App pro navigaci do již navštívených míst

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

mondy | ned lis 15, 2009 5:07 pm

App pro navigaci do již navštívených míst

Hodila by se mi aplikace, do které bych si zadal místa (nebo adresy), které jsem již navšívil a pak by mi automaticky navrhla nejlepší trasu do těchto míst.

Nebo aspoň aplikaci, do které si můžu zadat lokalizaci (špendlíky) a pak si je zobrazit na mapě (jinou kromě google map)

Jinak vlastním MobileNavigator Europe (od Navigon), ale tam to asi nejde nastavit.
Díky
 

Uživatelský avatar cicolably | ned lis 15, 2009 6:38 pm

Re: App pro navigaci do již navštívených míst

no ved v navigone si daš v pohode do oblubených mesto a miesto kde prave stojíš,si.uložíš a možeš sa tam vracať stále.
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar Golf | ned lis 15, 2009 8:21 pm

Re: App pro navigaci do již navštívených míst

Informace sice pravdivá, ale pouze částečně... Z hlediska objektivity je potřeba dodat, že (pokud mě paměť nešálí) to umí snad každá navigace. Takže žádná výsada výše uvedeného Navigonu...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé