IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

pesulap | ned srp 21, 2011 8:33 pm

IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

Ahoj,
mám tu IP 3G a má v sobě 6.15.00. Problém s GPS je samozřejmě a tak jsem to začal řešit.

Koupil jsem externí Bluetooth GPS a zaplatil RoqyBT4.

Mno a ted jak to dát dohromady.

Stáhl jsem Backgrounder a spojil Roqy s GPS vše jede super vypnu Roqy a ikonky bluetooth je stále vidět. Zapnu Geocaching a bohužel lokalizace je stále nanic.

Díky moc za radu....
 

hootchi | ned srp 21, 2011 11:08 pm

IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

Ahoj. Pouzivam stejnou kombinaci. Backgrounder neni vubec potreba. Roqy bezi bez nej. Zkontroluj si, jestli mas zaple polohove sluzby, parkrat uz jsem se na to nachytal. Pak je jeste varianta nekompatibility se zarizenim, viz stranky Roqy :)


---
- Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
 

Uživatelský avatar parmin | pon srp 22, 2011 8:04 am

Re: IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

Take pouzivam Roqy a nemam s tum problem. Externi modul mam od Nokie, ne vsechny jsou kompatibilni, u toho bych zacal.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

pesulap | pon srp 22, 2011 8:25 am

Re: IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

 

Uživatelský avatar Metalgirl | pon srp 22, 2011 9:20 am

Re: IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

http://www.roqy-bluetooth.net/forum/vie ... ?f=5&t=906 tady je seznam kompatibilnich GPS modulu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

pesulap | pon srp 22, 2011 10:16 am

Re: IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

No nevim. Nalezl jsem tam o mém modemu jen malou zmínku, která mi nic neřekla. Pokud by ale zařízení nešlo, tak by se mi nespárovalo a nefungovalo ne? Mě se to spáruje zařízení se hlásí a v roqy mám pozici správně. Jde mi spíš o to zda se dá nějak vypnout interní GPS. Aby se musela vzít ta externí.

Stálo mě to již dost peněz a tak bych to chtěl vyřešit.

Díky.
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pon srp 22, 2011 12:45 pm

Re: IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

To jsou oficiální stránky tvůrce roqyBT. Tam taky mají napsané i kompatibilní GPS moduly. Pokud ten tvůj mezi nimi není, což není, to je hned ten první seznam, tak jsou tam potom problémy s funkčností. Prostě není zaručena spolupráce toho GPS modulu s tou aplikací.

Ještě se pro jistotu zeptám, jestli to děláš správně:

Nativní BT je v iPhonu vypnuto.
Zapneš RoqyBT a v něm teprve zapneš BT.
BT vyhledá daný modul a mělo by se tě zeptat, jestli může roqyBT použít tvou stávající polohu. Toto musíš povolit.
Pak by se měl GPS modul zafixovat svou polohu a roqyBT by měl napsat, že GPS modul je zafixován (mě tam píše fix 3D). Jestli tam je napsané Not fix yet, tak to znamená, že se GPS modul ještě nepřipojil řádně. Je potřeba počkat, až bude fixnutý. Záleží na GPS modulech, některým to jde hned, některým později, záleží také, kde se nacházíš.



Nejlepší bude, jak napíšeš přímo autorovi aplikace. Že máš takový a makový GPS, že ti to roqyBT najde, spáruje, ale že prostě to nějak nechce spolupracovat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

hootchi | pon srp 22, 2011 10:17 pm

IP 3G 6.15.00 roqy Geocaching

Jeste takovy dotazek, ktery me ted napadl a odpovida tvym indiciim. Pises, ze Roqy najde satelity, ale jina aplikace nejde. Takze s chipem to snad spolupracuje spravne. Take pises, ze sis zaplatil Roqy .... zaplatil, ale mas ho aktivovany? :D Pamatuju si, ze demo Roqy se chovalo presne tak, na zkousku vyhledalo satelity, ale nenechalo te to navigovat. Jen takovy pokus :)


---
- Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé