Licence...

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Mrsel | úte čer 22, 2010 1:29 pm

Licence...

Licence...
rok co mám Iphone tak se mi nepodařila sprovoznit GPSka,
nevím jestli to má každý, včera na narozeniny jsem seděl s 2 kamarády, co mají taky Iphony v hospodě, možná mi pomůžete?.
Když jsem otevřel klasickou aplikaci mapy app, tak když jsem klikl na ten růžek vpravo dole a dal seznam, tak tam mám napsané slovo ,,licence...´´ a šede pozadí
Oba kámoši, tam měli navigovanou cestu a historii.... je dosti možné, jelikož jsem neměl sprovozněnou navigaci, tak tam nemam žadnou historii, nebo nemám nějakou licenci kterou nevím kde jsem ztratil...
chtěl jsem spiš poprosit o překontrolování u vás co od včerejška mate Ios4->
určitě ste někteří z vás nestihly použít navigaci a nemáte tam žádnou historii, máte tam taky toto:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

pak safari odkaz na m.google.com/legalnotices

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

ls8 | úte čer 22, 2010 1:42 pm

Re: Licence...

To tam máme samozřejmě všichni, toto nijak nesouvisí s nefunkční GPS. POkud ti GPS nefunguje, reklamuj telefon!
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Mrsel | úte čer 22, 2010 2:02 pm

Re: Licence...

prošel záruční dobou :( navíc byl rozbitý moc, a u silent tlačítka se mi kovový rám odlepil od plastu asi o 1mm tak nevim jestli to může mít vliv na GPS,
víc o mém problemu v topicu o GPS : viewtopic.php?f=115&t=18010&st=0&sk=t&sd=a&start=200
poslední příspěvek
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé