Navigace - autonabíječka

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar dodulo | ned črc 11, 2010 10:49 am

Re: Navigon - autonabíječka

mna len zarazilo aj to, ze ked mal Golf pripojeneho iPhona v TomTom car kite tak predpokladam, ze interne GPS v iPhone nepracuje a pouziva sa to z TT kitu, tak preco to potom tak "vystavilo" iPhona? :?

EDIT: tak problem sa znova vracia ako stupaju vonkajsie teploty, este som tajne dufal, ze by to nejak dokazal vyriesit update iOS 4.0, ale to som bol fakt iba velky optimista, iPhone ked sa prehreje jednoducho sa nedobija, to by mi ani nevadilo stacilo keby dokazal udrzat baterku na rovnakom %, ale on sa vybija :( a je jedno s akou nabijackou ci TT car kit alebo nejakou cinskou 1A, iPhone ma proste nejaku ochranu, ze ked sa prehreje tak odpoji nabijanie a zacne dobijat az ked "vychladne" na urcitu teplotu ach jo toto je fakt dost na figu :( dufam, ze Apple o tom vie a ze uz na to myslel pri vyvoji iPhone 4 a uz touto "chorobou" trpiet nebude...
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

mivava | pon led 10, 2011 11:23 pm

Ja mam nabijacku cinsku ale prisiel som na to ze ak uberiem jas displeja na minimum

Tak namiesto vybijania sa moje 3gs pomaly ale isto zacne nabijat.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte dub 06, 2010 9:36 am

Uživatelský avatar dodulo | ned led 16, 2011 12:57 am

Re: Navigon - autonabíječka

tak ludia neviem co sa to stalo, ale tato nabijacka v pohode nabijala moj iPhone 4 s firmverom 4.1 ako som nahral 4.2.1 nabijacka nenabija :( stalo sa vam niekedy nieco podobne?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWNX:IT

edit: tak nabijacka odisla skusal som ju na 3GS a nenabijala, predajca mi vrati peniaze :)

inak objednal som Griffin powerjolt SE, vie mi niekto potvrdit ci funguje bezproblemov aj s iPhone 4?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

zandom07 | úte led 18, 2011 12:03 pm

Re: Navigon - autonabíječka

1A nabíječka plně stíhá dobíjet iPhone 4 při navigaci TomTom ;-)
 

richard2 | úte led 18, 2011 12:11 pm

Re: Navigon - autonabíječka

dodulo píše:EDIT: tak problem sa znova vracia ako stupaju vonkajsie teploty, este som tajne dufal, ze by to nejak dokazal vyriesit update iOS 4.0, ale to som bol fakt iba velky optimista, iPhone ked sa prehreje jednoducho sa nedobija, to by mi ani nevadilo stacilo keby dokazal udrzat baterku na rovnakom %, ale on sa vybija :( a je jedno s akou nabijackou ci TT car kit alebo nejakou cinskou 1A, iPhone ma proste nejaku ochranu, ze ked sa prehreje tak odpoji nabijanie a zacne dobijat az ked "vychladne" na urcitu teplotu ach jo toto je fakt dost na figu :( dufam, ze Apple o tom vie a ze uz na to myslel pri vyvoji iPhone 4 a uz touto "chorobou" trpiet nebude...


Nevím jestli je to "choroba", každopádně je to nepříjemné.
Ostatně tohle píšou i v manuálu. Odpojení nabíjení je jedna z prvních věcí při přehřátí přístroje.
iPhone 1.1.2 OOB -> HTC Diamond -> Asus P565 -> HTC TP2 -> iPhone 4 16GB -> iPhone 5 16GB -> BlackBerry Passport
iMac 21,5"
iPad 3 32GB 3G
Apple TV
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 113
Registrován:
stř led 16, 2008 8:21 pm
Bydliště: Břeclav

killerGBU | stř led 19, 2011 8:11 pm

Re: Navigon - autonabíječka

ahoj,

nemáte někdo zkušenost z 2A nabíječkou pro iPad. Vzhledem k tomu, že mám od DE 1A nabíječku, ale toho projdu zkrátka nedosahuje, tak by to mohla být zajímavá volba. Elektronika v iP by si měla proud řídit sama

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39315

případně:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.48954
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.42911
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar dodulo | stř led 26, 2011 12:19 am

Re: Navigon - autonabíječka

tak a je to v kybli, pred tyzdnom som si objednaval autonabijacku z pixmania, sice ano vyfotena tam bola ta dlhsia verzia avsak prisla mi ta kratka ledva ma 1 meter ( Griffin PowerJolt SE model 2009 ) :( popis pri vyrobku tam samozrejme pre istotu ziadny nebol, moj problem spociva vtom, ze potrebujem nabijacku, ktora by mala cca 150cm, co by Griffin PowerJolt SE model 2010 splnala avsak neviem kde ju zohnat :( ak by niekto vedel dajte prosim vediet. Dalo by sa to krajne vyriesit aj predlzovacim kablom pre iPhone, no take riesenie sa mi velmi nepozdava :-P
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar h4wk3y | stř led 26, 2011 10:57 am

Re: Navigon - autonabíječka

pajka a 5 minut?
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

petter33 | čtv led 27, 2011 3:34 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Navigon na Macworlde predstavil Car Kit pre iPhone
http://www.ohryzok.sk/iphone-car-kit-od-navigonu/
 

Uživatelský avatar Golf | čtv led 27, 2011 5:25 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Dost dokonalá informace :thumb_down: Ale spíš dezinformace...

A nebo má ohryzok.sk roční zpoždění? Pasivní držák kompatibilní s navigací Navigon, a nebo je dnes prvního dubna, čili apríl??? Pasivní držák je jenom držák a je jedno, zda mi v něm běží Navigon, hraju piškvorky či cokoloiv jiného, je tedy kompatibilní s iPhonem jako takovým. A v čem se tedy liší od toho, co představil Navigon více než před rokem? Možná pouze a jedině tím, že je víc přizpůsobený tvaru iP4, to je asi tak vše.

Navíc je dost zavádějící i celý název tohoto vlákna, což není jen o Navigonu, ale všeobecně o napájení v autě. Moderátoři, co dát aspoň pryč z názvu to slovo Navigon?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Gil | čtv led 27, 2011 7:09 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Golf píše:A v čem se tedy liší od toho, co představil Navigon více než před rokem? Možná pouze a jedině tím, že je víc přizpůsobený tvaru iP4, to je asi tak vše.

Dokonce ani tím ne, už je na trhu pro ip4 minimálně 3 měsíce
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 191
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:49 am

Hnykda | sob bře 12, 2011 6:33 pm

Re: Navigace - autonabíječka

Ahoj. Myslíte, že když připojím iPhone k tomuto, že mi shoří? Dává to 2.1A, chci to na 3G, moje čínská verze i přesto, že má na údajích 1A, nestíhá.

http://www.alza.cz/belkin-micro-f8z689cw-d215521.htm
 

bluetake | sob bře 12, 2011 7:32 pm

Re: Navigace - autonabíječka

Presne tento Belkin mam v sufliku novy a volny, pouzivam TT drzak a jsem s nim spokojeny. :)
 

macuser | sob bře 12, 2011 7:58 pm

Re: Navigace - autonabíječka

to bluetake: Pri jeho cene, jeste aby jsi nebyl... :-)
 

Hnykda | sob bře 12, 2011 10:15 pm

Re: Navigace - autonabíječka

OK, zkusím to, když tak vás zažaluji :D
 

jolanek | stř dub 20, 2011 9:47 am

Re: Navigon - autonabíječka

spring_r píše:Pouzivam nabijecku Griffin AutoPilot, kterou jsem zakoupil pred rokem. Vystupni napajeni parametry nabijecky: 5.2 V DC, 500mA.

Pripojena nabijecka nestaci dobijet.

Jak uz tady v diskusi bylo napsano, iPhone pri behu plnohodnotne navigace spotrebuje kolem 1 A proudu, na coz moje nabijecka neni dimenzovana. Takze se da rici, ze to byla s ohledem na pouzivani navigace dost spatna investice.


ma tu este niekto taketo negativne skusenosti s Griffin Autopilot? ze nestiha dobijat?
 

xjessie007 | ned srp 21, 2011 5:06 pm

Re: Navigace - autonabíječka

Vlakno na shodne tema:

Nabíječka do auta
viewtopic.php?f=86&t=39980
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron