[*] SYGIC AURA [AppStore]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar dodulo | pon pro 13, 2010 1:26 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

iGO pouziva mapy od roznych dodavatelov:

- lokalny dodavatelia napr. na Slovensku CEDA
- Navteq
- TeleAtlas
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Juramac | pon pro 13, 2010 1:31 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ale to neni odpoved, proc jeden a tentyz vyrobce v jednom zarizeni CP ma a v jinem ne. Ja vim, ze na toto asi tady odpoved nedostanu,vicemene ja osobne to s Navigonem neresim , ale bracha nedostal odpoved ani z podpory iGo, kdyz uvazoval o iPhonu, ale zjistil, ze iGo v iPhonu na rozdil od samostatne navigace cisla popisna nema.....
 

ls8 | pon pro 13, 2010 1:36 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Prodávám jak jsem koupil. Už jsem to tady jednou posílal, jedná se o vyjádření firmy CEDA, která Teleatlasu dodává data pro ČR:

Dotaz - Pavelgre: Nevím jestli to sem patří jako chyba. Ale i v nové mapě stále chybí čísla popisná v Pardubicích. Např. v jiných o hodně menších městech jako je Čáslav, Čelákovice nebo Brandýs n.L. už č.p. dávno mají. Tak mi připadá že se na Pardubice nějak zapomělo . (č.p. chybí i třeba ve Zlíně a to jsou krajská města. Tak si myslím že by měly být trochu upřednostněny ) Díky.

Odpoved - Gallen, CEDA: Dekuji za podnet, zakladem problemu je dualita cisel popisnych a orientacnich v Cechach. Je to takova nase specialita. Datovy model Teleatlasu je obecne postaven na cely svet (spise ten zapadni) a pouziva pouze cisla orientacni. Proto mesto, ktere ma v cechach pouze cisla popisna (nikoliv orientacni) ma v tomto datovem modelu "smulu", ikdyz je to treba mesto krajske. Bohuzel tak to v soucasne dobe je (o tomto problemu vime, ale z nasi strany ho neumime vyresit). Omlouvam se za prodlevu, kterou dostala tato odpoved i ostatni odkazy na tomto foru, ale mel jsem volno. Dekuji za strpeni. "

Zdroj: http://forum.navigovat.mobilmania.cz/vi ... &t=1102499

Taky mě to štve, protože používám TomToma, ale jak jsem psal, když to potřebuju, reším to vyhledáním GPS souřadnic na webu a jejich překopírováním do TomToma.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar chipy999 | pon pro 13, 2010 2:57 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No ja malokedy(vlastne este nikdy) potrebujem popisne cisla,obcas pouzijem orientacne,ale aj to zriedka.Takze podla tohto si nevyberam navi.Ale pravdou je,ze toto ma najlepsie vyriesene Navigon.Aura je dost dobra v orientacnych(u mna tak 90% uspesnost) a iGo CZ/SK je jednoznacne najhorsi.Ale zas ma oproti Aure dobre vyriesene navigovanie na kontakty,takze vyuzijem obe.Navigon uz vobec nepouzivam,neverim mu.Ked ma posiela na polne cesty,to mu prepacim este,ale ked ma v Blave dvakrat posle do protismeru vo velmi rusnej krizovatke,to uz prepacit nedokazem!Kebyze sa to stane nejakej blondinke,tak ma vaznu havariu.Aj ten prilis vzdialeny pohlad mi vadi,podobne ako v iGo.V suhrne mi fakt vychadza pre moje potreby najlepsie Aura.Co som pocul a cital,tak aj TomTom by sa mi asi pacil,ale s tym nemam osobnu skusenost a tri navi mi stacia.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

raider | pon pro 13, 2010 4:33 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Koukám,že máš oba mé favority na vánoční dárek(pro sebe) za rozumnou cenu-IGO za 15 eur a Aura za 19 eur.Takže která je podle tebe lepší? Kdyžtak nějaké plusy a mínusy?
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon pro 13, 2010 4:47 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ved som to uz zhruba naznacil.iGo nie je zle,ale vadi mi hlasova navigacia,casto opakuje povely a navyse pred kazdym povelom zaznie taky ton :( .Aura zas ma podla mna jednoznacne najlepsiu hlasovu navigaciu(teda aspon v slovencine) a to globalne vratane normalnych navi(Garmin apod).Aura ma velmi prehladnu vlastnu grafiku navigovania,spravne zvoleny zoom a absenciu zbytocnosti.U mna jednoznacne Aura vyhrava,iGo pouzivam,len ked sa chcem dat navigovat rychlo na kontakt,toto ma Aura zatial tragicke.Ale zas neviem,ako je to v EastEurope verzii,malo by to tam byt opravene v 2.1.Zial ja mam CenttralEurope a pre tu zatial update nevysiel,co ma neskutocne s**e!Aby som este nezabudol,velmi blbo ma iGo vyriesene upozornenie na prekrocenie rychlosti,bud je tam extremne otravna hlaska,alebo nic,ani graficke upozornenie,ako ma Aura.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

venousek | úte pro 14, 2010 7:05 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Sygic Aura jsem měl na Galaxy S, nicméně snad můžu hodnotit.
Když jsem dostal Galaxy, sháněl jsem navigaci. Koupil jsem za 69.99 EUR Sygic Mobile Maps a byl jsem z něj zoufalej. Za týden po koupi vyšla Aura místo update. Jako to mě fakt naštvalo, místo update vydají novou verzi. Sygic přislíbil, že Aura bude pro uživatele Mobile Maps zdarma, ale až ve druhém čtvrtletí příštího roku. Fakt nechápu proč. No, vlastně chápu. Kalkulovali s tím, že si uživatelé prostě Auru místo čekání raději koupí. Tak jsem se postaral...
Aura byla naprosto nepoužitelná - ztráta signálu byla častější, než odbočky. Strašný bylo, že neuměla ztlumit přehrávanou hudbu při vyslovení hlasových povelů, takže všechno hrálo najednou. Při Leonardovi Cohenovi byl povel slyšet, při Pearl Jam nebyl. A když jsem se přihlásil on-line, aby se mi stáhlo zaplacené dopravní zpracodajství (9.99 EUR), Aura se kousla třeba na deset minut.
Samozřejmě, mělo to krásnou 3D akcelerovanou grafiku, ale jezdit se podle toho nedalo. Chyby Mobile Maps neopravili a přidali nové...
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
úte lis 24, 2009 8:40 am

Uživatelský avatar chipy999 | úte pro 14, 2010 8:42 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

K tomu len tolko,ze na mojom iP4,ani na predchadzajucom 3GS sa ziadna z tebou vymenovanych chyb nekonala.Kamarat ma Samsung Captivate(AT&T brandovany Samsung Galaxy S) a Auru si tiez pochvaluje,tak neviem...
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar bugsy | úte pro 14, 2010 11:36 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

venousek píše:Sygic Aura jsem měl na Galaxy S, nicméně snad můžu hodnotit.

No lenže hodnotiť navigáciu z pohladu iného systému je zcestne a zavádzajúce... kedže každá navigácia sa sprava na každom systéme ináč. Navigácia fungujúca dobré na Androide uz nemusí byť dobrá na iOS a WM
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
čtv pro 09, 2010 8:59 pm

Spokie | čtv pro 16, 2010 1:31 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Vysla nova verzia pre Central Europe - 2.1

What's New In Version 2.1
- Navigate to GPS coordinates
- Navigate to Contacts functionality improved
- Optimized navigation screen
> better arrangement of maps
> bigger navigation bar
> wider streets
> improved speed and distance visibility
> improved display of street names
> improved display of vehicle marker
- Route automatically recomputed when routing method is changed
- Optimized keyboards for more comfortable writing
- Faster display of POIs
- Location sharing and geo-tagged messages on Twitter
- Quicker detection of night/day mode

- Elevation above sea level in Travel book fixed
- Settings that would change after the app was closed fixed


CENA 25 euro (porazi ma, dal som 45)
 

Anndy | čtv pro 16, 2010 3:07 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Otazka. Aura (tak ako aj Mobile Maps od Sygicu), resp. Sygic ma aj u Aury taku politiku, ze kazdu novu verziu/update (map, ci systemu) si musis kupit?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar bugsy | čtv pro 16, 2010 3:20 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

no to by zaujímalo aj mňa... dať jednorazovo 25? a update zdarma je lákavá ponuka ale utrácať zakaždým 25? je imho totálna blbosť
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
čtv pro 09, 2010 8:59 pm

Uživatelský avatar chipy999 | čtv pro 16, 2010 3:26 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

To kde ste nabrali chlapci?!Auru mam od zaciatku,co vysla a vsetky doterajsie updaty su samozrejme free!
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

ls8 | čtv pro 16, 2010 3:28 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Aktualizace všech aplikací v App Store jsou vždy zdarma. Viz FAQ.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Anndy | čtv pro 16, 2010 3:32 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak super. Pytam sa preto, lebo kamarat s ipadom mi to tvrdil o MobileMaps od Sygicu. Nemam si to ako overit, preto som sa spytal tu. Plus viem, ze MobileMaps oficialne kupene pre ine platformy (WM, symbian, android) je vzdy bez updatov.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

MiGR | čtv pro 16, 2010 3:38 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Spokie píše:CENA 25 euro (porazi ma, dal som 45)


Ja vcera koupil Aura Eastern Europe za 20EUR a dnes vysla Central, ktera by pro mne byla lepsi. No co uz.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Uživatelský avatar bugsy | čtv pro 16, 2010 5:03 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

chipy999 píše:To kde ste nabrali chlapci?!Auru mam od zaciatku,co vysla a vsetky doterajsie updaty su samozrejme free!

no to som len rád, že to tak je.. tú kačicu o tom že sygic aura si za každý update necháva platiť mám z iného fóra od jedného užívateľa, ktorý sa nato sťažoval... zjavne to je ale blbosť, tak diky za info
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
čtv pro 09, 2010 8:59 pm

raider | pon pro 20, 2010 11:27 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak u mě je Aura zase jaksi napřed oproti skutečnosti.Já jedu tak 20/30 metrů za šipkou.Dnes jsem jel přes místo kde byly 2 odbočky za sebou.Aura projela tu první a než jsem tam dojel já tak už hlásila tu druhou na opačnou stranu což je dost na pytel. :(
 

Anndy | úte pro 21, 2010 11:06 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Nemam drziak na sklo este, tak som to skusal iba tak, ze som to mal v priehradke pri radiacej pake a fungovalo to uplne normalne (v Bratislave). Zvukova navigacia bola taka, aku som cakal.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

maraaaaa | stř pro 22, 2010 11:01 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Já bych jen chtěl dodat, že poslední update přidal možnost navigovat na GPS souřadnice, jak tu se tu někdo ptal.
 

romco777 | pát led 07, 2011 3:59 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

potreboval by som poradiť, či treba nejako špeciálne nastavovať COM porty v navigácii.
Dnes som ju chcel vyskúšať, ale nič, žiadny GPS signál. Neviem, kde je problém.
Vypisuje mi: Nepresný signál
V hardwarových nastaveniach mám: Port COM - Integr...
GPS moduly - zapnuté

Treba ešte niečo špeciálne.

Ďakujem
 

Spokie | pát led 07, 2011 10:36 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Aku mas verziu? Nikdy som toto nenastavoval a ako pozeram vo verzii 2.1 tak tam uz ziadne nastavenie COM portu nieje.
Obrázek
 

romco777 | pát led 07, 2011 10:49 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Je to verzia 2.0
 

Spokie | pát led 07, 2011 11:10 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak sup sup stiahnut novu verziu :-)
 

romco777 | pát led 07, 2011 11:32 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Hmmm, nejako sa v tom neviem vyznať...kde sa to dá stiahnuť?
 

Uživatelský avatar dodulo | pát led 07, 2011 11:34 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

zeby vsetky aktualizacie aplikacii najdes v AppStore? :roll:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

romco777 | čtv led 13, 2011 3:29 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Mám Sygic Aura 2.1, ale problém so signálom GPS stále pretrváva...
iPhone nevie nájsť signál, keď som v aute...
 

maraaaaa | pát led 14, 2011 2:43 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

@romco777 kup si nový auto.
 

romco777 | pát led 14, 2011 4:06 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Stále mi vypisuje: Nepresny signal na navigáciu.

Je možné nejako aktualizovať GPS modul v iPhone?
Mám verziu 4.2.1
GPS má problém vyhľadať satelity
Naposledy upravil romco777 dne pon led 17, 2011 3:38 pm, celkově upraveno 1
 

romco777 | pát led 14, 2011 6:39 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Doublepost. Smazáno. Předejdeš tomu, když si nastuduješ pravidla, zde o editaci příspěvků. Beavers.
 

steglik | stř led 19, 2011 12:17 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Prostý dotaz nejlépe na majitele 2.1. EE.
Takže na začátek řeknu,že sem zapřísáhlý TTomák.Tak aby to bylo na vysvětlenou :lol: .Se Sygicem se znám z mé Nokie 5230,kde to byla jasná volba.Ted sem si koupil Auru,abych odzkoušel jaký to je pokrok oproti symbianu.Ale spíše zděšení.Jedíné co sem do ní dostal je hlas Pavla Lišky.Jinak vlastní body zájmu,které mám upravené pro sygic na Iphonu nejdou?I ikony mám pro ni upravené.Jedná se o radary,nebezpečná místa.Nejhorší je,že ani Aura nenabízí upozornování ani vybrání konkrétních POI pro zobrazení.Řešil toto někdo?Nebo je jistota zůstat u TT kde tato volba je?Líbí se mi grafika Aury.Díky
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D
Host
Host
 
Příspěvky: 62
Registrován:
ned led 17, 2010 9:12 pm
Bydliště: Hradecké Království

Uživatelský avatar Golf | úte úno 08, 2011 7:57 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Koukám, že nikdo z těch, co tady tuhle navigaci vyzdvihují do nebes, nereaguje :thumb_down: Tak do vosího hnízda zase šťouchnu já :fist:

Shodou okolností jsem tenhle "zázrak" (verze EE 2.1) měl tu čest po dva dny používat. A závěr? Zlatý TomTom (i přes své vlastní nedostatky, což je i odpověď na předchozí příspěvek), dokonce i Navigon s iGO u mě jsou daleko před touto navigací, řadím před ní i CoPilota.

Kdysi jsem si u "normálního" Sygicu posteskl nad tím, že ostatní jdou směrem k lepšímu, on však v mnoha případech postupuje naprosto obráceně. Kromě na první pohled lepší prostorové grafiky, má i Aura všechny nectnosti svého staršího bratříčka. Nesmyslná volba tras, naprosto tristní nedostatek databáze radarů, zaplácání plochy navigace návěstními cedulemi a hlavně navigací v pruzích (jde to sice vypnout, ale pak nemám v tomhle ohledu nic, to je opravdu volba jak řemen, k pláči). Prostě je to Sygic se všemi blbostmi, co tu už byly, a bohužel stále jsou, a je jedno jak se to dál jmenuje.

Co je příjemné, tak to je plynulost pohybu grafiky, ale tím ty kladné vlastnosti končí. 3D povrch je stejně jako u Navigonu k ničemu a jenom deformuje skutečnost a přehlednost. Co je ale naprosto k nepochopení, tak to jsou 3D objekty, bloky domů, jak se k nim blížíte, tak pomalu "zajíždějí" do země, opravdu "povedené" a hlavně naprosto nesmyslné, k čemu je to dobré?

Možná chápu nadšení těch, co si tohle pořídili jako svou první navigaci, ale pokud už někdo něco opravdu smysluplného v této oblasti používal, tak mi uniká ta pointa pro to nadšení (sorry, jedině snad infantilnost - je to barevné, efektní a hodně se to hýbe :) )

No nic, zařadím tenhle kousek pro příště do přehledu místo NDrivu (což byla snad ta nejpříšernější volba, jaká na iP existovala, i to málo co stála byly vyhozené peníze)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar chipy999 | úte úno 08, 2011 1:35 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak pred chvilkou vysiel update Aury,co je dobra sprava,ale ta horsia je,ze nic neopravuje,akurat su nove mapy :( .

What's New In Version 2.1.2
New in this release:
- FREE map update including: > Latest road coverage
> Updated house numbers > Updated POI database
> Updated lanes
> Updated speed limits
> Updated flyovers
> Updated one-ways
> Updated turn restrictions
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 08, 2011 2:41 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

len doplnim, ze Aura je oddnes v akcii ---> 24,99?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

romco777 | úte úno 08, 2011 3:00 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Mal som aj Aura, teraz nedávno som si stiahol iGO, navigácie sú v pohode, ale stále mám problém so signálom GPS...hľadá, hľadá a nič...neviem, kde môže byť problém, či v jailbreaku...
 

Uživatelský avatar Golf | úte úno 08, 2011 3:39 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

U 3G a 3GS to není nic nového nebo překvapivého, určité procento lidí ten problém má, JB nebo neJB, je to jedno... Na čtyřku snad už stížnosti nejsou. Někomu stačilo třeba jen vypnout wifinu.

Mimochodem, sorry, ale nemáš u svého profilu nic co se týče modelu iPhonu vyplněno, takže to povzdechnutí trochu ztrácí smysl, navíc je tu x vláken o signálu GPS, tak nevím jak to souvisí se Sygicem nebo přímo Aurou...

Edit: doplněno ;) , ale jen tak mimochodem, zkouše ses kouknout třeba sem?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Anndy | čtv úno 10, 2011 10:47 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Po update sa mi aura sprava jemne divne. Ked nemam zvolenu cestu, len mapu a sygic zobrazuje iba moju polohu, tak ukazovatel mojho auta, polohy namiesto plynuleho pohybu poskakuje. Posunie sa, zastavi, posunie a tak znova.
Akonahle vsak dam navigovat, ukazovatel ide plynulo.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

maraaaaa | pát úno 18, 2011 7:45 pm

Re: [*] SYGIC AURA [AppStore]

Pozor! MEGASLEVY! sygic aura central europe je ted za 11.99? a eastern europe dokonce za 9.99?! Jen do konce vikendu.
 

musashi | sob úno 19, 2011 9:49 am

Re: [*] SYGIC AURA [AppStore]

Kdyz jsem na to ranou koukal, byla tam za 11.99, nebyl jsem na wifi, tak jsem si rekl, ze ji stahnu az doma ...
Ted uz tam ale visi za 24EUR. Nechapu.
Jakou vidite cenu?

EDIT: Tak to vypada, ze to byl nejaky sotek a skutecne cena ve sleve je opravdu tech 24EUR :(
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

raider | sob úno 19, 2011 10:21 am

Re: [*] SYGIC AURA [AppStore]

Měla to být víkendová sleva a vydržela jenom v pátek??
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron