spojazdnenie GPS

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

jnoveek | pát říj 02, 2009 10:10 am

spojazdnenie GPS

vypnut 3g
vypnut wifi
vypnut location services

vypnut/zapnut telefon

zapnut location services
zapnut mapy (najde vas po chvilke) odporucam stat vonku nie v budove

ak zapnes navigon napr. tak uz funguje navigacia (skusal som vcera v aute a slo v pohode)

neviem ci aj dnes ide ale ak nie spravim to znova pred potrebou navigovania a pojde to zrejme

dufam ze som pomohol majte sa
 

wancohoff | ned pro 06, 2009 6:38 pm

Re: spojazdnenie GPS

no mne to nejde...ani v mapach ani v navigone
 

Uživatelský avatar Golf | ned pro 06, 2009 7:07 pm

Re: spojazdnenie GPS

Jen tak dál, devátý téma na motivy "nefunkčí GPSka a její zprovoznění"...... Asi padesátý zaručený a funkční návod....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil Golf dne ned pro 06, 2009 9:12 pm, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Krtko | ned pro 06, 2009 7:12 pm

Re: spojazdnenie GPS

Najlepší a najistejší návod je nerobiť jailbreak :wink:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 397
Registrován:
úte zář 02, 2008 10:37 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Golf | ned pro 06, 2009 7:18 pm

Re: spojazdnenie GPS

Asi toho víš víc, než jiní :roll: , ale bohužel s tím JB nemá nic společného. Ten problém mají oba tábory s JB i bez JB....
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Krtko | ned pro 06, 2009 7:26 pm

Re: spojazdnenie GPS

tak potom sa ospravedlňujem, myslel som si že to je problém len s jailbreakom.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 397
Registrován:
úte zář 02, 2008 10:37 am
Bydliště: Bratislava

wancohoff | ned pro 06, 2009 8:48 pm

Re: spojazdnenie GPS

tak tak..aj bez JB mi to nejde...ani len v mapach ! raz mi chytilo signal, za celu dobu ako mam iphone..uz som z toho zufaly..kamos si kupoval tiez, ma jb cez blackra1n, aj fw ten co ja, a jemu to ide
 

rajsky | pon pro 07, 2009 11:08 am

Re: spojazdnenie GPS

Taky bych potřeboval nějaký řešení na zprovoznění GPS. Bez JB jsem na google maps chytil signál. Potom jsem měl JB a chytil se i Navigon, později už se nezadařilo. Dal jsem restore, google maps se nechytlo jako GPS. Zkoušel jsem všechno možný (kill all -locationd, 3G a wifi vypnout, restart) nic nepomáhá, tahle jediná věc mě u iphone dost mrzí.... :cry: Zprovoznit navigaci,tak jsem nadšenej!!!
 

wancohoff | pon pro 07, 2009 10:52 pm

Re: spojazdnenie GPS

na toto som natrafil na nete, ludia mu dakuju, tak mozno to niekomu pomoze....mne sa stym uz fakt nechce babrat, kym nebude nieco viac-menej 100%tne....

1. Settings -> General -> Lock -> Set to Never
2. Settings -> General -> Network -> turn 3G off
3. Settings -> General -> Location services turn off
4. Settings -> Wi-Fi turn off
5. Restart your iPhone (turn off and on)
6. Go out with no trees and buildings to make GPS signal accurate
7. Turn on Location services in Settings -> General
8. Start Google Maps and wait for a few minutes, be patient. I waited for a 12min.
9. I hope you see a blue dot pulsing
10. Restart
11. Turn on 3G, restart, turn on WiFi (if you need), restart
12. After last restart the GPS signal receive in seconds and from that time my iPhone works fine for a several days.
Please post your experience. Especially if it doesn`t work. Thanks.
 

wancohoff | sob pro 12, 2009 7:34 pm

Re: spojazdnenie GPS

vyskusal som aj tento navod a nepomohlo..mozno niekomu pomoze...viete nieco nove? novy sposob?
 

ariuskooo | ned pro 13, 2009 5:20 pm

Re: spojazdnenie GPS

Ja mam taku skusenost, neviem ju vysvetlit vobec ziadnym sposobom, ze s O2 sk simkou ma nechyti a s vodafone cz simkou ma chyti hned...
 

rajsky | ned pro 13, 2009 6:26 pm

Re: spojazdnenie GPS

Myslíš, že by to mohlo být způsobený straší SIMkou?
 

ariuskooo | stř pro 16, 2009 4:18 pm

Re: spojazdnenie GPS

tak to nevim, oni su tak stejne stare... ale ak si mas od koho pozicat inu simku, urcite skus, mozna sa nam to podari dako vydebugovat
 

wancohoff | úte pro 22, 2009 11:57 am

Re: spojazdnenie GPS

NO CHALANI, STALA SA MI TAKA VEC... kvoli velkym fakturam za sms a prenosu dat, som si kupil vcera O2 SIM kartu, a co sa nestalo ??? mapy, i navigon, i vsetky free apps s appstore mi nprmalne chytaju signal behom par sekund, dokonca v byte pri zavretom okne... do teraz som mal t- mobile 3G sim kartu kupenu minule vianoce..cize ma asi rok ... takze sa priklanam k tomu, ze je to mozne ze to nejde zo starou SIM...aj ked nevidim v tom dovod a myslim si ze by to malo ist aj uplmne bez SIM... takze po cca 5 tyzdnou pouzivania iphonu 3G 3.1.2 JB mam funkcne GPS.....mozno sa tesim docane, neviem ci to pojde na stale..pripadne sem napisem....takze odporucam vyskusat s dakou novo-zakupenou SIM...aj dobijacou...ja mam O2 tiez na kredit...
 

jurod | stř led 13, 2010 11:15 pm

Re: spojazdnenie GPS

Dalsí mozný způsob je tady:

Můj kamarad měl problém s iPhone 3GS 3.1.2 po jailbreaku (blackra1n) mu neslo gps jak v mapach tak i v motionx gps lte a navigonu 1.4.0 europe. Zkouseli jsme vsechny postupy tady napsané, vsechny fora i fix ze cydie, ale neuspesne.
Asi 10 restoru, porad dokola nevyhledalo signal. Tak jsme premysleli cim to bude a on má nainstalovaný v počítači i windows XP i windows 7. On vsechno delal na itunes v Windows XP. Nakonec se rozhodl nainstalovat itunes i do windows 7. V nastavení iphonu jsme dali obecné/Obnovit/smazat data a nastevení.
Pak jsme dali iP do DFU modu a spustili restore ve Windows 7. Pak jsme dali Set up as a new iphone a dokoncili restore.

Takze pokud jsme delali to samé v XPčku 10krat, tak to nešlo. Teď jsme to zkusili jen tak ve Windows 7 a jede to. Možná náhoda a možná ne.


Dalsí rada, kterou by jste meli vyzkouset.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Uživatelský avatar Golf | čtv led 14, 2010 1:24 am

Re: spojazdnenie GPS

Je tady ještě dalších asi sedm vláken, se stejným problémem a tématem různě nazvaných, kam jsi to mohl dát... Jenom do dvou? To je tedy hodně málo :idea:
A nebo jsi mohl založit nový vlákno, aby toho bylo víc :evil:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar frees | čtv led 14, 2010 12:49 pm

Re: spojazdnenie GPS

zda sa mi, ze Blackrain mal s XP nejake problemy, preto by nebolo od veci robit Jailbreak softu 3.1.2 na Viste alebo 7.
Host
Host
 
Příspěvky: 88
Registrován:
úte říj 13, 2009 9:29 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv led 14, 2010 12:54 pm

Re: spojazdnenie GPS

Golf píše:Asi toho víš víc, než jiní :roll: , ale bohužel s tím JB nemá nic společného. Ten problém mají oba tábory s JB i bez JB....


Asi trochu má, jelikož je tu hodne dotazů že před JB fungovalo a po JB ne. Neni to pravidlo ale je to tak...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

shark734 | čtv led 14, 2010 4:33 pm

Re: spojazdnenie GPS

ja som uz tiez vsetko vyskusal...raz mam signal a raz nie...vsetko som robil pod win7 a uz ma to zacina stvat
 

Uživatelský avatar Golf | čtv led 14, 2010 7:24 pm

Re: spojazdnenie GPS

Tea Racer píše:
Golf píše:Asi toho víš víc, než jiní :roll: , ale bohužel s tím JB nemá nic společného. Ten problém mají oba tábory s JB i bez JB....


Asi trochu má, jelikož je tu hodne dotazů že před JB fungovalo a po JB ne. Neni to pravidlo ale je to tak...

Vzhledem k tomu, že ten problém mají i lidi, kteří JB nikdy neměli, tak bych neřešil "trochu"... A těch zaručených důvodů a návodů tu už bylo :|
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv led 14, 2010 8:12 pm

Re: spojazdnenie GPS

2 Golf: O to nejde, jde tu o to že je mnoho uživatelů co tu brečí že jim to do té doby než udělali JB šlapalo a po JB ne...
Je to sice OT když jim to nepomůže, ale je to tak :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

shark734 | čtv led 14, 2010 9:22 pm

Re: spojazdnenie GPS

teraz som vyskusal skombinovat viac zarucenych navodov a ide mi to(zatial)..skuste..
Takze z cydii nainstalovat push fix notification(iP sa resetne), potom GPS serial a naslavit integrovane GPS. V dalsom kroku cez Terminal prikazy killall -9 locationd...potom su...vypyta heslo alpine...dalej rm -rf /var/root/Aplication/Caches/locationd ....potom zapnut GPS navigaciu(ja mam sygic)-signal nabehol asi do minuty...skusal som aj mobil vypnut/zapnut niekolkokrat a stale chyta signal...minule navody sa po vypnuti iP museli spravit znova a tento zatial ide, len otazka je dokedy
 

Uživatelský avatar witkoj | sob led 16, 2010 9:59 am

Re: spojazdnenie GPS

Mne tiez GPS nefungovalo.
Pomohlo mi len nasledovne:
- restore iphona
- nastavenie ako noveho, ziadna obnova z backupu
A fici mi perfektne, aj po JB...
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 164
Registrován:
sob led 24, 2009 9:06 am
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron