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Petrt | sob črc 25, 2009 6:56 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Ja se setkal u ruznych PC navigaci pouze s vychytavkou, ze se sem tam na rovnem useku dalnice bez sjezdu zblaznil a pozadoval po ridici otoceni o 180° :mrgreen: .
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

masino | pon črc 27, 2009 11:10 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

neviete ci existuje mapa Slovenska, kde su aj mena ulic v dedinach? lebo to dost chyba... dik
 

sony123 | pon črc 27, 2009 11:48 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

No šak v Sygici sú mená ulíc aj keď nie všetkých ale sú. :D
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 752
Registrován:
úte srp 19, 2008 9:30 am
Bydliště: Dubnica nad Váhom

yellowtommy | pon srp 10, 2009 10:06 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Ahoj, mate nekdo moznost primeho srovnani Sygic s prave vyslym iGo My Way nebo Navigonem 1.1?
Koukal jsem ze Sygic je momentalne na apple store jiz s mapama pro CR, takze by srovnani snesl..

Jde mi o plynulost animace (iGo i Navigon ma mem 3G iphone dost bida tedy), jak chytre ci nesmyslne planuje cesty, jak lze rychle mrknout kam to vede dal a zadat pripadne rucne bod jako alternativu (tohle ma navigon pekne udelane, igo dost kostrbate, resp. nijak).

Mam moznost porovnavat pouze tyto dve aplikace. Na PDA jsem mel favorita iGO8, na iphone je to navigon...

diky
martin
 

trpaslikcz | pon srp 10, 2009 11:55 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

yellowtommy píše:Jde mi o plynulost animace (iGo i Navigon ma mem 3G iphone dost bida tedy).....,


No já mam navigon a nemohu si stěžovat. Animace jsou naprosto plynulé, signál mi v autě chytá okamžitě. Plánování trasy z Prahy do Paříže bez nejmenšího problému. Akorád je ta navigace hrozně ukecaná :-D A protože vypínám zvuk, nedokážu posoudit lokalizaci.
 

yellowtommy | pon srp 10, 2009 1:41 pm

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

ted byla rec o sygic? :)

ja mam zkusenost s iGO8 na PDA s GPS, a tam je ta animace uzasne plynula. tomtom na stejnem hw bezi hure, a na iphone to vylozene fazuje :)

se signalem mam docela problemy, ale to predpokladam neni problem sw ale hw iphone 3G. v praze v centru ztraci signal, stejne jako jizda pod stromy.....
 

Uživatelský avatar RazR08 | pon srp 10, 2009 4:25 pm

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

a preco to je v sekcii HRY?

Presunuto- diky za upozorneni. Juramac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
ned úno 08, 2009 12:45 pm

Uživatelský avatar mettzed | čtv srp 13, 2009 11:36 am

Re: SYGIC originál - navigácia [AppStore]

Vyhrál sem Sygic navigaci na appleporadna.cz v pohodě sem jí stáhl přes Reedem code ale při synchronizaci mi to napíše "The application Sygic Europe was not installed on the iPhone ZEMi's iPhone because an unknown error occurred (0xE8008017)" v telefonu mám 5GB místa a účet mám autorizovaný na svůj PC. nevíte kde je chyba ?
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
sob bře 08, 2008 12:52 pm
Bydliště: Polná

Uživatelský avatar lofounek | čtv zář 24, 2009 5:54 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Sygic nechce zustat pozadu a taktez prinasi nejaka vylepseni:

http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=114340

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar lofounek | stř říj 14, 2009 4:44 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Zkousel uz nekdo Sygic s posledni aktualizaci nebo ji proste nikdo nepouziva? Docela by me zajimalo li se zlepsili nebo ne.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Golf | stř říj 14, 2009 5:24 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

To si piš, že se zlepšil....
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar lofounek | stř říj 14, 2009 10:32 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

To jsi mi toho moc nerekl, rad bych slysel nejake konkretni postrehy z pouzivani. Autori si muzou napsat cokoliv, ale dulezity je nazor konkretniho uzivatele. Jde mi o plynulost sipky, rychlost prepocitavani, atd.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Golf | čtv říj 15, 2009 7:14 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Nová verze už je nějakou dobu k mání, mě zarazilo, že se tady k tomu nikdo ani slovem nevyjádřil (myslím zkušenosti, a podle všeho je těch uživatelů dost...). Ve srovnání navigací už tyhle skutečnosti mám uvedené od soboty (najel jsem s ní cca 150 km převážně po dálnici a je to vcelku použitelnější, než v minulosti).
Zpoždění podstatně menší (teď už je na tom TomTom a NDrive nejhůř), trhaný pohyb šipky a couvání zůstalo. Přibyla navigace na kontakty.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar spiderer | sob říj 17, 2009 12:24 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Golf - jsem spokojenej, ale zasadnich rozdilu jsem si po updatu nevsimnul, pravdou vsak je, ze podle navigace jedu 1-2x do mesice, takze to moc nevnimam.. Kazdopadne jsem se Sygicem spokojenej, jezdi se podle nej jak predpokladam, jen bych uvital moznost pridani (klidne i za mrzky peniz) radaru a dalsich POI.. Co se tyce citlivosti iPhone, zatim se mi v aute nikdy nestalo ze by ztratil signal nebo odmital navigovat, funguje celkem spolehlive i u loketni operky kde ma viditelnost mnohem horsi (kdyz musi byt v nabijecce), v drzaku je ale znat ze ma lepsi signal a reaguje svizneji.
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Golf | sob říj 17, 2009 8:16 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Radary umí, ale bez jejich dohrané databáze si asi neškrtneme... POI nevím, zda se dají doplnit (u TT je to jednoduché, u iGO to také jde ale je to nějak krkolomné)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar spiderer | ned říj 18, 2009 5:40 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Ja mam radary zapnuty i s vystrahou ale ani na jeden me to zatim neupozornilo a to jsem to bedlive sledoval a jezdil v usecich kde jsou radary na 100%. Zkousel jsem i Sygic pro Android a bylo to uplne to same.. ale je mozny ze jsem jenom blbej. Co mi celkem vadi je, kdyz je spatne nastaveny ukazatel rychlosti, ale to je asi zalezitost map, tudiz TeleAtlasu, ale je to otravny, ze nekde to misto 90 ukazuje 50 a treba naopak.. Kazdopadne uvidime co bude dal, jestli bude jeste nejaky dalsi update free nebo zdali dalsi uz budou za ? :)
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Golf | čtv říj 22, 2009 10:46 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Radary umí... Jenom tam není originál žádná databáze, asi to bude stejné jako u TT s originálními radary.
Ale dá se, a je to stejné, jako za starých časů TT, kdy se tam nahrály radary jako POI, k nim se steným názvem ikony a zvuky, pak se v menu nastavilo upozornění na ně, třeba 250 m. A že to jde a funguje si piš....

Obrázek

Takže pěkně radary rozdělené do kategorií, s jasně definovaným předstihem a oznámením, o jaký radar jde. Zda to půjde i na iPhonech bez JB zjišťovat nebudu, možná ano. Spíš mě zaráží, že se o to nikdo z uživatelů na Sygic vysazených nepokusil, nezkusil, a pak hlavně nezveřejnil.

Stačí příslušné soubory nahrát v aplikaci do Documents, např.:
databáze - Documents/map/CZ-FixSpeedcam.upi
ikony - Documents/res/icons/CZ-FixSpeedcam.bmp
a pokud chcete i svoje zvuky tak - Documents/res/soundsCZ-FixSpeedcam.ogg
Celé je to otázka tak pěti/deseti minut...

V menu v bodech zájmu se to pak nastavuje, zobrazení, upozornění, vzdálenost zvuk...
A při tom je to tak jednoduché, stáhnout si ty soubory na http://www.poiplaza.com. A přes konvertor by to mělo jít i z poi.cz, takže aktuálnější.

A rychlosti, to už jsem psal, je to jenom nepřesná databáze, na kterou se nikdy nemůžeš spolehnout (speciálně tam, kde to neznáš)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar spiderer | pát říj 23, 2009 5:07 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Pokud je potreba pro vyuziti radaru mit JB tak palec dolu.. Za 80? bych ocekaval, ze pokud ma telefon v menu funkci upozorneni na radar tak tam nebudu muset nic dohravat nebo dokonce JBkovat telefon.. Normalni mi to neprijde, bohuzel..

Kazdopadne diky za info..
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar dodulo | úte pro 29, 2009 11:45 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

tak Sygic Vam zela stastne a vesele Vianoce, vysla nova aktualizacia na verziu 7.71.5, ktora obsahuje aj nove mapy

What's new

? ? ?
So this is Christmas!
A gift for you, something very valuable, very distinctive...

... a free map update ...

with improved road coverage, house numbers coverage, updated speed limits and updated signposts.

And on top of that:
- Greece and Ukraine added to the package
- music does not mute before the voice instruction, it just decreases volume
- improved navigation to addresses stored in Contacts by added ZIP code search and company search
- connecting the iPhone to a car audio will not mute voice instructions
- radio apps playing in the background will not mute when navigating

Merry Christmas!
Sygic. We listen.
? ? ?

EDIT: takze a mame tu dalsi update na verziu 8.0, no zatial iba pri verzii Astralia a Novy Zeland a pod. Europe este nie :( !
podla screenov to nevyzera az tak zle

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

mala by byt dostupna funkcia na upozornovanie policajnych hliadok :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

PsychoSpooky | ned led 31, 2010 7:08 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

No zdarek !!!

Niekto sa tu pýtal nato ako funguje sygic. Používam ju už dlhšie a musím povedať že je vynikajúca. S presnosťou som spokojný. ako aj s vyhľadávaním a zadávaním lokácie. pamätá si čo som zadával naposledy preto dokážem zadať čo potrebujem behom par sekúnd. Mal som aj TomTom ale nemenil by som lebo tomtom ma na slovensku ozaj divne mapy. Proste zamŕzal a nenavigoval správne napr. išiel som po ceste pri Žiline a za par sekúnd som bol o 30km ďalej.... len škoda že auto bolo stále v ZA :) sygic proste ma všetko ako ma mat. je jedno ktorá navigácia je naj podla mňa sú všetky na asi takej istej úrovni.
 

Hafik14 | ned led 31, 2010 10:44 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Taky měl sem sygic na iphonu , byl sem s ní nejvíc spokojenej až na ten signal .. ale za to muze iphone .. pak sem to přestal použivat .. ted mam to htc hd2 mam tam zova sigyyc a muzu rict super ;) pocitani map rychlí jednoduchy poi , přehledny supr :) upozornuje včas při 50km/h 20m předem na odbočku nevycyluje přesnost taky supr :) zato navigon nic moc (na iphonu mi to vubec nešlo porad padal signal)
co mi drželo signal a pouzival sem jí ;) tak to bylo igo:) skus ;)
 

ls8 | pon úno 01, 2010 9:43 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Pri rychlosti 50 km/h upozornuje na odbocku 20 metru pred krizovatkou? To mas 1.44 vteriny! Navigace by mela odbocky hlasit s podstatne vetsim predstihem.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | pon úno 01, 2010 10:06 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

ls8 > On ten příspěvek je celý nějaký divný, ty hrubky a styl... Někdy fakt opravdu nechápu, co tím chtěl autor říct, i to nad tím....
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

MiGR | pát úno 05, 2010 9:52 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Dostal jsem zprávu od Sygic support, že verze 8.0.1 pro Evropu by se měla na AppStore objevit během dvou týdnů.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát úno 05, 2010 9:54 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

USA a dalsi oblasti byly aktualizovane skoro pred dvema mesici, to by mel zajimalo, co jim na tom tak trvalo...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | pát úno 05, 2010 10:12 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

No to nevím.

"Update for European version will be available soon, it was already submitted to the Appstore, now we are waiting for the Apple approval. It should be available to download in next 2 or 3 weeks."

Čekám na tento update, protože pořád nevím zda koupit Navigon nebo Sygic.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát úno 05, 2010 11:40 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

Tomu nerozumím. Jak souvisí rozhodování o nákupu s tím, kdy Apple schválí nový Sygic do AppStoru?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | pát úno 05, 2010 12:21 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Spíš čekám na to jaké budou reakce a zkušenosti lidí, kteří již Sygic mají a updatují na verzi 8.x.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát úno 05, 2010 12:29 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Na verzi 8.0.1 jsou ohlasy velice dobré, US verze s mapami severni ameriky vyšla už před vánocemi.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar jackb | pát úno 05, 2010 6:58 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

MiGR píše:No to nevím.

"Update for European version will be available soon, it was already submitted to the Appstore, now we are waiting for the Apple approval. It should be available to download in next 2 or 3 weeks."

Čekám na tento update, protože pořád nevím zda koupit Navigon nebo Sygic.

Urcite Sygic. Pred tyzdnom som mal na Balkane oba, s tym, ze v Navigone som mal mapu Srbska a Ciernej hory a v Kosove mi ani za pekneho pocasia nenacital signal. Sygic signal nasiel, ale nemal som v nom mapu pre Srbsko a Ciernu horu, preto bol pre mna uzitocny az od Madarska a to si drzal signal aj v snehovej kalamite.
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 172
Registrován:
úte čer 30, 2009 2:40 pm

Uživatelský avatar cicolably | sob úno 06, 2010 2:29 am

Re: SYGIC originál [AppStore]

tieto bludy , akože v Srbsu som mal GPS signal a v Kosove nie,to ako čo je? (nejaký proti GPS daždnik nad Kosovom)
a možno ti to funguje tak preto ako si to kupil
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar jackb | sob úno 06, 2010 2:25 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

ale Navigon mi robil problemy aj doma. v Kosove som ho potreboval ako sol a sklamal ma. no a v Sygic som nemal vhodnu mapu. to je cele.
ak by bol niekde "dazdnik" tak nad Srbskom. Kosovo vyzera ako Den nezavislosti - Vlajka posiata hviezdami na kazdom rohu... ale to je OT :wink:
no a radsej nieco vyskusam a ked som s tym spokojny tak to aj podporim...
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 172
Registrován:
úte čer 30, 2009 2:40 pm

AnnaSygic | pon úno 08, 2010 1:36 pm

Re: SYGIC originál [AppStore]

Nova verzia aplikacie Sygic Mobile Maps > EUROPA
Ospravedlnujeme sa za dlhe cakanie na update 8.0.1 pre EUR. Aplikacia bola podana na overenie do iTunes v podobnom case ako vsetky ostatne. Este stale vsak nie je aktivna, vyskytla sa chyba iTunes Connect. (mozno si pametate nas vstup do iTunes v Juni/juli 2009 - tiez iTunes chyba znemoznila download, hmmm... historia sa opakuje). Snazime sa komunikovat s iTunes teamom, zatial bezvysledne. Budem vas informovat akonahle to bude live - aj ked vy to budete vediet v rovnakom case ako my - aj nam pride len automaticky update notification... bohuzial nikdy nevieme z iTunes ziadne datumy vopred - verte, rada by som sa podelila. Support vie dat akurat odhad, kedze nikto nechce pocut ze nevieme (ale naozaj nevieme). Tak dakujeme za cakanie a snad sa to pohne, nech vam mozem coskoro poslat dobre spravy.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé