[*] SYGIC AURA [AppStore]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar chipy999 | stř čer 09, 2010 1:49 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Vysla nova verzia Aury 1.16.Zatial stahujem,takze neviem,co je nove.Toto pisu na AppStore:
Obrázek
Naposledy upravil chipy999 dne stř čer 09, 2010 2:48 pm, celkově upraveno 1
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar dodulo | stř čer 09, 2010 1:50 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

to je sice pekne, ale tvoj obrazok rozhadzuje layout fora uprav si ho :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

ONeil | sob črc 10, 2010 6:39 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Auru som nedavno zakupil, zatial spokojnost. Pisal som na support, ci planuju pridat aj prejadzne body a odpoved bola, ze v najblizsej aktualizacii by sa tato funkcia mala nachadzat.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 41
Registrován:
úte bře 03, 2009 5:19 pm

Uživatelský avatar chipy999 | čtv črc 22, 2010 12:01 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No ja som pisal tiez na support a mna velmi nepotesili :( .Mne prejazdne body az tak nechybaju,viac ma zerie ta otrasna klavesnica,na ktorej nie je diakritika,neda sa posuvat kurzor(napr. pri editovani oblubenych vlastne musim cely text zmazat a napisat nanovo).Prikladam cely mail:

Obrázek

Asi ich budem poridne otravovat,ked tam daju ten "wishlist".
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

McDog | čtv črc 22, 2010 12:04 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

A stale je iba v anglictine?Ci uz to zmenili?
 

Uživatelský avatar Golf | čtv črc 22, 2010 3:55 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Je to zvláštní, slovenská firma a naprosto ignoruje jak slovenštinu, tak češtinu. A to by pro ně mělo být to nejjednodušší! Čekal bych pro prvopočátek kombinaci s angličtinou a němčinou, ale asi jim je jedno, kde jsou doma :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ONeil | pát črc 30, 2010 5:29 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Co je nového ve verzi 1.16.1?

Vyuzite vacsiu bezpecnost a komfort s Aurou, ktora je kompatibilna s iOS4. Aura sa opat spusti hned po telefonate, vdaka rychlemu prepinaniu aplikacii. Taktiez je tam viac ako tisic novych zaznamov pozicii radarov.

Metalgirl, dnes mi nakladas ale :-))))

Já jsem totiž zlá. :mrgreen: Metalgirl
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 41
Registrován:
úte bře 03, 2009 5:19 pm

Uživatelský avatar Golf | pát črc 30, 2010 6:07 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

To spuštění po telefonátu je jako výhoda oproti konkurenci? Pokud vím, tak to umí každá navi už dávno (TomTom, Navigon)... A ta tisícovka radarů navíc je kde? V celém regionu co obsahuje a nebo pouze na Slovensku? Údaj dost zavádějící bez upřesnění :evil: Jenom blbneš lidi. Větší bezpečnost a komfort opravdu nevidím, takže ti naložím taky...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

ONeil | pát črc 30, 2010 6:26 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Bol to preklad co dali na iTunes. Nic viac... Takze sa ukludni.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 41
Registrován:
úte bře 03, 2009 5:19 pm

Uživatelský avatar Golf | sob črc 31, 2010 10:01 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Jako velice klidný a vyrovnaný člověk nemám důvod se uklidňovat... To spíš ty, pokud dojdou argumenty, tak je na řadě urážení, místo toho být zticha a raději nereagovat. Protože:

1. Pokud to napsané bylo z tvé hlavy, ač to celkem vypadalo jako hloupá reklama, tak má každý možnost se k tomu svobodně a hlavně věcně vyjádřit (když se to vlastně nezakládá na skutečnosti)

2. Pokud je to opapouškované z vyjádření firmy/výrobce, tak se za to neschovávej a napiš rovnou, že něco cituješ z reklamy. Tím spíš počítej s tím, že na většinou překroucené nebo i lživé vychloubání zareaguji. To co oni vyzdvihují je jinde dávno standart, Sygic jenom v tomto dohání konlurenci a vydává to za bůh ví co.

Když tedy nedokážeš stát ani za jedním, tak raději ani nic nepiš :evil:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

shade | sob zář 04, 2010 10:05 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Sygic používam, oceňujem hlavne jeho rýchlosť a presnosť zamerania.. starý sygic bol na iphone tragický čo sa týkalo rýchlosti a presnosti.. bežne oznamoval zatočenie ked som už bol za zákrutou :D ale tu je to už super. aj veľmi rýchlo zameriava po štarte.. čo mi trocha vadí sú ich nepresné rýchlostné limity.. navigon s týmto problém nemá ale u sygic aura je to bežné že mi pípa prekročenie rýchlosti aj ked tam žiadná značka nie je alebo naopak je tam obmedzenie a žiadné nezobrazí.

je v nom ešte jedna kritickejšia vada a to je ich pathfinding algoritmus.. ten miestami zvádza pekné kúsky.. najbežnejšie je asi, že ked si trocha pozmením trasu (napríklad aj odbočka tesne pred koncom už) tak neprepočíta novú trasu ale povie mi aby som sa otočil.. pričom vedie krásna cesta až k cielu.. snád na tom zapracujú.. u navigonu sa mi toto ešte nestalo
 

Uživatelský avatar chipy999 | sob říj 16, 2010 7:51 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Takze tu mame zasadny update Aury na 2.0.Je tam vylepsena kopa veci,bohuzial jedna z veci,ktora bola velmi nedotiahnuta,taka aj zostala:myslim teraz na navigovanie na kontakty :( .Tu je changelog:
Obrázek
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

maraaaaa | úte říj 19, 2010 1:59 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak musím říct, že navigace na první dojem super, perfektní grafika, přesné a aktuální mapy, dobré funkce, velice dobrá citlivost na GPS signál, všechno běží krásně plynule na 3GS. Jediná věc, kterou jsem zatím nezprovoznil jsou informace o aktuální dopravě. NEvíte někdo jak je to s funkčností dopravních informací v ČR?
 

iginko79 | úte říj 19, 2010 7:29 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

ta verzia 2.0 je uplne ina ako ten zvlastny pokus 1.15.... je konecne slovensky len tie mapy... su verzia 8.20 a predchadzajuce su max. 7.80 takze len pockat na sk verziu... :D
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
stř zář 17, 2008 5:17 am

maraaaaa | pát říj 22, 2010 4:41 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

nevíte jak často mají vycházet ty updaty?
 

Juramac | pát říj 22, 2010 4:44 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

na to zadne pravidlo zadny vyrobce nema. Proste az bude, tak bude..... :)
 

maraaaaa | pon říj 25, 2010 12:15 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak právě vyšel nový update 2.0.1, který konečně umožňuje použití live traffic v české a slovenské republice. Navíc aktualizuje radary a přidává 3D terén. (Zatím jsem nezkoušel, ještě stahuju)
 

Spokie | stř lis 03, 2010 7:44 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore] akcia 44,99?

Dalsie znizenie ceny pre Central Europe - 44,99?.
 

maraaaaa | pon lis 08, 2010 10:52 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Je tady někdo kdo má tuto navigaci? Po posledním updatu mi totiž přijde, že se navigace strašně zhoršila. Jako by měla špatnej signál nebo co, pokyny dává pozdě, šipka se často zasekne na jednom místě a nejede, navíc je všechno jakoby zpožděný, jako kdyby ta šipka jela třeba 5 nebo 10 metrů za mnou.

Dělá to jen mně nebo všem? Moc díky za odpověď.
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon lis 08, 2010 10:55 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No ja ju mam od zaciatku,intenzivne ju testujem v podstate stale,ale mam skor opacnu skusenost!V najnovsej verzii sa zlepsila.Nemas nahodou JB?
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

maraaaaa | pon lis 08, 2010 12:10 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

JB nemám, mám navigaci samozřejmě normálně ofiko zakoupenou, a to central europe.
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon lis 08, 2010 12:27 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Hm,tak potom neviem,mne funguje dobre.Máš najnovší fw. v iPhone?Vidím,že v podpise máš 4.0.2.4.1 dost vylepsuje celkovú rýchlosť systému.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

maraaaaa | pon lis 08, 2010 9:42 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

mám, jen jsem to zapomněl změnit v podpisu...no nic, uvidím co další update.
 

Jirka01 | stř lis 10, 2010 12:54 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No já jsem aktuální verzi Aury 2.0.1 dnes testoval v centru Prahy a můžu říct, že jsem pěkně naštvanej a přemejšlim, že budu chtít vrátit peníze jestli to urychleně nespravěj. Kdybych nebyl z Prahy a neznal cestu tak je mi celá navigace na dvě věci.

Chyby, které se během hodinové jízdy objevily několikrát:

- šipka aktuální polohy zamrzla na dobrých 30s na křižovatce (asi 5x během jízdy !!!) a přitom ukazatel signálu gps byl plný

- naprosto nesmyslné chyby typu: jedu z prahy východ na prahu západ a navigace chce abych jel nejdříve na východ, pak po 2km jízdy asi udělal hodiny a jel po stejné silnici (Kolínská) již správným směrem. Po dalších 5 km směrem na západ se objevila na displeji směrovka Brno :D
Nebo třeba hlášky typu: po 200m zahněte doprava a přitom mapa ukazuje odbočení vlevo.

- řazení do pruhů je kapitola sama o sobě. Když už uživatel pochopí co vývojář zamýšlel zjistí, že to snad v polovině případů ukazuje obráceně.

- to, že se mi za pochodu jednou sama změnila trasa přímo na křižovatce asi nemá cenu řešit.

Suma sumárum, grafika pěkná - vypadá to opravdu líbivě a celkem svižně, hodně dobrých nápadů, ale nevím jestli budu mít trpělivost čekat až vývojáři dopilují základní věci. Zdá se mi, že u Sygicu to vzali od konce a samotnou funkčnost navigace a algoritmus pro počítání trasy postavili v TO DO listu hned za 3D modely budov :(
 

Spokie | stř lis 10, 2010 6:11 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ked uz sme pri vypocte trasy tak sa pozrite na toto :

Obrázek

Mam zakazane spoplatnene cesty takze as preto sa otocil pri dialnici :-)

Zacinam lutovat ze som radsej nekupil Navigon v akcii o par eur drahsie (45eur vs 60eur) ak ked zaberie 2,5x viac pamate ako Aura a sem tam cloveka naviguje cestou kde uz ani clovek neprejde peso (vlastna skusenost).
 

maraaaaa | pát lis 12, 2010 10:05 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Máš úplnou pravdu, stojí to za prd. Nejhorší ale je, že před verzí 2.0.1 bylo všechno v pohodě.
 

Radomir | ned pro 05, 2010 6:02 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ted jsem s toho jelen jak se lisi aura od toho druhe sygicu co je zde na foru.

Jak se vlastne u této navigace resi upd map?
 

Radomir | čtv pro 09, 2010 5:55 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Umí aura http://itunes.apple.com/cz/app/sygic-aura-drive-central-europe/id371066059?mt=8 navigovat přes více průjezdních bodů

Umí zadávat cíl přes gps souřadniceč??
 

maraaaaa | pát pro 10, 2010 8:57 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

1) pokud vím, tak jen jeden, alespoň jsem tam možnost více průjezdných bodů nenašel.

2) ne.
 

Shark NX | ned pro 12, 2010 1:50 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Sygic Aura Eastern Europe je v akcii za 19,99?
http://bit.ly/fH2vj8
 

Uživatelský avatar Petr1 | ned pro 12, 2010 3:09 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

a normálně je za kolik ? :)
Omlouvám se,za trapné dotazy nebo příspěvky,prosím :), mějte se mnou strpení !?
Co vím, napovím.
Co nevím, vymyslím !

[iPhone 4 black 16GB, iOS 5.0.1 JB]
[iPhone 5 black 16GB|iOS 8.1|JB|02|Monster beats tours]
Citizen Eco-Drive Skyhawk Flight Chrono JY0000-53E
ASUS G55V|WIN7
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 636
Registrován:
pon lis 01, 2010 7:01 am

Uživatelský avatar bugsy | ned pro 12, 2010 11:07 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

normalne tusim ze nieco okolo 40?... ale ako citam tak skusenosti s totuto navigaciou a co som aj zhliadol zopar videii na youtube.. tak dakujem.. neprosim.. aj 20? je dat za tuto navigáciu vela...

EDIT: chcelo by to postnut od niekoho kto vlastni tuto navigáciu ci je badat nejake zlepsenie, kedze vysiel 10.12 update verzie na 2.1.. ci sa to za tych 20? predsa len neoplati kupit
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
čtv pro 09, 2010 8:59 pm

Uživatelský avatar jind | pon pro 13, 2010 12:46 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak honem honem kupte to nekdo :-) Uvazuju taky.. ale potom co tady ctu tak radsi pockam taky na akci od jine GPS app..
Leap motion
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 631
Registrován:
pát srp 13, 2010 10:03 am

Juramac | pon pro 13, 2010 8:06 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Nejsem zadny navigacni expert ani prehnany uzivatel, navigaci pouziju tak 5 -10 x do roka, ale kolega z vedlejsi firmy si ji poridil , kdyz byla v akci a i zadarmo, natoz za 20 je draha . :)
 

Uživatelský avatar jind | pon pro 13, 2010 9:44 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

To uz nekdy bylo zadarmo? Nebo to je mysleno ze zadarmo byla draha? :-) Tak jako ja to spise beru jako investici do budoucna.. kluci slovensti porad davaji nejake updaty.. a pochybuju ze to nechaji nefunkcni vecne :-) prave nevim no :-) ja taky vyuziju navigaci malo ale kdyz uz ji pouzivam chci aby jela coz je mi jasne ze s toudle verzi nehrozi :-)
Leap motion
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 631
Registrován:
pát srp 13, 2010 10:03 am

Juramac | pon pro 13, 2010 10:44 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No, pry to bylo pred casem v nejake akci .Nevim, rikal neco o 10-ti dolarech, ze to stahnul, ale ze je to prakticky nepouzitelne..... Ale osobne soudit nemohu, nemam ji a ani po ni netouzim. Koupil jsem 2 navigace - Navigon a TomTom, ale jezdim podle Navigonu, TT mi nejak k srdci neprirostl. A pak jsem videl v provozi iGo , ale to nema zase cisla popisna ve vetsine mest, jen ve velkych. Ale treba tady v pardubicich a ani v HK ma maximalne krizovatky.... Je to zvlastni, protoze u samostatnych navigaci iGo udajne cisla popisna ma, zatimco v aplikaci ne..... Ale opet nemohu osobne posoudit, jen cituji zkusenosti znamych.... :)
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon pro 13, 2010 11:44 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Uz mi nedalo nenapisat.Skoro kazdy tu pise,ze pocul,cital,videl video...Ja mam normalne zakupeny Navigon,Auru a iGo CZ/SK(iPhone samozrejme bez JB) a z tychto troch je Aura jednoznacne najlepsia,od verzie 2.0 je to velmi dobry soft.Iste,ma nedostatky,napr. absolutne nedoriesene navigovanie na kontakty,ale co citam v changelogu,tak v 2.1 by to malo byt opravene.2.1 este nemam,lebo z nejakeho dovodu este nie je vonku update pre CentralEurope,len pre EasternEurope.
Takze prosim nesirte bludy,ked nemate osobnu skusenost.A k tej verzii,co bola zadarmo,to bol okresany MobileMaps,nie Aura a nebolo v nom ani hlasove navigovanie,ale napriek tomu sa to dalo nudzovo pouzit.A zadarmo...
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Juramac | pon pro 13, 2010 12:43 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Nevim, jake "bludy" mas na mysli, to, ze nemam osobni zkusenost jsem zamerne zduraznil....... Konkretni otazka - jak je to s cisly popisnymi v tomto Sygici ? To je myslim hodne zasadni. Takze jak jsou na to Sygic a pripadne iGo nyni ? Stale jen ve velkych mestech a nebo vsude, jako napr, Navigon ? Diky za odpoved od cloveka, ktery ma s obojim realne zkusenosti. :) ne, ze bych si je chtel koupit, ale proste me to zajima.....
 

ls8 | pon pro 13, 2010 1:03 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Sygic používá data od Teleatlasu, takže je to stejné jako u TomToma. Čísla popisná nejsou a nebudou, psali to zástupci CEDA (dodavatel českých map pro Teleatlas). Systém Teleatlasu prý s čísly popisnými, což je česká (a slovenská?) specialita, nepočítá. Takže čísla popisná nejsou a nebudou, a to nikde, ani ve velkých městech. Čísla orientační jsou, ale jen v některych velkých městech. To se jen tak nezmění. Naštěstí s multitaskingem už není problém najít si adresu třeba na mapy.seznam.cz, zkopírovat GPS souřadnice a v navigačním softu pak zadat navigování na požadované GPS souřadnice.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Juramac | pon pro 13, 2010 1:21 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Dobre, takze v tomto ohledu je Sygic vicemene nepouzitelny, cisla popisna maji i jinde v Evrope, neni to zadna ceska specialita....Napriklad navigon je ma, a to i v nejmensich dirach........ale pak my vysvetli, proc napriklad v samostatne navigaci iGo, ktera se lepi na sklo , (ma ji muj bracha) , popisna cisla ma ? Proc jeden a ten samy vyrobce do jedne navigace dava mapy s cisly popisnymi a do aplikace pro telefon je neda ? Ocekaval bych , ze obe zarizeni tehoz vyrobce budou mit stejny a nebo hodne podobny soft a mapy.... U sygice nevim, o jeho samostatnych navigacich nic nevim...... Jinak se omlouvam, ze uvadim iGo v tomto vlaknu, uvadim ji jen, jako priklad.....
Naposledy upravil Juramac dne pon pro 13, 2010 1:27 pm, celkově upraveno 1
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé