TomTom Car Kit

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Golf | sob zář 10, 2011 4:04 pm

Re: TomTom Car Kit

Pětka iOS na to u mě vliv nemá a normálně nabíjí, dokonce hlášku o nekompabilitě nemám (u čtyřky se sem tam objevila)… A máš dostatečně podloženou tu "kolíbku" u konektoru? Jestli se to třeba jen nevymačkalo. A co pojistka v cigareťáku?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar caesar | sob zář 10, 2011 5:20 pm

Re: TomTom Car Kit

Podlozene to mam original podlozkou tomtoma ktera k tomu byla dodana. Nabijeni mi na ostatni nabijecky funguje :(
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar Golf | ned zář 11, 2011 10:53 am

Re: TomTom Car Kit

To, že máš originál ještě neznamená, že se ta kolíbka dostane na 100% do té správné polohy (kolikrát stačilo jenom lehce "domáčknout" spodní část iPhonu)… a co se týče těch nabíječek, tak tady jsi asi nepochopil podstatu věci vůbec. Ostatní sice nabíjí, ale o té připojené k TT Car Kitu, zda jsi si jí zkontroloval ani slovo. To se pak těžko radí :(
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar caesar | ned zář 11, 2011 11:24 am

Re: TomTom Car Kit

Tak predpokladal bych ze kdyz jde o original, ze fungovat bude a ze nebude treba na nic "tlacit". Nicmene samozrejme, ze jsem s drzakem zkousel vsemozne. Tlacit na spodek iPhonu aby se dostal vic dozadu, ruzne s nim naklanet etc...
Ohledne nabijecky jsem pochopil podstatu veci, ale ja nemam nyni druhe auto kde bych ji mohl vyzkouset (snad dnes odpoledne). Nicmene konektor do zapalovace na ni sviti. To jestli dojde proud i na konec nevim, ale vzhledem k nize popsanemu myslim ze ano.

Stale vychazim z toho, ze zprvu nabijela bez problemu, pak sam iPhone ukazovla ty sve hlasky o nekompatibilite zarizeni ktere byly nejdrive telefonem ignorovany (hlaska se ukazala, ale telefon se nabijel dal) a po par dnech uz se po one hlasce sice nabijel ale ikona baterky byla bez "blesku". Nyni je situace takova, ze uz iphone nic nehlasi a ani se nenabiji. Proto si myslim, jestli neni problem spis v telefonu nez v samotnem carkitu. Respektive v iOS. Proto muj dotaz na to jestli s tim ma nekdo podobny problem, pripadne jestli se s tim uz nekdo setkal a vyresil
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar Golf | ned zář 11, 2011 11:52 am

Re: TomTom Car Kit

No vidíš, v tomhle se už dá zorientovat :wink:

Osobně bych zkusil jiný cigareťák (třeba ukroucený drát by to mohl být?) do Car Kitu a teprve pak bych zkoumal chybu přímo v něm (poškozený vlastní konektor?). No a chyba v iP by byla asi to poslední, asi zkusit nějaký jiný iP, třeba od kámoše… Jinak opravdu těžko cokoliv jiného poradit.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

r4d4r | ned říj 23, 2011 11:09 am

Re: TomTom Car Kit

Po upgrade na IOS 5 nemozem sparovat kit s Iphone 4. Iphone ho vobec nenajde medzi BT devices. Ma este niekto rovnaky problem ako ja?
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
pát zář 17, 2010 4:15 pm

kotelník | pát lis 04, 2011 3:51 pm

TomTom Car Kit

Ja mam problem s tim, ze uz si nepamatuju jake se tam pri parovani dava heslo :(


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=49.232310,17.677265
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

ls8 | pát lis 04, 2011 3:53 pm

Re: TomTom Car Kit

5555
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

kotelník | pát lis 04, 2011 3:57 pm

TomTom Car Kit

Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

DJJonny | pon črc 02, 2012 2:34 pm

Re: TomTom Car Kit

ahojte. ja sa len chcem opytat ze pokial zapojim iphone cez tt ck do aux autoradia, ak mi bude niekto volat, budem ho pocut cez reproduktori v aute? hf nemam a nepouzivam...resp. ak by to neslo, je nejaka moznost aby som aj hovor pocul cez repraky v aute?
 

kotelník | pát črc 06, 2012 9:49 pm

Re: TomTom Car Kit

parrot
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

DJJonny | pát črc 06, 2012 10:15 pm

Re: TomTom Car Kit

?????
 

Uživatelský avatar cuting | pát črc 06, 2012 10:45 pm

Re: TomTom Car Kit

http://m.alza.cz/parrot-mki-9000-d135448.htm

Pripadne mki 9100 s displayem. Ale není potřebný. Česky ohlásí, kdo volá, pokud je v adresáři a stejně tak česky vytáčíš. Malá, šikovná a spolehlivá věcička.

TT car kit je dobrý na navigování, interní repro je dostačující, ale pro telefonování je slabý a prakticky nepoužitelný.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

DJJonny | pát črc 06, 2012 11:12 pm

Re: TomTom Car Kit

Ale ty si čítal co som písal? Ja to nechcem cez vstavany reprak v tt, ale na repraky v aute
 

Uživatelský avatar cuting | sob črc 07, 2012 7:39 am

Re: TomTom Car Kit

Ano , četl. HF Parrot je krabice napojena na audio auta. Navic ta sada umi i A2DP bezdratovy prenos a pres kabely take USB , AUX a ma i kabel pro iPhone Zvuk z telefonu -volani i muzika ti jde do repro auta.to, co vidis na obrazku je jen dalkove ovladani. Prostuduj si to.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

DJJonny | sob črc 07, 2012 7:55 pm

Re: TomTom Car Kit

Takze to mám chápať tak ze ak napojim aux do tt ck bez tej krabicky tak mi telefonovanie cez repro auta nepojde?
 

Uživatelský avatar cuting | sob črc 07, 2012 8:02 pm

Re: TomTom Car Kit

Zkus to. Pokud ma vystup 3,5 jack a ten ma,a tve radio ma vstup,tak by to fungovat mohlo. Osobne ale nevim, nezkousel jsem. V obou autech mam BT.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

kotelník | sob črc 07, 2012 8:14 pm

Re: TomTom Car Kit

jejda co resite? TT car cit je na telefonovani absolutne nepouzitelny, zvuk Ti muze jit odkud chces, ale mikrofon je absolutne priserny a nebudes slysen. Proto jsem zminil jednim slovem parrot, ktery koupis za "par korun" a mas volani vyresene naprosto nejlepe... Car kit ber jako drzak s nabijenim pro navigaci. Dalsi vyuziti nehledej.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

DJJonny | sob črc 07, 2012 9:16 pm

Re: TomTom Car Kit

Až na to ze ten parrot stojí 100€ a ja nechcem investovať nič, rádio môžem mat za darmiko, ja len chcem vediet odpoved či telefonujuceho budem počuť tiež cez repraky nič viac. Dik za ochotu pomôcť ale nehladam náhradné riešenia len jednoduchú odpoved...
 

Uživatelský avatar cuting | pon črc 09, 2012 9:17 am

Re: TomTom Car Kit

Opakuji - pokud má to tvé radio vstup AUX , a TT car kit má AUX výstup, není nic jednoduššího, než to prostě vyzkoušet. Fungovat by to mělo. nemáš to jak vyzkoušet ? Co třeba zkusit napsat na TT a zeptat se tam ? Nebo čekáš, že někdo bude zkoušet a řešit to za tebe ? :) Za těch pár dnů, co tady lamentuješ a čekáš, jsi mohl mít dávno jasno. Chce to jen občas i trochu, opravdu maličko vlastní aktivity. :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

DJJonny | pon črc 09, 2012 12:17 pm

Re: TomTom Car Kit

Ale nie, tu nejde o moju lenivost, ale o to ze môžem vymeniť svoje rádio ze iné ktoré ma aux, ale rad by som vedel odpoved skôr, lebo ak to nepojde podla predstav tak by ma to mrzelo, kedze moje rádio prehrava mp3 a toto nie, no keď aux pôjde stojí mi to za to. To rádio proste nemám fyzicky a nemal som to ako vyskúšať, píšem koli tomu aby som predisiel necakanemu prekvapeniu.
 

Uživatelský avatar cuting | stř črc 25, 2012 7:56 pm

Re: TomTom Car Kit

Tak jsem dnes doporučil známému tento držák a zjišťuji, že již není nejenom v obchodech ale ani na obchodě přímo u TT. Zvláštní. Pro iPod Touch jej jeste v nabídce mají, ale v obchodě již také není dostupný. Něco se asi chystá...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

kotelník | čtv črc 26, 2012 3:47 pm

TomTom Car Kit

OT: Treba se chysta vyroba drzaku :-D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar vrty | stř srp 01, 2012 8:51 am

Re: TomTom Car Kit

Ahoj nemate problem s dobijenim prostrednictvi tohoto drzaku TomTom Car Kit na telefonu iPhone 4S s iOS 5.1.1.?

Me se nedari primet drzak abuy zacal telefon nabijet a zrejme s timto problemem nejsem sam viz.

http://discussions.tomtom.com/t5/TomTom ... d-p/290032

Jake mate zkusenosti s novym tipem drzaku?
http://www.tomtom.com/cs_cz/products/mo ... ifications

Mate tip na nejaky jiny drzak?
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar cuting | stř srp 01, 2012 2:21 pm

Re: TomTom Car Kit

Mě osobně TT Car Kit dobíjí bez problémů . Takže může být problém někde v konektoru, v kabelu apod. Zkus vyčistit konektor .
Jinak díky za odkaz na nový držák, o něm jsem nevěděl. Pošlu na něj odkaz známému, který ho shání. I když upřimně, ten původní se mi líbí víc. Ale ani tento nevypadá zle . Otázkou ale je, jestli bude také kompatabilní s novým iPhonem , který má byt představený v září.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar vrty | stř srp 01, 2012 9:17 pm

Re: TomTom Car Kit

No nevim, myslim si ze to nebude uplne konektorem, protoze si moc nedovedu vysvetlit

1) ze jine telefony v mem drzaku funguji
2) muj telefon funguje s jakymkoliv jinym dockem, kabelem

ale je tedy pravda, kdyz jsem si s tim dnes hral, tak ze kdyz jsem tam telefon strcil pod urcitym uhlem a jeho spodni cast pak posunul do leva, tak se na telefonu zobrazilo dobijeni, kdyz jsem ho posunul do prava tak zase zmizlo. Nicmene dock se nezaktivoval, poznal jsem to tak, ze kdyz jsem to chtel sparovat BT tak mi zadne BT nenaslo..

Jo a vedeli jste ze tomtom stahl z appstoru TomTom Car Kit Tool ktery se dal stahnout tady
http://itunes.apple.com/gb/app/tomtom-c ... 22860?mt=8

A jeste k tomu novemu drzaku.. Chybi mu totiz GPS, nejspis uz se tedy spoleha na kvalitu vestavenych GPS v telefonech.. coz nevim, jestli je uplne stastne..

Tak kdyby tu byl nekdo z Brna a mohl bych v jeho TomTom Car Kitu odskouset muj telefon, byl byl vdecny..

A s tou kompatibilitou jsem taky zvedav, rozesmalo me kdyz jsem v konfiguraci videl ze to je pro telefon iPhone 4G (muzese me rict, co to je za druh? Ja znam jen 4 a 4S)

Diky..
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Aparat | stř srp 01, 2012 9:20 pm

TomTom Car Kit

Tom tom car kit funguje max. s iPhone 4, s iPhone 4S je vetsinou nefunkční... Pisou to i na oficiálním webu Tom Tom..
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 256
Registrován:
stř srp 19, 2009 2:32 pm

Uživatelský avatar Aparat | stř srp 01, 2012 9:29 pm

TomTom Car Kit

Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 256
Registrován:
stř srp 19, 2009 2:32 pm

Uživatelský avatar cuting | stř srp 01, 2012 9:56 pm

Re: TomTom Car Kit

No mě můj 4S šlape bez problemu. Naopak, s 4 se mi občas stávalo, že mi hlásil, že je nekompatabilní s tímto zařízením, ale s 4S se mi to ještě nestalo.
S tím GPS chipem, to mne také překvapuje, ale je možné, že už se připravuje na nový iP a ten bude mít možná lepší chip. TT má s Apple vyjímečně dobré vztahy, byl na iP první navigací a tak má jistě více informací, než ostatní. Nepřekvapí mne, když pár dní po představení a nebo současně přijde se zbrusu novou aplikací. Proto možná stažení tool a původního držáku z obchodů a s předstihem nový "universální držák bez GPS . Na šířku nic neřeší a výška je podle obrázků zřejmě variabilní...Za dva měsíce budeme chytřejší.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Golf | čtv srp 02, 2012 7:18 am

Re: TomTom Car Kit

Od čtyřky byly určité problémy s fungováním s TT Car Kitem, dané trochu jinými rozměry iPhonu, především jeho menší tloušťkou. Proto i TT nabízel redukci, která vlastně podkládala tu kolíbku vzadu (aby iP jakoby vystrčila). Většina lidí to řešila nalepením nějaké vyšší samolepící podložky, už to tady ve vláknu bylo zmiňováno.

Mě u čtyřky stačí zasadit iPhone a trochu zatlačit na spodní část, vše pak normálně funguje, jednou za půl roku to napíše hlášku o nekompatibilitě, stačí vyndat a zandat a je po problému. U eska by to mělo být cca stejné, nemám s tím sám přímo osobní zkušenost. Ale brácha naprosto běžně kombinaci 4S (poslední fw) a TT Car Kit používá, bez sebemenších problémů.

Co mi vadí ale nejvíc je horní hrana čtyřky, která je od toho držáku lehce poškrábaná, přeci jen je ten iPnone o něco vyšší a jde tam víc ztuha, ta stavitelná výška u nového držáku je celkem logická (i pokud by nový iPhone byl díky větší úhlopříčce vyšší, akorát jde ještě o ten konektor, pokud bude opravdu jiný).

No a ještě jedna poznámka k předchozímu příspěvku a poznámce o "vyjímečných vztazích TT/Apple", objevuje se to tu nesmyslně už po několikáté, TomTom nikdy nebyl první navigací na iP, ba naopak přišel s několikaměsíčním zpožděním! První byl Sygic, pak Navigon......

Od čtyřky už je GPS v iPhone (i v iPadu) dostatečně kvalitní na to, aby nebylo nutné ho cpát do držáku, 3G a 3GS to ale potřebují. Jinak zkratka 4G není až tak vyjímečná, je tím myšlena čtyřková řada jako taková, čtyřková generace, nevím co je na tom k smíchu...

Jinak tu ještě nebylo zmíněno to, že nový držák už funguje jako HF i bez zastrčeného iPhonu, což je oproti původnímu držáku hodně fajn. A mikrofon je možno umístit i mimo držák, např. na protisluneční clonu. Akorát ve výsledku nevím, zda to jako HF opravdu bude použitelnější, než to první provedení Car Kitu (dost děs běs, ale díky tomu mikrofonu snad ano).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar vrty | čtv srp 02, 2012 7:49 am

Re: TomTom Car Kit

Ok tak záhada vyřešena.

Vypadá to totiž, jako by bílý iphone 4S a černý iphone 4S byli trošku jinak řešeny (a nebo nějaký číňan u toho mého kusu zrovna neměl svůj den).

Každopádně po přečtení tohoto návodu
http://discussions.tomtom.com/t5/TomTom ... d-p/128187

a po ještě větším vypodložení té packy mi iPhone taky začal bez problémů fungovat.. :)

Tak teď ještě někde splašit tu TomTom Car Kit Tool aplikaci, kterou jsem si včera vymazal a na App Storu už není aby mi to zase fungovalo stejně jako dřív.. :)

A samozřejmě jsem taky zvědav, jak se Apple popasuje s novým konektorem, jestli bude řešit i kombatibilitu ze starým a jak odůvodní, že bude mít iPhone širokoúhlej display.. :)

Tak neuveritelne, TomTom Car Kit Tool se mi podarilo najit primo v AppStoru na iPhone v Purchased, sice na search to nic nenaslo, ale po projiti vsech mych 1500ks zakoupenych aplikaci jsem to tam nasel. Pak to chvilku vypadalo, ze BT, hlas a nabijeni funguje, ale GPS se nedokuje, ale nakonec i to se chytlo, takze jsem zase stastny.. :)
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar cuting | stř zář 05, 2012 4:48 pm

Re: TomTom Car Kit

Jsem docela zvědavý, jak vyřeší TT držák na nový iPhone, který má být představený příští týden. Stávající držák určitě kompatabilní nebude, už třeba jen kvuli docku, který má být menší. A redukci si v držáku auta opravdu představit neumím. Zřejmě bude uplně nový držák na nový iPhone s novým dockem, otazkou je jen, kdy. Doufám , že brzy. :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 06, 2012 7:54 am

Re: TomTom Car Kit

POZNÁMKA MODERÁTORA:

promazano, reste si priste nejake posilani byt i free app laskave pres PM, coz mohlo byt jasne kdyz se i.pa hodi jako cenzored
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Johny_F | pon říj 15, 2012 7:42 pm

Re: TomTom Car Kit

Mám dotaz. Mám od známého TomTom Car kit, ale nemám k němu originál nabíječku... teď jsem ho tak pro test napíchnul na USB z PC a vůbec se nechytl, telefon se v něm nenabíjí, nedetekujeho ho, prostě nic, je to mrtvé, jen když držím reset BT na držáku, tak pípne, že něco dělá...
Můj dotaz je, zda s originál nabíječkou to povalí, nebo by to mělo jít i při napájení z PC/zásuvky 220 V? Teoreticky ano, ale raěji se ptám...
Pokud máte někdo možnost odzkoušet, tak prosím, zkuste to. Díky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
pát lis 04, 2011 9:58 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar cuting | pon říj 15, 2012 9:02 pm

Re: TomTom Car Kit

Osobně zkušenost s tímto problémem nemám, ale co jsem koukal teď po webu, tak podobný problém řeší lidé zpravidla přímo s TomTom, který jim údajně za pár peněz pošle náhradní kabel pro car Kit . Asi bych to zkusil také.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Johny_F | pon říj 15, 2012 9:05 pm

Re: TomTom Car Kit

Tak jinak, je tu někdo z Brna ochotný udělat si na mě 10 minut času, že bych za ním sjel a vyzkoušeli bysme to na jeho kabelu?
Díky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
pát lis 04, 2011 9:58 pm
Bydliště: Brno

cham | pon říj 15, 2012 10:18 pm

Re: TomTom Car Kit

Připojení kabelem do USB notebooku funguje, přes CarKit se iPhone začne nabíjet, bluetooth se připojí, v Car Kit Tool je status Docked - tedy funguje to i z USB.
Jo a su z Brna ;)
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
stř bře 24, 2010 11:50 am

Uživatelský avatar Johny_F | pon říj 15, 2012 10:59 pm

Re: TomTom Car Kit

No to je dalsi vec tu app pro car kit uz stahnuli z iTunes? Ma to nejaky rozumny duvod?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
pát lis 04, 2011 9:58 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Johny_F | úte říj 16, 2012 8:42 pm

Re: TomTom Car Kit

Tak přátelé, asi jsem vyřešil TomTom hlavolam u iPhonu 4S :-)
Na začátku chci poděkovat chamovi, že mi pomohl odzkoušet s jeho iPhonem 3GS a jeho nabíječkou funkčnost mého car kitu. Ale k věci.
Seděl jsem teď nad tím držákem přes dvě hodiny a studoval ho ze všech stran, i zevnitř :-) první poznatek byl, že oproti originál konektoru na nabíječce je na držáku konektor asi o 1mm na výšku kratší. Zřejmě omezení konsrukčním řešením nasazování telefonu. S telefonem jsem ve stojánku kvedlal jak o život a nedobíjel ani za nic... na stojánku je ta originální gumová podložka na iP4, stojánek se nechytal ani na BT, prostě mrtvo. Napadlo mě, že už to přece jen může být vychozený a zkoušel jsem to ještě víc vypodložít. A co jsem zjistil? telefon nepotřeboval ani tak tlak zhora dolů, ale směrem ke mě, ve chvíli kdy jsem tam na tom gumovém šťuplu měl podložky z papíru už o síle 1mm, tak se telefon chytnul a hned se i spároval! Takže přátelé, nebojte se toho a narvěte tam pořádný kus podložky. Můj odhad je, že časem ten držák zase povolí a bude potřeba vyšší podložka. Asi to konstrukční řešení není úplně ideální. Tak hodně zdaru všem!
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
pát lis 04, 2011 9:58 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar vrty | úte říj 16, 2012 10:57 pm

Re: TomTom Car Kit

Ano, tohle muzu potvrdit, take jsem sundal tu original podlozku a dal pod ni 3-4 oboustrane lepici pasky a znovu ji prilepil a 4S vali jako vino a drzak tak jeste chvili vydrzi, nez si za rok pujdu pro novy telefon s novym dock konektorem.
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé