Navigace - autonabíječka

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

burina | čtv říj 01, 2009 8:15 am

Re: Navigon - autonabíječka

Doporučuji nabíječku z prodejny DATART za 130,- Kč od f. CPA - dobíjí zcela bez problémů a nehřeje.
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
úte zář 01, 2009 12:41 pm

Uživatelský avatar Golf | čtv říj 01, 2009 9:17 am

Re: Navigon - autonabíječka

Tahle právě taky dobíjí a nehřeje a neruší FM a umí 1A... Navíc její kouzlo je právě v tom nerušivém designu, může tam být zastrčená stále a kouká ven z cigareťáku tak pět milimetrů...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

cernakus | čtv říj 01, 2009 9:30 am

Re: Navigon - autonabíječka

Golfe:

V tom zahřívání mě to irituje. Nevidím pro to taky důvod, ale je to tak. Když ji tam zapojím na prázdno, tak má po chvíli teplotu přes 40 stupňů a když do ní zapojím kabel naprázdno, tak kovové stínění USB kabelu nachytá asi 50 stupňů (pocitově horké, ale dá se držet). Jsi si tedy jistý, že tvůj belkin se nezahřeje při běhu naprázdno? Možná by to u mně bylo na reklamaci.

A co se rušení týče - ano GPS ruší taky, ovšem zapojení kabelem do nabíječky úroveň rušení podstatně zvýší. Kdyby to bylo z AC na DC, tak to je jasné, pulzní měnič pulzuje nefiltrovaně do sítě automobilu, která se s tím logicky nemůže vypořádat, ale v případě téhle nabíječky by tam měl být v podstatě jen napěťový dělič. No nevím, proměřím pozkouším a poreferuji.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar lofounek | čtv říj 01, 2009 7:39 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Me vadi, ze mi moje nabijecka nabiji iPhone bez problemu, ale jakmile zapnu jakoukoliv navigaci (Navigon, TomTom), tak mi nabije nekolik procent a i kdyz ma treba 62%, tak se ukaze, ze je nabita a postupne se zacne vybijet. Ma nekdo podobnou zkusenost s jinou nabijeckou?

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

genius7 | ned říj 04, 2009 8:49 am

Re: Navigon - autonabíječka

Golf píše:Tahle právě taky dobíjí a nehřeje a neruší FM a umí 1A... Navíc její kouzlo je právě v tom nerušivém designu, může tam být zastrčená stále a kouká ven z cigareťáku tak pět milimetrů...


Mam tuto autonabijacku a pri spustenej navigacii Navigon mi vpohode stiha dobit na 100% a na nich sa to aj udrzi a nezacne klesat a dokonca stiha dobijat este aj pri sucasne zapnutom prehravaci hudby na iPhone.
 

Uživatelský avatar Kudli3 | ned říj 04, 2009 1:58 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Kde se dá tato nabíječka sehnat, na internetu jsem to nenašel..
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

cernakus | ned říj 04, 2009 5:57 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Kudli3:

Kterou myslíš? Tady jich zaznělo více.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar Golf | ned říj 04, 2009 9:09 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Kudli3 > Stačí dát v Seznamu hledat. Třeba takhle
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Aparat | čtv lis 19, 2009 8:23 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Griffin to vyřešil... Funguje i se zaplym navigonem..
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 256
Registrován:
stř srp 19, 2009 2:32 pm

mrzic | pát lis 20, 2009 12:21 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Já používám nabíječku Dual od Belkinu ( 2 USB porty). Puštěný Navigon, handsfree Parrot spárovaný přes BT a žádné přehřívání nebo vybíjení nepozoruji. iPhone se standardně nabíjí.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

cisa75 | pát lis 20, 2009 3:50 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Dle mnohých recenzí bych si pořídil asi navigaci od Navigonu, ale reším způsob upevnění a zároveň nabíjení iPhonu. Asi ideální by se mohlo zdát pořídit držák od TomTomu, který má v sobě i HF a GPS modul pro lepší příjem. Ale nevím, jestli je tohle zařízení nějak vázané na aplikaci TomTom, nebo lze použít s jakoukoli navigací. Máte někdo tuto zkušenost?
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř črc 01, 2009 5:19 pm
Bydliště: Praha

filip89 | pát lis 20, 2009 4:04 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Može autonabijačka za 5? nejak poškodiť iphone ?
 

Uživatelský avatar dodulo | pát lis 20, 2009 11:10 pm

Re: Navigon - autonabíječka

to cisa75: drziak mozes pouzivat aj s Navigonom funkcnost deklaruje samotny TomTom
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

annaud | sob lis 21, 2009 9:40 am

Re: Navigon - autonabíječka

Pořízen držák iPower, po 14ti dnech naprostá spokojenost. Držák drží a nabíječka nabíjí i přes puštěnou navigaci.

http://www.maczone.cz/ipower-car-kit-dr ... d1451.html
 

venousek | úte lis 24, 2009 8:48 am

Re: Navigon - autonabíječka

Já jsem si koupil tohle:
http://www.hama.de/portal/articleId*166923/action*2563
(cena 16 EUR je šílená, koupil jsem to za cca polovinu - 199 Kč).

Čekala mě dlouhá cesta, a po přečtení info o náročnosti navigace na baterku iPhone jsem potřeboval mít záložní řešení. Vyjížděl jsem s plně nabitou baterkou, za cca hodinu a čtvrt z baterky ubyly dva dílky. Pak jsem zapojil tohle (má to jen 650mA), a za cestu z Budějovic do Prahy nejenže iPhone vydržel, ale dobil se na 100 % baterky.
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
úte lis 24, 2009 8:40 am

Uživatelský avatar Arrow79 | pát lis 27, 2009 10:08 pm

Re: Navigon - autonabíječka

No, takze som sa stal konecne majitelom Belkin Micro Auto Charger

http://catalog.belkin.com/IWCatProductP ... _Id=489423

Spokojnost naramna. Kabel je hruby, kvalitny, cierny. Adapter zo zapalovaca trci asi len pol cm. Pri stalom navigovani vdaka 1A bezproblemov dobija 3GS. :)
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 515
Registrován:
pon říj 27, 2008 7:01 pm
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Hans_z_ | ned lis 29, 2009 9:43 pm

Re: Navigon - autonabíječka

annaud: jak je to s tím audio kabelem, vypadá asi takhle ne? http://www.maczone.cz/print.asp?stiid=1 ... l=xgallery Nějak to nechápu. To ten 3.5 mm jack zastrčím do iPhonu a tu druhou část kam?
 

Dr.Moutin | pon lis 30, 2009 5:26 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Dobrý den,
sháním kvalitní nabíječku na iPhone 3GS do automobilu, jak osobního tak nákladního, takže nabíječka musí zvládat jak 12V/1A tak i 24V/1A. Mohli by jste mi prosím poradit nějakou opravdu kvalitní nabíječku, abych neodpálil iPhona při nabíjení v autě? Mnohokrát děkuji.
Apple new iPad 32 GB WiFi+4G
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
pon lis 30, 2009 5:08 pm
Bydliště: Brno

ls8 | stř pro 09, 2009 11:09 am

Re: Navigon - autonabíječka

Lofass_ píše:Me vadi, ze mi moje nabijecka nabiji iPhone bez problemu, ale jakmile zapnu jakoukoliv navigaci (Navigon, TomTom), tak mi nabije nekolik procent a i kdyz ma treba 62%, tak se ukaze, ze je nabita a postupne se zacne vybijet. Ma nekdo podobnou zkusenost s jinou nabijeckou?


Koupil jsem na eBayi za $12.99 znackovou nabijecku Griffin, stiha velmi rychle dobijet i behem navigace. Ma krouceny natahovaci kabel, akorat by mohl byt trochu delsi.
http://www.griffintechnology.com/products/powerjoltse
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar lofounek | stř pro 09, 2009 6:35 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Koupil jsem ten Belkin ZDE, ktery tu jiz byl zminovany. Zatim jsem zkousel jen jednou a musim rict parada. V pohode iPhona dobil i pri navigovani do 100%. Jen kabel, ktery je k tomu dodavan by mohl byt trosku ohebnejsi...jinak peknej design a vyborna kvalita...doporucuji.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Arrow79 | pon pro 14, 2009 10:19 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Lofass mne kabel uplne vyhovuje. Je pevny, v podstate ho uz pouzivam namiesto original kabla :) Nabijacka super, som s nou velmi spokojny po kazdej stranke :)
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 515
Registrován:
pon říj 27, 2008 7:01 pm
Bydliště: Zvolen, Slovensko

lukas.rubes | úte pro 15, 2009 7:52 am

Re: Navigon - autonabíječka

Potvrzuji Belkin nabíjí bez problémů při zapnuté navigaci. Používám s originálním kabelem od iPhonu.
 

Uživatelský avatar dodulo | úte led 12, 2010 12:18 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Tak po predchadzajucej skusenosti s autonabijackou asi za 2 dolare z eBay, ktora mimochodom dobijala tak, ze dobila iP asi na 40 % a potom sa zacal telefon vybijat musel som ho nechat vypnuty kym sa dobil na 40% viac ta nabijacka proste nevytlacila. Neboli na nej uvedene technicke parametre takze neviem odhadnut aky prud pouzivala na nabijanie. Neskor som si zaobstaral NO NAME nabijacku, ktora uz mala v popise 1000 mAh a tato nabka dobila iPhona z 40% na 100% v pohode asi za hodinku a udrzovala baterku doplna nabitu, stala 4$ co je cca necele 3? :wink: som s nou naozaj spokojny
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar tvosi | úte led 12, 2010 12:44 pm

Re: Navigon - autonabíječka

ja koupil v datartu za 120kč nabijecku na iphone...nabiji furt i pri bezicci navigaaci, zadny problem :wink: znacka CPA
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar parmin | čtv led 28, 2010 12:34 pm

Re: Navigon - autonabíječka

S ohledem na ohlasy a náměty v tomto vlákně jsem koupil Belkin Micro Auto Charger. Líbí se mi design, k tmavému interiéru auta ladí jeho černá barva včetně kabelu, s dobíjením při navigování nemá problém. Za 260 korun myslím dobrá volba.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

McDog | čtv led 28, 2010 12:37 pm

Re: Navigon - autonabíječka

annaud píše:Pořízen držák iPower, po 14ti dnech naprostá spokojenost. Držák drží a nabíječka nabíjí i přes puštěnou navigaci.

http://www.maczone.cz/ipower-car-kit-dr ... d1451.html


Jj taky ma aj kolega a cestujem s nim ked ideme na sluzobku...super
 

Uživatelský avatar dodulo | stř bře 24, 2010 12:09 am

Re: Navigon - autonabíječka

takze moj poznatok, moja hypoteza sa bohuzial potvrdila :? mam nabijacku za par dolarov a uz sa mi parkrat stalo, ze iPhone bol pripojeny v autonabijacke ale telefon sa vybijal ( bol aj dost teply ), povedal som si, ze to bude mozno nabijackou, ked tu niekto hovorite, ze kupte si Griffin za pät stoviek a bude vsetko OK, ale ono to nie az tak pravda, lebo dnes ked som sa zabaval s iPhonom znameho a mal som ho pripojeny cez original USB kabel k notebooku a spusteny Sygic, pustenu simulaciu trasy, iPhone sa zacal prehrievat a prestal aj nabijat ( z 68% klesol na 49% ), co mi potvrdilo, ze v iPhone je nejaka "poistka", ktora pri prehrievani pristroja odpoji nabijanie, co sposobi, ze iPhone sa zacne vybijat, samozrejme, ze toto spravi s hocijakou autonabijackou resp. nabijackou, zatial sa mi nepodarilo zistit co "prehrievanie" telefonu sposobuje niekedy to robi, inokedy sa telefon pekne dobija ( aj pri horucavach ), skusim ci by nepomohlo precistit RAM pri pouzivani navi, odskusam
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | stř bře 24, 2010 7:36 am

Re: Navigon - autonabíječka

Základem je slušná nabíječka, aby nedávala méně jak 1A (600 nebo 700mA je ale už málo) a cena a značka zase není tak důležitá. To "ohřívání" iPhonu (např. v autě pod předním oknem) je ale realita, první věc, kterou iPhone v případě větší vnitřní teploty udělá je to, že vypne nabíjení. A přehřívání je způsobeno např sluníčkem skrze okno, uzavřeností konstrukce iP, pak také to, co všechno musí baterka utáhnout (letecký mód použít nejde, takže GPS modul, datové služby, GSM signál, rozsvícený displej, puštěná muzika na pozadí...). Majitelé bílých verzí prý mají znatelně méně potíží s tímto jevem (bílá ale pak někdy už bílá není :wink: ). A umístění před výdechy větrání pomůže jen na chvíli.

Jinak název tohohle vlákna je pěkně zavádějící, je totiž úplně jedno, zda je to zrovna Navigon či jiná navigace...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | stř bře 24, 2010 9:08 am

Re: Navigon - autonabíječka

ano Golf suhlasim s tebou, ja vsak mam autonabijacku 1A a aj original sietova nabijacka je 1A a ked sa mi zacal vybijat pri autonabijacke tak som si myslel, ze je chyba v nej ale ako som uz pisal tak sa mi vybijala aj pri pouzivani s original nabijackou cize niektori si myslia, ze nabijacka ja nvm griffin bude nabijat vzdy uplne bez problemov, co samozrejme nie je pravda, sam mam biely iPhone, ale toto sa mi stalo za cely cas asi 3x, nenasiel som zatial suvislost preco, raz sa mi to stalo pri asi 1000km ceste v noci a cize nepieklo slnko, tak tomu fakt nerozumiem a takisto mas pravdu neni to iba problem Navigonu

napr. tuto:
Griffin PowerJolt Car Charger for iPhone or iPod
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | čtv bře 25, 2010 6:01 pm

Re: Navigon - autonabíječka

Tak zrovna dnes jsem s TomTomem (bez iPodu upozorňuji!), najel nějakých 250 km, v Praze, 8 km před cílem mi iP zahlásil vybitou baterku a za chvíli odpojil i GPS (to opravdu nepamatuji!)... Jak lituji toho, že TT zrušil ten stavový řádek, který kdekomu podle všeho nechybí. Považuji to za opravdový nesmysl, takhle bych měl trochu přehled o nabíjení, mám originál nabíječku od TT k TT Car Kitu. Takže naprosto jasně říkám, komu ten nezobrazený stavový řádek nevadí, tak sorry, ale je trotl... TomTome, proboha, dej ho tam zpět!!!!
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | čtv bře 25, 2010 10:47 pm

Re: Navigon - autonabíječka

to len proste potvrdzuje, ze k iPhonu nabijacka, ktora by fungovala 100% proste neexistuje, lebo su sice dva druhy a to cinske, ktore dobijaju tak 0,5-0,6A, tie samozrejme dobijaju zle, ja som mal taku a dobila mi iPhone na max. asi 42%, potom som si kupil takisto cinsku, ale uz 1A nabijacku a ta nabijala uz lepsie uz som si myslel, ze to bude OK, ale potom sa mi stalo cosi podobne ako tebe, cize pre ostatnych co si myslia, ze nasli neviem aku super bombasticku nabijacku, je dalsim dokazom aj to, ze TomTom car kit, ktory ma nabijacku tusim na 1,3A ( aspon tak sa mi zda nevlastnim ho, to mozu povedat ti co ho maju ) nedokazal bohuzial iPhone udrzat pri "zivote" :( iPhone ma proste daku poistku, ktora pri zohriati pristroja odpoji napajanie a tam uz nepomoze ziadna nabijacka

nech napise ls8 do TomTom-u on uz ta ma konexie :D myslim kvoli tomu statusbaru :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Shark NX | pát bře 26, 2010 9:24 am

Re: Navigon - autonabíječka

dodulo bohuzial v Tomto pripade ti nic nepomoze ... TomTom, Navigon, Sygic vytazuju HW iPhonu dostatocne cize je jasne ze sa bude zahrievat.
Ked k nemu pripojis nabijacku tak sa to este zosilni. Mne v tomto momente vzdy pomaha pustit naplno Klimu na Okno ...

Ci mas Cinsku nabijacku s dodavanym prudom 600mA alebo Original Apple s 1200mA je v tomto momente uplne jedno.
 

Uživatelský avatar dodulo | pát bře 26, 2010 9:53 am

Re: Navigon - autonabíječka

to iste som mal na mysli, ze je uplne jedno aku nabijacku clovek ma ci cinana ci TomTom, ja som len reagoval na to, ako niektori pisali, ze najskor mali problemy s nabijanim a potom to vyriesili napr. nabijackou od Griffinu a, ze uz maju pokoj tak, ze to je len zhoda nahod a urcite sa tento problem prejavi a zase by som upozornil, ze toto naozaj nic s jailbreakom nema spolocne, robi to aj ludom, co jailbreak nikdy nemali a co sa tyka tych 500mA nabijaciek ono to az tak uplne jedno nie je akym prudom ti to dobija mal som dve ako som uz pisal a pri tej prvej slabsej aj ked sa uz iPhone neprehrieval dokazala ho dobit na asi tak 40%, tu co mam momentalne teraz 1A tak ta dobija o poznanie lepsie avsak ked sa iPhone prehreje nepomoze nic :( bohuzial a ako je vidno Golfovi sa to predpokladam stalo na jeho 3GS, co som myslel, ze bude na tom lepsie ako 3G

PS: s tym pisanim do TomTom som to myslel vazne :D, skusme napisat viaceri, nech tam tu informacnu listu vratia spät v buducom update :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | pát bře 26, 2010 9:54 am

Re: Navigon - autonabíječka

Čínská nebo origo je jedno, ale těch 600 mA je žalostně málo...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | pát bře 26, 2010 9:58 am

Re: Navigon - autonabíječka

presne tak, predpoklady na to aby to dobre dobijalo su, aby ta nabijacka mala parametre normalnej sietovej nabijacky, ale ako som uz pisal aj pri normalnej nabijacke to nestihalo dobijat :-(

@Golf: tebe to spravilo na 3GS-ku? :(

este otazocka, vsetci tu hovoria o dakej "original Apple" autonabijacke to je ktora prosim pekne :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | pát bře 26, 2010 10:13 am

Re: Navigon - autonabíječka

Jo, 3GSko, s takovým stavem jsem se ještě nesetkal...

Originál jsem zmínil jenom pro příklad (stále se to tu opakuje :? ), originál CLko taky neznám...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | pát bře 26, 2010 11:24 am

Re: Navigon - autonabíječka

tak popozeral som si hodnotenia zakaznikov, ktory si kupili nabijacky Griffin PowerJolt alebo PowerJolt SE a aj k jednej aj druhej sa naslo velke mnozstvo nespokojnych zakaznikov, co sa rozculovali, ze im ich iPhone nedobije :? samozrejme, ze nic nove, ale cloveka to fakt nase*e ked si kupi napr. TomTom Car kit ako napr. Golf a nefunguje to tak ako to ma :(, no uz to vidim tak, ze na iPhona sa nebudem moct spolahnut co sa tyka navigacie, ved co budem robit ked mi dojde baterka v dakej Warszawe :D, Juramac sice hovoril, ze naco mat pustenu navigaciu cely cas ( napr. 150 km na dialnici ), ale ja navigaciu pouzivam aj napr. na radary pripadne na upozornenie prekrocenia rychlosti, este by som bol zvedavy na jednu vec ci by telefon "zral" menej energie keby som nepouzival interne GPS ale externe pomocou aplikacie RoqyBT, musim to dakedy odskusat, predsa len bluetooh moze zrat o cosi menej
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | pát bře 26, 2010 11:33 am

Re: Navigon - autonabíječka

Ale asi skoro nikdo z těch nespokojených zákazníků si neuvědomuje, že je to iPhonem, a ne nabíječkou nebo TT Car Kitem :?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | pát bře 26, 2010 11:46 am

Re: Navigon - autonabíječka

jasne, ze si uvedomujem, ze je to iPhonom a nie nabijackou, trosku som sa zle vyjadril, ale uz som naozaj zvazoval aj to, ze si kupim TT car kit avsak asi by mi to nepomohlo, avsak najviac by ma potesilo keby s tym Apple daco v buducej generacii iPhonov daco urobilo, ale mam strach, ze neurobi :?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

cernakus | sob bře 27, 2010 6:20 pm

Re: Navigon - autonabíječka

dodulo:

samozřejmě, že při použití BT GPS modulu bude spotřeba dostatečně nízká, aby ji 1A nabíječka přetlačila. Ke své spokojenosti používám 1A mini nabíječku od Belkina, Holux M-1000C a Navigona. Až na rušení autorádia dobrá kombinace, která iPhone bezproblémově a rychle dobije při navigování.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé