iGO MyWay, iGo Primo

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

kareldesaty | sob lis 06, 2010 11:14 am

Re: iGO My way [AppStore]

Včera jsem zakoupil IGO ČR a SR (stáhnul přímo do IPHONE) a otevře se mi pouze úvodní stránka t.j. název s obrázkem silnic a za několik vteřin se vrátí na ikonu.Prosil bych o radu. Díky k
(3G,Ios4)
 

Uživatelský avatar Design | sob lis 06, 2010 11:48 am

Re: iGO My way [AppStore]

Juramaci studák už nějakou dobu nejsem a ptal jsem se abych si přečetl názory jiných, kteří jí znají nebo už stihly vyzkoušet. Nepotřebuju stahovat každou hloupost za každou cenu.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

PetrCBR | sob lis 06, 2010 7:18 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Tak dnes jsem se dostal k tomu, abych iGo trochu proklepnul primo v terenu a zaver je, ze bych tu babu co tam mluvi nejradsi vyhodil z auta :-).
Dal jsem si trasu domu (cca 60km), vybral tu nejjednodussi a rekl si, ze pojedu podle navigace (znal jsem cestu domu, takze jsem chtel otestovat navigaci). Uz po par kilometrech me dovedla do nejake tovarny se zavorou, tak jsem se otocil a jel jsem zpet. Asi 10x se me navigace snazila presvedcit, ze se musim nutne otocit a jet zase do tovarny :-). Pred jedenactym varovanim 'Otocte se do protismeru' jsem iGo vypnul a jel svoji znamou trasou.
To same se mi stalo cestou z domova, kde jsem narazil na objizdku, ale iGo me porad premlouvalo, abych se vratil na puvodni cestu.
Pro me jasne vede navigon, ktery ma toto vyresene inteligentne a pokud sjedete z trasy, nesnazi se vas premluvit, ale prizpusobi se a okamzite nabidne alternativni trasu.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

r.a.c.e.k | sob lis 06, 2010 10:23 pm

Re: iGO My way [AppStore]

2 PetrCBR: Jen dotaz, jel jsi na defaultni nastaveni? nemam ted iGO v telefonu a kdyz jsem ho mel, tak s jinym skinem a s timhle jsem nemel problem.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

PetrCBR | ned lis 07, 2010 1:48 am

Re: iGO My way [AppStore]

jj defaultni nastaveni ... chtel jsem zkusit jak to umi navigovat bez zasahu do nastaveni, ihned po instalaci.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

kareldesaty | ned lis 07, 2010 6:49 pm

Re: iGO My way [AppStore]

r.a.c.e.k píše:2 PetrCBR: Jen dotaz, jel jsi na defaultni nastaveni? nemam ted iGO v telefonu a kdyz jsem ho mel, tak s jinym skinem a s timhle jsem nemel problem.

Omlouvám se ,ale nevím jaký postup použít pro defaultní nastavení. Zkoušel jsem znovu instalaci ale přes ITuns a opět stejně pada.
Dík
 

Pantani | stř lis 10, 2010 9:13 pm

Re: iGO My way [AppStore]

PetrCBR píše:Pro me jasne vede navigon, ktery ma toto vyresene inteligentne a pokud sjedete z trasy, nesnazi se vas premluvit, ale prizpusobi se a okamzite nabidne alternativni trasu.

OT: Podle mýho to tak ideální není, párkrát jsem podle Navigonu jel a měl jsem dojem, že až příliš trval na svém, že se musím obrátit a jet zpátky, přestože jsem trval na svým a jel přes nějakých 5 odboček kde jsem se podle něho mohl obrátit.
Ale podle ohlasů na iGO bych i věřil, že tam to lepší nebude :-)
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar dodulo | sob pro 11, 2010 11:05 pm

Re: iGO My way [AppStore]

moze mi niekto potvrdit alebo vyvratit, ze iGO na iPhone 4 seka? Znamy ma CZ&SK no nechapem ide mu to fakt trhane, oproti mojmu staremu 3G, ktore som predal mu to ide na iP4 fakt horsie ma niekto podobnu skusenost?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar chipy999 | ned pro 12, 2010 9:22 am

Re: iGO My way [AppStore]

No ja mozem povedať,že mi neseka vôbec,nie je to síce veľmi vydarena navi,takze ju nepoužívam často,ale rozhodne som si nevšimol,že by trhala.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

TomXasS | pon led 03, 2011 1:12 am

Re: iGO My way [AppStore]

Je tu niekto kto mal moznost vyskusat iGo aj Navigon ? Rozmyslam o kupe iGo, no mam uz Navigon, ci sa mi to vyplati.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Juramac | pon led 03, 2011 9:00 am

Re: iGO My way [AppStore]

To je ciste individualni, ale Navigon se me osobne libi dleko vice a hlavne, ma podrobnejsi mapy. Ny rozdil od iGo a nebo napr. TomTomu vyhleda Navigon cisla popisna i v nejmensi vesnici a prave to pokryti je asi rozhodujici. iGo jsem koupil take, v nejake akci, ale mam ho v archivu a nepouzivam ho..... Ale nevylucuji, ze se nekomu muze libit vic. Me ne.....
 

TomXasS | pon led 03, 2011 11:38 am

Re: iGO My way [AppStore]

Rozmyslam o kupe starsieho 3G a tam by som ju chcel vyskusat, ked budem mat cas. Dik za nazor.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Uživatelský avatar Golf | stř led 26, 2011 9:40 am

Re: iGO My way [AppStore]

Juramac píše:Ale to neni odpoved, proc jeden a tentyz vyrobce v jednom zarizeni CP ma a v jinem ne. Ja vim, ze na toto asi tady odpoved nedostanu,vicemene ja osobne to s Navigonem neresim , ale bracha nedostal odpoved ani z podpory iGo, kdyz uvazoval o iPhonu, ale zjistil, ze iGo v iPhonu na rozdil od samostatne navigace cisla popisna nema.....

Odpověď dostaneš, ale nebudu to psát do vlákna Sygicu Aura kde ses původně ptal, navíc to tam i trochu nečitelně naznačili jak ls8, tak i dodulo? Možná to třeba bude zajímat i někoho jiného.

iGO je všeobecně asi jediná navigace, která umí mapy CEDA, NavTeq i TeleAtlas. PNA přístroje a WM tedy určitě ano, ne tak už iPhone. Ale i zde existovala takzvaně ?přemluvená? verze, do které bylo možno nahrát libovolně to, co kdo chtěl, dokonce jsem před nějakým časem i tady do fóra pro někoho dával screeny iGO s různými mapami a jasně viditelnými rozdíly (ne grafickými, ale právě čísla domů, pokrytí či volba tras tam byla naprosto jiná).

No a tady je právě to, proč ve stejné navigaci iGO a třeba i na stejných přístrojích je takový rozdíl v těch číslech baráků, nemůže za to jako taková navigace, ale použité mapy. Pro iPhone jsou tam mapy od CEDA, což je asi ta nejhorší možnost, jak TA tak NT toho umí víc (trochu paradoxní na tom je ale i to, že CEDA pro tyto providery dodává i mapové podklady naší republiky). No a záleží pak na tom, s jakými mapami bylo iGO vybaveno při prodeji, či zda si tam někdo nenahrál případně i sám jinou mapu.

Mimochodem na tom není nic nelegálního, iGO má mapy asi jako jeden z hodně mála volně k mání od různých providerů a cca čtvrtelně aktualizované. Mimo to je iGO hodně otevřený systém, kdy se nahráním různých skinů či úpravou sys.txt dá hodně customizovat, na internetu je toho opravdu mraky, ovšem pro iP to zase až tak neplatí... Například navigaci v pruzích uměl už v době, kdy se o tom zbytku navigačního světa ani nesnilo.

No a protože se mě na to i Juramac ptal, tak jsem znovu iGO ?oprášil? a zkoušel, než jsem si tohle zase uvědomil. Mimochodem jsem zjistil, že teď ve verzi 1.3 konečně ukazuje rychlost i při vlastní navigaci, což ve starších verzích nebylo (ukazoval ji pouze ve spuštěném stavu, při vlastním navigování už ale ne!). A že se tu píší kdejaké blbosti, tohle nikdo nezmínil? A bohužel je stále zpožděná šipka :!:

No a mírná customizace u něj jde na iP i bez JB, stačí mít Disk Aid a normálně se v něm dá upravovat a např. doplnit i soubor s databází radarů, který tam oficiálně není. Stejně půjdou i hlasy, 3D objekty či vlastní kurzor atd?. Stejně se dá dostat bez JB i do TomToma, Navigon tam ale nehledejte. Zase, ptal jsem se na kolika místech, zda se dají dělat nějaké úpravy i bez JB s Disk Aid třeba, žádná reakce, kdekdo si to asi nechává pro sebe :cry:


Jenom možná ještě pro ty, co se na některé jiné navigace koukají nekriticky stylem - co já používám, tak je stejně nejlepší - takhle vypadá realita v oblíbenosti a rozšíření mimo iPhone (je to z poiplaza.com):
Obrázek
Je to tady ale spíš o lidech, kteří se tomu alespoň trochu aktivně věnují a svou navigaci si vylepšují např. aktuálními radary a podobně... A tady iGO celkem jednoznačně vládne (iGO8+iGO Amigo+iGO MioMap)... A naprostá větina z nich tam určitě nebude mít mapy CEDA, ba ani NT :fist:
Naposledy upravil Golf dne pát led 28, 2011 10:18 pm, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

bluetake | pát led 28, 2011 9:20 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Zeptam se zkusenych: v Australii jsem v iPhonu obcas pouzival TomTom, ale ted jsem na vazkach. Jak jsem to tady ted studoval, vetsina lidi tady pro iPhone preferuje Navigon a nebo iGo. V cem jsou lepsi? V mapach, pokryti a nebo v cem? Planuji si nejakou navigaci koupit a jsem ponekud rozpolceny. :) Jinak nejsem prilis narocny, nejde mi o nejaka dopravni hlaseni a nebo vselijake dalsi funkce, jen abych se dostal pokud mozno presne , nejlepe na cislo popisne, nic vic. :) Co mi, jako neprilis zkusenemu ,starsimu a nenarocnemu muzete doporucit?
 

Uživatelský avatar Golf | pát led 28, 2011 10:33 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Těžko radit, pokud jsi byl zvyklý na TT, tak budeš z Navigonu asi z části nadšený (čísla popisná a orientační, diakritika), z části zaskočený (přes líbivou grafiku je ale oproti TT naprosto nepřehledný). Koukni se do úpně prvního topicu v téhle sekci nebo klikni na to moje "Vše o navigacích pro iP" dole pod čarou a uvidíš sám. TomTomem ale, pokud jsi ho používal, nic nezkazíš.

Jinak to pořadí u iPhonu je dle mého názoru v "oblíbenosti" trochu jinak, Navigon následovaný TomTomem, pak je asi Sygic a pak teprve iGO následovaný "zbytkem světa"... Pak je také třeba kouknout, jaké mapy a v jakých kombinacích jsou nabízeny.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

bluetake | pát led 28, 2011 10:45 pm

Re: iGO My way [AppStore]

No,zvykly - mel jsem tomtom proto, ze mi ho nekdo doporucil,ale nijak jsem to neprozival a nesledoval. Pouzival jsem ho vyjimecne na cestach mimo oblast, kde jsem zil. A nesleduji to ani nyni, jen se ramcove snazim informovat. Jde mi hlavne o presnost, abych nemusel nekde na konci cesty na krizovatce hledat parkovani a konkretni dum. Z toho , co vim, mi tedy vychazi nejlepe v cesku Navigon. Ale jeste uvidim, nikam nespecham. Dekuji Golf. :)
 

izigoneanu | ned úno 06, 2011 11:32 pm

Re: iGO My way [AppStore]

Dobry den, chci se zeptat zda je možne upravit sys.txt na igo my way před instalovani do iphonu? Koupil jsem na appstore igo 1.3.2 europe a chtel jsem to upravit v sys.txt k obrazu svemu. Zkoušel jsem to obvyklou cestu ,otevřit apk ve winraru a uložit zmeni, ale pak na konci instalace mi pise ze to nemohlo to instalovat protože soubor byl pozměnen...mam ip4 s ios 4.2.1 bez jb. dekuju za každou odpoved.
Naposledy upravil izigoneanu dne pát říj 14, 2011 8:57 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
sob úno 05, 2011 4:21 pm

Uživatelský avatar Golf | pon úno 07, 2011 7:42 am

Re: iGO My way [AppStore]

A proč to chceš dělat před instalací? Po instalaci se do iGO jednoduše dostaneš i bez JB pomocí programu DiskAid, je tam vidět celá struktura programu a můžeš si libovolně dělat co chceš. Odstraňovat, upravovat, nahrávat (já sám si tam takhle dal třeba soubor s radary, odstranil nepotřebné jazyky a hlasy a dál něco drobného i doplnil) co hrdlo ráčí. Vytáhnout, upravit a dát upravené zpět je to nejjednodušší. Jenom nevím, zda úpravu či změny v sys.txt iPhone zkousne.

No a hlavně pak napiš nějaké zkušenosti, zatím si ty případné možnosti změny každý nechává sobecky pro sebe :thumb_down:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

izigoneanu | pon úno 07, 2011 11:14 am

Re: iGO My way [AppStore]

Dekuju za odpoved...zapomnel jsem řict ze jsem skoušel i ten diskaid jak tady bylo zminěno v diskuze...ale tam vidim jenom igo-content-speedcam, tak nevim proč nevidim celou strukturu...
Naposledy upravil izigoneanu dne pát říj 14, 2011 9:03 pm, celkově upraveno 4
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
sob úno 05, 2011 4:21 pm

Uživatelský avatar Golf | pon úno 07, 2011 11:38 am

Re: iGO My way [AppStore]

A máš v tom DiskAidu v preferencích zapnuto tohle zobrazování?
Obrázek

No a pak vidíš tohle:
Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

izigoneanu | pon úno 07, 2011 11:50 am

Re: iGO My way [AppStore]

O.K dekuju za tip

Zde jsou mé úpravy:

[debug]
skip_eula="1"- preskoči navod a tutorial pri inicializace

[interface]
recalc_voice="0" -vypne hlašku o přepočitany trasy

[roundaboutcam]
enabled="0"
centery="50" -na kruhovem objezdu kamera pojede zaroveni s vama

[sound]
ding="0" -vypne ding

co se tyče zkušenosti s igo...dle meho nazoru asi nejlepši volba kvuli tomu ze je to otevřeni a da se tam udelat zmeni...ostatni navi jsou třeba na balkane nepoužitelne, maj mapy jen pro hlavni trasi zatim co igo použiva mapy mistnich vyrobcu a jsou do podrobna...grafika ok, chod taky...spokojen
Naposledy upravil izigoneanu dne pát říj 14, 2011 9:11 pm, celkově upraveno 7
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
sob úno 05, 2011 4:21 pm

TomXasS | úte úno 08, 2011 11:41 am

Re: iGO My way [AppStore]

Nedavno som opravoval kamosov iPhone (mal problem, vzdy mu padal iPhone do safe modu). Mal nainstalovany najnovsi Igo komplet Europu. Vyskusal som ho, no viac krat sa mi stalo, ze ma navigoval cez centrum a nie cez obchvat mesta. Nechapem tomu a pritom som mal vsetko nastavene ako na Navigone.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

bluetake | stř úno 16, 2011 10:28 am

Re: iGO My way [AppStore]

Dnes jsem dostal mail od iGo, maji pomerne velke slevy. Nevim, nezkousel jsem, iGo nemam a ani o nem neuvazuji, jen jsem tam nekdy davno psal e-mail a od te doby mi obcas prijde od nich newsletter . Takze pokud se to nekomu bude libit, tady to je :
http://www.igomyway.com/igo-my-way-for- ... ox-buymaps
 

Uživatelský avatar Golf | pát dub 22, 2011 8:25 am

iGO primo [AppStore]

Další přírůstek do rodiny navigací pro iOS, klon iGO s přízviskem Primo....

EDIT: podle všeho to vypadá, že iGO na tuto modifikaci přejde vedle verze Europe My way i postupně u ostatních, tedy pro nás Eastern Europe či CZ/SK, takže budeme čekat na upgrade!!!

Více tady - http://www.igomyway.com/mobile/1671

Odkaz v AppStore, verze Europe customizovaná i pro iPad, cena 79,99 Eur.

Zkopírované základní vlastnosti:
*Google local search
*Advanced Text-to-Speech (TTS Pro)
*Green routing for lower CO2 emissions
*Real junction views in 3D
*3D Digital terrain
*Driver Alerts replicating road signs
*Historical Speed data for faster routes

Obrázek Obrázek

Obrázek

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil Golf dne pát dub 22, 2011 9:18 am, celkově upraveno 4
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | pát dub 22, 2011 8:33 am

Re: iGO primo [AppStore]

neverim vlastnym ociam :) ak bude Primo rovnako dobre ako na ostatne platformy tak nebudem vahat, iGO my way ma velmi vela much, pockam si na nejake recenzie potom zvazim kupu :)

EDIT: ono je to ako update iGO my way? mam iba CZ/SK verziu a tam mi update zatial neponuklo
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

ls8 | pát dub 22, 2011 8:41 am

Re: iGO primo [AppStore]

V čem se to liší od normální iGO? Proč to není jako free update pro stávající uživatele, ale jako nová aplikace, aby musel člověk zaplatit znovu?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | pát dub 22, 2011 8:48 am

Re: iGO primo [AppStore]

Podle mě je to nová app
Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ls8 | pát dub 22, 2011 8:57 am

Re: iGO primo [AppStore]

No já vím že to je nová aplikace, ale nechápu smysl toho. Podle mě je to stejný podvod na uživatele, jako udělal Sygic s Aurou. Přidal pár nových funkcí do stávající aplikace, a místo aby to bylo jako update zdarma, prohlásil to za novou aplikaci a uživateli zacvakej znova. Za totéž jsme se tady vztekali na autory Českých SMS nebo jak se to jmenovalo.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | pát dub 22, 2011 9:05 am

Re: iGO primo [AppStore]

No, už to tak trochu vypadá... Asi díky ne moc povedené verzi My way. Ale na druhou stranu tady čtu - Uživatelé populární iGO My way ? aplikace pro iPhone se mohou těšit na velký upgrade softwaru na jaře.
iGO primo aplikace pro iPhone, zahájení letos na jaře, bude k dispozici jako bezplatná aktualizace softwaru pro všechny iGO My way uživatele v iTunes na App Store.

Edit: tak verzi Europe My way (taky byla za 79,99) v AppStore tam nevidím, takže postupně asi tedy budou předělávat i další modifikace. Takže je na moderátorech, zda to tady nechají jako extra vlákno, či to přesunou do již stávajího (ale bude se muset taky přejmenovat)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ls8 | pát dub 22, 2011 9:32 am

Re: iGO primo [AppStore]

Počkej, to tedy znamená, že aplikaci přejmenovali na Primo, a nabízejí ji jako bezplatný update uživatelům MyWay? Chápu to dobře? Může to někdo potvrdit, kdo MyWay má?

Edit:opravdu se jedná o free update a přejmenování aplikace, odkaz na starou iGo My Way Europe http://itunes.apple.com/us/app/europe-n ... 33838?mt=8 nyní automaticky ukazuje na Primo. Takže vlákna asi sloučíme?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Golf | ned dub 24, 2011 7:29 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Už je v nové verzi i Western Europe...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Džanek | pon kvě 02, 2011 10:59 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Tak abych dokončil sbírku navigací, dnes jsem koupil iGo Primo Europe a už nyní můžu říct, je daleko před ostatníma.
Budu testovat a pak napíšu víc.

Pořadí kvality navigací je pro mě nyní:

iGo Primo
TomTom
Navigon
Dynavix

Tak mám s iGo Primo najeto 300 km a jak si navigace vedla?

Mapy pro ČR jsou sice od vydavatelů Ceda, je tady ale velký pokrok k lepšímu. Podrobnost pokrytí je něco mezi Teleatlasem a Navteq. Toto je jediná navigace, která například ví to, že rychlostní silnice Zlín směr Přerov, ještě neni hotová a navigace z ní svede na normální silnici. Ostatní navigace vedou na dálnici, která tam ještě neni.
Velmi jsou povedené směrové tabule, které naskočí v každé situaci a nejenom na dálnici.
Co se týká čísel popisných, tak menší vesnice tam nejsou, ovšem toto se dá lehce řešit, pomocí vyhledávání google - nalezne všechny adresy! Tady to moc nechápu, např. TomTom nenalezne pomocí googlu žádnou adresu, přitom je to stále google.

V minulé verzi iGo byl problém s navigační šipkou, která byla vždy pozadu oproti skutečnosti. Tady je to už v pořádku a šipka jde plynule s autem.

Co je v této navigaci příkladné, jsou body zájmu. Velice dobře jsou rozdělené do kategorií, které jsou navíc až do samotných skupin. Např. benzinky jsou rozdělené na OMV, Shell apod.
Práce s poi je perfektní, při plánování ,,na trase,,
Množství bodů zájmů bych přirovnal k Dynavixu. Co není v databázi, google najde.

Co se týká výpočtu trasy, tak tady je to opět lepší, než u ostatních. Navíc je velké množství alternativních tras. Plánování trasy dokonalé.

IGo nabízí zdarma i 3D terén, neni ale tak dobrý, jako v Navigonu. Navigaci ale používám výhradně ve 2D, tak je mi to jedno.

Hlasové navádění je stejně plynulé, jako třeba v Dynavixu.

Jsou to zatím první postřehy, takže tak.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Uživatelský avatar brosl | pon kvě 02, 2011 10:45 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

A máš možnost při nabídce aktualizace zachovat i předchozí verzi?

Jde o to, že aplikace iGO MyWay vychází z verze iGO Amigo pro PNA a verze iGO primo app zase z verze iGO Primo pro PNA. Obě jsou však zcela rozdílné vývojové větve.

Proto bych nechtěl před možností vyzkoušet si iGO primo app automaticky přijít o vyzkoušené iGO MyWay.

děkuji, bo
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
pon kvě 02, 2011 10:41 pm
Bydliště: Brno

Džanek | úte kvě 03, 2011 8:05 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

To nevim, měl jsem iGO pouze ČR a SK. Teď jsem koupil celou Evropu.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

MiGR | úte kvě 03, 2011 8:52 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Lze to. Proste udelat update na Primo pouze pres iPhone. Vyzkouset a hlavne nesyncnout s iTunes. V pridade ze nevyhovuje tak smazat a syncnout z iTunes.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Uživatelský avatar brosl | úte kvě 03, 2011 11:58 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Tomu rozumím, ikdyž na zkoušení navigace potřebuji minimálně pár dní. Také v závislosti na tom, kdy si naplánuji delší cestu. A po tuto celou dobu nemít možnost synchronizovat iP je trochu skličující. Nicméně jako obezlička určitě dobrý.

Lze u iP s JB si legálně zakoupenou aplikaci uložit na HDD v PC ve formátu IPA a později si znovu třeba nainstalovat? Přestože už na AppStore nebude?

Myslím to tak, že bych si nyní svoji nainstalovanou verzi iGO MyWay CZ/SK zazálohoval tímto způsobem a později si ji znovu nainstaloval. Třeba i současně s iGO primo app.

EDIT: možná jsem to napsal zbytečně složitě. Jde o to, jestli si mohu standardně zazálohovaný soubor IPA v adresáři iTunes... na PC znovu nainstalovat i po tom, co už tato aplikace vlastně nebude na AppStoru? A hlavně, aby mi nepřepsala nově nainstalované iGO primo app.

díky, bo
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
pon kvě 02, 2011 10:41 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Lemmy | úte kvě 03, 2011 12:07 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Jdou do iGo Primo dat vlastni poi body?
Iphone 6 64GB, iOS 8.1.3.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
čtv zář 23, 2010 10:01 pm

Džanek | stř kvě 04, 2011 7:54 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Poi jsem ještě nezkoušel přidat. Zatim jsem si přidal rychlostní kamery.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Džanek | čtv kvě 05, 2011 4:36 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Už je k dispozici i verze Eastern Europe
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

raider | čtv kvě 05, 2011 4:56 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Jaký je teda rozdíl mezi MyWay a Primo? Je to úplně jiná navigace nebo je Primo jenom update MyWay?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé