[*] Navigace BOSCH

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Juramac | pon pro 20, 2010 6:25 pm

[*] Navigace BOSCH

Tak uz i vehlasny BOSCH se pustil do navigaci, ale zadny zazrak a tradicne premrstena cena, jako u vetsiny jinych jeho vyrobku. Proste prodava svou znacku , ale nenabizi nic extra. Naopak, mapy jen nemecka, rakouska a svycasrska, za neskutecnyh 65 dolaru a vypada, jako klon Sygice...omalovanky baracku, grafika prumer, ale kecu v popisu , jak je skvely ,vice, nez je zdravo... :wink: Samozrejme take nechybi dnes tolik popularni sluvko ECO , ale chybi zakladni informace, na jakych mapach to stoji. Odhaduji TeleAtlas.... :( Zkratka nemecka nabubrelost a za hodne penez malo muziky. Ale urcite si prave ta nabubrelost a znama znacka sve zakazniky opet najde... Posudte sami.

http://itunes.apple.com/cz/app/bosch-na ... 21514?mt=8
 

Pantani | pon pro 20, 2010 9:48 pm

Re: Navigace BOSCH

No já jsem si myslel, že Bosch dělá jen spotřebiče... :lol: Jak jen hluboce se lze mýlit! :lol:
Navi na těch obrázkách podle mýho vypadá fakt otřesně, omalovánky nic víc. Tu cenu snad nemůžou myslet vážně, mohli to dát možná jako freeware. Těžko si zvykám na Navigon, ale určitě teďka začnu říkat, jak je skvělej a graficky naprosto příkladně vyvedenej. Tohle nemá obdoby. Jsem zvědav, jestli to bude lepší než Dynavix - komu budem fandit?? :twisted:
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé