ktora navi zvlada budapest

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

slkdriver | ned kvě 29, 2011 9:28 am

ktora navi zvlada budapest

ahoj, nakolko koncim s JB, chcem kupit navigaciu ale neviem ktoru, pouzivam navigon lebo som myslel ze je naj ale.. sklamala ma a velmi, pred budapestou vypadla a nabehla az za nou, pricom hlavne v budapesti som ju potreboval, mate tiez take skusenosti? ktora ina vam isla a aj vam nesiel navigon? bol to asi 1.7 verzia alebo dokonca 1.8 proste stale najnovsiu mam, tak poradte nechcem dat 70 euro za nieco co funguje len v malej dedine :(
 

Uživatelský avatar Dodo | ned kvě 29, 2011 9:30 am

Re: ktora navi zvlada budapest

Nechces dat 70 euro, ale uz si ju pouzival?? Hmmm.... =@ :evil:
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1362
Registrován:
pon zář 14, 2009 5:32 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Marek | ned kvě 29, 2011 9:32 am

Re: ktora navi zvlada budapest

OT: Aspoň že s tím chce skončiť ;)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

slkdriver | ned kvě 29, 2011 9:37 am

Re: ktora navi zvlada budapest

ved to ze s tym chcem skoncit ale aby som sa nepopalil nech funguje tam kde ju najviac treba :)

inac to sme boli 3ja kazdy iphone 3g,3g,3gs a navigon a kazdemu spadla akurat na 3g to hodilo - trasa prilis zlozita alebo nieco take a tak sme sli podla mapy a aktualnej pozicie
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned kvě 29, 2011 9:40 am

Re: ktora navi zvlada budapest

A jaky mas iphone? Vypln si profil.
Ja pouzivam Navigon na ip4 a nemam nejmensi problem ani v Praze. Takze chyba bude asi ve verzi Navigonu, coz bych se nedivil a dobre ti tak.
A napsat ze Navigon funguje jenom v male dedine, kdyz patri mezi nejlepsi navigace, podle toho jak jsi ten Navigon ziskal, je vice nez troufale, jeste kdyz i avigce je zavisla podle gps, a tam muze byt poblem u iphonu.

A vsichni jste ji meli pocitam koupenou vid? Problem bych nehledal u Navigonu jako spise u te Vasi verze a pripadne i iphone muze na to mit vliv, ze treba netihal prepocitavat ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

slkdriver | ned kvě 29, 2011 9:42 am

Re: ktora navi zvlada budapest

barberry ved jasne ze navigon je super to mala dedina bolo len prirovnanie inac vsade siel len v budapesti vypadol a aj na 3gs napisal trasa prilis zlozita.. co je blbost par odbociek a si z nej von
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned kvě 29, 2011 9:57 am

Re: ktora navi zvlada budapest

a jako s chces poradit od nas? abych si nekde stahli nejakou navigaci a jeli to vyzkouset do Budapeste?
mam Navigon koupeny, mam ip4 a jezdim s nim bez problemu. tecka.
a byt tebou tak si prectu v tvem zajmu pravidla fora, hlavne o warezu, ze mas docela odvahu tady rozebirat jaka navigace ti nesla a odkud si ji mel ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

slkdriver | ned kvě 29, 2011 10:02 am

Re: ktora navi zvlada budapest

..skor hladam niekoho co siel cez budapest (mozno tu taky bude :) a poviem mi - mne moja sla.. o to mi ide.. co sa tyka navigacie idem ju kupit original tak uz neries warez, apropo - za neho je zodpovedny uploader, on mal overit prava na sirenie dalej, downloader uz len taha a ked tam niesu legal notes tak ani nemusi vediet ze je to nelegalne.. studuj.. citaj zakony.. viac budes vediet.. napr. aj to ze JA som kvazi poskodeny tym svinstvom rovnako ako aj predajna.. zly zly uploader... :)
Naposledy upravil slkdriver dne ned kvě 29, 2011 10:05 am, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned kvě 29, 2011 10:04 am

Re: ktora navi zvlada budapest

OT:
Hlavne ze si umis zjistit a zduvodnit si, ze ty jsi nic spatneho neprovedl vid :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Golf | ned kvě 29, 2011 1:20 pm

Re: ktora navi zvlada budapest

Dokonalý... Tady se někdo veřejně přizná k warezu (včetně několika dalších zařízení) a diskuse okolo toho běží vesele dál.

Asi je kolem Budapešti jiný signál než kdekoliv jinde, Bermudský trojůhelník hadr. Kdokoliv jiný tu byl i za menší prohřešek automaticky smáznut nebo uzamčen. Nebo se pravidla změnila natolik, že se i tohle toleruje? To si snad z ostatních platících poctivců děláte prdel? Je tu snad těch témat a názorů na jednotlivé navigace málo?

Taky JB někdy na iP mám, ale tohle je trochu moc... Přístě navigaci taky asi ukradnu a budu si tady stěžovat, že mi kolem nějakých Kotěhulek blbě funguje, abych náhodou po x krádežích náhodou nevyhodil x Euro zbytečně, aby mi tu někdo poradil.

Tohle myslíte Dodo a braberry.pha opravdu vážně? Místo abys to jako moderátor jasně a srozumitelně utnul, tak tu o tom ještě diskutuješ???
Naposledy upravil Golf dne ned kvě 29, 2011 1:26 pm, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar cicolably | ned kvě 29, 2011 1:21 pm

Re: ktora navi zvlada budapest

ja som šiel cez budapešť ešte z 3G a navigonom a uplne v pohode
sice úplne legálne ale viem že bude fungovať aj dalej na mojom iP4
a FAKT toto tu bavenie sa z Warezakom numero uno :fool:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

macuser | ned kvě 29, 2011 1:30 pm

Re: ktora navi zvlada budapest

OT: Ja bych se moderatoru zastal... Zadne odkazy tu nedava, nic tu neresi a nikoho nenavadi. Ale treba to posoudi nekdo jiny. Zrejme porusuje licencni podminky Apple. Stahovat sice zrejme muze, ale uzivat ne. Sam jsem si podobnou cestou navigace vyzkousel.

K tematu kolikrat jsi tama jel? Obcas blbnou vsechny navigace...
 

Paly | ned kvě 29, 2011 1:36 pm

Re: ktora navi zvlada budapest

Mam zakupeny Navigon, tusim stal cca 70€ cez Budapest ma navigoval 2x a bez problemov. Samozrejme ma navigoval aj po roznych malickych dedinkach.

Znamy je tiez warezak (no co uz, kamaratov si nevyberies) a jemu ukradnute navigacie funguju rozne, raz idu raz neidu.

Myslim, ze problem tejto diskusie je vyrieseny, ak bude mat autor otazku kde sa nebude chvalit ty, ze kradne tak temu necham otvorenu.

LOCK
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron