Tomtom pomoc!

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

steglik | ned led 17, 2010 9:31 pm

Tomtom pomoc!

Ahoj všem,
Tak nejdříve vysvětlení proč dotaz pokládám.
Sem třetí den vlastníkem Iphona.Vyměni sem ho za své Htc Touch diamond 2 a tak nějak nebobírám pár informací.Celý život dělám s woknama a tak my tento OS dělá problémy.
JB a všechny podrobné návody sem uskutečnil pomoci rad,návodů,linků na určitých Forech.Nejvíce je to probíráno do hloubky asi tady.
Proto se ptám zde.Vím že bych měl asi hledat ale z toho všeho se ke mě nějak nedovalila podstata dotazu.
Tedy ted k tomu.
Iphone kvuli display chci používat jako Gps navigaci.Vlastním Tomtom a Navigon.
S tomtom mám hodně zkušeností protože vlastním též TT 930.
Nejprve první dotaz.Dá se nahrát vlastní POI a Voice již do Rootu telefonu???????Hledal sem to přes DiskAid a samotný TT aplikaci a její obsah sem tam nenašel.Víte kde hledat???????????
Zkoušel sem také na svých Windows 7 přejmenovat [zakázáno] aplikaci TT na .ZIP.Funguje a klidně si tam udělám své změny.Ale zpátky převod na .ZIP jde a přejmenování zpět již na [zakázáno] Itunes nespolkne.Neplatná aplikace nebo něco v tom smyslu?Kde dělám chybu v konci?????A k GPS signalu...NA HTC sem měl funkci QuickGps.Stahovat si data o satelitech s platností 7 dnů.Zde to postrádám a Gps nechytnu ani po hodině.Proto sem nainstaloval RoqyBT a jezdím jen pomocí GPS externího modulu.Nic špatného ale risk že ho zapomenu doma nebo to zdržení bež to šechno pozapínám.No nějak sem se rozepsal a proto uvítám nějaké zasvěcení do mého probléu.Jak říkám sem od malička na Microsoftu a hrabání v registru je proti OS Iphonu prd...........
Děkuji
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D
Host
Host
 
Příspěvky: 62
Registrován:
ned led 17, 2010 9:12 pm
Bydliště: Hradecké Království

Uživatelský avatar dodulo | ned led 17, 2010 9:48 pm

Re: Tomtom pomoc!

v prvom rade na to aby si si mohol dohrat dake POI potrebujes jailbreak, aj ked neviem preco ti potom cenzurovalo tvoj prispevok asi kvoli vyliecenym suborom, kedze na tomto fore s warezom nepochodis
Naposledy upravil dodulo dne ned led 17, 2010 9:53 pm, celkově upraveno 1
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar ygy | ned led 17, 2010 9:51 pm

Re: Tomtom pomoc!

a máš ju kúpenú ? a preči ti iphone.cz cenzúruje príspevky ?
Naposledy upravil ygy dne ned led 17, 2010 10:26 pm, celkově upraveno 1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

ls8 | ned led 17, 2010 10:07 pm

Viz. moje vlakno "Doplnky pro TomTom" v sekci "Navigace". Predpokladem je samozrejme ze vlastnis originalni, nikoliv kradenou, aplikaci TomTom.

Problemy s nefunkcni GPS po JB pres blackra1n jsou popsany ve FAQ i v Navodech. Udelej restore na originalni firmware, nedelej JB, nainstaluj TomToma a zkus, jestli chyti signal.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

steglik | ned led 17, 2010 10:21 pm

Re: Tomtom pomoc!

Samozřejmě že nechci řešit WAREZ.Víme každý na čem sme.Otázky zněli.Dostat do TT své POI z POI.cz....Nemusím snad rozepisovat jaké.
Našel sem návodjak si aplikaci pro Itunes rozbalit a vložit tam co potřebuji a zpět zabalit do .ZIP a opět převést ma aplikaci pro Itunes.To snad nezákonné není ne??????????
A Gps signál tedy řešit nebudu.Pojedu přes externí.
A na Root telefonu se tedy asi zeptat také nemohu.
Čekal sem že IPhon vlastní hlavně mladí lidé.Taková hračka to je.A mladí lidé hned netahaj za slovo a snaží se pomoci.To se o tom to diskuzním foru zatím říci nedá.Proč tedy diskuzní?
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D
Host
Host
 
Příspěvky: 62
Registrován:
ned led 17, 2010 9:12 pm
Bydliště: Hradecké Království

ls8 | ned led 17, 2010 10:27 pm

Ty kecy o mladych lidech jsem jaksi nepochopil. Odkazal jsem te na vlakno, kde mas popsany navod na pridani vlastnich POI, zvukovych upozorneni na ne, vlastnich hlasu, ikony auticka atd. To ti nestaci?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Juramac | ned led 17, 2010 10:34 pm

Re: Tomtom pomoc!

Mlady muzi, kdyby jsi mel legalne koupenou navigaci, tak neco takoveho neresis. Tohle je Apple a aplikace KOUPENE LEGALNE jsou x krat vyzkousene a odladene, nez se na appstore dostanou. Takze RESIS WAREZ,ne ze ne, a jakekoliv tve duchaplnosti okolo na tom nic nemeni. Prodej iPhone,vrat se k wokenicim a res si sve problemy na warez forech pro WM. iPhone a Apple pro lidi, jako jsi ty, proste nejsou.Nic lepsiho ti poradit nemohu.

is8: Tady se myslim neco takoveho neresi....Tva dobra vule je k nicemu, prekvapuje mne, ze jsi to jeste nezamknul a autora nevyhodil...
 

ls8 | ned led 17, 2010 10:37 pm

Souhlasim. Problemy s ukradenymi aplikacemi at si tazatel resi kde chce, ostatni v odkazovanych vlaknech.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

steglik | ned led 17, 2010 10:38 pm

Re: Tomtom pomoc!

Tak kecy nebo jak bys chtel rict neber vazne pokud se mlady necitis.Neni stanovena vekova hranice.Ale omlouvam se.Nechci nikoho urazet.Ano dekuji ti za odkaz.Početl sem si ale nechápu.Mám .bmp a soubor s Poi....ale do jaké mapy to nahrát...Přeci aplikace Itunes nelze editovat.Jestli sem hloupý tak mě nakopni.Prostě chci do tomtom kterého mám nahraného v Iphonu..koupeného...přidat naoř.nebezpečná místa...Máš nějaký konkrétní postup??Potom vlákno např. zamkni,smaž...atd...Budu vděčný
Nestěžuju si na Iphone,.....Takže když nastane situace že si chci do legálni aplikace či navigace nahrát např POI lyžařská střediska či něco z POI.cz tak mě ofocíálně TOM TOM vyfakuje??
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D
Host
Host
 
Příspěvky: 62
Registrován:
ned led 17, 2010 9:12 pm
Bydliště: Hradecké Království

ls8 | ned led 17, 2010 10:41 pm

Re: Tomtom pomoc!

Do adresare s mapou. V aplikaci TomTom je jenom jedna mapa. Myslim ze v tom vlakne to popisuju dost jasne. Musis to ale kopirovat az do iPhonu do jiz nainstalovane aplikace.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron