[*] NDrive Navigation System

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Golf | pát črc 02, 2010 10:26 am

Re: NDrive Navigation System

Asi za žádných, amatérský "výrobek", prodávaný hluboko pod cenou konkurence, téměř zdarma... Co si o tom myslet, když porušují autorská práva?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Kyle | pát črc 02, 2010 10:43 am

Re: NDrive Navigation System

Jak jsem psal, porušení licenčních podmínek je pouze spekulace uživatelů. Dalším důvodem může být i možnost dokupovat mapy a funkcionalitu přimo z aplikace (od verze 10), což mohlo nějakým způsobem odporovat podmínkám AppStore.

Každopádně současná situace se mi vůbec nelíbí. Spoléhal sem na to, že když jednou aplikaci koupím, budu si ji moc kdykoliv opětovně stáhnout z AppStore. Že ji po pár měsících stáhnou bez náhrady a jediného vysvětlení mi od Apple nepřijde jako férové jednání.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

kamjatko | pát črc 02, 2010 11:02 am

Re: NDrive Navigation System

Před chvíli odzkouseno a funkčnost normální. Snad jen pomalejší start ale to muzE byt iOS 4...Necháme se překvapit
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

cedavera | sob črc 31, 2010 4:27 pm

Re: NDrive Navigation System

takže Ndrive není a už ani nebude? :-( nikde ji totiž nemůžu najít ... :-(
 

raider | pon říj 11, 2010 1:25 am

Re: NDrive Navigation System

"Kyle" psal,že americkým uživatelům vraceli peníze.Jak toho dosáhnout u nás? Aplikace která už nebude mít aktualizace a ani se nedá znovu stáhnou je mi k ničemu a rád bych teda taky dostal peníze zpět a koupil bych si jinou navigaci? :cry:
 

Kyle | úte říj 12, 2010 2:34 pm

Re: NDrive Navigation System

Peníze vraceli asi jen těm, kteří o aplikaci přišli díky vzdálenému smazání. Zřejmě šlo o nějakou problematickou verzi. Můžeš zkusit oslovit Apple support s tím, že sis to omylem smazal z počítače i telefonu, třeba ti peníze taky vrátí. Ale pravděpodobně ti jen odpoví, že sis to měl zálohovat.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

Juramac | úte říj 12, 2010 2:41 pm

Re: NDrive Navigation System

Apple NIKDY neodpovi, ze jsi si mel jakoukoliv aplikaci zalohovat, zalohuji je oni, pokud jsi si ji koupil legalne a pokud ji nedopatrenim smazes,pripadne prechazis na jiny pocitac, tak si ji muzes sam kdykoliv stahnout opakovane...... Zkus to, pokud uz na appstore neni, napis jim, ze jsi ji radne zaplatil a ted ji nemuzes opakovane stahnout. Pokud jiz na appstore neni, pak by mohli penize vratit...
 

Kyle | stř říj 13, 2010 3:13 pm

Re: NDrive Navigation System

Vycházím z komentáře jednoho člověka, který s Apple podporou komunikoval. Nakonec napsali, že mu peníze vrátí, ale že to je jejich dobrá vůle, protože dle jejich podmínek nic takového dělat nemusí, protože nákup je jednorázový.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř říj 13, 2010 3:43 pm

NDrive Navigation System

Tak jim zkus napsat a pripadne se podelit o vysledek, taky se mi stalo ze jsem ho vymazal s iphonu kvuli uvolneni mista, pak musel delat reinstal compu a kdyz jsem ho pak chtel stahnout tak uz nebyl :( kdyby to byla app za par ? tak dobry ale 25? je 25?. Nenapadlo me jim psat ale kdyz jsi to tady napsal.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Kyle | čtv říj 14, 2010 3:19 pm

Re: NDrive Navigation System

Tak sem jim teda napsal. Uvidíme, co odepíšou... :)
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

Kyle | pát říj 15, 2010 2:28 pm

Re: NDrive Navigation System

Takže komunikace s Apple podporou proběhla víceméně dle očekávání. V první odpovědi mi poradili, abych si aplikaci znovu stánul z iTunes. Když jsem zopakoval, že v iTunes už není, a nemám ji ani na počítači, odpověděli mi, abych si udělal zálohu ze starého počítače. Když jsem opět zopakoval, že to není možné, protože moje stará data jsou nenávratně ztracena, sdělili mi, že v takovém případě si budu muset koupit jinou navigaci... :?
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

Uživatelský avatar tvosi | pát říj 15, 2010 4:16 pm

Re: NDrive Navigation System

a vratili ti penize? to bych po nich minimalne pozadoval :!:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Kyle | pát říj 15, 2010 4:22 pm

Re: NDrive Navigation System

To mi samozřejmě nevrátili a konstatovali, že pokud nemám zálohu, tak jsem o své peníze opravdu přišel.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát čer 25, 2010 1:07 pm

raider | úte lis 02, 2010 2:27 pm

Re: NDrive Navigation System

Takže v Americe vraceli a nám "blbým východňárům" naznačili něco jako vylížte si :)
 

stikyworld | sob pro 25, 2010 8:43 pm

Re: NDrive Navigation System

to je katastrofa !
On ten NDrive má na stránkách novou aplikaci, novou navigaci.
Tak se možná dočkáš aktualizace.
 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
čtv úno 18, 2010 9:35 am

TomXasS | pon led 03, 2011 1:08 am

Re: NDrive Navigation System

Skoda no, na Symbiane to vyzera celkom slusne.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron