[*] NAVIGON

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Petrt | čtv čer 25, 2009 7:10 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Ted jsem zkousel demo mod s pripojenou BT handsfree - bohuzel stejne jako ipod, ani Navigon nejde do sluchatka. Nevim jestli to je sluchatkem (ze nema definovano vic BT profilu) nebo mobilem :-(
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

JoU | čtv čer 25, 2009 7:55 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

juramac píše:Jinak, cetl jsem tady nekde, ze nekomu to jde pri pripojenem telefonu pres BT handfree do reproduktoru auta, ze mu to ztlumi pri hlasove navigaci zvuk radia ,ale nic tam nejde, mam pritom original BT hands free Parrot z vyroby (Nissan)...No, uprimne, tohle jsem skutecne necekal....


To handsfree musí podporovat A2DP, pak ti to přehraje všechny zvuky, i třeba oznámení SMS, mám to takhle ve Volvu, záleží jakýho papouška tam máš ty.
iPhone 7+ 128GB black
poslední a dokonalý macbook pro 17' (i7 2,5GHz quadcore, AMD 6770 HD, 16GB RAM, 500GB SSD)
+Macbook Pro 15 retina (i7 2.6GHz quadcore, GT 650M, 16GB RAM, 512GB SSD)
Apple Watch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 268
Registrován:
sob lis 17, 2007 2:18 pm
Bydliště: Brno

Renfra | čtv čer 25, 2009 9:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

juramac píše:Druhy problem - kdyz jsem navigaci nainstaloval do iPhonu, zvetsil se mi prostor aplikaci na 2,19 GB, coz odpovida. Nyni ale ukazuje 3,9 GB.......nejak jsem rozcarovany.. :(

Dnes se mi stalo přesně to samé, ale po synchronizaci se to opět vrátilo na původní velikost. Nechápu a budu to teď pozorovat.
 

Uživatelský avatar jursat | čtv čer 25, 2009 10:49 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

To, ze som aj ja nemal dostatok volneho miesta na naistalovanie Navigonu ma prekvapilo, pretoze som mal volnych tiez 2,6 Gb, tak som zmazal nepotrebne mapy a nechal som si len okolite staty a tym som zmensil velkost na cca 500 Mb a to mi uz iTunes naistaloval bez breptania.
iPhone 5s Gold 64 GB Telekom SK, iOS 7
Host
Host
 
Příspěvky: 49
Registrován:
sob kvě 10, 2008 8:38 pm
Bydliště: Kežmarok

Uživatelský avatar jursat | čtv čer 25, 2009 11:11 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Ano, zatial co som mal navigacie v mobilnych zariadeniach, stale sa prerusila navigacia a po hovore sa obnovila. Na Eten X500+ WM 6.1 mi niekedy (skoro vzdy) padla a musel som ju restartovat po prijati hovoru, ale to bolo asi malou ramkou v zariadeni.
iPhone 5s Gold 64 GB Telekom SK, iOS 7
Host
Host
 
Příspěvky: 49
Registrován:
sob kvě 10, 2008 8:38 pm
Bydliště: Kežmarok

Uživatelský avatar Golf | čtv čer 25, 2009 11:18 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Na WM i na Symbianu se navigace chová stejně, během hovoru je na pozadí a po skončení naběhne, takže je to standartní chování. Ale zrovna tam jsem Navigon neměl a nepředpokládám, že by se choval jinak...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

T-y-g-r-i-k | čtv čer 25, 2009 11:40 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Dobrej,

jak je sakra možný že GPS nechytnu ani v Praze? Navigion mi pořád píše že jenom demo a přitom ostatní aplikace mi vypočítají polohu podle gps? Nesetkal jste se někdo stím? Mohu to zkoušet venku nebo doma je to jedno.
 

havran66 | pát čer 26, 2009 7:11 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Narazil jsem na jeden problém. Když chci navigovat na nějakou adresu z kontaktů, tak ji to nenajde. Napíše mi to, že je špatně zadaná nebo nová nebo neexistuje. Když ji ale zadám stejně ručně, tak ji to bez problémů najde. Je to jenom mojí chybou nebo to dělá ještě někomu?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Uživatelský avatar jursat | pát čer 26, 2009 7:42 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

T-y-g-r-i-k píše:Dobrej,

jak je sakra možný že GPS nechytnu ani v Praze? Navigion mi pořád píše že jenom demo a přitom ostatní aplikace mi vypočítají polohu podle gps? Nesetkal jste se někdo stím? Mohu to zkoušet venku nebo doma je to jedno.

Pozri ci ti ide GPS v Maps na iPhone, pokial ani tam nie, tak ti nejde GPS v iPhone. Mne sa to stalo tiez na mojom, ale len jednom, preslo mi ich cez ruky desiatky, nefungovalo GPS a ja som sa trapil, kym som nezistil, ze mi nejdu ani Mapy. Urobil som ciste restore orig. FW 3.0 + redsn0w a synchro s iTunes a vsetko OK.
Edit: zabudol som podotknut, ze GPS mi prestalo fungovat, ked som laboroval s iDA, takze som ostal pri Navigone. Ale podla mna je lepsie iDA navigacia, je tam mnozstvo funkcii, ktore sa daju nastavit, nehovoriac o lokalizacii, ale iDA sa uz neda kupit ani na ich strankach po vyjdeni Sygicu v appStore.
iPhone 5s Gold 64 GB Telekom SK, iOS 7
Host
Host
 
Příspěvky: 49
Registrován:
sob kvě 10, 2008 8:38 pm
Bydliště: Kežmarok

havran66 | pát čer 26, 2009 7:52 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Juramac: Díky! Už to funguje. Mě právě překvapilo, že Maps to najdou bez problému.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Uživatelský avatar murder | pát čer 26, 2009 12:12 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

juramac píše:Mate nekdo zkusenosti s navigonem (nebo jinou navigaci) na WM a nebo Symbianu v jinych telefonech, jestli se i tam pri prijatem hovoru prerusi navigovani ?

Měl jsem Navigon na WM (jen taková perlička měl jsem koupený originál na SD kartě, ale díky tomu, že iPaq 614c má microSD jsem musel používat warez verzi, protože na kartě to měli chráněné) Zpět k odpovědí u zmiňovaného iPaqu to při hovoru v 90% přerušilo navigaci a po hovoru iPaq vytuhl musel jsem restartovat (je možné že to tělal ten warez) a v 10% to po hovoru naběhlo přepočítalo polohu a jelo se dál...
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

chipset | pát čer 26, 2009 4:32 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

lidi mam takový problém, navigon jako takový funguje krasně, ale nějak tam nemam mapy CZ :D..neví někdo kde se dají sehnat. případně jestli to nění nějaka demo verze?
 

scorpi | pát čer 26, 2009 4:46 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Dají se sehnat tady v plné verzi.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar Petrt | sob čer 27, 2009 5:48 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

juramac píše:...a mas pak do budoucna i vsechny updaty zdarma....

muzete nekdo tuto informaci potvrdit? Uz se tu opakuje snad 3x, ale nikdo nedal link z ceho cerpa. Updaty zdarma "navzdy" jsou dle mojich informaci dost netypicke - max tak 6-12 atd. mesicu a dalsi updaty jsou uz dost mastne.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

scorpi | sob čer 27, 2009 6:21 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

OT a spam promazán.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

havran66 | sob čer 27, 2009 8:36 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Já jsem to teda pochopil tak , že další funkce a jazyky budou v brzkém bezplatném updatu. Tím tu navigaci dodělají a pak se bude aktualizovat jak je u navigonu zvykem na jiných platformách. Jak, to já nevím, protože jsem nikdy žádnou navigaci neměl. Akorát kdysi mi jedním prodejcem bylo řečeno, abych si koupil Garmin, že ten má na rozdíl od TomTom aktualizaci map zdarma. Ale na navigace jsou tu určitě větší odborníci. :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Varel69 | sob čer 27, 2009 8:47 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Ahoj mám obrovský problém stahoval jsem navigaci a od včerejška se jí snažim nainstalovat ale vždy kolem 3/4 mi to hodí error a nevím co s tím... Prosím poradtě mi někdo... Docela mě to štve páč vrazit do toho 75 Eur a nefunguje tak mě to leze na nervy
 

beky02 | sob čer 27, 2009 9:27 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Včera jsem znovu zkoušel NAVIGON na iPhone 2G s externím modulem iGPS360 a navigace fungovala úplně bez problému. Pravděpodobně je to díky update utility SerialGPS na verzi 1.1. S verzí 1.0 to nejak blblo...

Co mi nefungovalo, bylo mluvení navigace přes HF v autě. Funguje to někomu??? Je to docela škoda...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 270
Registrován:
úte úno 19, 2008 3:02 pm
Bydliště: Most

Uživatelský avatar Golf | sob čer 27, 2009 2:01 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Ta informace tu už byla, HF musí podporovat profil A2DP, pak to jde...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

T-y-g-r-i-k | sob čer 27, 2009 2:26 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

jursat píše:
T-y-g-r-i-k píše:Dobrej,

jak je sakra možný že GPS nechytnu ani v Praze? Navigion mi pořád píše že jenom demo a přitom ostatní aplikace mi vypočítají polohu podle gps? Nesetkal jste se někdo stím? Mohu to zkoušet venku nebo doma je to jedno.

Pozri ci ti ide GPS v Maps na iPhone, pokial ani tam nie, tak ti nejde GPS v iPhone. Mne sa to stalo tiez na mojom, ale len jednom, preslo mi ich cez ruky desiatky, nefungovalo GPS a ja som sa trapil, kym som nezistil, ze mi nejdu ani Mapy. Urobil som ciste restore orig. FW 3.0 + redsn0w a synchro s iTunes a vsetko OK.
Edit: zabudol som podotknut, ze GPS mi prestalo fungovat, ked som laboroval s iDA, takze som ostal pri Navigone. Ale podla mna je lepsie iDA navigacia, je tam mnozstvo funkcii, ktore sa daju nastavit, nehovoriac o lokalizacii, ale iDA sa uz neda kupit ani na ich strankach po vyjdeni Sygicu v appStore.


Tak bez problémů na maps gps jde, ale v Navigion když dám start tak GPS reception is currently not sufficient. pouze Demo :(
 

Uživatelský avatar Kopis | sob čer 27, 2009 2:54 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Tygrik: Od neděle intenzivně používám Navigon. Mám ho v držáku přímo pod předním sklem, jelikož to sklo je vyhřívané, takže pro jistotu. Protože jsou podmínky příjmu GPS v Navigonu hodně podivné, tak jsem zkoušel a zkoušel. Jednoznačně můžu potvrdit, že v aplikaci Mapy je příjem signálu GPS absolutně perfektní, ale v Navigonu je velmi, velmi rozdílný. Navigon umí jeden a ten samý den projet stejnou trasu bez jediného výpadku (a to i ve velmi komplikovaném terénu) a pak taky třeba vypadne pětkrát po sobě a to dokonce na úplně volném terénu, kde má na 360 stupních viditelnost na celou oblohu (!!!). Google mapy s tím nemají žádný problém a nikdy tento problém nenastal. Doma v podkrovním pokoji (střešní okno Velux a krytina Bramac, TomTom GO 930 a Nokia E75 chytnou signál do 15 vteřin) stačí provést jednoduchý test: - Navigon nemá signál ani po 5 minutách, po spuštění Google Map nejdříve proběhne lokalizace dle vysílače (5 vteřin) a do dalších 10 vteřin má zcela přesnou polohu z GPS.
Dle mého soudu to znamená, že není vadný GPS chip v mém iPhonu, protože Google Mapy jsou naprosto v pohodě, ale "problém" má samotný Navigon, minimálně už jenom proto, že nedokáže startovat jako Google Mapy nejdříve s údaji o lokalizaci z GSM vysílačů. Navíc na zahraničních fórech (především německých) začínají přibývat podobné zkušenosti, tak se snad dočkáme v nové verzi Navigonu. A myslím, že to je i hlavní důvod, proč TomTom vyvinul speciální držák se "zlepšením příjmu signálu GPS" a stále otálí s vydáním aplikace na AppleStore. Prostě je to úplný začátek navigací v iPhonu... ;-)
iPhone 6 64GB O2; iPad Air 2 64GB; MacBook Pro 15"; MacPro, iMac 27" Core i5 3,1 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 47
Registrován:
čtv zář 25, 2008 10:18 am

T-y-g-r-i-k | sob čer 27, 2009 3:04 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Citace smazána. Necituj příspěvek, na který bezprostředně odpovídáš. Snad sám cítíš, že to nemá žádnou logiku. Navíc jsi citoval půlstránkový příspěvek. To si tedy ťukám na čelo. O citaci příspěvků se pouč v pravidlech, viz odkaz. Beavers.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929

No dobrý, ale rada pro mě žádná! Mohu to zkoušet kdekoliv! V Praze, na vesnici, všude to zkouším a NIKDY mi nenabídlo nic jiného než demo! Vůbec to nechápu a nevím včem je problém. Kdybych alespon něco chytil, ale opravdu nic...
 

vivids | sob čer 27, 2009 3:28 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

ono to je strasne individualne, ja s tym nemam vobec problem,vzdy ma zatial naslo do 10sek,a skusal som to aj teraz v podkrovnej izbe kde je stresne okno a von je burka, a nevidim ani kusok oblohy a naslo ma do 10sek...neviem preco je to tak ale je to individualne,asi mam stastie:)
 

Uživatelský avatar Kopis | sob čer 27, 2009 4:10 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Tygrik: to už bych asi zkusil nainstalovat úplně čistý OS a pak pouze Navigon. Teprve jestli to bude funkční, tak pak restore ze zálohy. Jestli to i po restore bude funkční, tak je problém vyřešený, jinak to je záležitost nějaké další instalace a v tom případě instalovat jedno po druhém a zjišťovat, kdo je viník.

Vivids: nechci pořád věřit tomu, že by Apple měl dodavatele GPS chipu typu "co kus, to originál". Ale člověk nikdy neví...
iPhone 6 64GB O2; iPad Air 2 64GB; MacBook Pro 15"; MacPro, iMac 27" Core i5 3,1 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 47
Registrován:
čtv zář 25, 2008 10:18 am

Uživatelský avatar Golf | sob čer 27, 2009 5:40 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Nevím zda to tak funguje, ale jestli si v GoogleMaps nevylepšuje ten signál pomocí BTSek. To by možná vysvětlovalo tu lepší citlivost...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Kopis | sob čer 27, 2009 6:16 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Jednoznačně to tomu odpovídá, je škoda, že Navigon (snad) zatím neumí BTSky použít, jsem moc zvědavý, jak na tom bude Tomík.
iPhone 6 64GB O2; iPad Air 2 64GB; MacBook Pro 15"; MacPro, iMac 27" Core i5 3,1 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 47
Registrován:
čtv zář 25, 2008 10:18 am

Uživatelský avatar Golf | sob čer 27, 2009 7:52 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

U TomToma (a tím padem asi i jinde) se to pravděpodobně projeví v tom originál držáku s zesílením signálu GPS (snad jej dokonce i vyvíjel ve spolupráci s Applem). Cena ale bude taky pěkná (včetně HF, audiovýstup), obyč přísavka s kloubem stojí asi 670,-, takže nebude to nic pro ty mrmlaly, že je navigace jako taková pro iP drahá...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

siana | sob čer 27, 2009 10:16 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Varel69 píše: stahoval jsem navigaci a od včerejška se jí snažim nainstalovat ale vždy kolem 3/4 mi to hodí error a nevím co s tím...


No, popisuje se to v tomhle vlákně asi 5x, že se to zhruba v 75% instalace kousne (tedy spíš není znatelný progress); musíš vydržet, instalace trvá dlouho - cca 50 minut. Jinak popiš, jaký error to hodí. :shock:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

all_in | ned čer 28, 2009 1:05 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

jel jsem asi pul hodinu a Navigon vubec nechytil sygnal lolz
Host
Host
 
Příspěvky: 145
Registrován:
úte srp 19, 2008 5:39 pm

Uživatelský avatar bodka | ned čer 28, 2009 10:20 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

A) bud si isiel tunelom
B) nemas zapnutu lokalizaciu - povolil si ju?

alebo ak si na zaciatku nemal signal - cerveny pasik hore na displajis NO GPS, tak treba vyst von z map/navigovania do menu a znova spustit mapy/navigovanie

EDIT:
C) pokazeny GPS cip
D) nemas iP 3G
iPhone 3G, 16 GB, verzia 4.0.1 > 3.1.3, JB
iPhone 4, 32 GB, 5.1.1 Orange
iPad Retina 4th, 32GB, wifi, 6.0.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 342
Registrován:
pon zář 01, 2008 7:54 am
Bydliště: SK

abroBA | ned čer 28, 2009 11:08 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Pred par dnami som si jailbreakol Iphone po prvy krat tak som spokojny ze to vlastne islo hned na prvy krat. Mam 8gb 3G a mal som tam volnych cca 4gb a jailbreak prebehol v pohode. Tak som tam hned nahodil NAVIGON ******Dal som to tam asi cca 30-50min a navigacia fici pekne. Ak som na volnom priestranstve tak signal chyti tak do 10s. Inak v meste kde su vyssie panelaky tak tam signal strati dost lahko :( A este jedna nevyhoda, ze sa teda neda menit hlas a dalsia nevyhoda ze to nepozna miesto na ulici podla cisla ale len podla krizenia krizovatiek. Ale aspon sa na tu ulicu dostanem :)
Takze spokojny. Tesim sa na dalsie aby som mohol odskusat.

edit:
ako napisal lapi, tak ked zadate adresu s diakritikov tak budete mat moznost hladat aj podla cisla na ulici.

Pokusil ses, byť jen náznakem, o informaci k pirátskému stažení aplikace. Upozorňuji tě na to, aby sis pečlivě prostudoval pravidla, specielně stať o warezu. Tvoje otázka: "nevím, jestli se to tady může uvést..." - rozuměno místo, odkud jsi to stáhl, mi naznačuje, žes pravidla nečetl ani při registraci na fórum. Doporučuji ti, abys to urychleně udělal. Pokud bys v tom pokračoval, hrozí ti sankce, kterou popisuje zmíněné pravidlo. Pravidla viz odkaz. Beavers.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929
Naposledy upravil abroBA dne pon čer 29, 2009 7:07 am, celkově upraveno 1
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black
Host
Host
 
Příspěvky: 74
Registrován:
ned zář 07, 2008 4:16 pm
Bydliště: Bratislava

lapi | ned čer 28, 2009 5:57 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

To: Abroba
to máš asi zvláštní Navigon :lol: jde samozřejmě podle čísel popis. a ne jen křížení ulic.pokud jsi to tedy nezkoušel někde na vesnici kde nejsou čísla zadaný ale to neumí ani TOMTOM.
 

Uživatelský avatar Petrt | ned čer 28, 2009 6:04 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

lapi: ten Navigon je moje prvni navigace, ktera nezna cisla popisne v nasi ulici v Brne - dokonce ani v centru nebyl schopny navigovat na presne cislo (a to jsem uz teda cumel). I kdyz pokud jsi treba cajzlik, tak chapu, ze i Brno muzes povazovat za vesnici :mrgreen:

edit: muj predchozi text beru zpet. Navigace pri vyhledavani ulice nabizi dve alternativy - s ceskou diakritikou a bez ni. Pokud zvolim S, tak v dalsim kroku zna cisla baraku na dane ulici. Pokud zvolim BEZ, tak cisla popisne nezna a nabidne pouze krizeni ulic. Vsiml jsem si teto "vlastnosti" az nyni.

PS: jde do Navigonu stahnout cestina (psane texty), hlas navigace je stale EN.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

abroBA | pon čer 29, 2009 7:05 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

To: lapi

Dakujem za info, lebo ked napises adresu, vacsinou ti ju ponuka bez diakritiky a vtedy ti neda naozaj cisla. Tak aspon teraz viem ze to ide.

diky
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black
Host
Host
 
Příspěvky: 74
Registrován:
ned zář 07, 2008 4:16 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar creck | pon čer 29, 2009 1:25 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Neprisel nekdo na to jak odstranit nektere mapy ? Preci jen 4gb jenom na navigaci je dost :?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 180
Registrován:
úte srp 26, 2008 6:59 pm

Uživatelský avatar jozef | pon čer 29, 2009 1:44 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Skús to zmazať cez (SSH, WinSCP). Nájdi si adresár kde je aplikácia nainštalovaná a zmaž si súbory s koncovkou "map" pre príslušnú krajinu. Malo by to ísť.

Ja som použil nasledovný postup:

Je to velmi jednoduche. Ipa subor, ktory obsahuje navigaciu si rozbal pomocou WinRaru do zlozky NAVIGON.app. Táto složka bude obsahovat súbory s koncovkou "map" - ku každej krajine je jeden takýto súbor. Teraz stačí zmazať mapy krajín, ktoré nechceš. Potom po odinštalovaní NAVIGONU cez iTunes si prenes novú zložku NAVIGON.app do Applications a nastav práva. Overené, funguje. Toto nie je žiadny WAREZ, návod je pre tých, ktorí si aplikáciu kúpili cez iTunes. P.S. Už je k tomu aj čeština :D

Obrázek
Obrázek iPhone 3G 8GB, 3.1.3 JB, T-Mobile
Obrázek iPhone 4S 16GB, 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pát srp 22, 2008 11:43 am
Bydliště: Development

Siso2 | pon čer 29, 2009 2:00 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Odkiaľ máš tú Češtinu? Mne ide Eng.
 

Uživatelský avatar jozef | pon čer 29, 2009 2:12 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

CZ (čeština): V adresari en.lproj nahradte subor Gui.strings tymto
http://rapidshare.com/files/249942774/GUI.rar
Heslo je: jozef

Nedávej linky do CODE, nejsme warez forum! scorpi
Naposledy upravil jozef dne pon čer 29, 2009 2:36 pm, celkově upraveno 1
Obrázek iPhone 3G 8GB, 3.1.3 JB, T-Mobile
Obrázek iPhone 4S 16GB, 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pát srp 22, 2008 11:43 am
Bydliště: Development

Uživatelský avatar jozef | pon čer 29, 2009 2:17 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Ja som chcel len pomoct. Ak to niekomu vadi kludne to zmazte a kontakt cez sukromnu postu :D

peace :D
Obrázek iPhone 3G 8GB, 3.1.3 JB, T-Mobile
Obrázek iPhone 4S 16GB, 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pát srp 22, 2008 11:43 am
Bydliště: Development

siana | pon čer 29, 2009 2:28 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Odkud máš tu češtinu, prosím?
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé