GPS deník

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

zandom07 | ned říj 18, 2009 2:38 pm

GPS deník

Zdravím, mám dotaz na existenci jeddné aplikace. Potřebuji aplikaci, která si bude zapisovat, kde a jak často jezdím, případné tankování benzínu, najeté km atd... Abych se pak například po měsíci podíval na aktuální najeté km, cenu za projetý benzína vůbec kde všude jsem vlastně byl. Jezdím firemním autem a toto by mi velice ulehčilo život ;-) Poraďte prosím...
 

T.Piller | stř říj 21, 2009 10:47 am

Re: GPS deník

Super už jsem se bál že jsem sám komu by se tohle hodilo takže pokud znáte takovouto aplikaci tak prosím poraďte nebo nějaké jiné řešení...Děkujeme
 

Uživatelský avatar Golf | stř říj 21, 2009 11:43 am

Re: GPS deník

MotionX-GPS v AppStore....

Zaznamená veškeré projeté trasy (i do mapy s veškerými údaji), komplet nebo rozkouskované (musí se ale před každou cestou spustit a pak záleží na vynulování nebo pokračování dál). Bez JB ale k ničemu, protože se musí spustit na pozadí, aby se dalo používat případně něco jiného, např. navigace, mail...
Na tankování je v AppStore aplikací plno, stačí si vybrat.
Program, který by to dělal všechno sám a automaticky není, takže jedině takováto nebo podobná kombinace.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

pharlap | stř říj 21, 2009 1:36 pm

Re: GPS deník

Hmmm.. vidis.. to mne nenapadlo.. Motion GPX.. a k tomu JB... aplikace Backgrounder... aplikace Kirikae..
Mnoooo.. a je vyhrano.. super!!
:wink:
 

Lukhasek | čtv pro 10, 2009 11:38 pm

Re: GPS deník

nám nacpaly do aut system tcars a sme pod dohledem... sice vis kolik, kam a za kolik najezdis, ale to same vi i sefstvo
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
stř črc 23, 2008 7:10 am
Bydliště: Most - Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron