BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar dodulo | stř kvě 12, 2010 9:43 am

BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Aplikacia robi v podstate to iste, co RoqyBT

hoci tento projekt patri do skupiny BTstack, ktori vyvinuli aplikacie, ktore umoznia pripojit k iPhonu bluetooth klavesnicu ci mys, myslim, ze si tato aplikacia zasluzi vlastne vlakno

aplikacia sluzi na sparovanie externeho bluetooth GPS modulu s iPhone 2G/3G/3GS, iPod Touch 2G/3G, iPad wifi/3G, nasledne mozu sluzby GPS vyuzivat aj majitelia iPhone 2G/iPod Touch/iPad wifi

aplikacia je dostupna v Cydii na bigboss repozitary
cena: 5$

demo verzia bude ukazovat iba suradnice a poziciu v googlemaps (ako je na obrazku), pre funkcnost v ostatnych navigacnych app je potrebne zakupit full verziu

Obrázek
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Mirman1 | sob črc 31, 2010 4:44 pm

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

ale aj ked mam tu aplikaciu potrebujem GPS modul nie?
 

Uživatelský avatar pistak | sob črc 31, 2010 6:27 pm

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Uz som sa to asi raz pytal, ale neviem odpoved, tak este teda raz skusim. Preco apple nepovoli pripojit externe gps??? co je to nezakonne???
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Pantani | sob črc 31, 2010 9:25 pm

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Tipuju, že je to proto, že iPhone má vlastní a Apple nehodlá podporovat konkurenci. Krom toho je pak výrazně těžší dělat podporu pro iPhone, takhle si zjednodušujou práci.

App vyzkouším, jsem zvědav, jaký bude rozdíl oproti Roqymu. Mám tu starou verzi Roqyho, nevím, jestli je něco novýho, ale Roqy např. vyžaduje mít zaplej location services a zajímá mě, jestli to tahle app zvládne bez toho.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

jety.men | stř srp 04, 2010 2:10 pm

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Tak jsem to skusil a s nokia modulem LD 3W funguje ale mam pouze demo verzi uz nekdo skusil placenou ? funguje s navigacema ?
A jeste se chci zeptat jak ji mam koupit ? Jde to prez kredit ? ... A nebo se to da nejak obejit ? dik
 

jupijajej | pát srp 13, 2010 11:59 am

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

jety.men: Ahoja, zakoupil jsem pres PayPal ( pres kredit to bohuzel nepujde ) a slape mi s Aurou v naprostem poradku. Modul mam stejny jako ty.
 

Uživatelský avatar chipy999 | ned led 16, 2011 7:36 am

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

pistak píše:Uz som sa to asi raz pytal, ale neviem odpoved, tak este teda raz skusim. Preco apple nepovoli pripojit externe gps??? co je to nezakonne???


Nezakazuje to!Len ma prisne podmienky na tych,ktorym to povoli.Okrem drziakov s GPS TomTom,Arkon,Mio uz je v predaji aj samotny externy BT GPS modul: http://bit.ly/gkpqSc
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

steglik | ned led 16, 2011 8:26 pm

Re: BTstack GPS-pripojte si vas BT GPS k vasmu iPhone/iPod/iPad

Otázka fakt pro znalce.
Mám 3GS a řeším jestli pro navigaci,mám TT 1,6 EE a Nav 1.7 EE,ale používám spíš ze zvyku pouze TT,no ale to tady nechci rozvášnovat nějakou diskuzi co je lepší,mohu použít RoqyBT a zda je to přesnější než čip v telefonu?Na exkteráku je to SiRFstar III.Ale zase nemá podporu po netu,Takže fix do minuty.A otázka zní?Bude TT lepší fixovat a držet se s exterákem a tedy nabíjet v autě dvě věci zároven?Bude výdrž lepší,když budu využívat externí gps,ale za to zaplí BT,Roqy,TT?Díky za průzkum :).Sám si odpovím,že to zkusím.Ale ted k večeru se mi nechce vyjíždět a asi to zajímá více lidí.
IoSáci dky
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D
Host
Host
 
Příspěvky: 62
Registrován:
ned led 17, 2010 9:12 pm
Bydliště: Hradecké Království

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron