Sygic North America - návod jak doplnit slovensko

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

x5ox1 | sob črc 11, 2009 4:58 pm

Sygic North America - návod jak doplnit slovensko

Už ma nebavilo čakať na oficiálne spustenie predaja Sygic Europa , tak som si upravil verziu pre severnu ameriku. Je potreba mať jailbreak.
Potrebujete:
1, aplikáciu : Sygic - North America
2, DiskAID
3, Program - pakExtract.exe a pakU.exe (stači pogúgliť :)) )
4, Slovensku mapu svk.pak (.pak ziskate otvorenim v 7.zip) mapa svk.pak je tá ktorá sa inštalovala k iDA

1 .Aplikáciu normálne cez itunes nainštalujeme do iphone.
2. Spustíme DiskAid a vojdme do zlozky var/mobile/application a najdeme priečinok obsahujúci aplikaciu Sygic , prejdeme na maps a tam najdeme priečinok s predinštalovanou mapou, zistíme aký ma názov u mňa to bolo ufl
3.Mapu svk.pak otvoríme v programe pakExtract.exe a extrahujeme ju do nejakeho prazdneho priečinka
4.Všetky súbory v priečinku ktoré tam sú premenujeme na ufl, koncovka ostava predošlá. Textový súbor FilesList necháme tak ako je.
5.Otvoríme FileList.txt a znova všetky názvy premenujeme na ufl.
6.Otvoríme program pakU.exe a subory znova dáme do jedného archívu s názvom ufl.pak
7.Novovytvorený subor ufl.pak nakopírujeme cez DiskAid do zlozky maps a tým nahradíme pôvodný subor .
8. Máte Slovensku mapu,,,, Tadáaaaaa


pre tých ktorý chcú aj slovenský hlas navigácie stačíi s aplikácie ida cez program 7zip vytiahnuť subory so slovenským hlasom a klasicky cez DiskAid nakop´írovat do aplikacie Sygic , Dufam ze som pomohol.


Tento postup je mnou odskúšaný na 3.0 os no nie som zodpovedný za prípadne poškodenia vašich prístrojov ani samotnej aplikácie. Dufam ze som niekomu pomohol
Ipad mini 16gb wifi iOS 7.0.6 evasi0n , Iphone 5 16gb iOS 7.0.6 evasi0n , Macbook Air 2013.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
čtv bře 05, 2009 11:59 pm
Bydliště: Humenne

Uživatelský avatar Lukáš Petr | sob črc 11, 2009 5:10 pm

Re: SYGIC NORTH AMERICA - NAVOD NA DOSADENIE SLOVENSKYCH MÁP

Jo, díky za zajímavej návod, akorát mám menší problém, a to, že navigaci iDA nemůžu v appstore najít (mám US účet)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

x5ox1 | sob črc 11, 2009 5:12 pm

Re: SYGIC NORTH AMERICA - NAVOD NA DOSADENIE SLOVENSKYCH MÁP

aplikacia iDA nieje v appstore bola to verzia ktorá je v cydii bola sygicu ukradnutá ,nakoľko sa tu na fóre riešilo že iDA je pravdepodobne warez tak linky ani ine info neposkytujem. staci hladat na fore a popripade vyuzit stary znamy google.
Ipad mini 16gb wifi iOS 7.0.6 evasi0n , Iphone 5 16gb iOS 7.0.6 evasi0n , Macbook Air 2013.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
čtv bře 05, 2009 11:59 pm
Bydliště: Humenne

Uživatelský avatar Lukáš Petr | sob črc 11, 2009 6:13 pm

Re: SYGIC NORTH AMERICA - NAVOD NA DOSADENIE SLOVENSKYCH MÁP

Tak ten iDA v Cydii nemám. Nevíte jakej mám přidat source, abych ho tam měl? Nebo nemohl byste někdo někam nahrát mapu ČR?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron