Jak zjistím funkčnost GPS?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

f.l.c.spida | pát pro 04, 2009 8:20 am

Jak zjistím funkčnost GPS?

zdravicko..od firmware 3.1 mam problem s GPS...skousel jsem vicekrat restore..s jailbrakem i bez a vzdy u navigaci anebo speed meteru mi to hlasi bud searching signal GPS a nic anebo proste offline mode...
a driv nez budu menit GPS hardware rad bych vyzkousel jestli to neni software chyba.... :) dikes za odpoved.. ;o)
 

atirita | pát pro 04, 2009 8:22 am

Re: jak zjistim funkcnost GPS

Otazka ...
Aky mas model iPhonu? 2G? 3G? 3GS?

Ak chces vyskusat ci Ti funguje GPS tak si zapni mapy co mas defaultne v phone.
Mozno by stalo za skusku pohladat viac na fore ... pretoze od FW 3.1.2 je problem s GPS :wink:
Obrázek iPhone 4 16GB iOS 5.1.1
Obrázek iPad 1 64GB+3G iOS 5.1.1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 291
Registrován:
pát srp 07, 2009 8:33 am
Bydliště: iPardubice (praca) a iChrudim (bytik)

majkicz | pát pro 04, 2009 12:27 pm

Re: jak zjistim funkcnost GPS

Stahni si MotionX GPS Lite.
..iPhone5 64GB black..MacBook Pro 13" 2010..
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
pon čer 29, 2009 12:14 pm
Bydliště: Praha -> Karvina

f.l.c.spida | pát pro 04, 2009 2:46 pm

Re: jak zjistim funkcnost GPS

ahoj.. mam 3G...ale ja sem se docetl na foru ze zrovna na mapach to nenacita pomoci GPS ale souradnic internetu...
jinak samozdrejme sem cetl spousta odkazu tady na foru a nic jsem nenasel... jen pokusy jak to opravit ale spis pak zase psali ostatni ze to stejne nefunguje...
proto jsem zalozil tohle tema ... jestli nekdo nevi... jak vubec zjistim funkcnost GPS.. jestli je to vada software anebo hardware... diky.. ;)
 

Kulhos | pát pro 04, 2009 3:55 pm

Re: jak zjistim funkcnost GPS

Já s tvým dotazem naprosto souhlasím... Žádný z uvedených návodů mi totiž nepomohl, restore taky ne...

iPhone mám odblokovaný, takže s reklamací by to bylo těžší... Ale nevím o tom, že by mi někde spadnul a GPSka donedávna normálně fungovala...
Takže jsem taky přemýšlel, jak zjistit, jestli funguje, když se ani defaultní mapy nespojí se satelitem...
 

Uživatelský avatar Golf | pát pro 04, 2009 4:32 pm

Re: Jak zjistím funkčnost GPS?

Tak nevím, ale tohle je už osmé téma na jednu a tu samou věc v této sekci, před časem jich bylo šest viewtopic.php?f=119&t=20624&p=195264#p195264 a to neberu do úvahy ještě navíc zmínky ve vláknech jednotlivých navigací. Je tu sice mrtvo, ale tohle je stále dokola, každý to nazve jinak, ale je to stále o nefunkčnosti nebo problémech GPS signálu v aplikacích třetích stran, jednou Navigon, potom něco jiného... Kdyby tenhle problém konečně někdo rozlouskl, tak to ví okamžitě celý svět, ale takhle každý, kdo má jenom trochu problém, tak založí nové téma a nazve ho jinak. A řešení je v nedohlednu, jenom se tu šíří balast, a funkce "hledat" je každému u prd..le :!:
Těch nešťasníků je mi líto, ale všechno má své meze...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

f.l.c.spida | pát pro 04, 2009 4:50 pm

Re: Jak zjistím funkčnost GPS?

:shock: tak vsechny ty temata jsem cetl... ba dokonce i na tvuj odkaz jsem narazil a udelal restore.. a ani jsem to neodblokovaval.. proto chci zjistit..a urcite to nejak jde a urcite to nekdo nekde mimo toto forum nasel.. a proto je to forum, abych to tady naspal...
nechci opravu.. jak rikas skousek je tu dost a ja vsecky prosel a nic... treba mam opravdu GPS modul spatny a rad bych si jej vymenil, pokud je problem tam...jen sem nahodil tema abych zjistil ...JESTLI EXISTUJE TEST NA GPS...neco jako treba ..ping.. na kompu.. :roll:
 

Uživatelský avatar Golf | pát pro 04, 2009 5:13 pm

Re: Jak zjistím funkčnost GPS?

Asi jsi málo četl, ale komu v GoogleMaps funguje GPSko, tak na 99,99% neuspěje ani s reklamací. A nebo když kdokoliv kupuje iPhona, tak má záruku, že mu bude navigace fungovat? Asi ne... A opakuji, pokud bude řešení, tak to ví okamžitě celý svět.
A žádný návod nefungoval každému. Všechno to jsou variace na jedno a to stále se opakující téma. Možná by bylo na místě dokonce říci, že jsou tací, kteří těm s nefunkčními navigacemi vůbec nevěří (a já osobně mezi ně nepatřím!) a považují je za nemehla (a mohl bych přímo i jmenovat!!!), ale založením témata - osmým!!! - na stený problém, to nikdo nevyřeší. Pokud budou třebas dvě témata, a budou mít dva tisíce příspěvků, tak mi to bude šumafuk, ale tohle rozmělnění je asi jedno i adminům, takže s chutí do toho a založte si třeba dalších deset vláken (akorát se to všecho bude jmenovat jinak, řešit se ale bude jedno a to samé :? ) Logika? Asi ne... Jinde jsem psal že je asi nejlepší rezignovat (pokud nechápeš, tak stačí si přečíst něco v mém podpisu)...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron