[*] SYGIC AURA [AppStore]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Golf | stř kvě 05, 2010 8:58 pm

Re: Navigacia SYGIC AURA mozno coskoro na iPhone

No ale pokud mě paměť nešálí, tak už si Juramac na Navigon i zanadával :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Juramac | stř kvě 05, 2010 9:13 pm

Re: Navigacia SYGIC AURA mozno coskoro na iPhone

:mrgreen: nesali, zanadaval a ne jednou.... Treba. Kdyz se me neustale na rovne hlavni silnici z Nachoda do HK neustale snazil shodit doleva na Nove Mesto.... A nebo me v jedne vilove ctvrti navedl do garaze nejakeho manika s velkym psem, ktery na me ocaskem zrovna nevrtel..... :mrgreen: Ale jinak me zatim nijak moc nezklamal a treba v nemecku a nebo v rakousku je bezchybny....ale zadna navigace samozrejme neni 100% a ani nikdy nebude... A uprimne, pri mych sporadickych potrebach navigovani zase az tak prehnane pozadavky nemam... :)
 

Gil | stř kvě 05, 2010 10:06 pm

Re: Navigacia SYGIC AURA mozno coskoro na iPhone

Plodná diskuze :roll:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 191
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:49 am

hercous | čtv kvě 06, 2010 12:23 pm

Re: Navigacia SYGIC AURA mozno coskoro na iPhone

Jen pro info:
Psal jsem na support Sygic, zda bude dostupná verze Aury s celou Evropou. Prý nebude z důvodu omezení velikosti aplikace Appstore. :|
 

hannawald | čtv kvě 06, 2010 1:19 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

jsou uz nejake zkusenosti? pochlubte se, kdo uz koupil.. zatim marne hledam nejakou recenzi. 35 euro za dospelou navigaci je ok, mam sice ndrive, ale to je bida, hlasove pokyny k odboceni vydava jen obcasne, je to pouzitelne, ale rozhodne ne komfortni..
sygic znam starsi verze a ok, jen me zajima odolnost na ztraty gps signalu..
 

Uživatelský avatar Golf | čtv kvě 06, 2010 1:30 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

To snad nee... To stále budete spojovat kvalitu navigace s kvalitou signálu? I když díky čipu v iP mohou (a jsou) ty rozdíly naprosto a diametrálně rozdílné?

A co platí u jednoho, tak u dalších desetitisíců nemá vůbec žádný význam? Prostě už jednou pochopte, že jeden/dva/deset, co odsoudí navigaci jenom proto, že jim neudrží dostatečný signál oproti statisícům jiných, je naprosto zcestná cesta výběru :evil:

Jeden napíše, že je to OK, druhý že KO (a dalších několik tisíc nenapíše nic) a u tebe to bude úplně jiné, má to nějakou cenu?

Kdo budete řešit kvalitu nebo nekvalitu signálu GPS (v čemkoliv, nejen v Sygicu), tak tu máte nějakých sedm!!!!!!!!!!!!!!!! vláken jenom o tom... Hledej šmudlo :idea:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

hannawald | čtv kvě 06, 2010 4:53 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

ja jsem cetl, ale kdyz mas dat za neco 35 euro bez moznosti vyzkouset, tak to resis..treba si Sygic poradi lepe nez kolegove..nebo alespon ne hure.. asi to tak nebude, ale je to novinka, muzu doufat.
 

Uživatelský avatar 666 | čtv kvě 06, 2010 5:09 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Pre tých, čo majú záujem o lacnú kúpu. Všetky druhy Sygic Aura zlacnené na 34,99 ? z pôvodných 59,99 ? do 31. Mája!
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
čtv črc 16, 2009 6:50 am
Bydliště: Šenkvice

carlooser | pát kvě 07, 2010 1:09 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Podle mě dobrá navigace, koupeno, jen trošku nešťastně zvoleny mapy, asi bych více ocenil kdyby s CZ tam bylo Německo, Itálie, Francie...atd. Ale za tu cenu je to fajn, jsem spokojen.
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
stř zář 16, 2009 8:02 am

Uživatelský avatar Golf | pát kvě 07, 2010 2:18 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No ale na to, že je to v posledních pár dnech jedna z nejprodávanějších navi v CZ AppStore, mi tu naprosto chybí prvotní praktické hodnocení a pár screenshotů z české/slovenské kotliny (opravdové obrázky o 3D v CZ/SK nebo i v Praze). A nebo se stydíte? Já to tedy jenom pro vyzkoušení po zkušenostech z klasického Sygicu kupovat opravdu nemíním :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

pajcer | pát kvě 07, 2010 2:55 pm

Re: Navigacia SYGIC AURA mozno coskoro na iPhone

dodulo píše:Eastern Europe: Albansko, Bielorusko, Bosna a Herzegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Cesko, Estonsko, Madarsko, Litva, Lotyšsko, Macedonsko, Moldavsko, Montenegro, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko, Ukrajina

ono Jura podrobnostou je Navteq lepsi, som zvedavy kedy ta povodi trosku po lesnych cestickach a ukaze ti lesne zakutia aj tvojej ix35 :D



toto ma trocha sklamalo :( Mna by skor zaujimala skupina krajin Cela Europa, alebo aby bolo Slovensko a Cesko spolu so zapadnymi krajinami....
Alebo ak kupim Eastern EU tak mozem dokupit aj samostatne mapy jednotlivych krajin?

Cize podla mna pre nas je v podstatne nutne kupit aspon 2 verzie cize cena 2x :( (lebo dolezite je urcite Rakusko, Nemecko,...)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

hercous | pát kvě 07, 2010 11:06 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak jsem to ze zvědavosti koupil :wink:

Pár postřehů:
- víceméně je to MobileMaps s hezčí grafikou, stejně jako Mobile Maps významně preferuje hlavní trasy
- překvapilo mě, že jako jazyk není dostupná čeština :!: , hlas pro navigaci již je česky
- nemá to žádné plánování trasy předem, ani průjezdní body (aspoň jsem to nikde nenašel)
- velké plus je celková rychlost navigace i zoomování
- ty 3D budovy zase takový zázrak nejsou a někdy to vypadá celkem komicky, protože když jedete třeba vilovou čtvrtí, tak na mapě to vypadá jako když projíždíte mezi mrakodrapy :D

Pár screenshotů:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil hercous dne sob kvě 08, 2010 6:51 pm, celkově upraveno 1
 

killerGBU | sob kvě 08, 2010 8:51 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

jak tak koukám, tak je TomTom stále nejpřehlednější navigací. Než se v těch značkách a grafice zorientuji, tak jsem přejel sjezd z dálnice :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar Golf | sob kvě 08, 2010 12:06 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Taky mám z těch obrázků spíš pocit, jako bych letěl "vrtulníkem" (to samé tak trochu i u Navigonu). Jinak zkreslené reality s budovami (nepoměr výšky, no spíš celkové proporce) jak tu píše hercous, jsem si všimnul už v prvotních screenshotech nebo i videích na YouTube.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

hercous | sob kvě 08, 2010 3:45 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ten nadhled není určitě tak velký jako u Navigonu, navíc ve městě a před odbočováním dojde k výraznému přiblížení.

Co se týče přehlednosti, tak na TomTom hned tak někdo nemá. U Aury je navíc hojně používána pro okolí výrazná zelená barva a tu samou barvu má i šipka, která ukazuje směr cesty, takže přhlednost se tím ještě snižuje ...

Bohužel výpočet trasy je fakt tragický - Aura vás prostě neustále žene po hlavních tazích a centrem měst, ačkoliv se dá jet výrazně kratší cestou :|
 

Uživatelský avatar Golf | sob kvě 08, 2010 4:29 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Jenom k té zelené (ale u TT a Navigonu), podle Navigonu nejsem asi v lese nikdy, v TT mám při jízdě v lese jasně vymezenou zelenou barvou i okolní zelený porost :wink: Jinak ta šipka na screenshotech od tebe zelená není... A nebo nesmíš jezdit lesem :mrgreen:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

hercous | sob kvě 08, 2010 6:56 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No jo jenže v Aure je zelená všude, nejen v lese :)
U té šipky jsem nemyslel šipku polohy auta, ale šipku směru trasy. Doplnil jsem ještě 2 screenshoty se zelenou šipkou.
 

carlooser | ned kvě 09, 2010 12:59 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Registruji problémy se signálem. V autě jedna čárka a díky tomu to ani moc dobře nenaviguje. Myslel jsem si, že to je OS4 Beta3 , ale po diskuzi s kamarádem, má stejný problém a když vidím screenshoty nahoře, tak je tam také jedna čárka, což tedy dost zamrzí. Snad se to v update zlepší. Jinak se mi navigace líbí, možná více než Navigon (je to věc vkusu), nicméně ten signál ji tedy hodně sráží dolů :-/
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
stř zář 16, 2009 8:02 am

hercous | ned kvě 09, 2010 7:44 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Mám carkit, takže problémy se signálem nemám :)
Ty screenshoty jsou dělaný v demo režimu doma, takže síla signalu se nevztahuje k dané lokalitě!

Jinak navigace nemá se signálem nic společného :wink:
 

Uživatelský avatar dodulo | ned kvě 09, 2010 10:41 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

takze co mozem naozaj potrvrdit je to, ze Aura je oproti Mobile Maps ovela plynulejsia resp. moj subjektivny nazor je to, ze sipka sa pohybuje plynule ako v Navigone a taktiez by som povedal, ze ked sme jazdili tak sipka nemeska ako v pripade Mobile Maps, kedze iPhone so Sygic Aura som mal iba zapozicany a za ten cas sa mi nepodarilo prist na jednu vec a to ci sa tam vobec daju nastavit prejazdove body :? ale vyzera, ze zatial asi nie...
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Golf | pon kvě 10, 2010 12:14 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No mě už celkem zaráží, že tam není česká lokalizace, předpokládám tedy, že ani slovenská??? Je to zarážející o to víc, že je to vlastně slovenská firma, nebo se pletu?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | pon kvě 10, 2010 7:48 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

nie nepleties sa, program naozaj je dostupny iba vo svetovych jazykoch, hlasove pokyny su aj v SK/CZ, podla mojich informacii by mali prist dalsie lokalizacie v dalsom update, kazdopadne mi to pripada ako prerobene Mobile Maps, niektore veci tam chybaju ( napr. prejazdove body ), ale celkovo je Aura ovela plynulejsia oproti Mobile Maps a tak sa mi zda, ze vyriesili aj problem s "cuvanim" sipky
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

hurrican | pon kvě 10, 2010 10:22 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Zdravim. Tak som sa dostal na služobnú cestu mimo Slovenska a rozhodol som sa otestovať novú auru(taliansko). Ako navigácia vypada ozaj pekne a plynulo o tom niet pochýb, problémy so signálom som nemal akurát som si vsimol že na ceste keď idete napr. po diaľnici a priblizite si pohľad tak sipka občas doskakuje. Ináč cesty ukazuje presne aj križovatky (žiadne oneskorenie). Čo mi tam dosť chyba (porovnáva som s klasickou navigaciou mio) je planovanie cesty teda hlavne prejazdne body (čo dosť pri navigaciach vyuzivam ) a ďalej napr. navigácia v tuneloch ako aj vyhladanie poi podľa potreby (pozdĺž trasy v okolo cieľa a tak) teda to som tam nenašiel + samozrejme lokalizacia (zas ale táto navigácia je dosť jednoduchá takze sa tam obidete aj bez nej ;o).

Ps : ospravedlňujem sa za chyby ale píšem na ulici (kde som chytil WiFi) z iphonu ;o)
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
ned dub 04, 2010 4:11 pm

Uživatelský avatar DeMaio | úte kvě 11, 2010 6:58 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Viac by ma zaújmalo ako je to s vyhladávaním kamošov.Skúšal to už niekto?Podla videa čo som niekde zazrel tak by mala nájsť známich aj keď budú niekde príklad v Tescu a ty ideš okolo.
Ako to funguje?
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 344
Registrován:
čtv led 22, 2009 12:55 am
Bydliště: Banská Bystrica

Uživatelský avatar dodulo | úte kvě 11, 2010 4:09 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

neviem, ale maximalne to bude fungovat tak, ze si to bude pamätat jeho poslednu polohu ked mal Auru zapnutu a druha vec keby ju aj v tom Tescu mal zapnutu, tak by nemusel mat signal

inak co som mal zatial moznost vidiet, tak Aura ma panoramu 3D ovela viac premakanu ako Navigon, v Navigone kopce len sem-tam pripadne ovela mensie ako v skutocnosti, pripada mi to, ze Sygic mal ine datove podklady aj ked tomu sa mi nechce verit kedze Navigon ich ma od NASA
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

carlooser | úte kvě 11, 2010 6:42 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Přidávání kámošů je něco jako v ICQ, přidáš, autorizuješ a je to. Potom pokud jste oba online, lze sledovat jeho pozici. Pokud je offline, je obdélník se jménem šedý, pokud je online je oranžový. Je to docela zajímavé, ale imho spíše využitelné pro firmy.
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
stř zář 16, 2009 8:02 am

Uživatelský avatar BlazingUFO | stř kvě 12, 2010 2:12 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

mna zaujima ako je to ked sa necham navigovat z krajiny ktora je v eastern europe do krajiny ktora je vo western, to ma dovedie len po hranice a potom sa musim prepnut, alebo to samo prepne alebo ako?
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar dodulo | stř kvě 12, 2010 2:15 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

ano musis to prepnut je to podobny pripad ako s TomTom ked bol rozdeleny na viacero casti, Eastern Europe Western Europe, avsak v Sygic-u podla mojich informacii pracuju na nejakej verzii aby vyhovovala podmienkam iTunes resp. hladaju riesenie ako to vyriesit kedze aplikacia do AppStore nemoze mat viac ako 2GB a Aura by komplet europa presahovala tuto hodnotu, preto je rozdelena do viac regionov
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar BlazingUFO | stř kvě 12, 2010 2:25 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

ono keby nebol "ženšen" tak by sa to dalo pocas stania na hranici, ale teraz to clovek musi prepinat pocas jazdy, coz neni vobec dobre...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

Jokero | pát kvě 14, 2010 8:35 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Sygic Aura Drive Central Europe 34,99eur

Maps Included: Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Hungary, Poland, Slovakia, Slovenia, Switzerland & Liechtenstein.
 

Juramac | pát kvě 14, 2010 9:54 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

No vida, a pak, ze to nejde.... Ale i kdyz nejsem zadny navigacni fanda a navigaci vyuziju asi 1x za mesic (a mnohdy ani to ne) , tak se mi Navigon stale libi nejvice. Uz treba jen kvuli cislum popisnym a skvelou spolupraci s adresarem.... Az na nekolik malo musek , ktere maji vsechny navigace, jsem spokojeny a jeste mne nikde nenechala.... A zadne barevne omalovanky mne uz v mem veku nijak nezaujmou.... Ale verim, ze se to bude mnohym libit, a i ta cena je urcite zajimava.... :wink:
 

lacijawa | ned kvě 16, 2010 8:08 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ja som maximálne spokojný s Aurou,mám s Aurou najlepší príjem GPS signálu zo všetkých navigácií ... :)
iPhone 3G 8GB JB
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
čtv srp 20, 2009 8:15 pm

hannawald | ned kvě 16, 2010 9:08 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

tak prosim nejaky podrobnejsi popis, jake jsi mel navigace, v cem je Aura lepsi..v Appstore neni jediny komentar nebo rating..tomu moc nerozumim..diky!
 

hurrican | ned kvě 16, 2010 10:08 am

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Taktiez mi troska vadi v Aure ze sa neda locknut zoom...teda ked si chcem v meste napr. oddialit pohlad tak ono aj ked si ho oddialim tak po par sekundach sa to automaticky vrati spat na povodny zoom.. lepsie by bolo keby sa to dalo nastavit,teda bud automaticky zoom alebo manualny... plus tiez mi chyba rychly nahlad 2D mapy ... teda ke sa navigujem v 3D a potrebujem rychlo prepat na 2D a pozret ulicky naokolo tak musim bud ist do nastavenia a tam to poprepinat alebo si mapu oddialit ked sa to do 2D prepne ale uz je to moc oddiale.. Aura je pekna navigacia teda naozaj posobi pekne,graficky patri medzi najkrajsie a aj plynulostou na nu ziadna ina nema,no len skoda ze je to viac zamerane na vizual ako na prepracovaniejsie funkcie.. (ako som pisal aj v prispevku pred tym co tam chyba)..Skoda mozno to dalsie verzie nejak napravia.. ;)
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
ned dub 04, 2010 4:11 pm

morri21 | pát kvě 21, 2010 8:10 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

ak by ste mali záujem, tak aj túto aplikáciu podrobne zrecenzujeme na našom webe :)
 

Uživatelský avatar murder | stř kvě 26, 2010 3:35 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Tak ať je Aura jaká je, jako uživatel Mobile Maps jsem dostal "strach" že se na něj v dalším vývoji vykašlou, tak jsem se zeptal a zde je odpověď:
Dobry den,
Ano, Mobile Maps zostava nadalej vo vyvoji... Aura a MM budu paralelne vyvijane.
In case of any questions and feedbacks, please don't hesitate to contact me.
Thank you for contacting support and for your interest in our products.
Best regards,
Matus Cipak
SYGIC Technical Support

E-mail: support@sygic.com
Web: http://www.sygic.com
Youtube: http://www.youtube.com/sygic
Twitter: http://twitter.com/SygicOfficial

-----Original Message-----
From: ****************
Sent: Tuesday, May 25, 2010 7:28 PM
To: Sygic Technical Support
Subject: Sygic Aura iPhone

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli bude pokračovat vývoj Mobile Map Europe pro
iPhone zakoupil jsem tuto navigaci před měsícem a nyní vydáváte novou
navigaci Aura za plnou cenu, bez možnosti upgrade.
Jistě víte, že navigační sw potřebuje stálý vývoj a proto by mě mrzelo
pokud bych si za 50Eur koupil navigaci na jeden/dva měsíce.
Děkuji za objasnění dalšího vývoje.
S přátelským pozdravem


Tak doufejme, koupil jsem jej opravdu těsně před uvedení Aury
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar chipy999 | stř kvě 26, 2010 5:25 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ja by som teda prispel kratkymi prvymi skusenostami s Aurou.Do Aury isiel po velmi dlhom uvazovani a vahani,ale da sa povedat,ze nelutujem.Predtym som mal Sygic v symbiane,takze som si velmi rychlo zvykol.S nadsadzkou sa da povedat,ze Aura je mierne osekany MobileMaps s inou(velmi peknou) grafikou a pridanou online konektivitou,ktoru ale zatial nepouzivam.Zatial som s nou najazdil asi 700 km po roznych cestach-dialnica,mesta okresky,aj ucelove komunikacie a spokojnost.Plynuly pohyb sipky,krasna grafika(vobec mi nepripada ako omalovanka,ako niektori hovoria),rychle reakcie aj nabeh aplikacie(aj nacitanie satelitov),velmi prijemne hlasove navadzanie(stara znama Jana),velmi zmysluplny vypocet tras a rychle preratavanie pri zmene navrhnutej trasy-to su pozitiva.K negativam(o ktorych som ale dopredu vedel) by som zaradil hlavne nemoznost zadania prejazdnych bodov a chybajuce ovladanie iPodu priamo z aplikacie.Dost krkolomne je aj navigovanie na kontakty,kde najprv musite priradit adresu aj v Aure,ale toto staci spravit raz.Verim,ze sa bude aplikacia vyvijat k lepsiemu,ale uz teraz splna vacsinu mojich narokov,takze odporucam.Ja som ju este kupil za akciovych 35?,takze aj toto je silny argument.Ked mata nejake otazky,tak sa kludne pytajte.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

morri21 | čtv kvě 27, 2010 7:16 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Ak by ste mali záujem, tak po kliknutí na obrázok si môžete prečítať kompletnú recenziu

Obrázek


PS. dúfam že sa to nebude brať ako reklama. Chcem len podať informácie užívateľom, ktorí zvažujú kúpu tohto softwaru
 

Uživatelský avatar netvor | pát kvě 28, 2010 10:40 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

Cafte tak ja mam Navigon,Igo Sygic Aura tie prve dva slapu jak hodinky ale Sygic trochu zanechava a tie budovy sa mi zdaju zvlastne . Bratislava je iba centrum v 3D by som povedal po krajoch je to uz bez domov. Predosly Sygic bol omnoho lepsi . :wink:
Iphone XS MAX 64GB OS 12.3
Iphone X 64GB OS 12.3
Apple Watch 4 OS 5.2.1
Iphone 7 PLUS OS 12.3
Apple iPad 2018 32GB OS 12.3
Host
Host
 
Příspěvky: 71
Registrován:
sob kvě 15, 2010 9:05 am

Uživatelský avatar dodulo | pon čer 07, 2010 4:16 pm

Re: SYGIC AURA [AppStore]

zaujimava akcia na http://sygic.com/ :D

Sygic Aura Walk South Africa

Download from iTunes

cena: 9,99? a pokial sa stanu majstri sveta Taliani bude Vam tato ciastka vratena :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé