iGO MyWay, iGo Primo

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Džanek | sob kvě 28, 2011 9:58 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

iGo Primo Europe je nyní v akci za 59,99€ !
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Kyle | pon kvě 30, 2011 11:34 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

iGo Primo Eastern Europe za 29.99€.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

triktrak | ned čer 05, 2011 11:23 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

to Golf:

Som tu novy. Pred dvoma dnami som kupil iPad2 32GB WiFi, je to moje prve zariadenie od Apple. Cital som o tom, ze A-GPS maju iba 3G modely. Zaujimaju ma dve veci:

1. Ci je mozne rozchodit navigaciu iGO Primo na iPad2 WiFi s pomocou externeho bluetooth GPS modulu?

2. Ci sa mapy pri navigacii natahuju online, alebo je mozne ich stiahnut do iPadu a pouzivat offline (podobne ako pri ostatnych autonavigaciach)

triktrak
 

Uživatelský avatar rony | ned čer 05, 2011 2:19 pm

iGO MyWay, iGo Primo

1. nie, nepoznam externe gps schopne pripojenia k ipadu

2. ano ved maju mapy v sebe preto su to tak velke programy
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

triktrak | ned čer 05, 2011 3:53 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Vdaka za odpoved.

Co sa tyka externeho bluetooth GPS modulu (receivera), tak pripojenie by malo byt mozne po JB.

Mohlo by fungovat toto

http://www.gns-gmbh.com/index.php?id=194&L=1

http://xgps150.dualav.com/

Okrem toho som nasiel este toto: http://bad-elf.com/products/gps/

mate s tym niekto skusenosti?
 

Uživatelský avatar Golf | ned čer 05, 2011 4:17 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Pro úplnost: Externí GPS lze připojit za předpokladu JB, který ale pro iPad2 zatím není, takže řešitelné je to jenom pro první generaci iPadů. Ale pokud bys měl iPhone4 (možná to umí i 3GS, to ale stoprocentně nevím), tak se přes osobní hotspot do iPadu přenáší i data z GPSky. To ale není, jak vidím, tvůj případ. Takže opravdu zatím (než bude někdy možnost odemknout i tu dvojku iPad) platí to, co napsal rony.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

triktrak | ned čer 05, 2011 8:07 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

WiFi Hot-Spot si viem vytvorit na svojej Nokia N8 - pripojenie iPadu funguje uplne bez problemov, prave preto som si nebral 3G verziu.

Vzdy som si myslel, ze A-GPS berie aj nejake data (okrem GPS signalu), takze si to skusim prepnut v N8-ke na A-GPS a uvidime, co to spravi s mojou polohou vonku v prirode (doma bezim na domacej WiFi).
 

Uživatelský avatar rony | ned čer 05, 2011 9:11 pm

iGO MyWay, iGo Primo

o agps si dohladaj info o wikipedii, uz na to odpovedame ako verkliky kazdemu
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

carpenter | ned čer 12, 2011 4:16 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Tak jsem taky koupil iGo Primo a postrádám tam varování na rychlostní kamery. V menu (sekce Zvuk a varování) je sice nabídka Nastavení bodů výstrah, ale je zašedlá (neaktivní). Je třeba ještě někde něco nastavit, nebo radary program zatím neumí??
 

Džanek | ned čer 12, 2011 9:14 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Navigace umí kamery i s výstrahou. Musí se ovšem doplnit pár řádků do sys.txt
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Uživatelský avatar Golf | pon čer 13, 2011 5:24 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

V původním IGO databáze radarů nebyla, v Primu tedy je v základu? Proč by se tedy muselo něco přepisovat? Když už, tak buď alespoň konkrétní (já mám IGO ve verzi CZ a ta ještě v Primu není!!!!)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

carpenter | pon čer 13, 2011 9:15 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

No, v menu to vypadá takhle:

Obrázek

Předpokládám, že ta poslední řádka "Nastavení bodů výstrah" by měla sloužit právě pro upozornění na kamery, ale je to neaktivní.
 

Uživatelský avatar Golf | sob čer 25, 2011 8:31 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Protože teprve včera konečně vyšel upgrade i pro tu mou verzi, tak tu napíšu to, co v té starší nebylo a nikdo (opakuji nikdo, ač to tady v minulosti kdekdo poptával a kdekdo se i divil) se o tom ani slůvkem nezmínil. Informace od např. Džanka je naprosto "dokonalá", hlavně že napíše něco (cituji - Navigace umí kamery i s výstrahou. Musí se ovšem doplnit pár řádků do sys.txt), ale už to ani nekonkretizuje a tuto hodně podstatnou funkci o nutnosti přítomnosti databáze radarů a jejich získání ani nezmínil. Je to smutné, protože plno kravin se tu opakuje do alelujá... A na to, že už je nějaký ten pátek k dispozici, tu není vlastně, ani co by se za nehet vešlo, postřehů či zkušeností :evil:

Databáze radarů v originální stažené verzi nikdy nebyla a ani není, nové je to, že se dá přímo z aplikace dokoupit (až na tu nehezkou cenu :( když je k mání na poi.cz zdarma při troše "práce" navíc, ale ta možnost prostě je!):
Obrázek
Jinak vypadá iGO Primo už jenom "na sucho" po projití menu podstatně lépe :good: A i skutečnost, že je i pro iPad je fajn, opravdu hodně se rozšířily možnosti nastavení. Uvidíme po vyzkoušení v reálném provozu.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Džanek | ned čer 26, 2011 11:01 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Golf - nevím, na co narážíš. Ano máš pravdu v tom, že je navigace již delší dobu ke stažení a sám se divím, že ji ještě nikdo nemá. Co se týká informací o této verzi, tak sis asi už nevšiml toho, že jsem stále jediný, který alespoň nějaké bližší informace popsal! Dále co se týká radarů, tak postup je stejný, jako u předešlé verze. Je to tady už popsáno v tématu tuším ,,pitva igo,, nebo tak nějak.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Uživatelský avatar cuting | ned čer 26, 2011 1:10 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Míval jsem původní IGO cz+sk, které mi ale nevyhovovalo zejména díky absenci čísel popisných a poněkud zmateným ovládáním.Proto leželo v archivu nepovšimnuté. Teď jsem stáhnul bezplatný update do Primo. Prostředí výrazně lepší, orientace v menu a nastavení také, ale absence čísel popisných v menších městech zůstává. Jel jsem na víkend za kamarádem do Pardubic a měl jsem smolíka, jen křižovatky. I když pravda-přes google najde vše. Vyzkouším ještě příští týden Slovensko ale zatím to cítím tak, že na česko zůstanu u Dynavixu a na zbytek evropy u Navigonu. Primo je o velký kus dál oproti předchozí versi ale navigace je myslím o přesnosti a stále chybějící čísla popisná v základu jsou podle mého názoru poměrně zásadní problém.I když je řešený částečně googlem. Dodavatelé map by se měli rychle polepšit. :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Golf | ned čer 26, 2011 6:21 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Džanek píše:Golf - nevím, na co narážíš. Ano máš pravdu v tom, že je navigace již delší dobu ke stažení a sám se divím, že ji ještě nikdo nemá. Co se týká informací o této verzi, tak sis asi už nevšiml toho, že jsem stále jediný, který alespoň nějaké bližší informace popsal! Dále co se týká radarů, tak postup je stejný, jako u předešlé verze. Je to tady už popsáno v tématu tuším ,,pitva igo,, nebo tak nějak.

Narážím na to, že si tam kdekdo může dát radary bez JB, ale musí je zaplatit, tohle v žádné předchozí verzi nebylo. Dost podstatná informace, a ještě když se na to přímo někdo ptá... A mimo jiné jsem se ptal na existenci radarů v instalačce a na na to sys.txt, ono by tě ubylo, kdybys to ostatním napsal. Tomu se říká "danajský dar", v tomhle případě informace. Někdy je žádná informace lepší, než třeba tato od tebe.

carpenter > bez existující databáze radarů to ani nepůjde zapnout, v minulé verzi to dokonce nešlo ani pokud nebyl ještě k dispozici signál GPS.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

MiGR | stř čer 29, 2011 7:32 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Funguje vam v iGo Primo cz/sk hlasova navigace? Me ne. Zkousel jsem oba ceske hlasy a nejaky ten anglicky a nic. Aplikaci mam koupenou a JB nemam.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Džanek | stř čer 29, 2011 9:02 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Nemáš v navigaci vypnuté hlasové povely? Podivej se do nastavení zvuků.
Jinak odpoledne sem dám radary a upravené sys.txt

EDIT - adresa pro stažení http://www.uloz.to/9566481/speedcam-rar

jsou tam kamery, které je třeba nahrát do ,,content,, ,,speedcam,,
pak je tam přiložený upravený sys.txt, ve kterém jsou kamery aktivovány a je tam ještě odstraněn zvuk, který je před hlasovým povelem.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

carpenter | ned črc 03, 2011 7:36 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Golf: ten screenshot je také z iGo Primo? Protože já v Obchodě tu databázi kamer vůbec nemám.

Pouze tohle: Obrázek

(Mezitím jsem stahoval Premium Voices a Terrain Elevation for Eastern/Western Europe. O kamerách ani slovo.)
 

carpenter | pon črc 04, 2011 11:14 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Džanek píše:EDIT - adresa pro stažení http://www.uloz.to/9566481/speedcam-rar

jsou tam kamery, které je třeba nahrát do ,,content,, ,,speedcam,,
pak je tam přiložený upravený sys.txt, ve kterém jsou kamery aktivovány a je tam ještě odstraněn zvuk, který je před hlasovým povelem.


K těm radarům - z jaké verze iGo Primo pocházejí? Já mám Evropu a zkusil jsem ty radary přidat do té svojí verze:
-speedcam.spdb a SpeedcamUpdates.spud do iGo Primo/documents/content/speedcams
-sys.txt do iGo Primo/iGo_MyWay.app
Po startu iGo Primo na iPhonu soubor speedcam.spdb zmizí, ve složce zůstane jen SpeedcamUpdates.spud.
Netušim ale, jak ověřit, jestli se kamery do iGo dostaly nebo ne. V mapě je nevidím.
 

Uživatelský avatar Golf | pon črc 04, 2011 11:48 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Jo, je to Primo, verze CZ/SK...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

lnx | stř črc 06, 2011 12:10 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

carpenter píše:
Džanek píše:EDIT - adresa pro stažení http://www.uloz.to/9566481/speedcam-rar

jsou tam kamery, které je třeba nahrát do ,,content,, ,,speedcam,,
pak je tam přiložený upravený sys.txt, ve kterém jsou kamery aktivovány a je tam ještě odstraněn zvuk, který je před hlasovým povelem.


K těm radarům - z jaké verze iGo Primo pocházejí? Já mám Evropu a zkusil jsem ty radary přidat do té svojí verze:
-speedcam.spdb a SpeedcamUpdates.spud do iGo Primo/documents/content/speedcams
-sys.txt do iGo Primo/iGo_MyWay.app
Po startu iGo Primo na iPhonu soubor speedcam.spdb zmizí, ve složce zůstane jen SpeedcamUpdates.spud.
Netušim ale, jak ověřit, jestli se kamery do iGo dostaly nebo ne. V mapě je nevidím.

mam ten isty problem, nahral som rardary ale neviem ci funguju, kedze v upozorneniach je tato polozka stale neaktivna
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř črc 06, 2011 12:00 am

s3n0 | úte črc 19, 2011 10:26 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Boze dobry... ludia Bozi... :-D

...k vyssie uvedenym dvom prispevkom mi neda nereagovat :

1. bod sa nachadza mimo tasy... preco pre pana jana hladate POI suradnice zemepisnej sirky a dlzky ? ved si dajte vyhladat nejaku adresu, potom problizte mapu a kliknite na cestu prstom a ulozte si tento bod na tejto ceste medzi "oblubene" a hotovo

- btw 1.: toto je chyba map, ktore pouzivas v IGO, mozes skusit aj druhy typ map, IGO pouziva co viem tak TeleAtlas mapy a potom este jeden druh (vyrobcu) map, nespomeniem si bohuzial ktore su to mapy

- btw 2.: v IGO Primo 1.2 (neviem ako v inych verziach) je nastavenie, ktore hovori o navigovani aj do bodov mimo trasu, teda ze vas pred cielom bude IGO navigovat dokonca na konkretne patricne miesto, aj ked je toto miesto mimo cestu (mimo cestu ktoru poznaju nie vzdy dokonale mapy nainstalovane do vaseho IGO - napr. mapami v IGO systeme moze byt nezaregistrovana vasa polna cesta veduca k vasemu velkemu domu s bazenom, hehehe)

2. v IGO vypadaval GPS signal ? na to sa da najst riesenie... opat sa jedna o BUG v samotnom IGO... kedze je IGO univerzalny program a prenasa sa medzi jednotlivymi PDA/PNA/GPS pristrojmi... ba dokonca na iPhone ?! tak je jasne, ze tam vznikaju BUGy a zadrheli, totiz univerzalnost programov nevesti nikdy nic dobreho... niekde na nejakom foru bol na toto aj "patch", kde sa prepisal len nejaky jeden subor v IGO zlozke programu a uz signal GPS nevypadaval, ovsem bolo to urcene pre niektore PNA pristroje, kde vznikal tento problem... nuz a ci sa da povazovat iPhone za PNA tiez neviem... ak by sme sli do hlbky vyznamu PNA, tak... mozno aj ano
:-)

3. ak mate s IGO problemy... tak navstivte autorizovany servis kde ste si IGO zakupili pre svoj iPhone (ak sa to da vobec) ! nuz a ak ho nemate riadne zakupeny a neorientujete sa dobre v oblasti IT, tak naco do svojich pristrojov instalujete IGO ked ho nedokazete nastavit a potom vam to nefunguje jak by malo ?!! potom sa len po celej Zemi siria famy v zmysle ako napr.: IGO je zly program pretoze na nom vypadava GPS signal, kdezto na Navigo signal nevypadaval - coz je totalna sprostost, ktora likviduje dobre meno IGO progamom !
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
sob zář 26, 2009 3:32 pm

Uživatelský avatar Golf | čtv črc 21, 2011 11:15 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Máš vůbec ponětí o tom, jak iPhone a navigace v něm fungují? A nebo to o tom autorizovaným servisu je vtip? iPhone a vše kolem jsi asi viděl z rychlíku a ještě ses při tom dloubal v nose… Takže ten výraz Boze dobry... ludia Bozi... si vztáhni na sebe a nepovažuj tady celý fórum za debily (spíš si ho udělal sám ze sebe). Na tvoje rady jsme tu opravdu čekali :evil:

1. Prvně si zjisti, zda je vůbec možné si jinou mapu do iGO v iPhonu nainstalovat (on mimochodem začíná být problém i jinde, legálně). A když už tady chceš poučovat, tak ty možnosti map nejsou jen dvě, ale tři (TeleAtlas, NavTeq a Ceda).

2. U některých uživatelů iP je problém se signálem bez ohledu na druh navigace (3G a 3GS) a je jedno, zda mají či nemají JB (pokud ti tenhle pojem něco říká). Takže i s touto radou se jdi bodnout…

3. To s tím autorizovaným servisem a nákupem iGO je vtip, že? Jinak si prvně zjisti, jak se aplikace (včetně navigací) vůbec nakupují, než tu začneš takhle poučovat. Takže se v oblasti IT asi vůbec nevyznáš, respektive víš naprostý hov.o o iOS…

Souhrnem - navigace pro iOS zařízení byly a ještě stále jsou o něčem jiném, než pro PNA a widle, díky určitým restrikcím ze strany Applu. Na jednu stranu je to dobře, protože vše funguje jak má, na druhou stranu si o některých fičurách můžeme nechat jenom zdát. Ale i to se časem posunulo od naprosté nemožnosti čehokoliv v úpravách nebo možnostech nastavení k dnešnímu stavu, kdy si lze určité možnosti při troše znalostí doplnit. Takže všechny rady z předcozího příspěvku vychází z naprosté neznalosti specifik iOS a to svoje "hehehe" si nech pro sebe…

Raději ten paskvil moderátoři smázněte, ať tu nemate ostatní.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

triktrak | pát črc 22, 2011 8:16 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Na predchadzajucej strane som polozil otazku, ci je mozne rozchodit navigaciu iGO Primo na iPad2 WiFi s pomocou externeho bluetooth GPS modulu. Odpoved bola NIE. Situacia sa zmenila, vysiel JB na iPad2, takze ma zaujima nasledovne: Ako "rozchodit" externy bluetoothovy GPS modul (konkretne Garmin 10x) na JB iPad2? Som ochotny aplikaciu legalne kupit cez AppStore, ale potreboval by som vediet, ci to pojde s tym mojim GPS modulom. S Apple som uplny zaciatocnik (ale ucim sa rychlo), takze by bodol aj step-by-step navod (mozete aj do SZ) aby som to tu nezamoroval OT :Search:
 

Uživatelský avatar Golf | sob črc 23, 2011 9:00 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Jsou tu už asi dvě vlákna, kde se připojení externího GPS modulu pro iPhone řeší. S iPadem to asi bude hodně podobně, a protože se jedná všeobecně o připojení a nemá to nic společného s konkrétní navigací (přes AppStore to asi těžko koupíš, počítej spíš s Cydií díky JB), tak se ptej a řeš to v těchto vláknech…

Třebas zde - viewtopic.php?f=119&t=21043
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Superbobo75 | stř črc 27, 2011 10:28 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Ahoj, zacal jsem po nové aktualizaci tuto navigaci užívat přednostněji před navigonem, více mi vyhovuje, a je při průjezdech složitějších křižovatek přehlednější. Celkově se mi s ní dělá lépe. Mám ale jeden problém, a nevím jestli lze jakkoliv toto změnit. Když u Navigonu jedu aktuálně jinak než mi navigace říká, tak mi řekne, že se mam co nejdříve otočit a je to vidět i na navigaci. U Igo mě to na nic neupozorní, přivede mě to na nejbližší místo kde se dá otočit - ne na silnici, jako že se mám otočit do protisměru, ale napřiklad zajet do ulice, objet dum, a vyjet zpět na původní trasu ale ve správném směru, nebo na kruhový objezd. Je to super, ale né když mě to žene např. 10 km nějakým směrem a já až na místě zjistím že se zase budu těch 10 km vracet, protože při spuštění navigace jsem byl zrovna ve špatném směru. Naprosto mě to točí, ale v nabídce jsem nenašel nic jak to přenastavit.
 

Džanek | pát srp 05, 2011 3:01 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Vyšla nová verze, která mimo jiné obsahuje i nové mapy 03/2011
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

carpenter | pát srp 05, 2011 9:07 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

jj, a verze Evropa taky v obchodě konečně nabízí možnost stažení radarů pro Evropu, leč za 10 EUR. Radši bych si tedy stáhnul radary z POI.cz, ale což, lepší než (dosavadní) nic.
 

Džanek | sob říj 29, 2011 11:04 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Už delší dobu pozoruji, že v iGo nejde vyhledávat adresa pomocí google. Donedávna to fungovalo bez problémů. Můžete to někdo prosím vyzkoušet u sebe?
Díky


EDIT: vyřešeno, pomohla nová instalace.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Džanek | pát lis 04, 2011 10:58 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Nová verze iGo s mapami 7/2011
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Džanek | úte lis 08, 2011 11:23 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Podařilo se ,,přemluvit,, IGO, takže nyní je možné použít mapy jak TA, Navteq, Ceda. Po doplnění adresních bodů, radarů, poi atd. je to nyní bezkonkurenční navigace!
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Uživatelský avatar Golf | úte lis 08, 2011 11:36 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

To ale není nic nového, šlo to s přestávkami už od první verze pro iPhone... JB a ne zrovna košér verze.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Džanek | úte lis 08, 2011 11:55 am

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Igo My Way to umožňovalo, ale u Igo Primo se to podařilo až nyní.
Host
Host
 
Příspěvky: 143
Registrován:
ned srp 02, 2009 6:22 am

Uživatelský avatar amazoon | čtv lis 17, 2011 6:47 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Má někdo prosím jiný český hlas pro iGo prime pro iPad 2? Chtěl jsem si přidat nějaký další ale žádný mi nefunguje .
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon bře 03, 2008 6:18 am

Lordiik | úte pro 06, 2011 7:47 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Zdravím. Zakúpil som si iGO Primo pre EU no mám ten problém že je neuveriteľne zalagovaný (pomalý). Nie ani tak v samotnom menu ako počas navigácie kde je zobrazovanie mapy v hrozne malom FPS. Je tento problém len u mňa? Alebo je to bežná záležitosť?
...and Justice for all!
Host
Host
 
Příspěvky: 46
Registrován:
sob pro 26, 2009 3:30 pm

niky79 | úte pro 06, 2011 8:33 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Pro jaky telefon? Pro 3G? Tak to se nedivim, ten ma maly vykon a jeste mene pameti. Prepnuti na "rychlejsi grafiku" v nastaveni nepomaha? (ale asi bude uz zapnuta...)
 

Crusch | sob úno 11, 2012 4:10 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

otážočka mám iGO primo europa (world) verzia 2.3 je tam normálne písane že tam má byť kopec krajin s mapkami ale ked chcem dať navigovanie a vybrať krajinu je tam len rusko , ukrajina , anglicko a arabske emiráty :D takže ak by mi vedel niekto poradiť jak tam dať aj ostatne krajiny bol by som rád :D
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
stř čer 24, 2009 7:36 pm

niky79 | sob dub 28, 2012 5:30 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Zdravim, nevite, jak do legalniho IGO doplnit POI (treba z POI.CZ)? Jailbreak mam. Nejakou dobu jsem hledal, ale nevim.
 

Uživatelský avatar Hape | úte kvě 15, 2012 2:59 pm

Re: iGO MyWay, iGo Primo

Já už nějakou dobu iGO Primo používám na iP4S a musím říct, že to není vůbec špatná navigace. Skvěle ukazuje směrové tabule, hlas je O.K.,nemůžu si zatím stěžovat. Máte někdo nějaké negatovní zkušenosti a v čem případně Vás tato navigace zklamala? Děkuji
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé